BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 11 hónapja #77233 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fimbrethil írta: BOLDOXÜLETÉSNAPOT A KÉT VÉN HOBBITNAK!!!!!!!!!!!


Ezt a nyelvtani jelenséget hívják teljes hasonulásnak? :D :mrgreen: :heu:

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77230 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Area írta: Ha ez beszélgetős topic, mér nincs itt senki????


Egyszerű. Mert ez nem chat, hanem fórum. Ha valóban beszélgetni szeretnél akkor javaslom a tolkien.hu főoldalán lévő CHAT linket.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 11 hónapja #77228 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SZIASZTOK!!!!

Ha ez beszélgetős topic, mér nincs itt senki????

:bounce: :hello: :bounce: :cheers: Boldog szülinapot zsákosok!!!! A tiszteletükre zsákbafutást kéne rendezni. :cheers: :bounce: :hello: :bounce:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77206 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ithil Iarfeniël:(még anno)Igen,talált,süllyedt! :wink: :itscool: (az Árpád-ház utolsó tagja távozott el ama évben az élők hosszú sorából)Én azt írtam,akkor jött MO-ra KárolyRóbert!(ami igaz is,de most és itt Józsinéni-mindenki kedvenc töritanára-le fogja amputálni a fejemet!)

Micimackó fiú,ez le van írva a könyvben is! :twisted: :arrow:

Íme,Medveczky Medve úr,amint bukdácsol lefelé a lépcsőn,kopogtatva a feje búbjával,kipp-kopp,minden lépcsőfokon egy koppanás....(blabla)...
Különben is épp most ér le a lépcső aljára,és hajlandó nektek bemutatkozni:
-Micimackó.
Amikor először hallottam a nevét,én is azt kérdeztem,amit ti akartok kérdezni:"Hát nem fiú?Azt hittem,fiú."
-Én is azt hittem-mondja Róbert Gida.
-De akkor nem lehet Mici a neve!Miért hívod Micinek?
-Nem én hívom...
-Dehát azt mondtad.
-MKert úgy hívják.Nem érted,hogy úgy hívják?
-De igen,hogyne-mondtam,és ezzel én is befejeztem a kérdezősködést,és remélem,ti is befejezitek,mert bővebb magyarázat nem áll remdelkezésére.

Remélem,korrekt voltam... :wink: :twisted: :lol:

A hobbitok meg bocsássák meg megbocsáthatatlan feledékenységemet! :bawling:
:bounce: :cooljump: :bounce: :pimp: :bounce: Hepi nostare nekik :!: :bounce: :cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77203 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta:

Ragoran írta: Ryana: milyen kérdés? :oops:

Milyen nemű Micimackó?
Szerintem is "he".


Igen, ez a kérdés.
Továbbra is várom a véleményeket!
És az indokokat!
És nem csak Micimackóról! (Hanem az összes többi szereplőről is!)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77192 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez most naon off, de azért beírom mégegyszer (egyszer privi ment): Telu! Nézd meg a tevédet, vagy mondd meg, hogy mit tanuljon.
Üdv,
Tevegondozó Intézet nevében:
Eia :lol: :P

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77173 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Min: Én még nem olvastam.... 8O De hallottam róla....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77154 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Új T-ma:
Képzeljétek, 2 év után újraolvasom Orwell 1984-ét. Sokkal nyomasztóbb, mint először... Aki olvasta, mit gondol róla?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77110 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ragoran írta: Ryana: milyen kérdés? :oops:

Milyen nemű Micimackó?
Szerintem is "he".

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77090 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ryana: milyen kérdés? :oops:
________________
...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77083 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát bizony, szülinap az szülinap!
Hogy lehet ezt elfelejteni? :roll:
(Mondom én, akinek extrahalványlila fogalma fogalma sem volt róla. :tongue: )

Amúgy nem örülök, mert kevesen válaszoltak a kérdésemre (pedig mára kell). :( :(

Na jó, többre most nincs energiám (nézzétek meg, mennyi az idő!!!).

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77067 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan: [size=9:1s42vpgb]Te ezeket, hogy birod megjegyezni?? [/size]:oops: :oops: :oops:
Boldog szülinapot Zsákosok!!
__________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76944 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Háát.... én csak a filmzenével próbálkoztam... az is hangulatos ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76943 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocs ho a nagy szülinapozásba belekotyogok de ezt ki kell próbálnotok! Hallgassatok R E M -et fórumozás közben! Leírhatatlanul más. :D

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76941 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOXÜLETÉSNAPOT A KÉT VÉN HOBBITNAK!!!!!!!!!!!

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76916 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:P És én ilyenkor nem vagyok netközelben! :x
:lol: Utólag is Valin Nostare mind2jükek! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76895 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan, Neked mik jutnak az eszedbe!! :D :D :lol: :lol:
Bolgog szülinapot Bilbónak és Frodónak :bounce: :cheers: :hello:

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76890 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
San Franciscoban még pikniket is rendeznek nekik, akárcsak a Gy.U.-ban :dance:
Boldog szülinapot a két Zsákosnak! :bounce: :hello: :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76885 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jaja...VALIN NOSTARE!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76883 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan:hát nem vagy semmi. :wink: :D Nekem ez eszembe se jutott volna... :roll: :oops:
Bolog szülinapot Frodónak és Bilbónak! :hello: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76859 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan: Te semmit se felejtesz el ;)

Boldog születésnepot akkor a mi drága hobbitjainknak ;) !!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76846 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Zsákos Frodó és Bilbó! :cheers:

:D Éljenek a hobbitok! :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76817 Írta: Barbara M.
Barbara M. válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Németből meg rossz dogát adtak oda, úgy hogy azt megúsztam! :wink: :roll: :lol: :D :dance: :dance: :evil3: :evil2: :twisted: :hello: :bounce: :dance: :dance: Ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha

Keresd az Kettétört Kardot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76816 Írta: Barbara M.
Barbara M. válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem egy csomó jegyem van ének:5 Biosz 5 pont Kémia 5
föci nem tudom, valószínuleg 5 na most jönnek a rosszak:Töri:4 Fizika Matek röpi Bazi rossz, de még nem tudom!Olyan szemét a fizika tanár Írtunk már a 2. órán egy dolit az 5 ös lett, de nem írta be mert az amit múlt évben írtam az 3-as lett.Szemééééééét!!!
:cry: :rmad2: :bawling: :crying: :rmad2: :shake: :down: :disagree: Ilyen a fizika tanárnőnk!
Na mindeggy!Csá!

Keresd az Kettétört Kardot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76766 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lara: :D cipősdoboz LULZ!!!!
Én január 2.-án születtem
(Böszi meg január 3.-án ;) )
Csekély 12 óra különbség van köztünk ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76742 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem Malacka fiú,csak a szinkronhangja nő. :) ,aztán lehet,hogy nem.Én is már marhára unom a sulit,szellemileg kivagyok,a cooper-tesztről nem is beszélve.
Telu:Mikor van a szülinapod?Az enyém is télen van,december 21-én.Mikor kicsi voltam,azt mondták,hogy egy cipősdobozban találtak a karácsonyfa alatt. :D

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76737 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jaj én is úgy várom már.Nem tom,hogy bírok ki még 4 hónapot a TTT-ig. :cry: De azért remélem,hogy Veletek fogok szilveszterezni és együtt nézünk TTT-t. :D De ez sajna nagyban függ a szüleimtől... :cry:

Ja és szerintem bizti lesz hó. :wink: Ajánlom,hogy legyen... :twisted: De mondjuk ne akkor legyen hóakadály,amikor mennék föl Pestre. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76733 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Uuuugy vááááárom már a telet!!!!! Egyrészt mert karácsony ünnep trallala...másrész születésnapom...harmadszor szilveszter hamindenigaz VELETEK és nem utoljára TTT BEMUTATÓÓÓÓ!!!!!

Én szeretném kérni hogy télen iktassuk be (márha lesz hó) az esetleges hógolyózást ... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76726 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen sztem az egész országban így van az őszi szünet...
Mondjuk marhára sokat érünk azzal az egy igazi szünnappal. :cry: De legalább a téli szünet jó lesz:december 20-tól január 6-ig. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76724 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Öszi szünet nállunk nagyon gáz mert abból igazábol csak 1 nap a szünet...mert 4 nap. abbol 1 ünnep 2 hétvége és 1 a szünet :(
Malacka szerintem....ööö....fogalmam sincs...ööö...hogy is van az ami minda2??? Semleges nem? Nem tom :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.740 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére