BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 11 hónapja #76719 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én úgy tudom,hogy az őszi szünet összesen vagy 5 nap lesz.De mondjuk az is jól jönne most. :( :bawling:
Kirándulni mi meg valszeg csak májusban megyünk... :? :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76718 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is unom :cry: nagyon nehéz, és már szrevzik a kirándulást áprilisra... úgy várom már... de még őszi szünet se volt! :bawling: :crap:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76717 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Gondoltam én is leírom a jegyeimet,szóval:irodalom:3/4(hát igen,nem épp az erősségem Catullus költészete),angol:5,5(ahhoz képest,hogy csak most kezdtem 8) )és matekból benn van egy előreláthatólag karó dogám. :cry: (azok a hülye halmazok.)
Nálunk elvileg egy nap egy témazárót lehet íratni,de a tanárokat ez marhára nem érdekli.Egyébként meg kisdogát akkor írathatnak amikor kedvük van. :?
És még csak 3 hete járok suliba,de máris úgy unom. :cry: Ti hogy vagytok ezzel?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76713 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Micimackó?
Hát szerintem fiú, mert ha lány lenne, akkor sokkal okosabb lenne. 8) Demalacka mien nemű? 8O :?

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76710 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk is most meghülyültek a tanárok,én is írtam töri dogát(pont az Árpád-házból :wink: ),angol dogát(5-ös lett :) ),német dogát(4-es lett),matek dogát(halmazok),fizikából és kémiából felelni fogunk,bioszból dogát írtam(nem tudom hányas lesz),jövőhéten írok angolból,németből,nyelvtanból és irodalomból(+felelünk föciből)Ezt le kellett írnom. :twisted:

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76688 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én csak a töri órát gyűlölöm, de azt eléggé, egyrészt a tanár miatt, másrészt én nem a száraz adatokat szeretem, hanem a mitológiát és a kultúrát. Nálunk a töri úgy néz ki, hogy a tanár felelünk, lediktálja az adatokat, de a kultúráról alig mond vmit.
Ja, csak tmazáróra vonatkozik 1et 1 nap alatt, a többi bármien mennyiségben jöhet :( , de általában megkérjük a tanárokat, hogy ne írjunk többet, néha teljesítik :) .

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76686 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor jövök én: az évet egy töri 2essel kezdem (2 év évszámai) - csatlakozok azokhoz, akik nem szeretik a törit! Egyetlen tantárgy, amit szívből ki nem állhatok, tanárral együtt (a legjobb benne, hogy ofő is egyeben)! :dead:
Ezenkívül sok egyész jó jegy nyelvtanból (4, 5), matekból (5), föciből (4), angolból (5) és olaszból (5), és a kedvencem, egy irodalom 5ös: ami csak azért lett az, mert "olyat tudtam, ami tavalyi anyag". (Igen, azt tudtam. Az ideit nem.) :D

Nálunk is egy nap 2 "egész órás" doga, vmint akármennyi egyéb iratható. :evil:

És feldobok egy kérdést (kémiatanárunk adta fel házinak, hogy nézzünk utána): Micimackó fiú v. lány?
És mivel magyarázod?
(Bár szerintem hót 1értelmű, hogy fiú, és az összes többi is, Kanga kivételével, de sztem ha vki pl. az angol változatot olvasta, akkor abban kiderül, ugyebár he/she miatt.)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76672 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem hetente 6 matekom van... :x meg 4 fizikám, wazze :dead:
Mi 3 tz-t írhatunk 1 nap + n db kisdoga&felelés
[size=9:13fkk3eb]zsoffija:1301-ben kihalt vmi Árpád-ház, de lehet h rosszul emlékszem.. :oops: 8) [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76665 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nállunk egynap asszem egy vagy 2 tz-t és annyi kisdolit íratnak, amennyit akarnak.
Megúsztam a matekot!!! :hello:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76660 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telu: Szörnyű napod lehetett, tényleg csak az én sulim oan, hogy 1 nap csak 1 tantárgyból lehet dogát íratni?

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76649 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja én ma irtam németböl dogát....nem sikerült valami jól da a tanár azt mondta hogyha hétföre megcsináljuk az MKban (mert abból másolták ki) akkor max. 2 jegyet javithatunk fel....Mondjuk ez kicsit hülyeség mert akkor nem is igazi dolgozat....
Ja meg irtam dogát biologiábol is elég érdekes témakörrel...Állitólag mindent leirtam de nem vagyok biztos benne...
Továbbá irtam még földrajzbol is....Ez tuti jó lett de majd kiderül...
(Ezt CSAK ma irtam meg...az összeset...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 56 perce #76629 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Énmeg :!: Irodalom:3-as...de mi lesz itt keddem az Iliászból...vérfürfő...

Thau:(?)a matek =halmazok... :?

Töridoga...tökjó lett volna,de hogy lehetek hülye elfelejteni,mi volt 1301-bem... :cry: :cry: :cry:

Maydelfelejtem!A németem 5ös lett! :dance:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 órája #76623 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem egy darab jegyem van, egy 5-ös (vegyük figyelembe, hogy új a suli), de nem baj, lesz ez még így se. :wink:

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 órája #76620 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hamár a jegyeknél tartunk: tesi: 2db 5-ös (de ez kit érdekel?) német: 1db 1-es (meg talán egy hármas) (utálom ezt az új tanárt. Csak két dolgot nem tud: tanítani és németül beszélni...) és matek 1db 5-ös (ez meg szintén kit érdekel?)

ja, meg fizikából tegnap írtunk egy dogát. Tulajdonképpen jó lett, csak radián helyett fokban számoltam :cry: :oops: :x

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 órája #76615 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor az én jegyeim: számtech: 5
Matek: 2
Irodalom: 4
Német: 4,5

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 órája #76605 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A fizikát elszúrtam: kettes. :( :(

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 órája #76601 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eia: ÉÉÉNN???Mint jóóó tanuló???Viccelsz???Nézd meg a jegyeimet ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 órája #76591 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt mindenki ilyen jó tanuló? (Jó, tudom.. az osztályunkat szivattják, hogy a pedáltertemben vagyunk.. (Révai legjobban tanuló osztályának jár..)) Nekem eddig németből van egy 4, 3, 2... :cry: :cry: :cry: (Ez utóbbit tegnap írtam.. :? ) még jó, hogy nem tudják a szüleim... (persze, 7végén úgyis elmondom)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 órája #76564 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A jegyeim:
Matek: 5 Francia: 5 Töri 5
Kémiából, nyelvtanból most írtunk és fiz.-ból és angolból most fogunk :( .

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 órája #76557 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én jegyeim:
Németböl ötös, irodalombol négyes fizikábol hármas matekbol egyes (ilyen az ha ideges a tanárunk :roll: )
Ja és van egy "dicséretem" :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 8 órája #76533 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor velem is... :lol: töri: fúj! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 8 órája #76529 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is 5öst kaptam fizikábol, és én se tanulttam :arrow: rokonlelkek vagyunk Lestat

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 23 órája #76479 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cívás... :?
Nehogyaszidd! Én pl. erős középmezőnybéli vagyok. :)
Genya tanárokból előaást tarthatnák... :roll:

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 23 órája #76477 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt mindenki ilyen jó tanuló?Elbujhatok mellettetetk.. :oops:
Ma megkaptam életem első kettesét angolból...érettségi évében új tanárt kaptunk, akit ráadásul rohadtul nem érdekel az egész, állandóan cöcög, ha nem tudunk valamit(kezdő csoport, mit várt??), és sóhajtozik, és úgy beszél velünk, mint a fogyatékosokkal...de azért nagyon szarul esett az a kettes:(mmnt angolbó:( abból mindíg jó voltam:(

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76474 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De ki az a hülye, aki elküldi? 8O
Amúgy vettem magamnak Vámpírszmájlis üdv. kártyát... nem tudtok olyan VG tagot, akinek névnapja lenne mostanában? :lol:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76473 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szép képek vannak benne, az utolsó lap két A5-ös méretű képeslapból áll, egyiken Aragorn, másikon Arwen...Ára: 599 píz
Kapható:Alexandria Könyvesbolt (legalábbis én ott láttam)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76472 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elrond: én írtam egy nagyon rossz dolit töriből :evil: kaptam ötöst fizikából, angolból, rajzból, németből meg még valamiből... :roll:
Ithil: nekem márvan 8)

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76470 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ithil Iarfeniël írta: [size=9:2qnafjtd]ezt nem tom hova kéne írni ígyhát ide rakom: [/size]
Láttam GYU-s képeslapkönyvet!
Bár lehet h ez csak nekem új... :oops:


Meg nekem...

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76469 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:1hcyb658]ezt nem tom hova kéne írni ígyhát ide rakom: [/size]
Láttam GYU-s képeslapkönyvet!
Bár lehet h ez csak nekem új... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76468 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lestat írta: Csillagos ötös dolit írtam angolból!!! :deal: :cheers:


Én "csak" ötöst kaptam eddig föciből, angolból, és kémiából. Emelett van egy hármasom kémiából, egy háromnegyedem irodalomból, meg egy :( :( karóm fizikából. Ma írtunk fizikából egy újabb dogát ez jól sikerült. Ja és matekból is írtunk és az is jól sikerült.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.965 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére