BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 10 hónapja #81552 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Clip, a fakt az egy kegyetlen dolog :quasi: (Főleg még utána +2 óra előkészítő :sleepy:) Részvétem :closed:

A Hídember őszintén szólva nem tetszett. (Amúgy is ki nem állhatom Eperjest.) Nektek azért jó mozizást! :P :wink:

És ha befér ide:
Emberek, vigyétek a formás hátsótokat a "Nézzük meg együtt a filmet" topicba :!:
Gondolom vannak olyanok, akiknek nem árt, ha itt is felhívjuk a figyelmét :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81537 Írta: Clip
Clip válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elrond: erre való a cserélhető winchester! 8) Nekünk is az van így nem kavarok be apámhoz.

Mindjárt őszi szünet :hello: Képzeljétek holnap rövidített óráink leszenek, meg megyünk moziba is (Hídember) erre meg a fizikatanárom meg akarja tartani a faktunkat :? 8O Senki másnak nem lesz csak nekünk az utolsó napon fél 3tól 4ig :crap: :dead:

Üdv: Clip

Baruk Khazâd! Khazâd aiměnu!
Törpök fejszéi! Rajtatok a törpök!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81469 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

zsoffija írta: Gumipók,az móka lehet! :D

Jajj-ezt hívják lustaság hülyeséggel történő vagyülésének!Egy hét szünet után,egy verőfényes vasárnapon na mivel kell töltenie valakinek az egész napját?tanulással.ehhez képest most is a számítógép... :shake:
:evil: :evil: :evil:

Nekünk nem lehet játék a szgépünkön,mingig szétesik tőle... :bawling:


Az én apám meg nem bírja a ha teletömjük vele a gépet. :(

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81431 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gumipók írta: Az intró végeztével rögtön Frodó bőrében találjuk magunkat amint Gandalf betoppan zsáklakba és a gyűrű tűzbedobásával nagy riadalmat okoz nekünk. (érdekes módon Gandalf gond nélkül kiveszi a kezünkből a gyűrűt) summa-summárum a végeredmény ugyanaz.

A könyvben sem okoz problémát Gandalfnak, hogy megfogja a gyűrűt. Csak a filmben dramatizálták túl...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81410 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gumipók,az móka lehet! :D

Jajj-ezt hívják lustaság hülyeséggel történő vagyülésének!Egy hét szünet után,egy verőfényes vasárnapon na mivel kell töltenie valakinek az egész napját?tanulással.ehhez képest most is a számítógép... :shake:
:evil: :evil: :evil:

Nekünk nem lehet játék a szgépünkön,mingig szétesik tőle... :bawling:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81286 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gumipók írta: Most egy ideig megvan az esti játékom. A barátnőm meg megint várhat ::::)))


Úgy kell azt! Első mindig a szórakozás :twisted: :evil3: :pimp: :tongue:

Gumipók, ez az írásod , mint "termékbemutató", szerintem mehet is be a Lassiba, a Hírek rovatba :itscool:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81273 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztokk!

Tegnap megkaptam a Gyűrűk ura PC-s kalandjátékot. Gondoltam megosztom veletek első tapasztalataimat. Más topicot nem találtam erre a célra úgyhogy ide másolnám a kis irományt. Akit nemérdekel az lépjen tovább ::::)))

Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring - The Game

Többen közületek ismernek annyira, hogy tudják: sosem fogok felnőni. Ezért nem mondok meglepőt ha bevallom, nagyon vártam a PC-re kiadott Gyűrűk Urából készült kalandjáték adaptációt. Izgalommal teli feszült hangulatban végeztem az installálást és a konfigurálást, majd miután a billentyűkiosztást és a videóbeállítást megfelelőnek itéltem, nagy levegőt vettem és rányomtam a New Game ikonra.
A szinvonalas intróból nagyjából ugyanazt a sztorit ismerhetjük meg mint ami a film elején is kiderül, persze kicsit tömörített és nagyon hányos formában.
Az intró végeztével rögtön Frodó bőrében találjuk magunkat amint Gandalf betoppan zsáklakba és a gyűrű tűzbedobásával nagy riadalmat okoz nekünk. (érdekes módon Gandalf gond nélkül kiveszi a kezünkből a gyűrűt) summa-summárum a végeredmény ugyanaz. El kell juttatni a gyűrűt rivendelbe Elrond nagybácsi tanácsába. Őszintén szólva ez alatt a kis autómata párbeszéd alatt kiderült számomra, hogy a történeti hűséghez a játék készitői mégkevésbé ragaszkodtak mint PJ, dehát a játék nem szólhat egy az egyben a filmről vagy a könyvről. Mindenesetre Frodó és Gandalf néhány megjegyzésétől oda-vissza kezdett futkosni a hátamon a hideg és nemtudom, hogy a fanatikusabb Tolkien rajongók nem fognak-e eretneket kiáltani, ha találkoznak a játékkal.
Ha viszont azt kérdezzük, hogy a középföldehangulatot mennyire sikerült visszaadniuk a készítőknek, a válasz mindenképpen az, hogy csillagos ötös-t érdemelnek! A grafika nagyon szép és a film díszleteit használja alapul. A zene egyszerűen magával ragad és odarepít a helyszinre. A szinkron első osztályú és érezhetően szinészek kölcsönzik a hangjukat a karaktereknek ami nem egy hátrány. És a lényeg. A játék első részében keresztül kasul bebarangolhatjuk a megyét és zsáklakot. (sőt még el is kell adnunk az egyik nem túl szimpatikus nagynénénknek a Bilbótól örökölt lakot)
Több alfeladat teljesítésével tudunk előbbre jutni küldetésünkben,miközben sok lakóval ismerkedhetünk meg akik egytől egyig a könyvek szereplői.
Néhány negatívumot is had mondjak a történeti hűség mellőzésén kívül.
A játék folyamán a dúsan berendezett szobákban szinte semmit nem tudunk jobban megvizsgálni, vagy akár a kezünkbe venni. A szekrények nem nyithatóak, egyes helyiségekben még csak közel sem férünk a cuccoktól hemzsegő polcokhoz, asztalokhoz. Pedig higgyétek el: a játékosnak szinte leküzdhetetlen késztetése van, hogy a pincétől a padlásig minden négyzetcentiméterét átkutassa a szépen és részletesen kidolgozott helyszineknek. A tér bejárhatóságát is elég érdekesen oldották meg. Egyes tavakba Frodó barátunk gond nélkül belegázol, míg a falut ölelő kis patakocskát egyméter távolságra sem hajlandó megközelíteni. Arról ne is beszéljünk, hogy ha a keritéshez egy picivel közelebb van a fa mint kéne akkor már a karakter nem fér át közöttük, a nyakig érő kőkeritést viszont helyből átugorja. Azt meg árulja már el valaki, hogy mik ezek a háziállatok amig félig a birkákra félig pedig a lámákra emlékeztetnek, mert én nem emléxem ilyenre a könyvből ::::))))
Nagyjából ennyit sikerült összehoznom így első ránézésre.Egy biztos. Most egy ideig megvan az esti játékom. A barátnőm meg megint várhat ::::)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81236 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ryana írta:

Ragoran írta: És aki nem tud angolul az lembas nélkül marad??? :cry:


Lefordítottam, ha gondolod, elküldöm.
[size=9:1daq6w0f](dobj meg egy íméllel, és küldöm)[/size]


Ha nagyon szépen megkérlek, nekem is elküldenéd... :roll: :lol: :P Nagyon megköszönném :P :)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81216 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eglar: látom, már lett link, de azért elküldtem. Az legalább már magyar. Bár a fordítás... Háát, nem épp a legfényesebb, de egy lembast össze tudsz belőle ütni. :D
Rago: neked is... [size=9:1rn6qrjf](bár a mailedet nem kaptam meg. :triste: )[/size]

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81068 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81064 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ryana írta: Telu, Rayan:
Vmikor vki vhova (bocs, de közelebbit nem tudok :oops: ) belinkelt egy oldalt, amin különböző receptek voltak, köztük lembas is. És most jutottam el odáig, hogy lefordítottam és megcsináltam.
Amúgy nem jó, mert kellett volna hozzá mallornlevél is, de hát azt sajnos nem tudtam szedni... :wink:
De igazán lembas-szerű: egyet eszel belőle, és utána télleg nem kívánsz többet. Igazából finom ám, de pl. első ránézésre nem túl bizalomgerjesztő, csak az, amelyikre tesóm csinált erezet-mintát. Nem baj, több marad nekem. :twisted:


Ryana! Nem sok esély van rá, h megtaláljam a linket... Elküldenéd a receptet? (fúrja az oldalam a kíváncsiság...légyszi!!!) :biggrin2:

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81062 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telumehtar írta: Javitás:Ryana:aki még kérdezte az nem Rayan volt hanem Eglar ;)


Hja, sokan mondták, hogy az avatarunk összetéveszthetővé tesz...

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81061 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ryana: NEKEM IS EZ A 100. hozzászolásom pedig régebbi vagyok
és a szilt is elolvastam :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81012 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ryana: mailt küldtem!! :wink: Nagyon megköszönném! :roll:
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80922 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ragoran írta: És aki nem tud angolul az lembas nélkül marad??? :cry:


Lefordítottam, ha gondolod, elküldöm.
[size=9:1x8atxf1](dobj meg egy íméllel, és küldöm)[/size]

Ez a 100. hozzászólásom! Ollé! Nem gondoltam volna, hogy eccer idáig jutok... Ki tudja, lehet, hogy eccer még a Szilmarilokat is elolvasom. :look:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80916 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telu:
Nem gond, ha már ennyit vártam rá, akkor ezt a néhány napot is ki tom bírni.
Hozom a QotD dalszövegeket a kószatalira.

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80896 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hahó mindenkienk...
Eia: Bocs hogy elhuztam :(
Thaur ha ezt olvasod akkor figyelj: A QotD CD-t csak 25.-én tom hozni...szóval még várnod kell 1 picit...nem kéne átmenni valamelyik másik Chatre?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80871 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
remélem, hogy hamarosan megjavul...

Egyébként: A Duna Plasában a... azt hiszem a Lego c. boltban (első emelet a nyúlványban) megvehetők GyU-s figurák. A kinézetük.... khm... a nazgúlok nagyon jók :up: , Legolas tűrhető :hein: , Aragorn... (hogy voltak képesek Ennyire elrontani????) :embarassed: :eek4: :shake: :confused2: :?:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80868 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valószínűleg megint a szerverrel van a gond... talán még a héten megjavul.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80854 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdvözletem! Van itt valaki? Miért nem műxik a chat...? :(

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80799 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mára már befejeztem.. megtelt a lemezem... :P Úgyhogy zavar6sz... :wink: Max. privit írni nem tudok... :evil2: :mrgreen: :wink:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80798 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
8O Akkor jobb, ha nem is zavarlak... Jó szedegetést! :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80797 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szijja vater... még mindig nem estél 4 darabra? :wink: :D (kicsit lassú a reakcióidőm, de közbe Alyr Mester és a Törpimádó Dámon ős-paródiát szedem le...)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80793 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A tolkien.hu CHAT, amint látom, áthelyeződött a Fórum Beszélgetős topikjába... :D Elen síla lúmenn' omentielvo minden itt lévőnek! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80790 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mivel még nemtudom hogy mien talik lesznek novemberben, és lévén színműves, megyek... :D :twisted:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80789 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az jó ;) Jah...bocsi...azt hittem hogy már november van :oops: Hát ilyen az én "agyam" ;)
Öh...mit is kérdezzek? Jah...november 2.-án jösz a Szindarabos talira? Vagy tartogatod valami másra? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80787 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajj, ha mehetnék... de havi csak egy tali van megengedve... szóval nem. :( De vígasztalom magamat, hogy lehet, hogy nemsokára találkozok Fioékkal :wink: :D 8)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80786 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát köszi a kérdés még élek...az ünnepség nagyon fárasztó volt :(
Holnap jösz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80784 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Álmosaaaan... *ásít* És igen, volt ünnepség.. rádiós (bár nemhiszem, hogy nálunk másféle is lenne... :roll: )
Veled mi van?

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80783 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szió!
Nekem se müxik :cry:
És hogy vagy?
Volt nálatok ünnepség?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.840 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére