BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 11 hónapja #82198 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare Elanor! :)

Szorítok a tengerimalacnak :)


Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #82194 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
667 - éljen Celebrom! :D :wink: :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #82186 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Immáron másodszor! :twisted:

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #82183 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most néztem:
Összesen 666 regisztrált felhasználonk van! Jeeeeee :evil3:

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 11 hónapja #82145 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSz! :cheers: :hello: :cheers:

[size=9:3hji1swx]Szorítok a tengerimalacnak... ;) [/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #82129 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Elanor! Az Isten éltessen nagyon sokáig erőben, egészségben, minden égi és földi jóban, a Fórummal együtt!!! :P

A tengerimalacod egész biztos meggyógyul. Gondolok rá én is. Írd meg, hogy javul, és monddd meg neki, hogy mennyire szereted, meg hogy vele van az egész fórum. Túl fogja élni, mert túl kell neki élni.

Kínálgasd mindennel, amit szeret, és biztasd, hogy egyen. Ha elfogadja, jó jel.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #82114 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare Csavardi Samu Leánya! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #82108 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nahát, két éves a tolkien.hu? Eru tartsa meg jó egészségben! :cheers:

Nagyon boldog születésnapot Elanor! :dance: :hello: :dance:
És drukkolok a tengerimalacodnak is, gyógyuljon meg!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #82100 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Anyám, mennyi meteorit -izé, hullócsillag. Húsz perc alatt tizet számoltam össze. Nagyon tuti volt! Aki nem nézte, magára vessen: nem teljesülnek az óhajai. :tongue:

Boldog szülinapot Elanor! :cheers: :itscool:
Hányadik? ;)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #82070 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hehe...a tolkien.hu-nak egy nappal előbb van a sz. napja, mint nekem...ööö, persze én nem két éves leszek ;)

Kicsit comorúbb téma: az egyik tengerimalacunk nagyon beteg, légyszi szorítsatok érte!! Ha többen szorítunk érte, talán megmarad... :(

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #82041 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem csak 60-at! Hanem 60000000-t!!!! :wink: :wink:
_________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #82024 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt is közhírré tétetik: Holnap hajnalban -azaz ma- 1 órától egészen 5 óráig hullócsillagok tömkelege lesz látható az égbolton. Kívánni kötelező :!: :D

Eru éltesse nagyon sokáig a tolkien.hu-t 2. szülinapján!

yeeHAA!



Még legalább hatvanat! Hogy mire nagymama leszek, majd mutogatom az unokáimnak, mint életem egyik meghatározó momentumát :_))))

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81830 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: 8O Hmm... déja vu-m van... :?
[size=9:16kbja6k]Ilyet, úgy emlékszem, utoljára Minerva csinált, a Fekete Szilmarilok fordítás után.... :roll: [/size]

Mit csináltam én??? :hein: Ha vmivel felbosszantottalak, bocsáss meg. -_-

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81807 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, akkor megint csak "a számat szellőztettem"... :(

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81805 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: Ok, bocsi! ;) Szóval arra próbáltam utalni, hogy egy jól kiválasztott topikba (pl. Hírek, Újdonságok) is elegendő (szvsz) betenni a közérdekű felhívásokat. :roll:


Nem értünk egyet. :wink: A Hírekbe én is csak nagyon ritkán tévedek be. Szóval biztosabb a több hely. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81804 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ok, bocsi! ;) Szóval arra próbáltam utalni, hogy egy jól kiválasztott topikba (pl. Hírek, Újdonságok) is elegendő lenne (szvsz) betenni a közérdekű felhívásokat. :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81803 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: Én értem, még ezek után is... :D És te vajon érted, mire akartam utalni? ;)


Fáradt és nyúzott vagyok... lécci világosíts fel, mert valószínűleg nem értem.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81800 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én értem, még ezek után is... :D És te vajon érted, mire akartam utalni? ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81799 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: 8O Hmm... déja vu-m van... :?
[size=9:77cltvl0]Ilyet, úgy emlékszem, utoljára Minerva csinált, a Fekete Szilmarilok fordítás után.... :roll: [/size]
[size=9:77cltvl0]Attól hogy öt helyen megtalálom egymás után ugyanazt a hozzászólást, nem jelenti azt, hogy jobban felkeltené a figyelmemet. Hiszen már az első alkalommal, amikor elolvasom, el tudom dönteni, nekem szól-e, és aktuális-e, vagy sem. :x [/size]


Estel drága, elhiszed, hogy az a felhívás nem neked szól?
Szerintem nem minden kicsi (bocs kicsik :evil3: ), olvassa ám az MTT topikot...

Mindenesetre én még emlékszem, hogy nyáron hányan sopánkodtak még itt a fórumon, hogy milyen jó nekünk, mert mi mindehová elmehetünk, bezzeg ők... Erre itt a lehetőség, és összesen ketten jelentkeztek nálam... Talán azért, mert nem olvassák az MTT-t és bővíteni kell a reklámfelületet, de lehet, hogy nem itt van a kutya elásva. Ki tudja?

Érted már? :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81776 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dodiee: Megkésve ugyan, de Valin Nostare! :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81752 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
8O Hmm... déja vu-m van... :?
[size=9:2areu60h]Ilyet, úgy emlékszem, utoljára Minerva csinált, a Fekete Szilmarilok fordítás után.... :roll: [/size]
[size=9:2areu60h]Attól hogy öt helyen megtalálom egymás után ugyanazt a hozzászólást, nem jelenti azt, hogy jobban felkeltené a figyelmemet. Hiszen már az első alkalommal, amikor elolvasom, el tudom dönteni, nekem szól-e, és aktuális-e, vagy sem. :x [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81737 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ide is beteszem:

Akinek szülőjét meg kellene győzni, hogy a talikra, a táborokba és a különböző MTT-rendezvényekre elengedjék, az írjon nekem vagy Battinak egy privit címmel (és névvel!) együtt!

A címeteket is küldjétek, mert már lehet postázni a levelet.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81698 Írta: Clip
Clip válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Upsz most látom csak hogy 33 oldal (1 oldal viszont elég rövid) és a 14. oldal körül már nagyban a génchipről beszél ... de azért olvassátok :wink:

Üdv: Clip

Baruk Khazâd! Khazâd aiměnu!
Törpök fejszéi! Rajtatok a törpök!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81689 Írta: Clip
Clip válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jee szerencsére mégsem volt faktunk :hello: :bounce:
A film nem volt olyan szörnyű, csak hosszú... 1,5 órában megcsinálva sokkal jobban tetszett volna.

Egyébként ha érdekel az a szerkezet, aminek a billentyűzetét éppen püfölöm, érdemes megnézned ezt a linket . A számítógép történetének bemutatását az ókorban :!: kezdi. Egy ember a 19. században kigondolt egy mechanikus számítógépet, csak nem volt pénze megépíteni - 1991-ben megépítették, és működik is - 3 tonna! nyomtatni is tud :!:
És nem valami száraz szöveg, érdemes elolvasni!

Üdv: Clip

Baruk Khazâd! Khazâd aiměnu!
Törpök fejszéi! Rajtatok a törpök!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81654 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

kriszana írta: Clip: sok sikert a Hídemberhez, én is láttam... :roll: :( szörnyű volt..és akkor lehet,hogy enyhén fejeztem ki magam.


Olyan sok embernek nem tetszett a Hídember, akkor én miért néztem meg háromszor? Nem könnyezett a szemetek amikor láttátok a hidat épülni? Amikor Széchenyi, akinek öntudata kettészakadt a nezmet és önmaga között, beleőrült a túlvállalt felelősségbe? Az a parádés nemzeti hangulat...engem teljesen megfogott :)
Titeket miért nem?

üdike

Darky

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81630 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSz, Dodiee! :cheers: :hello: :cheers: :hello: :cheers:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81609 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dodiee, Nagyon Boldog 18. Szülinapot Neked!
:D :D :D
:cheers:

[size=9:1xwy2t8e]Ugye tudod, hogy mostantól büntethető vagy?[/size] :twisted:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81600 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Clip: sok sikert a Hídemberhez, én is láttam... :roll: :( szörnyű volt..és akkor lehet,hogy enyhén fejeztem ki magam.
Elrond: gyere csütörtökön Aragornos talira, ha úgyis szüneted lesz :P

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81590 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: Clip, a fakt az egy kegyetlen dolog :quasi: (Főleg még utána +2 óra előkészítő :sleepy:) Részvétem :closed:

A Hídember őszintén szólva nem tetszett. (Amúgy is ki nem állhatom Eperjest.) Nektek azért jó mozizást! :P :wink:

És ha befér ide:
Emberek, vigyétek a formás hátsótokat a "Nézzük meg együtt a filmet" topicba :!:
Gondolom vannak olyanok, akiknek nem árt, ha itt is felhívjuk a figyelmét :D


Rayan: Mivel oda nem lehet irni hogy talán nem bizti stb. ezért 1enlöre hallgatok ebböl a szempontból..itthon már füzöm a szüleimet...tessék szurkolni ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81563 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Clip írta: Elrond: erre való a cserélhető winchester! 8) Nekünk is az van így nem kavarok be apámhoz.

Mindjárt őszi szünet :hello: Képzeljétek holnap rövidített óráink leszenek, meg megyünk moziba is (Hídember) erre meg a fizikatanárom meg akarja tartani a faktunkat :? 8O Senki másnak nem lesz csak nekünk az utolsó napon fél 3tól 4ig :crap: :dead:


Mázlista... :(

Nekümk már volt őszi szünetünk, plusz most lesz pénteken Mindenszentek, a Hídembert meg már láttam!

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.636 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére