BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 8 hónapja #89675 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sok sikert a bulira, és Ryana: hallgass meg egy Béres csepp reklámot. [size=9:ez9oesi7]Nem vagy egyedül[/size] :oops:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89672 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog születésnapot Tolkiennek és minden általa teremtett jószándékú lénynek, és természetesen a Tolkien- rajongóknak!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89651 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Remélem, mindenki jól szóraxik, én is itt, csak kicsit magányosan... :wink:
Addig is
Valin nostare, Tolkien bácsi!
[size=9:27551dv8]Bocs, ezt muszáj ide:[/size]

Olyan aaaranyooos!

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89649 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én meg hát nem nemmeek??? 8O deee :!: :?

Hát,akkor:
Boldog szülinapot,J.R.R.Tolkien!!! :cooljump:
Ti meg érezzétek jól magatokat... :itscool:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89643 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nu, úgy volt h tok menni (anyuék elengedtek :D ), de bekavartak a naccülők, szal valszeg mehetünk hozzájuk vendégségbe!Hurrá! :x Mindössze két órányira laknak!Hurrá :x ! De ha visszaérünk még időben, spurizok a Corvinba :)


Boldog szülinapot J.R.R. Tolkien!!

Ti meg érezzzétek jól magatokat :wink: !

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89611 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nyertem két jegyet én is, de sajnos nem tudok elmenni. Most mit csináljak? Írtam Füzessy Tamásnak, de ezen kívül?

Sok sikert a szervezőknek, és kívánom, hogy mindenki érezze jól magát! Még a szervezők is!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89605 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egész kellemes a társaság, holnap jó napunk lesz. :D Boldog örültekházát!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89589 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!!

Nos az a helyzet, hogy nyertem egy-két jegyet a holnapi GY.U.-ra De ahogy mindig most is megszívtam és egyetlen barátom sem ér rá. Szóval ha valaki nagyon ráér és szeretné megnézni az privizzen rám vagy írjon minél hamarabb. Mert egyedül nem csípem a mozibajárást....

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89585 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tolkien szülinapja holnap lesz ;) Na megyek...pusza mindenkinek holnap talizunk a LEPen ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89581 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát a JB télleg egy katasztfófa!Még nem láttam a legújabbat, de régen vmi Aranyszemet meg még vmit néztünk a bátyámmal meg belenéztem az HBO-sba is, és phfúú arra nincsenek szavak...borzalom... :dead:
(Ezt se vegye senki magára!)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #89577 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rago:köci az infót... :D (asszem idén sem veszítünk sokat HBO nélkül)

Jujjdegagyi :!: a szülejimmel megnéztük az új Dzsémszbondot...az a film...egy katasztrófa!!!(szerintem,na!ne vegye senki a lelkére... 8O :oops: )A végére majdnem elaludtam,pedig igazán mozgalmas volt... :roll: talán ez is volt a baj vele... :?
Naerrőlennyit...
Ja,és ez előtt is volt TTT trailer-amikor iet látok-vagy akár a tvben a raklámját... :( -majdnem elönt a hiszériás roham(Mooooooostakarooooom!!!!!!!!! :bawling: )

Holnap mostmár igazán megcsinálom a rajzleckémet...muszály :!: :bawling:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89555 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok! Boldog új évet mindenkinek, erőben, egészségben, minden jóban! :P


Kérés: ha valaki tudja Brisa telefonszámát, akár a vezetékeset is, kérem, írja meg. Ha nem akarja ideírni, akkor arra kérném, szóljon neki, hogy Namarie írt neki, és nem magánkín, hanem két kisgyerekről van szó. nagyon sürgős a dolog!!!

Hálásan köszönöm!


A holnapi naphoz minden jót! :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89547 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nem is tudom, hova írjam:
BOLDOG 111. SZÜLETÉSNAPOT J.R.R. TOLKIEN!!!!
:hello: :cheers: :bounce: :cheers: :hello: :cheers: :bounce: :cheers: :hello:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89477 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BUÉK mindenkinek!!!

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89431 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
Elöször is: Bujjék! Boldog Júlét!
Másodszor: a Bond filmeket NAGYON lehet szeretni. :) És nem volt meglepi az HBO-n, mert már egy hónapja reklámozták, hogy adni fogják, csak az elsö idöpontot nem árulták el.
Harmadjára: Affrancba, hogy sok a munkám, és a LEP elsö feléröl lemaradok... majd ott találkozunk!

Minden jót!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89406 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na Mazsolák...hazatértem 8) 8) jeje....Csak annyit hogy Mindenkinek B.U.É.K. !!!!!!

Ja és cöcöcö :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89402 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én se csináltam még semmi leckét, na majd kb vasárnap összedobom, meg utána 2 napig megyünk suliba ozt gyün síííszünet!!Juhhé :D !!
Az HBO-n a James Bond ment :x *blöh*
"My name is Bond.James Bond" - Úristen!Hogy a fenébe szeretheti ezt vki 8O :twisted: !Jó, azt megértem hogyha vki a JB-korszakban nőtt fel...de egyébként 8O ...phfú

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89392 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon Boldog új évet kivánok mindenkinek!!! :cheers:
Remélem mindenki jót bulizott... :lol: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89390 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Legelőszöris BUÉK mindenkinek utólag is!

Ragoran írta: Elanor:mi LEP??? :?

Long Expected Party, tehát a Rég Várt Ünnepély:

Mint közismert Tolkien "A Gyűrűk Ura" című művéből, a 111. születésnapnak nagy jelentősége van: "épp száztizenegy éves lesz, vagyis eléri a három egyest, ami különös szám, és igen tiszteletreméltó kor a hobbitok közt."

A Magyar Tolkien Társaság a XX. század egyik legnagyobb írója, az utolérhetetlen mítoszteremtő és nyelvész életműve előtt tisztelegve 2003. január 3-án, J.R.R. Tolkien 111. születésnapján a Corvin Budapest Filmpalotában nagyszabású rendezvényt szervez "Egy rég várt ünnepély" címmel.


Bővebb információ: www.origo.hu/tolkien/index.html

Üdv
Léli és Eia

[/quote]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89342 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elrond:Hát erről lemaradtam, de legalább láttam azt a werfilmet!!!! Úgyhogy nem kell engem annyira sajnálni! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89338 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ragoran írta:
Kb fél mp-ig, mert Ettünk, utána meg az Öcsi ült a TV elött őt meg nem érdekelte! :evil: :cry:


Teszegény! Sajnállak nagyon, mer' nagyon jó volt!!

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89336 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elrond írta: Rago: Nézted a koncertet?


Kb fél mp-ig, mert Ettünk, utána meg az Öcsi ült a TV elött őt meg nem érdekelte! :evil: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89330 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rago: Nézted a koncertet?

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89328 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elanor:mi LEP??? :?

Elrond:Biztos csak a Gyűrűt szorongatta a kezében... :wink:

zsóffija:
meglepi film asszem a James Bond volt, de nem 100%..
én se csináltam leckét,kellene...
Goll-nyusz kép: Hát attól függ! Ha az illető GyU/Goll mániás és nem érti félre....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89325 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én csak fizikából, de az rázós lesz.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89316 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én egy csomó dogát fogok írni az első hetekben, de még nem igazán tanultam rájuk, és nem is lesz túl sok időm, mert LEP, meg premier... ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89311 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
zsoffija: még én se csináltam meg semmit.
Amúgy meg most lett vége a koncertfilmnek amit néztem. Nagyon Aragorn volt!!!!

[size=9:4piay0bj]Az angol trónörökös egy nagy tahó: beszélt az egybegyűlt milliós tömegenek zsebre vágott kézzel!![/size]

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89310 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Télleg-Mi volt a meglepi film a HBOn???
Mi nemrég mondtuk le(nemnéztükoansokatmintamennyitmegérazára...),de ienkor eccem anyámmal mindig képernyőre tapadó szemekkel vártuk,hogy mit adnak le :arrow: aztán,10perces késéssel jött valami(nanemmondomhogyrosszdenemnekünkvaló) családi dráma,thriller,eltúlzott vígjáték... :roll:

:oops: Nyugtassatok meg:ugye nem én vagyok az egyetlen,aki most, a szünet vége felé sem áll sehogy a leckéivel????? :bawling: :bawling: :bawling: pánikban vaok... :(

Éhenhalok :arrow: most jöttünk haza kirándulásból,a lencse meg csak nem fő,csak nem fő... :dead:

Jujj,volt a DunaTVn egy dinka Fehérelefántos film...Nézte valaki?Nekem naon teccett...oanjókat newettem rajta... :roll:

Ugye nemnaongáz,h. valakinek Boldogújévet címen átküldtem azt a képet,amin a filmbeli Gollam van a "nyulackával"?(a döglöttel)
(én minden hátsószándék nélkül küldtem...)

[size=9:3usdp9yn]najó,leállítom énközléskényszerbenszenvedőségemet...[/size]

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89286 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elrond:Köcc!!!! :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89285 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
1.: Mindenkinek sikerekben gazdag boldog új esztendőt kívánok!!
2.: A Magyar Televízió egyes csatornáján 14:35-ös kezdettől lesz a Parti a palotában c. koncert második része. Paul McCartney, Queen, Robiee Williams, Tom Jones, stb, egy színpadon, szal én nem hagyom ki...

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.602 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére