BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 3 hónapja #360219 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Halihó! Ha esetleg volt valaki Cambridge középfokú nyelvvizsgán,esetleg elmondhatná,miből a áll a szóbeli rész pontosan.. :oops:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360198 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Friss házasok:

Férj: Ez volt minden álmom!!
Feleség: Szeretnéd, ha elhagynálak?
Férj: Dehogy. Ezt mégegyszer meg ne halljam!
Feleség: Szeretsz engem?
Férj: Még jó hogy!
Feleség: Képes lennél engem valaha is elhagyni?
Férj: Soha! Képtelen lennék rá!
Feleség: Megcsókolnál szerelmem?
Férj: Igen! Az arcod, a tested; mindenütt!
Feleség: Képes lennél engem valaha megütni?
Férj: Soha!! Én nem olyan férfi vagyok!
Feleség: Bízhatok benned?
Férj: Igen.
Feleség: Oh, Kedvesem!

És hogy mi lesz hét évvel később? Olvasd alulról felfelé! ;-) :D


Jahj, de gonosz :twisted:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360187 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Még semmi sem biztos, hétfőn és szerdán is tárgyalnak még. Annyi minden fog változni... :roll:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360184 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ryana írta:

Alyr Arkhon írta: Azok a buszok fognak járni amiket külső vállakozó működtet + a metrók és villamosok meg a HÉV, ha minden igaz.

Mi beszéltünk egy buszsofőrrel (aki elmesélte nekünk hogy miért is sztrájkolnak), ő azt mondta, hogy a villamosok se mind mennek majd.
Én is pénteken vizsgázok... Jeee.


Kérdezzetek meg egy villamosostis, mer ha a buszvezető jó szakszervezeti úgyis azt mondja ami neki jó.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360171 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdvözletem!

Talán már eljutott az emberekhez a hír, hogy idén szerénytelenségem lesz a felelős kapolcsi szerepvállalásunk ismeretterjesztő részlegéért. Terveim szerint, miután tavaly a magas tolkieni tudomány átadása adott egységsugarú érdeklődőnek meglehetősen kis hatékonysággal zajlott, és ennek oka elsősorban pont a tudomány magas jellegében keresendő, idén sokkal közérthetőbbre vennénk a hangnemet. Ez egyrészt az előadások rövidülését jelentené, másrészt a témaválasztást is áthangolja a részletes elemező megközelítésről a "mutassuk meg az alapokat" címűre. Ehhez azonban előadók se ártanának, szeretettel várom tehát olyanok jelentkezését, akik:
- terveznek Kapolcsra jönni az MTT-vel (ez a tervek szerint a július 25. és augusztus 3. közötti rendezvény második felét jelentené, bővebbet június közepére fogunk tudni);
- égnek a vágytól, hogy fél, legfeljebb háromnegyed órában összefoglaljanak a várhatóan nagyon laikus közönség számára valamely Tolkiennal kapcsolatos, alapvető témát (ez utóbbiak jelenleg kitalálási, tervezési és kialakítási fázisban vannak, de nyílik tér az egyéni kezdeményezésre is, lásd még "én arról szeretnék beszélni, hogy...");
- nem kapnak frászt attól, hogy velem kell együttműködniük;
- és mindezt ingyen vállalják :) =

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360164 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Azok a buszok fognak járni amiket külső vállakozó működtet + a metrók és villamosok meg a HÉV, ha minden igaz.

Mi beszéltünk egy buszsofőrrel (aki elmesélte nekünk hogy miért is sztrájkolnak), ő azt mondta, hogy a villamosok se mind mennek majd.
Én is pénteken vizsgázok... Jeee.

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360161 Írta: Brannorion
Brannorion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Friss házasok:

Férj: Ez volt minden álmom!!
Feleség: Szeretnéd, ha elhagynálak?
Férj: Dehogy. Ezt mégegyszer meg ne halljam!
Feleség: Szeretsz engem?
Férj: Még jó hogy!
Feleség: Képes lennél engem valaha is elhagyni?
Férj: Soha! Képtelen lennék rá!
Feleség: Megcsókolnál szerelmem?
Férj: Igen! Az arcod, a tested; mindenütt!
Feleség: Képes lennél engem valaha megütni?
Férj: Soha!! Én nem olyan férfi vagyok!
Feleség: Bízhatok benned?
Férj: Igen.
Feleség: Oh, Kedvesem!

És hogy mi lesz hét évvel később? Olvasd alulról felfelé! ;-) :D

humoros, bár kicsit általánosít :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360159 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Friss házasok:

Férj: Ez volt minden álmom!!
Feleség: Szeretnéd, ha elhagynálak?
Férj: Dehogy. Ezt mégegyszer meg ne halljam!
Feleség: Szeretsz engem?
Férj: Még jó hogy!
Feleség: Képes lennél engem valaha is elhagyni?
Férj: Soha! Képtelen lennék rá!
Feleség: Megcsókolnál szerelmem?
Férj: Igen! Az arcod, a tested; mindenütt!
Feleség: Képes lennél engem valaha megütni?
Férj: Soha!! Én nem olyan férfi vagyok!
Feleség: Bízhatok benned?
Férj: Igen.
Feleség: Oh, Kedvesem!

És hogy mi lesz hét évvel később? Olvasd alulról felfelé! ;-) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360157 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azok a buszok fognak járni amiket külső vállakozó működtet + a metrók és villamosok meg a HÉV, ha minden igaz.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360155 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: 8O csütörtökön vizsgázom 8O
Nem akarok gyalogolnistoppolnidugóbankocsibanülnisztrájkot!
:rmad2: :bawling: :rmad2: :bawling: :rmad2: :bawling:


nyehehe...msot idéznék egy számot... de nem teszem :) ( amúgyis elegem van a bkvból). én én meg pénteken vizsgázok :S Remélem a pici 14eseimet és 114eseimet nem érint most sem a sztrájk, mert bizony nagy bajban leszek :S
részvét Nóli :(
( látom otthon vagy, csak én nem XD uh itt nem msnezhetek, főlegmert el kell tűnnöm a géptőlis:( )

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360154 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
(pici off, osztályérdekből)
tudom elég rég írtam már, és most ráadásul egykéréssel is fordulok hozzátok! Nem kerül sokba, mégis segít (pff... tipikus körleveles megfogalmazás lett :lol: ) Szóval: van egy honlap Ez Itt ami kiírt egy versenyt. Ezen a versenyen az idei végzős osztályok indíthatják a tablóképeiket, és amelyikre a legtöbb szavazat érkezik, az nyeri a díjakat... (tetemes pénzösszeg, óriástabló, ill. ingyenbankett... szóval azért rendesen jutalmaznak...) amibe egy szavazat kerül: egy másfélperces regisztráció, és egy klikk a 46-60 oldalon a Gödöllői Ref. Líceum 12.A (és Nem a B-sek akiknek a lap tetején van a tablójuk ;) )... mindezt naponta egyszer! és csak júni 10-ig! Előre is köszönöm mindannyiótoknak az osztályom nevében.. és a magaméban :D

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360153 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
de az i smeló hogy eljussak a metróig, és annyira nem is kicsi. Persze bármikor megcsinálom de vizsga előtt nem sok kedvem van

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360145 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: 8O csütörtökön vizsgázom 8O
Nem akarok gyalogolnistoppolnidugóbankocsibanülnisztrájkot!
:rmad2: :bawling: :rmad2: :bawling: :rmad2: :bawling:


Csak ki tudsz találni valamit ami nem busz vagy troli...
Metró, villamos, fogaskerekű, budavári sikló... :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360143 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
8O csütörtökön vizsgázom 8O
Nem akarok gyalogolnistoppolnidugóbankocsibanülnisztrájkot!
:rmad2: :bawling: :rmad2: :bawling: :rmad2: :bawling:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360132 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem született megállapodás a BKV vezetősége és a szakszervezetek között a pénteki, utolsó egyeztetésen sem.

Emiatt a sztrájkbizottság jövő hét csütörtökre és péntekre munkabeszüntetést hirdet - jelentette be az egyeztetés után Nemes Gábor, a közlekedési vállalatnál működő sztrájkbizottság szóvivője. A munkabeszüntetés alapvetően a buszokat és a trolibuszokat érinti majd.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360126 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Katinka ...
... nem hagyja magát megenni, sőt lehet hogy egy két embert még be is kap :mrgreen:


Nagyon helyes! Katinka étlapján fog szerepelni mindenki, aki nem küldi el a tábori jelentkezési lapját a hétvégén! :twisted:

[size=9:3h9q13os]Bocs Katinka, nem tudtam kihagyni... [/size]:oops: :wink:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360125 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Gandalf írta: Közérdekű:
Jövő héten május 29-én (csütörtök) 0 órától lesz BKV sztrájk és 2 napig tart majd.

És egyelőre úgy néz ki, hogy csak a buszok és a trolik nem járnak majd, a villamosok, a HÉV-ek és a metró részben vagy egészben járni fog.


Egyébként azért rakták későbre a korábbi hírekhez képest, hogy legyen idejük szerdáig tárgyalni. Szerda estig még elviekben megegyezhetnek és akkor nem lesz sztrájk. De tapasztalataim alapján érdemes úgy készülni, hogy lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360123 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Közérdekű:
Jövő héten május 29-én (csütörtök) 0 órától lesz BKV sztrájk és 2 napig tart majd.

És egyelőre úgy néz ki, hogy csak a buszok és a trolik nem járnak majd, a villamosok, a HÉV-ek és a metró részben vagy egészben járni fog.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360121 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Közérdekű:
Jövő héten május 29-én (csütörtök) 0 órától lesz BKV sztrájk és 2 napig tart majd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360084 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Katinka tudtommal már többször volt MTTs környezetben még ha Nimdorcot és engem nem is számítunk akkor is. És sztem bátor lány, nem hagyja magát megenni, sőt lehet hogy egy két embert még be is kap :mrgreen:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360070 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szvsz Nido már eleget mesélt neki rólunk :D és valóban Farsangon is volt. ha ezután jön, akkor bátor ember - sőt, köztünk a helye :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360065 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szegény Katinka.... :wink: 8) nekem van egy másik tippem is... komolyan, tudja az illető, hogy ennyire kíváncsiak vagyunk rá? és nem aggasztja?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360022 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csak nem ARRÓL a Katinkáról beszéltek, akiről Tolkien annak idején elnevezte a Bakacsinerdőt? :o :D
Nos, annyit tudok róla, hogy Nólihoz és Nimdorchoz hasonlóan a Fazekasba járt, azonkívül ott volt idén a farsangon is (feltételezhetően szintén kettőtök vagy valamelyikőtök meghívásának köszönhetően). ;) :)



...azonkívül az utóbbi félévben az itteniek közül gyaníthatóan én találkoztam vele a leggyakrabban, a BME TTK fizika szakának egyes (mindkettőnket egyaránt érintő) előadásain. :look: :up: Tehát Angwen bátyja, Karesz után most lesz egy kollégaNŐ is a táborban, jejeje! 8) :itscool:

[size=9:26mo2tli]Most már csak be kell léptetni. :deal: :lol: [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360020 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azért elárulhatnátok végre, ki ez a Katinka... :lol:

Cserébe elárulom, nem valószínű, hogy a krónikaírók rendjébe kerülne, mert más rendeket jelölt előbbre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360019 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie / Fraktál írta:

Nimdorc írta: ben: igen, ő az a Katinka :)

Nido, ugye hozzánk jön?


nem tudom. én csak mondtam neki, küldje be a jelentkezési lapot, mert az milyen jó lenne, ha jönne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360018 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360017 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimdorc írta: ben: igen, ő az a Katinka :)

Nido, ugye hozzánk jön?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja - 16 éve 3 hónapja #360015 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
törölve :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360013 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimdorc írta: ben: igen, ő az a Katinka :)


Miért, ki ez?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360012 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ben: igen, ő az a Katinka :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.300 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére