BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 4 hónapja #359637 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja + info: a növényekért el kell jönni albertfalvára (bp 11ker) mert én nem tudom őket szállítani. Kb. június elején már vihetőek a nagyi teljes kiköltözésétől.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359633 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta: Azt hiszem valami hihetetlen mértékben szerencsétlen vagyok a műszaki cuccokkal. Meg akartam nézni egy videókazettát, megpróbáltam hozzá összeszerelni a videót. Nem működött,tesóm azt mondta rossza a kábel. Most a tévé jó, a kábel jó, a videó jó, külön-külön mindegyik működik,hang van,kép nincs...Valami rossz,vagy csak én vagyok nagyon béna? 8O :oops:


Mélyen át tudom érezni a helyzeted, én is ilyen vagyok. :lol: :oops:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359630 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
www.origo.hu/techbazis/internet/ ... -kozt.html

éééééérdekes :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359629 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
www.origo.hu/techbazis/internet/ ... -kozt.html

éééééérdekes :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359624 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fimbrethil írta: kábel és TV nélkül hogy probáltad ki, hogy a videó jó-e? (((((:

jogos kérdés :D hát múlt héten még simán működött,most be volt dugva,játszotta le a kazettát,csak a tvhez nem volt hozzákötve.

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359620 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Kedves mindenki!

Költözés miatt pár virág gazdát keres minél hamarabb. Kedves aranyos kis szobanövények de én nem tudom őket megtartani. Ha van valaki vagy ismertek valakit aki örökbe fogadná őket az kéremszépen jelentkezzen, a részleteket meg megbeszéljük.


Én is szívesen befogadnék néhány virágocskát. :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359614 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Kedves mindenki!

Költözés miatt pár virág gazdát keres minél hamarabb. Kedves aranyos kis szobanövények de én nem tudom őket megtartani. Ha van valaki vagy ismertek valakit aki örökbe fogadná őket az kéremszépen jelentkezzen, a részleteket meg megbeszéljük.


Én, én, én, én, én!!!! Gondos és szerető pátyolítójuk leszek, becsszó!!! :bounce: :biggrin2:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359613 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves mindenki!

Költözés miatt pár virág gazdát keres minél hamarabb. Kedves aranyos kis szobanövények de én nem tudom őket megtartani. Ha van valaki vagy ismertek valakit aki örökbe fogadná őket az kéremszépen jelentkezzen, a részleteket meg megbeszéljük.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359609 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kábel és TV nélkül hogy probáltad ki, hogy a videó jó-e? (((((:

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359606 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azt hiszem valami hihetetlen mértékben szerencsétlen vagyok a műszaki cuccokkal. Meg akartam nézni egy videókazettát, megpróbáltam hozzá összeszerelni a videót. Nem működött,tesóm azt mondta rossza a kábel. Most a tévé jó, a kábel jó, a videó jó, külön-külön mindegyik működik,hang van,kép nincs...Valami rossz,vagy csak én vagyok nagyon béna? 8O :oops:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359593 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OMG, Dreamer, ez durva :D
De jól áll, csak szokni kell. (Mondjuk én is közel huszonöt centit nyírtam le a hajamból télen, farsangon icke körülbelül ugyanezzel a reakcióval örvendeztetett meg :D )

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359592 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta: Dreamer: Szerintem határozottan a javadra történt a változás. :D


Amennyiben a méggeekebb fej "jav" :twisted:

Lassan megérünk a Bánnfy-hajszeszre, igaz, cimbora :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359589 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Télleg nem rossz, de egy-két helyen igazítandó, és hát sajnálatos...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359582 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mit vagytok úgy oda, sztem nem rossz... :D

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359578 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azért ne lepődj meg ha nem ismerünk fel az utcán. :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359577 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nem baj, majd visszanő.... :mrgreen:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359574 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dreamer, még szokni kell, de nem is olyan szörnyű :)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359573 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dreamer: Szerintem határozottan a javadra történt a változás. :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359571 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ezt te művelted a fejeddel? :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359567 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Wow...ez nagyon wow... de nem rossz sz.v.sz.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359566 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyűűű :( Nem szép dolog az öncsonkítás, kapitány úr... :roll: :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359565 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdvözletem!

Óba*meg...
:[=

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359563 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359536 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
emlékeztető: a Lassiba a cikkek leadási határideje május 31 éjfél!
kérünk minden cikírót, hogy ne felejtse ezt el és ha lehet ne hagyja utolsó pillanatra a megírandót.
hálás köszönet!


itt pedig egy lista a cikkírókról:
Ery
Ring
Artemisz
Esgal
Momo
Kincső
Melian
Szofi
Gandalf
Hanna
Mau
Icke
Namarie

Kincső, Téged keresni foglak TLV-s pályaművek miatt ;)

kérlek erre a Lassi topicban reagáljatok, ha szükségét érzitek, csak ide is bemásoltam... köszi

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359533 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ismét... hátha....

ADIM a Des írta: Bérlőtársat keresek

Ha július elsejétől nincs hol laknod és szeretnéd velem megosztani egy másfél szobás XI. kerületi, Fehérvári úti, negyedik emeleti lakás bérleti-, és rezsiköltségeit, akkor jelentkezz iwiwen, mélben, telefonon. A kisebbik szobába keresek bérlőtársat, ami kb. 8 nm és be van rendezve.
Tudnivalók: havi díj 55.000 forint. Rezsiköltség kb. 40-50.000 között, ami fejenként úgy 40.000-45.000 forintot jelent havonta. Találsz még ott egy nagy, szépen berendezett konyhát, külön fürdőszobát és wc-t, mosógépet, mikrót. Egy őrült lakótársat személyemben és egy nagyon tisztességes házinénit havonta egyszer.
Az előnyös, ha szeretsz rendben és piszokmentesen élni. A hűtő nagy, net van, tv nincs, de előfizetheted, ha szükséged van rá. Bolt a ház végében, közlekedés a ház előtt, de az ablakok parkra nyílnak. . Uszoda 3 percre. Belváros kb. 20 perc, egy átszállással.
Elérhetőségeim: adim kukac citromail pont hu, 06-30/416-3747 vagy bagolyposta.
Jelentkezz, le ne maradj az évszázad lehetőségéről!!!


"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359507 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
PÁLYAKEZDŐK, FRISS DIPLOMÁSOK, FIGYELEM!

Hátha valakit érdekel...

jobline.hu/hu/allas/kn-4556/oszt ... tatas.aspx

Rózsa

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359498 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Figyelem! Kutyagazdi kerestetik S.O.S.!

A mai napon a Székesfehérvár-Bp. közötti vonaton az egyik megállóban 2 ember felrakott két kiskutyát majd elmentek és otthagyták őket. Nagy nehezen az egyik gazdit talált, de a másikat csak ideiglenesen tudta magához venni egy lány a társaságunkból. Ha nem talál gazdit, menhelyen/telepen végzi a kuty! :( Nagyon aranyos, barna-fehér foltos, valószínűleg keverék, már nem teljesen kicsi kölyökkutyáról van szó. Ha kell valakinek, vagy tudtok olyat aki befogadná, sikítsatok nekem (privi, mail, msn, 06/30 520 6447), hogy szóljak a lánynak! (Persze ő is próbálkozik gazdit keresni, hisz a Déliben csak nem hagyhattuk, de hosszútávra nem tudja megtartani, ezért gondoltam h. én is szólok.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359446 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy kis reklám:

Gyertek MTT táborba, íme egy fan trailer tőlem:



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359443 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie / Fraktál írta:

Attila írta:

Felagund írta:

Sötét Úr írta: Attila: gratula! Egyébként igen, a GIYF a 'Google Is Your Friend'. Próbáltam egyébként keresgélni neked, de túl sok találatot kaptam (vagy egyet sem), és nem volt rá elég időm. Örülök, hogy sikerült!


Netán (kissé kevésbé udvariasan): Google it you freak!

:mrgreen:


Jaj, de gonosz, jaj de gonosz :twisted:

még gonoszabban: STFW - Search The F***kin' Web :mrgreen: bár itt már konkrétan Google sincs.

Szalonképesebben: Search The Funny Web - és ehhez nem árt emlékezni arra, hogy a "funny" nem csak mókásat jelent. Amikor (Zsizsik gazda? Csavardi tata?) mesél a fekete lovasról, Tolkien is a "funny customer" kifejezést használja "fura alak" jelentésben. (Nem emlékszem, hogy a magyar eredetiben hogy van, és nyűgöm sincs most megkeresni, sorry... Viszont fenntartom, hogy bármikor bármit tudok hibásan idézni.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359441 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta:

Felagund írta:

Sötét Úr írta: Attila: gratula! Egyébként igen, a GIYF a 'Google Is Your Friend'. Próbáltam egyébként keresgélni neked, de túl sok találatot kaptam (vagy egyet sem), és nem volt rá elég időm. Örülök, hogy sikerült!


Netán (kissé kevésbé udvariasan): Google it you freak!

:mrgreen:


Jaj, de gonosz, jaj de gonosz :twisted:

még gonoszabban: STFW - Search The F***kin' Web :mrgreen: bár itt már konkrétan Google sincs.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.305 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére