BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 4 hónapja #358814 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:P Nekem aminap egy ERY jelent meg, de mással is találkoztam már. A legjobb, maikor emberekre majdnem ráköszönök, mert azt hiszem, valamelyikőtök jön velem szembe. :oops:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358809 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Amikor mentem szerdán a TLV döntőre, és leyi közlekedős buszon csücsülök, amikor a busz elé vágott egy SIL-001 rendszámú autó. Sil? Nem tudsz róla valamit? :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358804 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Van benne valami... de ettől még nem leszek elszánt bérletvásárló úgyhogy kissé hibádzik a marketing stratégia...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358803 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Annis írta: Neeeem, itt hármasszekrény méretű ellenőröket alkalmaznak... Az utóbbi időben jó néhánnyal találkoztam... szerintem komolyabb motiváció :D

Á, az tök snassz, meg túl hatékony... Most gondolj bele, mennyivel izgalmasabb már, ha egy jó kis pisztolypárbaj alakul ki a bérletpénztárnál néhány beöltözött ellenőr között, nem? :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358801 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Annis írta: (biztos mert én Pannon Volános meg PKRT-s bérletekhez vagyok szokva...)

Jah, mert azt Tom és Jerryvel reklámozzák, ami sokkal inspirálóbb? :D Egyébként nem, nem csak Te nem érted; majd megkérdezem holnap az ellenőröket, hátha ők tudják...


Neeeem, itt hármasszekrény méretű ellenőröket alkalmaznak... Az utóbbi időben jó néhánnyal találkoztam... szerintem komolyabb motiváció :D

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358800 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Annis írta: (biztos mert én Pannon Volános meg PKRT-s bérletekhez vagyok szokva...)

Jah, mert azt Tom és Jerryvel reklámozzák, ami sokkal inspirálóbb? :D Egyébként nem, nem csak Te nem érted; majd megkérdezem holnap az ellenőröket, hátha ők tudják...

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358797 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!

Csak én nem értem hogy ez miért csinál hatalmas kedvet a bérletvásárláshoz?
(biztos mert én Pannon Volános meg PKRT-s bérletekhez vagyok szokva...)

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358792 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Alyr Arkhon írta: Mély sajnálattal vesszük tudomásul.

Szintúgy.

Más. Kellett egy kis idő, mire felfogtam, hogy a BKV komolyan gondolja ezt ...


Öh...Ezek amúgy nem olyan vonatrablós lövöldözős Ned Kellys Jesse Jameses banditák voltak? Akkor meg minek a bérlet? 8O

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358791 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Mély sajnálattal vesszük tudomásul.

Szintúgy.

Más. Kellett egy kis idő, mire felfogtam, hogy a BKV komolyan gondolja ezt ...

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358789 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Kedves kispajtások!

Mindenféle Tolkienpárkeresős és egyéb komunális pletyka, szóbeszéd megelőzése érdekében szeretném közölni, hogy gillz és jómagam már nem ápolunk társas viszonyt.

Jól megvagyunk egymás mellett, de külön.

Ismervén a futótűzként terjedő tolkien.hu-s, szellők szárnyán szállongó pletykatüzet, gondolom ez sokaknak nem új dolog, de a későbbi félreértések és kínos beszélgetések érdekében szerettem volna mindenkiben tudatosítani a tényt.

Továbbra is alázatos és hű szolgátok:

Dreamer_KF


Mély sajnálattal vesszük tudomásul.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358781 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves kispajtások!

Mindenféle Tolkienpárkeresős és egyéb komunális pletyka, szóbeszéd megelőzése érdekében szeretném közölni, hogy gillz és jómagam már nem ápolunk társas viszonyt.

Jól megvagyunk egymás mellett, de külön.

Ismervén a futótűzként terjedő tolkien.hu-s, szellők szárnyán szállongó pletykatüzet, gondolom ez sokaknak nem új dolog, de a későbbi félreértések és kínos beszélgetések érdekében szerettem volna mindenkiben tudatosítani a tényt.

Továbbra is alázatos és hű szolgátok:

Dreamer_KF

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358766 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elfelejtődött, ezért beteszem mégegyszer. >:)

Halihó! Egy vicces ámde komoly kísérlet percepciós (meghallgatásos) tesztelésére szeretnélek megkérni Titeket! :)
A kísérlet az álmos, illetve a felkelés utáni hangok vizsgálatáról szól, és ehhez szükségem van emberekre, akik meghallgatják, és megtippelik melyik hang milyen. :) Összesen 10 perc az egész. ;)

Aki szívesen segítene, annak a részletek:
1. ryana.uw.hu/fonetika.rar -> Innen letöltesz egy 6 megás rart, kicsomagolod, találsz benne 21 darab, fejenként kb. fél perces hanganyagot.
2. Sorszám szerint egyesével meghallgatod őket, és leírod nekem ímélben hogy melyik sorszám melyik típusú hang: esti (álmos), reggeli (ébredés utáni), vagy sima (napközbeni).
Fontos! Csak egyszer hallgasd meg őket, ne csalj. ;) Nem a jó megfejtés a lényeg, hanem hogy mennyire lehet felismerni őket. :)

Nagyon köszi előre is, aki segít, annak garantálom h fog közben mosolyogni. :D

Az email-címem pedig: napraforgoo (kuki) gmail (pont) com

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358760 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Figyelem!

A Gyűrűk Ura javított fordításához az eddig jelentkezett átnézőkön kívül szükségünk lenne még néhány egyéb segítőre is, akik:
1. A magyar és angol szövegnél bejelölik, hogy a nyomtatott változatban az adott oldal szövege hanyadik oldalon van és a másik nyelvű változatban ugyanaz a szöveg hanyadik oldal - hogy egyszerűbb legyen a keresés!
2. Akik befejezik a Pontatlanságok...-topic félbemaradt átnézését, kigyűjtését!
Ehhez nem kell nagyon tudni angolul, éppen csak annyiram hogy felismerd a mondatokat ("ahá, ez az a mondat a magyar változatban, ahol Bilbó azt mondja...")! Jelentkezzetek még MOST, pár napon belül!
Köszönjük!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358756 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma este RTL Klub 19.30

Evolúció

Mindenkinek ajánlom. Tényleg.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358752 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358726 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Zshírkirályság! :mrgreen: Még jobb meg, hogy vésztartaléknak termünk is van occsóér' 8) (hipphipphurrá Rózsa/anyunak meg a Batthyány Alapítványos Edinának és Évának, mert így három ismerősön keresztül találtak egy embert meg egy helyet aki a két szép szemünkért bizonytalanra is ideadja :) )
De azért jobb ha jó idő lesz 8)

MÉG MÉG SEGÍTŐŐŐK! ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358725 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az öltöztetős néninek örülsz ilyen nagyon? :lol:
Áh, tekintve hogy ma négy egy gyűrűvel flangáltam egyetemen, mindenkivel cseverésztem az ügyről, és túl sokan szurkolnak már nekünk a száraz időhöz ahhoz hogy ezek után essen :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358720 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kincsőőőőőőőőőőőő

idojaras.origo.hu/20070508cimoldali.html :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358676 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves mindenki!

Aki szeretne segíteni a Tolkien Levelező Verseny döntőjének lebonyolításában _AKÁRMIT_, az jöjjön pénteken 5 órára az Orczy kert Nagyvárad téri bejáratához!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358661 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
többet nem tehetek, szurkolok nektek, hogy nekem legyen igazam :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja - 16 éve 4 hónapja #358660 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Tünde írta: állítólag szombattól lesz jó idő, tudod... a reményhal :lol:


azt hol olvastad/hallottad? :)


idojaras.origo.hu/20070508cimoldali.html
www.metnet.hu/?q=f2


érdekes a met.hu meg az idojaras.hu több felhővel és záporral fenyegetőzik... :P de reméljük a fentebbi linkek szerint fog alakulni az idő!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358659 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta:

Tünde írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Snuffles írta: mindenkinek boldog Bélázást :)


hát ázik is a belem, de a nagyobbik baj h. úgy tűnik szombaton (ápr.26.) is fog :roll:

Vészhelyzet esetére valaki tud egy 80-100 fős termet szombaton 11-17 közöttre, max. 20 e Ft-ért, amit 3 nappal előtte id'adnak nekünk? (ennyit tudok átcsoportosítani a tlv ktgvetésből)

:roll: :(


állítólag szombattól lesz jó idő, tudod... a reményhal :lol:


azt hol olvastad/hallottad? :)


idojaras.origo.hu/20070508cimoldali.html
www.metnet.hu/?q=f2

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358653 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Snuffles írta: mindenkinek boldog Bélázást :)


hát ázik is a belem, de a nagyobbik baj h. úgy tűnik szombaton (ápr.26.) is fog :roll:

Vészhelyzet esetére valaki tud egy 80-100 fős termet szombaton 11-17 közöttre, max. 20 e Ft-ért, amit 3 nappal előtte id'adnak nekünk? (ennyit tudok átcsoportosítani a tlv ktgvetésből)

:roll: :(


állítólag szombattól lesz jó idő, tudod... a reményhal :lol:


azt hol olvastad/hallottad? :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358650 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
!!!!!!!!!!!!!!!!!! Múzeumok európai éjszakája idén május 17-ére (és 18-ára) esik!!!!!!!!!!!!!!!!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358649 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta:

Snuffles írta: mindenkinek boldog Bélázást :)


hát ázik is a belem, de a nagyobbik baj h. úgy tűnik szombaton (ápr.26.) is fog :roll:

Vészhelyzet esetére valaki tud egy 80-100 fős termet szombaton 11-17 közöttre, max. 20 e Ft-ért, amit 3 nappal előtte id'adnak nekünk? (ennyit tudok átcsoportosítani a tlv ktgvetésből)

:roll: :(


állítólag szombattól lesz jó idő, tudod... a reményhal :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358646 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tényleg elnyelte a freeweb, mindjárt megszerelem. :)

... Megszereltem, alant a jó link, remélem ezt nem nyeli be. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358645 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem se, pedig már felkészültem a mosolygásra... :(

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358644 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ryana írta: Aki szívesen segítene, annak a részletek:
1. ryana.fw.hu/fonetika.zip -> Innen letöltesz egy 8 megás zipet, kicsomagolod, találsz benne 21 darab, fejenként kb. fél perces hanganyagot.

Nekem nem jön le.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja - 16 éve 4 hónapja #358642 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Halihó! Egy vicces ámde komoly kísérlet percepciós (meghallgatásos) tesztelésére szeretnélek megkérni Titeket! :)
A kísérlet az álmos, illetve a felkelés utáni hangok vizsgálatáról szól, és ehhez szükségem van emberekre, akik meghallgatják, és megtippelik melyik hang milyen. :) Összesen 10 perc az egész. ;)

Aki szívesen segítene, annak a részletek:
1. ryana.uw.hu/fonetika.rar -> Innen letöltesz egy 6 megás rart, kicsomagolod, találsz benne 21 darab, fejenként kb. fél perces hanganyagot.
2. Sorszám szerint egyesével meghallgatod őket, és leírod nekem ímélben hogy melyik sorszám melyik típusú hang: esti (álmos), reggeli (ébredés utáni), vagy sima (napközbeni).
Fontos! Csak egyszer hallgasd meg őket, ne csalj. ;) Nem a jó megfejtés a lényeg, hanem hogy mennyire lehet felismerni őket. :)

Nagyon köszi előre is, aki segít, annak garantálom h fog közben mosolyogni. :D

Az email-címem pedig: napraforgoo (kuki) gmail (pont) com

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358637 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: mindenkinek boldog Bélázást :)


hát ázik is a belem, de a nagyobbik baj h. úgy tűnik szombaton (ápr.26.) is fog :roll:

Vészhelyzet esetére valaki tud egy 80-100 fős termet szombaton 11-17 közöttre, max. 20 e Ft-ért, amit 3 nappal előtte id'adnak nekünk? (ennyit tudok átcsoportosítani a tlv ktgvetésből)

:roll: :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.291 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére