BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 5 hónapja #358286 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta:

Finwe írta:

Narb írta: Mit csináljak? Jöjjek be hajtánnyal?

Nem rossz ötlet... De mehecc stoppal is, téged bizti fölvesznek:)


Besétálni? Bár nemtom hol laksz....Ha messze, legföljebb elindulsz hajnali 5-kor. :lol: És akkor egy füst alatt meg van a bemelegítés a tánc előtt is.

Ja! És köszönöm, akik ajánlottak filmet.


Ha kell még film, a Kör (Ring) címűt tudom ajánlani - ez eredetileg egy japán horror, és pont az eredetit nem láttam, csak az amerikai remakejét, és bizony mondom, bár talán a pont film előtt sugárzó férfi Labello hatására végigröhögtem az egészet, engem arra nem veszel rá, hogy még egyszer megnézzem. van egy-két elég szürreális pillanata, meg néhány ijesztés. ha már a remake ilyen, az eredetibe bele sem merek gondolni, ismerve a japánok lelkivilágát. Ja, egyébként a japán cím Ringu, és több része is van, az amcsi verziónak csak 2. Utána némi tartzózkodással fogsz a tévédre tekintetni, ha a hangyák háborúja megy rajta.

Finwe, te meg tördeld meg azt a linket, amit lejjebb beszúrtál, teljesen széthúzza a topikot.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358281 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Narb: én se tudom hol laksz, de nézz utána, hátha jár majd a buszod, vagy valami helyette. (ezt gondolom napokon belül kitalálják)

Múltkor is kimaradt néhány járat a sztrájkól (azok, amiket nem a bkv, hanem a bkv alvállalkozói üzemeltetnek). Igaz, ezt nem verték nagy dobra, úgyhogy pl. reggel a piros 40-eseken az ülőhelyek kb fele volt foglalt, holott normálisan úgy néz ki, mint a 7-es. Ráadásul fél nyolcra néhány igazi bkv-s is megtört, ki tudja, pénteken meddig bírják a feszültséget.

Nem találtam semmi infot arról, h ezek az alvállalkozós buszok most is fognak-e járni, de az index szerint a főváros indít majd néhány volánbuszt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358277 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

bocsi de ezt muszáj volt elmondanom. :D

Nagy köszönet SÚ-nak és Nessának a szurkért/szurokért :wink:
A Diáknapokon KIEMELT ARANYAT nyertem, és még a gálán is műsoron voltam. :dance: Nagyon örülök :D Mégegyszer nagyon köszönöm.

Szuper, gratulálok Attila! Ezek szerint a szurok nem a fülekbe került ;) :D :D :D :cheers:


Kincső: én a múltkori (04.07) összevont BKV-MÁV sztrájk idején 3 óra alatt értem be kocsival... Pénteken szerintem szabi lesz a vége, én ki nem mozdulok a lakásból.

Narb: vannak kerékpárkölcsönzők még? Ha igen, akkor az is megoldás lehet. De vigyél magaddal oxigénmaszkot is!
(Régebben biciklivel jártam a Gellért tértől a Szent István körútra, a budai felső rakparton. Mire beértem, úgy fájt a fejem, mint szódás a lovát. Volt, hogy egy különösen büdös és kormozós kamion hajszálpontosan az én tempómban araszolt az alsó rakparton, és végig annak a kipufogógázát szívhattam... Szerencsére még időben ellopták azt a bringámat, így visszatérhettem a buszozáshoz komolyabb presztízsveszteség nélkül.)

Ja, és Narb: fordítsuk meg az állítást: ha lesz óra, nem lesz sztrájk! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358274 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta:

Missy írta: Tudna valaki ajánlani jó horrort? Amin tényleg lehet félni. Nagyon. És napokig a hatása alatt van az ember. Vagy nem muszáj pont olyat, csak lehessen félni.


Halálhajó, angolul: Event Horizon (1997)
Elgondolkodtató, van mondanivalója, és kellően hátborzongató

imdb.com/title/tt0119081/ -> IMDB link

youtube.com/watch?v=gd0nQUF00Sg -> trailer


Ó igeeen.

Csatlakozom az ajánláshoz, bár azér hozzátenném, hogy ez nem az a film ami után félni fogsz otthon, viszont jónak jó és durvának durva, nyomasztónak nyomasztó.
Továbbra is tartom magam ahhoz, hogyha megnézed a Kampókézt este egyedül, utána háromszor is meggondolod, hogy el merj-e menni a mosdóba.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358272 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta:

Finwe írta:

Narb írta: Mit csináljak? Jöjjek be hajtánnyal?

Nem rossz ötlet... De mehecc stoppal is, téged bizti fölvesznek:)


Ezzel csak az a probléma h. stoppal is baromi lassú :P nekünk az ápr.7-i sztrájkkor 1,5 óra volt reggel beérni kocsival a Kálvin térre, ami amúgy max.20 perces út (bkv-val is kb. félóra)...


Nos hát igen, meg aztán oda is szeretnék érni... élve.. egyben...stb...

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358269 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finwe írta:

Narb írta: Mit csináljak? Jöjjek be hajtánnyal?

Nem rossz ötlet... De mehecc stoppal is, téged bizti fölvesznek:)


Ezzel csak az a probléma h. stoppal is baromi lassú :P nekünk az ápr.7-i sztrájkkor 1,5 óra volt reggel beérni kocsival a Kálvin térre, ami amúgy max.20 perces út (bkv-val is kb. félóra)...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358268 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finwe írta:

Narb írta: Mit csináljak? Jöjjek be hajtánnyal?

Nem rossz ötlet... De mehecc stoppal is, téged bizti fölvesznek:)


Besétálni? Bár nemtom hol laksz....Ha messze, legföljebb elindulsz hajnali 5-kor. :lol: És akkor egy füst alatt meg van a bemelegítés a tánc előtt is.

Ja! És köszönöm, akik ajánlottak filmet.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358267 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Narb írta: Mit csináljak? Jöjjek be hajtánnyal?

Nem rossz ötlet... De mehecc stoppal is, téged bizti fölvesznek:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358266 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jólehet az első horror volt amit megnéztem, de nagyon...húúú...volt...a címe: Stay Alive vagy Ezt éld túl néven is megtalálható:

Egy kis youtube-os trailer:


"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358265 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Narbeleth írta:

Felagund írta: Narb: induljatok el időben, mert pénteken nagyon valószínű, hogy BKV-sztrájk lesz... :crap:


Hmm... ez esetben, ha valóban sztrájk lesz és nem megy majd semmilyen busz, nyilván nem lesz óra... tekintve, hogy BKV-val is több mint egy órányira lakom a Kazinczytól...
De ha nem lesz sztrájk lesz óra :wink:


Höhh, látom van elszánás :tongue:


Mit csináljak? Jöjjek be hajtánnyal? :lol:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358264 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Erről jut eszembe az a levél amit james ír marynek (nofene véletlen marxot írtam ott az y az x mellett) hogy mennyire szereti meghalna érte meg venne neki csokis nápolyit meg tűzön vízen átverekedné magát...

aztán jön a az utóirat: majd meglátogatlak ha nem esik az eső mert az esernyőm használhatatlan:)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358263 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Narbeleth írta:

Felagund írta: Narb: induljatok el időben, mert pénteken nagyon valószínű, hogy BKV-sztrájk lesz... :crap:


Hmm... ez esetben, ha valóban sztrájk lesz és nem megy majd semmilyen busz, nyilván nem lesz óra... tekintve, hogy BKV-val is több mint egy órányira lakom a Kazinczytól...
De ha nem lesz sztrájk lesz óra :wink:


Höhh, látom van elszánás :tongue:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja - 16 éve 5 hónapja #358262 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Halálhajó, angolul: Event Horizon (1997)
Elgondolkodtató, van mondanivalója, és kellően hátborzongató

Hát nem tom anno haverokkal beültünk, már nem tom mit is tán a Nicsakkibeszél negyvenharmadik részét megnézni erre ezt adták le. Hát még így sem ijesztett meg annyira
Ami igazán ijesztő lehetett volna, az gyerekkoromban amikor beültünk az iskolával Donaldkacsát nézni és leadtak előtte egy háborús film előzetesét egy szétrobbant arccal. Attól sem ijedtem meg... Nem hittem el, nem is értettem

Ellenben e Rémálom az elmutcábantól totálisan besz**tam. Ugyhogy hamarabb kerültem anyuci mellé az ágyba mint az öcsém:) Aztán persze ő is jött:)

Ellenben merem ajánlani bár nem láttam, de tuti jó azok alapján amit tudok róla a Texasi láncfűrészes gyilkosságokat, nem a remake-et hanem az eredetit (70-es évek Tobe Hooper rendezésében), ha jól tudom ezzel a filmmel indultak útjukra a durvább mai horror filmek

www.imdb.com/title/tt0072271/

De hogy hol találod meg??? Talán odeon tékákban, vagy örökmozgó valamikor, vagy tv

Egy vágott video róla
Link

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358261 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Narb: induljatok el időben, mert pénteken nagyon valószínű, hogy BKV-sztrájk lesz... :crap:


Hmm... ez esetben, ha valóban sztrájk lesz és nem megy majd semmilyen busz, nyilván nem lesz óra... tekintve, hogy BKV-val is több mint egy órányira lakom a Kazinczytól...
De ha nem lesz sztrájk lesz óra :wink:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358259 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Tudna valaki ajánlani jó horrort? Amin tényleg lehet félni. Nagyon. És napokig a hatása alatt van az ember. Vagy nem muszáj pont olyat, csak lehessen félni.


Halálhajó, angolul: Event Horizon (1997)
Elgondolkodtató, van mondanivalója, és kellően hátborzongató

imdb.com/title/tt0119081/ -> IMDB link

youtube.com/watch?v=gd0nQUF00Sg -> trailer

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358257 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Narb: induljatok el időben, mert pénteken nagyon valószínű, hogy BKV-sztrájk lesz... :crap:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358256 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

bocsi de ezt muszáj volt elmondanom. :D

Nagy köszönet SÚ-nak és Nessának a szurkért/szurokért :wink:
A Diáknapokon KIEMELT ARANYAT nyertem, és még a gálán is műsoron voltam. :dance: Nagyon örülök :D Mégegyszer nagyon köszönöm.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358247 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez itt megint a REKLÁM helye:

Gyertek hozzám táncolni!
:arrow: Mikor, hol? Péntekenként délután 3tól fél5ig; ELTE PPK (Budapest, Kazinczy u. 23-27. 4. emelet)
:arrow: Természetesen ingyen!

Miért?
:arrow: Mert testtudaterősítést és tánc ALAPOKAT tanítani a cél
:arrow: Mert most nem vagyok nagy zöld szörnyeteg rabszolgahajcsár mint amikor konkrét koreográfia van 8)
:arrow: Hogy később MTT-s táncos produkciókat tudjunk csinálni olyanok részvételével is, akik eddig nem táncoltak
:arrow: Mert táncolni és mozogni jó dolog és egészséges:)
:arrow: Mert akármikor be lehet csatlakozni
:arrow: Mert lesznek kicsi koreográfiák
:arrow: Mer akármiben fejlődni jó érzés a léleknek :)

SRÁCOK! Mi ez a gyávulás? 8)
Gyertek ti is! Nem harapok! [size=9:2ka4di6q]Felejtsétek el azt a homofób nézetet, hogy aki táncol az biztosan b... :oops: [/size]
Akit a keringőpróbák riasztottak vissza annak hangsúlyoznám, hogy most nincs határidő, tehát abban a tempóban tanítok, ahogy ti haladtok. :) :wink:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358238 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta:

Idhren írta: kep.tar.hu/idhren/50568931#2
Ha érdekel vkit a szobám, itten van :)


Nini pécsi hyarnustar-tali... :D ...basszus derégenvolt :roll:
Ja hogy most nem azt kell nézni? :P
Tecc a szoba :) wc-lehúzóra emlékeztető villanykapcsoló meg ismerős :mrgreen: :D (bár ahol én voltam ott csak a fürdőszobában volt ilyen :) )


Az semmi, nekünk a konyhában volt a kád.Mmint a néninél,akitől vettük a lakást. 8O :D Fürdés közben lehetett mosogatni... :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358237 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: kep.tar.hu/idhren/50568931#2
Ha érdekel vkit a szobám, itten van :)


Nini pécsi hyarnustar-tali... :D ...basszus derégenvolt :roll:
Ja hogy most nem azt kell nézni? :P
Tecc a szoba :) wc-lehúzóra emlékeztető villanykapcsoló meg ismerős :mrgreen: :D (bár ahol én voltam ott csak a fürdőszobában volt ilyen :) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358208 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: Orsie / Nimdorc: ha nekem kellett volna kapnom, hát nem jött. Ha nem kellett volna kapnom, akkor megfelelően működött, mert nem is kaptam. :)


SÚ, Veled még korábban beszéltünk a dolgokról emailben is meg személyesen is, úgyhogy most nem küldtünk :) ettől eltekintve hamarosan számíthatsz rá :D

Snuff: Veled tegnap személyesen beszéltem ;)
alapvetően többre tartom a személyes kontaktust, tehát akikkel meg tudom oldani, azokkal ilyen formában (is) kommunikálok :)

Alyr: lásd amit Nimdorci írt. örülünk ha írsz a Lassiba! kérlek a lassi'kukac'tolkien.hu-ra tedd. ott mindketten olvassuk.

és ezt az egész diskurzust pedig át is másoltam a Lassi topicba, kérem az erre járó modikat, hogy valaki innét törölje majd ki.
én is csak azért tettem be ide is, mert úgy láttam, hogy így több emberhez eljut mert a lassis topicot mintha kevesebben olvasnák. pedig örülnénk ha ez nem így lenne!

köszönet!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358205 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Ha nekem küldtetek akkor nem kaptam, ha nem küldtetek akkor csatlakozom SÚhoz.
Ha kell a Lassiba írás, akkor van mit ajánlanom.


kérlek küldj egy mélt, h mit ajánlanál! és mindenki más is, akinek van konkrét javaslata, szóljon.

februárban orsie beírta (és aztán pár hétig az is volt a topik tetején), h várjuk az ötleteket, javaslatokat. erre aztán senki nem reagált, úgyh nyaggatuk azokat, akikkel találkoztunk személyesen, így jött is pár ötlet.

Ez itt pedig a hosszabb magyarázkodás:

van még legalább annyi cikkötlet, ami tőlünk jött, és egy részükhöz úgy kezdtünk hozzá , h egy a témában tájékozott embertől megpróbáltunk segítséget kérni, h milyen formában lehetne megfogni a témát. néhány levél olyan, h több dolgot javasoltunk egy szerzőnek, h válasszon.
ezek nyilván az első levelek lennének a témában és egy részük más felkéréseket is érint. ezért eléggé kellemetlen, h nem kaptunk rájuk válaszokat. előbbi esetben pl. nem feltétlenül azzal szeretnénk a cikket megiratni, akinek a levél ment, tehát eléggé randa csúszás jöhet össze a dologból.

(később észrevettem, h a levelek egy része ugyanakkor ment ki, mint amikor keshu panaszkodott a táboros topikban, h nem tudja elküldeni a jelentkezését. ez volt a másik ok, amiért nagyon szerettem volna, ha legalább visszabólogatnak az emberek.)

azóta sikerült telefonon/msn-en elérni mindenkit. igaz, az érdemi válaszok egy része még mindig nem érkezett meg.

az összes felkérés még nem ment ki. igyekszünk még ezen a héten kiküldeni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358204 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: kep.tar.hu/idhren/50568931#2
Ha érdekel vkit a szobám, itten van :)

Á, az az 1 nanométer erkély nagyon súlyos. :) )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358202 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kep.tar.hu/idhren/50568931#2
Ha érdekel vkit a szobám, itten van :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358198 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Tudna valaki ajánlani jó horrort? Amin tényleg lehet félni. Nagyon. És napokig a hatása alatt van az ember. Vagy nem muszáj pont olyat, csak lehessen félni.

Brasil. Először még végig tudtam nézni, másodszorra már csak a kétharmadáig, aztán mindig egy kicsit előbb adom be a kulcsot. Igazából nem horror és nem félelmetes, mégis szabályos rettegés, és hetekig hatása alatt utd lenni az ember.

Finwe:Ez Magyarországra nem igaz, nálunk kb. fordítottak az arányok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358181 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Tudna valaki ajánlani jó horrort? Amin tényleg lehet félni. Nagyon. És napokig a hatása alatt van az ember. Vagy nem muszáj pont olyat, csak lehessen félni.


Kampókéz (Candyman)
Asszem 1992es film. Volt már tévében is többször. Még nem találkoztam olyannal aki ne lett volna a hatása alatt utána vagy ne félt volna tőle.


Bár a szinkron ront rajta ha azzal nézed.

Itt van az előzetese, bár így tizenhat év után meglehetősen érdekes. (a film ettől még jó)

youtube.com/watch?v=yUBmpITdmPc

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358179 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudna valaki ajánlani jó horrort? Amin tényleg lehet félni. Nagyon. És napokig a hatása alatt van az ember. Vagy nem muszáj pont olyat, csak lehessen félni.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358176 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akit érdekel, matematikai jellegű pályázat, nappali tagozatos diákok pályázhatnak, szerintem rohadtul ötletes kérdések a mindennapokból, matematikai levezetéssel kell megoldani őket:
www.okm.gov.hu/main.php?folderID ... list&iid=1

De mivel én nem értek hozzá, továbbítom ide :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358159 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
20 születőre 17 meghaló jut

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358157 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rarwenstar írta:

Finwe írta: www.peterrussell.com/index2.php

tudtátok hogy másodpercenként kb 2 ember születik a világon?
A fönti oldalon találtok egy népesség számlálót, ott ahol ki van írva hogy world population


Akkor míg ezt a hozzászólást írom, kb. 10 emberrel lett több a világon. Nem semmi...


És hány ember hal meg?

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.412 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére