BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 5 hónapja #357958 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha valakit érint:
Ma délelőtt 10-től felfüggesztették a vasutassztrájkot, a nap további részében ismét járni fognak a vonatok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357957 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OFF: sorry, hogy megint előjövök, csak azért, hogy akik szeretnének velem chatelni, akkor vagy skypon, vagy gtalkon tudnak, mert az msn-em meghülyült, és eltűnt a gépemről, és linuxra sajna nem tom hogy kell telepíteni... csak ennyi :) ON

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357954 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A babó, bár egyszerűmaga a történet, cselekmény, de a nyelvezete elég nehézkes egy gyerek számára, megkockáztatom, hogy az angol eredeti ráadásul helyenként még bonyolultabb is nyelvtanilag, mint az angol A GyU. És olyan karakter-kifigurázások vannak benne, melyeknek élét egy felnőtt talán jobban tudja értékelni.

Persze, Rayner Unwinnak anno kora ellenére tetszett :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357953 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Amikor 9 évesen el akartam kezdeni a Babót, a bátyám azt mondta, hogy ahoz már késő, és inkább a Gy.Uval kezdjem. Azóta is titok, hogy miért mondta mindezt :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357951 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
keshu:DDDD

Nekünk kellett belőle olvasónaplót is írni (másodikban... röhej...).
Inkább adtak volna a kezünkbe valami pöttyös könyvet vagy egy Benedek Eleket vagy valamit amihez elég érett egy 8 éves. 8 évesen még a Babó sem tetszett. Pedig az rémegyszerű történet:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357949 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Amerikához képest kb. 20 évvel el vagyunk maradva...és nem csak grafikából.


Erről kedves diplomáciatöris tanárom szavai jutnak eszembe: "ne bunkozzátok le az amerikaiakat, mert akkor magatokat bunkózzátok le. Ők csupán pár évvel előrébb tartanak a bunkósodási folyamatban."

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357948 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Holtak vezére írta:

Rabyn írta: Nam: én a mai napig nem értem mért kellett 2.-ban elolvasnom a Vukkot. A rajzfilmet egyébként szeretem.


mert valaki egyszer kitalálta hogy Fekete István márpedig gyerekkönyveket írt.. 17-18 évesen sokkal jobbak a művei :)


Igen. A Vukban például filozófiai mélység van(Nem röhögni!!!).

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357947 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Holtak vezére írta:

Rabyn írta: Nam: én a mai napig nem értem mért kellett 2.-ban elolvasnom a Vukkot. A rajzfilmet egyébként szeretem.


mert valaki egyszer kitalálta hogy Fekete István márpedig gyerekkönyveket írt.. 17-18 évesen sokkal jobbak a művei :)


Kicsit közelebb áll a valósághoz mint az hogy velünk 5. végén olvastatták el A Kis Herceg mellett Az öreg halász és a tengert...
Mindkettőhöz meg kell érni és 11-2 évesen finoman szólva se nevezném érettnek az embert...
Az öreg halász és a tengert 20 éves fejjel gondolom úgy hogy érdmees lenne elolvasnom és talán meg is érteném...

Bár szerintem az egész kötelező olvasmány rendszerre ráférne egy alapos reformálás...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357945 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: A franciák sokkal jobb animációs filmeket tudnak készíteni mint az amerikaiak.

Nam: én a mai napig nem értem mért kellett 2.-ban elolvasnom a Vukkot. A rajzfilmet egyébként szeretem.


Heh, neked legalább a Vukkot adták, de én a MAGYAR HELYESÍRÁS SZABÁLYAIT!!! :roll: kaptam és elkezdtem bőgni, mert azt hittem az a kötelező olvasmány, de aztán a kezembe nyomták a Bambit!!! :D

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357943 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Nam: én a mai napig nem értem mért kellett 2.-ban elolvasnom a Vukkot. A rajzfilmet egyébként szeretem.


mert valaki egyszer kitalálta hogy Fekete István márpedig gyerekkönyveket írt.. 17-18 évesen sokkal jobbak a művei :)

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357942 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Missy írta: Amerikához képest kb. 20 évvel el vagyunk maradva...és nem csak grafikából.

Azért lehetőleg ne pont Amerika legyen az, amihez igazodni akarjunk... szvsz.


Azt egyetlen mukkal nem mondtam, hogy igazodjunk valahova is, csak azt jegyeztem meg, hogy le vagyunk maradva. :wink: És Amerikát hoztam föl példának.
Amúgy meg ami az igazodást illeti..hogy a rákba igazodjunk úgy valamihez is, mikor hát nézd meg mi megy az országban. Tüntetések, sztrájkok, egynémely épületek megrohanása, káosz...előbb talán a saját portánkon kéne rendet rakni, aztán igazodni. Ha ugyan igazodni. Sose szerettem a másik majmolását...

Hülye kérés: ugye holnap nem lesz egyetem? :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357940 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A franciák sokkal jobb animációs filmeket tudnak készíteni mint az amerikaiak.

Nam: én a mai napig nem értem mért kellett 2.-ban elolvasnom a Vukkot. A rajzfilmet egyébként szeretem.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357939 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Amerikához képest kb. 20 évvel el vagyunk maradva...és nem csak grafikából.

Azért lehetőleg ne pont Amerika legyen az, amihez igazodni akarjunk... szvsz.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357937 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Holtak vezére írta:

Alyr Arkhon írta: Ahhoz képest hogy magyarok csinálták nem olyan rossz a grafika, de sajnos ilyenkor a magyar készítők elfelejtik, hogy a mozinézők már a külföldi filmeken nőttek fel.
Ez így első snittre kb a Toy Story szintjén van, ami a '90es évek közepén volt...

miért, a magyar számítógépes grafika ennyire el vna maradva? :?


Amerikához képest kb. 20 évvel el vagyunk maradva...és nem csak grafikából.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357934 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Ahhoz képest hogy magyarok csinálták nem olyan rossz a grafika, de sajnos ilyenkor a magyar készítők elfelejtik, hogy a mozinézők már a külföldi filmeken nőttek fel.
Ez így első snittre kb a Toy Story szintjén van, ami a '90es évek közepén volt...

miért, a magyar számítógépes grafika ennyire el vna maradva? :?

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357930 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom, te én sose szerettem a Vukot, még rajzfilmen elviseltem, de a könyvön sírógörcsöt kaptam.

Más:

... re=related


olyan jó volt most ezt hallgatni.. nagyon egyedül éreztem magam, és jót tett. :oops: 8)

cska egy baj van: ebben a teves világban oylan kevés ember van, akinek kell a msáik szíve.. meg lehet gebedni, akkor se kell...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357922 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Alyr Arkhon írta:

Missy írta: www.origo.hu/filmklub/blog/hir/20080403-...-ingyen-premier.html

:bawling: :bawling: :bawling: Ezt most mondjátok meg, miért kellett??? :shake:


A film vagy a nyereményjáték az ingyenjegyért? :D

Anno láttam még a tavaly nyáron megjelent első előzetest hozzá, az nekem elég volt.
Fekete István forog a sírjában.

Nem ebben a projektben dolgozott Finwe?

De, ebben a projektben dolgozott Finwe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357899 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ahhoz képest hogy magyarok csinálták nem olyan rossz a grafika, de sajnos ilyenkor a magyar készítők elfelejtik, hogy a mozinézők már a külföldi filmeken nőttek fel.
Ez így első snittre kb a Toy Story szintjén van, ami a '90es évek közepén volt...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357898 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Holtak vezére írta: ez elég rossz. nem értem: elvileg egyre fejlődik a számítógépes technika, mégis egyre rondább rajzfilmek vannak.. ez például olyan mint egy közepesen gyenge minőségű rókás rpg játékból egy rész.


Hát szó mi szó, ha elvonatkoztatunk a Vuktól-ami szerénységemnek csöppet nehezen megy, és lenyugszom-akkor azt mondanám, hogy láttam már szebb grafikát is. Sőt!

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357896 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ez elég rossz. nem értem: elvileg egyre fejlődik a számítógépes technika, mégis egyre rondább rajzfilmek vannak.. ez például olyan mint egy közepesen gyenge minőségű rókás rpg játékból egy rész.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357893 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem aki ebben dolgozott az ássa el magát.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357888 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Alyr Arkhon írta:

Missy írta: www.origo.hu/filmklub/blog/hir/20080403-...-ingyen-premier.html

:bawling: :bawling: :bawling: Ezt most mondjátok meg, miért kellett??? :shake:


A film vagy a nyereményjáték az ingyenjegyért? :D

Anno láttam még a tavaly nyáron megjelent első előzetest hozzá, az nekem elég volt.
Fekete István forog a sírjában.

Nem ebben a projektben dolgozott Finwe?


Én nem tudom, de attól függetlenül nem kellett volna ezt megcsinálni. Szerintem.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357887 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Missy írta: www.origo.hu/filmklub/blog/hir/20080403-...-ingyen-premier.html

:bawling: :bawling: :bawling: Ezt most mondjátok meg, miért kellett??? :shake:


A film vagy a nyereményjáték az ingyenjegyért? :D

Anno láttam még a tavaly nyáron megjelent első előzetest hozzá, az nekem elég volt.
Fekete István forog a sírjában.

Nem ebben a projektben dolgozott Finwe?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357886 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
köszi SÚ meg Missy és Acho! :) amúgy ritmikus gimnasztika verseny lesz nem túl igazságos bírókkal.

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357882 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta: Holnapra kérhetnék pici szurkot?

Tele van szurokkal az utca, az neked nem elég? :D :D :D

Na jó, akkor kapsz másmilyet:
HAJRÁ NESSA! HAJRÁ NESSA! SIKERÜLNI FOG!
[size=9:23tfb7lv](Mi is?)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357879 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Heh, én valamikor 4-kor kelek... :lol:

nekem is előfordult már, de most egész héten minden reggel azzal bírtam rá magam a felkelésre, hogy majd hétvégén alszom. aztán ma rájöttem, hogy nem... :)

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357878 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Heh, én valamikor 4-kor kelek... :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357877 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm :oops: igen kemány nap lesz a holnapi..5 órai keléssel. puff. az nagyon korán van. :(

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357874 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta:
Holnapra kérhetnék pici szurkot? :oops: :oops:


Persze! :D [size=9:2wslbnb2]szurk[/size] 8)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357870 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áhh...erre már nem tudok mit mondani...Ha már mindenképpen úgy animációs filemt akarnak belőle csinálni, akkor legalább ne legyen benne a Vuk mint olyan könyörgöm....Áhh... :rmad2:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.325 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére