BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 5 hónapja #357325 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Ahogy elnézem ezek különböző filmekből részletek és azokat vágta össze. Így nehéz nem ismert színészekkel csinálni. :D Bár láttam már rá példát. (A George R.R Martin topicban van egy video hasonló módszerrel készült. )


Igen, ez is zavart. Vagy a Mennyei királyság ugrott be, vagy pedig Az utolsó mohikán. De a hegyek, a tenger, a vonuló sereg teljesen jók voltak.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357324 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ahogy elnézem ezek különböző filmekből részletek és azokat vágta össze. Így nehéz nem ismert színészekkel csinálni. :D Bár láttam már rá példát. (A George R.R Martin topicban van egy video hasonló módszerrel készült. )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357323 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finwe írta:



egész pofás:) csak kicsit hosszú

mit szóltok a szereplőkhöz? (nem én csináltam, csak találtam)


Szerintem nem ilyen ismert színészekkel kellett volna csinálni-vajh miért nem tudok normálisan magyarul?-, valahogy nem igazán tudom beleélni magam.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357321 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
... re=related


egész pofás:) csak kicsit hosszú

mit szóltok a szereplőkhöz? (nem én csináltam, csak találtam)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357316 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Manapság már ott van a kicsi dobozos mobilnet is ám...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357314 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: mi csak etr-ezésre és maileket olvasni használjuk. A TIK-ben ingyen net van este nyolcig, az meg bringával öt perc tőlünk, ez csak a szükséges és sürgős dolgokra van, mi valóban nem használjuk ki a teljes internetet, sok honlapot meg sem nézünk, hátha sokat elhasznál az 500-ból. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357310 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: A főbérlővel simán meg lehet beszélni, hogy a te nevedre legyen net. Általában olyan havi 8 körül szokott lenni (nekünk asszem tvvel együtt ennyi, de nem tudom) utána kell nézni.

Updater: UPCnél 6, tvnetwornkél 10, tonlinenál 8 a legdrágább.


Az egyém 5 és fél, a számlán a csekken az állandó lakcímem van, de az albi címére küldik. Ja, és ami nem mellékes, hogy meghatározatlan idejű a szerződés. (Vivan*t)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357309 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
a korlátorlt nettel az a baj, hogy nagyon hamar elfogy. Ha megelgondolok, hogy egy zeneszám 2-3 mega és mondjuk valaki átküld nekem egyet msn...Vagy a képek amiket az ember letölt megnézni, vagy ha emilben jönnek a házik... szal emiatt kicsit nemjó. Akkor már inkább megéri a korlátlan 5ezer körüli összegért.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357307 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk ilyen megkötés nem volt, a számla Budapestre jön, hozzánk, és anyu fizeti be, a többiek meg odaadják nekem az összeg felét. Igaz, hogy nekünk pannonos van, korlátolt (havi 500 mega), és kétezer forint.
Bár mintha említettük volna a tulajnak (nem lakik velünk, tehát nem főbérlő), hogy van net, de semmi köze hozzá, mert ő nem látja ennek sem előnyét, sem hátrányát, sem egyéb jelét.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357304 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: A főbérlővel simán meg lehet beszélni, hogy a te nevedre legyen net. Általában olyan havi 8 körül szokott lenni (nekünk asszem tvvel együtt ennyi, de nem tudom) utána kell nézni.

Updater: UPCnél 6, tvnetwornkél 10, tonlinenál 8 a legdrágább.

T-onlájnnál van 5 ezerért is, és teljesen jól lehet vele netezni (tapasztalat). Annyi kavarás van csak vele, amit Rabyn is mondott, valóban a főbérlő beleegyezése-hozzájárulása kell hozzá, amire van formanyomtatvány, azt kitöltve el kell juttatni nekik. Meg elvileg a főbérlőnek havonta jön értesítő róla (vagy mi), de a csekket a Te nevedre küldik.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357298 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Ááárgh. :P Kit hívhatok fel az éjszaka közepén, hogy szeretnék egy csapatban lenni vele?

Én még ébren vagyok. :P
Egyébként grat hozzá, hangulatos. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357295 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta:



www.tolkien.hu/mtttabor2008/MTTtabor2008jelentkezes.doc


:sungl:


Céééép lett! :P Kezdek hülyülni...Nem tudtam honnan van a zene. Aztán 45mp körül olyat csaptam a homlokomra, hogy még holnap is látszani fog.. :lol: )

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357293 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ááárgh. :P Kit hívhatok fel az éjszaka közepén, hogy szeretnék egy csapatban lenni vele?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
16 éve 5 hónapja #357289 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A főbérlővel simán meg lehet beszélni, hogy a te nevedre legyen net. Általában olyan havi 8 körül szokott lenni (nekünk asszem tvvel együtt ennyi, de nem tudom) utána kell nézni.

Updater: UPCnél 6, tvnetwornkél 10, tonlinenál 8 a legdrágább.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357287 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Te Mirrand internet van ott? Ha nincsen akkor sürgősen be kell szereltetni mert egy egyetemista pl nincsen meg nélküle.


Már gondoltam rá, de nem tom mennyi és hány hónapra... tudod, albérlet... és milyenek a főbérlők... :P

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357284 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Te Mirrand internet van ott? Ha nincsen akkor sürgősen be kell szereltetni mert egy egyetemista pl nincsen meg nélküle.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357283 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta:

Esgal írta:

Dreamer_KF írta: Höhö..Mírrand tőlem öt percre lakik..Hiába, a XIII. ker nagy Tolkien gyűjtőhely (is).


Én is ott laktam másfél évvel ezelőttig... szép idők voltak. Azért Rákosrettenetessel sincs komolyabb baj, de mindentől messze van. A XIII. meg a világ közepe...


Jéééé! Én is ott lakok(még). :D


^_^ Meg Inczy, meg ha minden igaz, most már Andrisék is, tesóm és a barátnője... meg még számos ismerősöm ^_^ Zugló és Angyalföld-rulez...

No DE! Akkor segítsetek! Szeretnék még egy darabig ott lakni, de ha nyártól nem lesz új lakótársam... hát akkor pápá... és az igazat megvallva nem nagyon szeretnék visszaköltözni szüleimhez... elég, hogy hétvégén jobbhijját itt lógok...

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357275 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Esgal írta:

Dreamer_KF írta: Höhö..Mírrand tőlem öt percre lakik..Hiába, a XIII. ker nagy Tolkien gyűjtőhely (is).


Én is ott laktam másfél évvel ezelőttig... szép idők voltak. Azért Rákosrettenetessel sincs komolyabb baj, de mindentől messze van. A XIII. meg a világ közepe...


Jéééé! Én is ott lakok(még). :D

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357273 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Höhö..Mírrand tőlem öt percre lakik..Hiába, a XIII. ker nagy Tolkien gyűjtőhely (is).


Én is ott laktam másfél évvel ezelőttig... szép idők voltak. Azért Rákosrettenetessel sincs komolyabb baj, de mindentől messze van. A XIII. meg a világ közepe...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357266 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta:

Snuffles írta: Akkor kárpótlásul egy kis vidámság:

- Anya, ha valaki tüsszent azt mondják: egészségedre?
- Igen.
- És ha valaki rektálisan vérzik?
- ... Lányom, nincs több dr. House!


:lol: :lol: Ez fájt... :D

auu :lol:

Rabyn: tudom, de azért mindig meglepődöm rajta..

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357265 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Höhö..Mírrand tőlem öt percre lakik..Hiába, a XIII. ker nagy Tolkien gyűjtőhely (is).

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357263 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta: Annis: komolyan? 8O ez durva.. én menni akartam itt szombathelyen, de aztán beteg lettem.( de az is lehet, hogy nem is volt, délután még jégeső féle is volt állítólag. ) Kár érte. Nem kellett volna tönkretenni. Pedig ez ellen nem tudom milyen kifogása lehet bárkinek is.... :?


Itt Székesfehérváron meg volt tartva...itt gondolom azért nem zavart senkit, met ez afféle Bulis tér, mert mindig itt vannak az ilyen cuccok, és hát eddig még semmi probléma nem volt belőle. :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357259 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Rabyn írta: Nessa: tudod kishazánkban az emberek valamiért nem tűrik a vidámságot. Gondolj arra, hogy néznek egy kiránduló, cseverésző iskoláscsoportra...

Vagy szerfölött vidám mtt-sekre, pl. kósza kommandó. :D


no hát azt azért néha nem csodálom :P gondolj bele: tolkinicska-metallicska :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357254 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Nessa: tudod kishazánkban az emberek valamiért nem tűrik a vidámságot. Gondolj arra, hogy néznek egy kiránduló, cseverésző iskoláscsoportra...

Vagy szerfölött vidám mtt-sekre, pl. kósza kommandó. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357253 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nessa: tudod kishazánkban az emberek valamiért nem tűrik a vidámságot. Gondolj arra, hogy néznek egy kiránduló, cseverésző iskoláscsoportra...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357251 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Akkor kárpótlásul egy kis vidámság:

- Anya, ha valaki tüsszent azt mondják: egészségedre?
- Igen.
- És ha valaki rektálisan vérzik?
- ... Lányom, nincs több dr. House!


:lol: :lol: Ez fájt... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357247 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Annis: komolyan? 8O ez durva.. én menni akartam itt szombathelyen, de aztán beteg lettem.( de az is lehet, hogy nem is volt, délután még jégeső féle is volt állítólag. ) Kár érte. Nem kellett volna tönkretenni. Pedig ez ellen nem tudom milyen kifogása lehet bárkinek is.... :?

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja - 16 éve 5 hónapja #357246 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
LAKÓTÁRSAT KERESEK!

Június-júliusi beköltözéssel, Budapest, Angyalföld, a Honvéd kórház mögött, az Árpád híd budai hídfőjénél. (Ház előtt áll meg a 32-es busz, 3 perc az 1-es villamos, 6 perc Árpád hídi metró)

A Lakás:
6. emeleti panel, fél éve felújított lakás, tiszta konyha/fürdő. Mosógép, gáztűzhely, mikró, hifi, kábelTV (addigra

már digiTV lesz). A kisebbik szobában lenne üresedés, másfélfős ágy, 2x1m széles, 2m magas tükrös-tolóajtós

beépített szekrény, délkeleti ablak. Én a nagyobbik szobában lakom, de oda is szabad a bejárás, főleg, hogy ott van

a hűtő :P (máshova nem fért). Amikor nem alszom, bármikor lehet ki-be járni (vagy alszásom közben néma tipegésben),

már csak a hűtő-tévé-DVDlejátszó-videó-hifi-nappali miatt is. (Én nem járok át a másik szobába!) Nálam 3 fotel

(ebből 1 babzsák) én a kanapéágyon alszom. Jah, az előtérben&konyhában csempézett a padló, a fürdő csempéjét

kilépőszőnyegek sora borítja, a két szobában fehér hajópadló szerű cucc van, nálam szőnyegek, a másikhoz is asszem

még van vlhol elcsomagolva vlmi. Mi mezitláb járunk, mamuszt/egyebeket csak a főzésnél veszünk... Jah, és a kád

alatt körbefutnak a fűtőcsövek, úgyhogy soha nem jeges a beülés ^_^ Amúgy az egész lakás enyhén babaház szerű, de

nem ízléstelenül (különben már én sem laknék ott) Fő szín a fehér, piros és matt rózsaszín. Ez van ^_^
És 500 méteres körzetben 4 közért is van, 1 éjjelnappali, 1 benzinkút, otp autómata és a ház előtt egy 10ig nyitvatartó kisbolt.


Életmódom:

Bármi jöhet, túlélő típus vagyok, jól alkalmazkodom. Vendégek jöhetnek, de házibuli csak limitáltan és kifejezetten

zajszint alatt. Dohányzás szigorúan a konyha ablakában, amúgy ott lakik egy kismacskusz is (előszoba és konyha

egyben van), aki csak igen kis eséllyel fog a jelenlegi lakótársammal elköltözni. Édes kis darab, mindenkit imád és

egy kis hímringyó (többnyire a hátán fetrengve található, amint tekergőzve vonaglik). Én 7végén ritkán, de

előfordulhatok, pasit nem igen hordok fel, általában éjfélig ébren vagyok, hifit nem ordíttatom maxin, reggelente

7kor kelek, elég halkan. Délután néha otthon vagyok, de leginkább vagy a munkahelymen gürizek 8ig, vagy a

zenesuliban lógok. Amúgy nappalin még mindig ötvösséget tanulok... Zenesuli: klasszikus ének, mellete pedig gitár.

Gyakorolni csak üres lakásban szoktam! (nem akarom kínozni embertársaimat)

Piszkos anyagiak:
Jelenleg a fix havidíj 55.000, ami fele-fele részre oszlik (27.500 Ft), ami mellé jön a rezsi (benne van a kábelTV

is), amit csak most télen dobott meg a távfűtés, amúgy nyáron nem nagyon érte el a 25.000 Ft-ot. Ez is 50-50%.

Tisztítószerek+közös használati cikkek (pl wc-papír) szntem szintén közös kasszán, bár részemről előfordulhatnak

jótékony meglepetések (anyám bevásárol 1-2 cuccot). Lakbér fizetés minden hó 15-ig a főbérlő kezébe bele élőben.

Szóval szerintem összeségében egy eléggé jó pecóról van szó (mi is meglepődtünk, h panel létére milyen csecse...),

jó is lenne, ha nyárra lenne lakótársam, mert egyedül nem fogom tudni fizetni és nem szívesen válnék meg ettől a

lakástól. Szeretek itt lakni, no. És ha van éredlődő, szívesen fotózgatok, küldök képeket, illetve mikor otthon

vagyok, mutogathatok is lakást. Ha van rá mód, csajszit keresnék, már csak a leendő lakótárs lelkibékéje miatt is

(...plussz nincs belőle hiszti, ha vlki fogat akar mosni, amíg a másik a zuhanyfüggöny mögött sikavakázik)... aki

ismer, tudja mire vállalkozik, aki nem... hajrá ^_^

Elérhetőségek:
20/561-1526
mirrand@gmail.com

Talpassy Dorottya - Mírrand

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357245 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor kárpótlásul egy kis vidámság:

- Anya, ha valaki tüsszent azt mondják: egészségedre?
- Igen.
- És ha valaki rektálisan vérzik?
- ... Lányom, nincs több dr. House!

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.336 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére