BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 6 hónapja #356722 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elegánsabb lenne a Mágikus Völgy... vagy épp: Mágusok Völgye.

Mindegy, akárhogy is hívják, tuti oda fogunk illeni!!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356716 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem tetszik a név, hogy Bűvészetek Völgye. De lehetséges, hogy így komolyságát veszti az egész rendezvény. Valahogy kényszeredett nevetés jött rám, az egészet olvasva.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356712 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356695 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Reagálások:

MTI írta: Az ÖTM a távirati irodához eljuttatott közleményében sajnálatosnak nevezte, hogy Márta István főigazgató meglehetősen későn tájékoztatta a tárcát az idei Művészetek Völgye Fesztivál rendezési nehézségeiről. Úgy fogalmaztak, hogy "a korrekt pályázói magatartás abban nyilvánult volna meg, ha a szervezők időben jelzik a kiírással kapcsolatos problémákat, lehetőséget adva a szakmai egyeztetésre".
Mint írták, a 2008. évi turisztikai pályázati felhívások alapján lett volna lehetőség a rendezvény támogatására, de - az ÖTM információi szerint - a Művészetek Völgye fesztivál rendezői nem nyújtottak be pályázati anyagot a beadási határidőkig, és a pályázattal kapcsolatos megkeresés sem érkezett a tárcához.
Kiemelték: a szaktárca továbbra is fontosnak tartja a turisztikai vonzerővel bíró rendezvények támogatását, "így amikor értesült a pénzügyi gondokról, kifejezte szándékát: megvizsgálná, milyen lehetőség kínálkozik a rendezvény támogatására, ha a szervezők úgy döntenek, hogy az idei Művészetek Völgye rendezvénysorozat is a korábbi évekhez hasonló színvonalú lesz".
Harsányi László, az NKA kuratóriumának elnöke az MTI megkeresésére elmondta, hogy a januárban megalakult Kiemelt Kulturális Programok Kollégiuma és a turisztikai szakma azért ír ki közös pályázatokat, hogy az összművészeti fesztiválok ily módon kaphassanak támogatást. Ugyanakkor hozzátette, hogy évente megközelítőleg 14 ezer pályázat érkezik az NKA-hoz, de mindössze 100-200 millió forintot tudnak kiosztani.
A Művészetek Völgye "30, 40 vagy 50 millió forintos igényét kielégíteni (...) állandóan a kulturális alapra maradó, de ott nem teljesíthető kötelesség" - fogalmazott a kuratóriumi elnök.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356694 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdvözletem!

Tanulságos cikk. Mártapista megint agyánál volt.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356688 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bűvészetek Völgye? hátt nem tudom, szerintem ez elég gagyin hangzik... :?

Amúgy nem tudjátok, hogy a Párnacsata világnapját idén találták ki, vagy eddig is volt ilyen?

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356683 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Magyar Tolkien Társkereső. Ja izé. :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356682 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez biztos valami vicc.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356679 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Az MTI írta: A 20. Művészetek Völgye fesztivált a 21. évben tartják meg: 2009. július 3-tól augusztus 2-ig; idén nyáron a Bűvészetek Völgyébe, azaz a Valley of Magic elnevezésű rendezvényre várják majd a közönséget - jelentette be Márta István, a kulturális rendezvény főigazgatója csütörtökön Budapesten.
A Művészetek Völgye az idén a finanszírozás bizonytalansága miatt marad el - hangsúlyozta Márta István.
Mint mondta, az állami résztámogatások volumenének ismerete nélkül lehetetlen a szponzorokkal tárgyalni és érdemi szerződéseket kötni, lehetetlen a fesztivál nagyságát, költségvetését megtervezni, ezek hiányában pedig képtelenség lekötni a művészeket és a fesztivált kiszolgáló infrastruktúrát.
A július végétől augusztus elejéig tartó Bűvészetek Völgye "egy bűbájos fesztivál, egy gigacsiga fesztivál lesz" - fogalmazott a fesztivál főigazgatója.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356660 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha esetleg még nem láttátok vón...:

vids.myspace.com/index.cfm?fusea ... D=28671049

kicsit megöregesett már Harrison bácsi, de azér még nagyot ugrik, ha kell:):)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356650 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Monor Telefon Társaság. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356646 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Magyarságkutató Tudományos Társaság

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356645 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finwe írta: Biztos már mindenki tudja hogy nemcsak mi vagyunk MTT, a Magyar Telefonkönykiadó Társaságról már hallott mindenki szerintem, de én találtam még 2 MTT-t

Magyar Történelmi Tár
és ez a legjobb:
Magyar Tüdőgyógyász Társaság

:) Tud még valaki?:)


Kapolcson tavaly kinnt volt a Magyar Társasjátékozók Társasága. :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356644 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Biztos már mindenki tudja hogy nemcsak mi vagyunk MTT, a Magyar Telefonkönykiadó Társaságról már hallott mindenki szerintem, de én találtam még 2 MTT-t

Magyar Történelmi Tár
és ez a legjobb:
Magyar Tüdőgyógyász Társaság

:) Tud még valaki?:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356642 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsika, hogy közbevágok, de nagyon fontos lenne, szóval, keresem Dmitrij Sosztakovicsnak a Fantasztikus táncok c. művét zongorára, na már most, eddig nem találtam sehol, szóval akinek megvan, vagy tud letöltési lehetőséget, azt nagyon szépen kérem, hogy sikítson rám.
E-mailban vagy msn-en attila@tolkien.hu címen.

Köszönöm... :hálásszempár:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356626 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ille / Lórien írta: Kapolcs... :(
Csak egyet tehetünk: reménykedünk. :wink:

Igen. De olyan nincs, hogy nincs. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356624 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
valami pozitívabb:

műkorcsolya- rajongóknak:

... re=related


A 3. perc környékén felhangzó zene ismerős lehet. :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356618 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kapolcs... :(
Csak egyet tehetünk: reménykedünk. :wink:

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356588 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

MR1 írta: A fesztiválban résztvevő települések máris önálló programokra is készülnek:

"Eddig mindig volt lehetőségük egy bizonyos szinten állami pénzre pályázni. Most a pályázati pénzek olyanok, hogy több pályázatból kizárták a Művészetek Völgyét, állami támogatás nélkül nehéz megszervezni" - magyarázza Kapolcs polgármestere, Göntér Gyula.

A kapolcsi honlapon beszélgetés zajlik Mártha István és az érdeklődők között. Ott Mártha István azt vallja, hogy a Balaton régió kivételt képez két pályázatból is, de a Balaton régiós pályázatba az európai jogszabály miatt sem vehetnek részt. Azt mondja, két szék között a földre estek.

A fesztivál tizenkilenc éve működik, Kapolcs polgármestere szerint ezt a rendezvényt nem szabad egy huszárvágással megszüntetni.

Nagyvázsony volt az utolsó csatlakozó a kapolcsi Művészetek Völgye rendezvénysorozathoz. Fábri Szabolcs polgármester azt mondja, a fesztivál valamilyen formában folytatódni fog. Nagyvázsony egyébként önálló programokat tervez a Honvédelmi Minisztériummal , a Godot Színházzal, valamint civil és kulturális szervezetekkel közösen. Tavaly a településnek sikerült nullszaldósra hoznia a rendezvényt, és úgy véli, ez idén is sikerülni fog.

Forrás:
www.mr1-kossuth.hu/index.php?opt ... Itemid=105

Hanganyag hozzá:
www.mr1-kossuth.hu/m3u/00324cc2_2602458.m3u

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356578 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratulákat köszi, Namariënek pedig (hogyne tudnám... ;) ) szintén gratula a négyezerhez, és a harminchoz, no meg az öt év öt hónaphoz is! :cheers:
[size=9:3909ecrx]Attila, nem mondom, hogy ne sírj, mert nem minden könny keserű... ;) de azért nesze, zsepi! :deal: (kicsit gyűrött, de nem műsoros :tongue:) :sungl:[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356577 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: Estel: őszintén gratulálok, és köszönöm mindne kedves szavadat, a humorodat, nem is tudod, mennyit jelenettek! Szívemből kívánom, hogy még legalább tízszer hat évet tölt itt köztünk, erőben, egészségben, boldogságban.

Többszörösen érdekes ez a hozzászólás. Nekem immár ez a 4000. És pont a harmincadik születésnapomon írom be.

Ezúton is szeretném nektek megköszönni, hogy vagytok, és szerettek. Hihetetlenül sokat tettetek értem, még az, aki nem gondolja. Köszönöm a mosolyokat, a biztatásokat, a türelmeteket, a megértéseteket. köszönök minden segítséget, az első talitól kezdve, amikor úgy fogataok a mozgólépcsőn, mert féltem, amikor nagy nevetések közben útbaigazítottaok egy utca felé, köszönöm, hogy megtanítottaok arra, hogy allergiásnak lenni nem szégyen, arra, hogy nem kell mindig bizonyítani, és hogy helyet találtatok/adtaok magatok között.

Köszönöm, hogy általatok sikerült megtanulni megbízni másokban, hogy tudtok úgy kritizálni, hogy az ember ne azt érezze: takarodj innen, ki vagy te, hanem azt, hogy ha javítok, jó lezs az a dolog. köszönöm, hogy türelemmel és megértéssel viseltettek irántam a betegségemben, különösen a szorospataki krízisnél.

Köszönöm a tudást, mait adtatok, mind emberileg, mind szellemileg, mind lelkileg.

Köszönöm a Professzornak, hogy segített ebben, és hogy megírta a műveit, és rádöbentett, hogy az angol nem az az iskolákban hisztérikusna tanított nyelv, hanem egy csodálatosan zengő, életteli csoda - és egyáltalán: minden nyelv.

Köszönöm, hogy általa közösséget találhattam.

Köszönöm a Jóistennek, hogy mindezt megadta nekem, hogy segít, hogy velem van, hogy vigyáz rám.

Szívemből kívánom, hogy mindenki, aki itt van, és minden szerette éljen szeretetben, békességben, boldogságban, nagyon sokáig!!!


... re=related


Ez annyira... :bawling: Bocsika de engem az ilyenek megsirattatnak :elérzékenyültemotikon:

Sok-sok ugyanilyen szeretetben, békességben, örömben eltöltött évet kívánok mindkettőtöknek, itt köztünk!!!! :cheers::bounce::dance:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356575 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula, Estel! ;-)
És Namarie: 4000... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356574 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Estel: őszintén gratulálok, és köszönöm mindne kedves szavadat, a humorodat, nem is tudod, mennyit jelenettek! Szívemből kívánom, hogy még legalább tízszer hat évet tölt itt köztünk, erőben, egészségben, boldogságban.

Többszörösen érdekes ez a hozzászólás. Nekem immár ez a 4000. És pont a harmincadik születésnapomon írom be.

Ezúton is szeretném nektek megköszönni, hogy vagytok, és szerettek. Hihetetlenül sokat tettetek értem, még az, aki nem gondolja. Köszönöm a mosolyokat, a biztatásokat, a türelmeteket, a megértéseteket. köszönök minden segítséget, az első talitól kezdve, amikor úgy fogataok a mozgólépcsőn, mert féltem, amikor nagy nevetések közben útbaigazítottaok egy utca felé, köszönöm, hogy megtanítottaok arra, hogy allergiásnak lenni nem szégyen, arra, hogy nem kell mindig bizonyítani, és hogy helyet találtatok/adtaok magatok között.

Köszönöm, hogy általatok sikerült megtanulni megbízni másokban, hogy tudtok úgy kritizálni, hogy az ember ne azt érezze: takarodj innen, ki vagy te, hanem azt, hogy ha javítok, jó lezs az a dolog. köszönöm, hogy türelemmel és megértéssel viseltettek irántam a betegségemben, különösen a szorospataki krízisnél.

Köszönöm a tudást, mait adtatok, mind emberileg, mind szellemileg, mind lelkileg.

Köszönöm a Professzornak, hogy segített ebben, és hogy megírta a műveit, és rádöbentett, hogy az angol nem az az iskolákban hisztérikusna tanított nyelv, hanem egy csodálatosan zengő, életteli csoda - és egyáltalán: minden nyelv.

Köszönöm, hogy általa közösséget találhattam.

Köszönöm a Jóistennek, hogy mindezt megadta nekem, hogy segít, hogy velem van, hogy vigyáz rám.

Szívemből kívánom, hogy mindenki, aki itt van, és minden szerette éljen szeretetben, békességben, boldogságban, nagyon sokáig!!!


... re=related

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356571 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula, Estel! :D :hello: Még sokszor ennyi időt tölts itt, szintén sokszor ennyi hsz-szel :P :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356569 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha minden igaz, jellen pillanatban lehetek úgy... :idea: kerek hat éves itt a fórumon. 8)
Arra gondoltam, miért ne időzítsem ezen alkalomhoz a kereken két és félezredik hozzászólásomat is... :look:
Ennek apropóján pedig szeretném megköszönni mindenkinek, aki az utóbbi hat évben erre járt - és esetleg még szót is váltottunk - :) , azoknak meg főleg, akik szintén kitaposták már a hatodikat, és még mindig :!: itt vannak, hogy nekik is köszönhetően olyan ez a fórum, amilyen! ;)

Jó itt lenni, srácok! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356567 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A mai METRO az MTI-re hivatkozva írta, hogy elmarad a Művészetek 20. Völgye... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356561 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Gandalf írta:

A Művészetek Völgye fórumán írta: "Kicsit meglep, hogy ennyien aggódtok. Lázasan keressünk 1fajta megoldást. Csütörtökön 13 órakor (valószínűleg) a Gödörben lesz a Völgy(sajtótájékoztató). Akinek kedve van, jöjjön oda. Üdv. : mártaistván"

Érdemes egyébként olvasgatni a fórumukat!

Meg az Indexet, akik szintén elég szkeptikusak a bejelentéssel szemben:
index.hu/kultur/pol/muvv080311/


Jó, akkor azért még mi se vonjuk vissza a kapolcsszervező-pályázatot :) csütörtökön hátha okosabbak leszünk.
(megj. ha még egy Kapolcsnak sincs pénze, ne csodálkozzunk h. nekünk se sok :P :D )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356556 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta:

A Művészetek Völgye fórumán írta: "Kicsit meglep, hogy ennyien aggódtok. Lázasan keressünk 1fajta megoldást. Csütörtökön 13 órakor (valószínűleg) a Gödörben lesz a Völgy(sajtótájékoztató). Akinek kedve van, jöjjön oda. Üdv. : mártaistván"

Érdemes egyébként olvasgatni a fórumukat!

Meg az Indexet, akik szintén elég szkeptikusak a bejelentéssel szemben:
index.hu/kultur/pol/muvv080311/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356555 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

A Művészetek Völgye fórumán írta: "Kicsit meglep, hogy ennyien aggódtok. Lázasan keressünk 1fajta megoldást. Csütörtökön 13 órakor (valószínűleg) a Gödörben lesz a Völgy(sajtótájékoztató). Akinek kedve van, jöjjön oda. Üdv. : mártaistván"

Érdemes egyébként olvasgatni a fórumukat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356544 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Tudnátok nekem segíteni? Az új MSN szép sé gyönyörű és nagyon tetszik... de van néhány olyan funkciója ami nincs meg nekije az előzőhöz képest, pedig nekem nagyon fontos lenne.
Megvan valakinek az előző verzió telepítőfájlja?


Próbáld itt ! :)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 6.142 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére