BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 6 hónapja #356541 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudnátok nekem segíteni? Az új MSN szép sé gyönyörű és nagyon tetszik... de van néhány olyan funkciója ami nincs meg nekije az előzőhöz képest, pedig nekem nagyon fontos lenne.
Megvan valakinek az előző verzió telepítőfájlja?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356524 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gandalf: ez nagyon kemény... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356467 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Endruu írta: Üdvölet!
Sikerült hozzáférnem egy (szerintem) kincshez, épp most tartom a kezemben a The Lays of Beleriand című művet (The History of Middle-Earth, Part III). Izgatottan várom, hogy milyen, meg azt is, hogy mennyire fogom érteni. Nem tűnik könnyű olvasmánynak... :?
De azért megpróbálom :)


Sok sikert az olvasásához, sikerült az egyik legnehezebb kötetet kifognod.


Viszont, azt hozzátenném, hogy az egyik legszebbet is. :)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356458 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Esgal írta:

Gandalf írta: Nem tudom, ezt láttáok-e már, de sztem annyira gáz, hogy már LOL:
gizmodo.com/photogallery/microserveces08/1000446153
(Lapozzátok végig az egész könyvet!)


Jéééézusmáriaésazösszesszentekazégben. Áuh.

Csatlakozom.
Ja, és figyelitek, hogy egy (elviekben) PhD-t végzett ember írta? Azért ez már teljesítmény... Odaveri még a büdösbogarat is, lol. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356455 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Nem tudom, ezt láttáok-e már, de sztem annyira gáz, hogy már LOL:
gizmodo.com/photogallery/microserveces08/1000446153
(Lapozzátok végig az egész könyvet!)


Jéééézusmáriaésazösszesszentekazégben. Áuh.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356451 Írta: Endruu
Endruu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Endruu írta: Üdvölet!
Sikerült hozzáférnem egy (szerintem) kincshez, épp most tartom a kezemben a The Lays of Beleriand című művet (The History of Middle-Earth, Part III). Izgatottan várom, hogy milyen, meg azt is, hogy mennyire fogom érteni. Nem tűnik könnyű olvasmánynak... :?
De azért megpróbálom :)


Sok sikert az olvasásához, sikerült az egyik legnehezebb kötetet kifognod.


Igen, már észrevettem, küzdök vele rendesen :?
És köszi, nem adom fel!

"I am the Dark Lord's heir."

"Vi sitter här i venten och spelar lite DotA"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356449 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Endruu írta: Üdvölet!
Sikerült hozzáférnem egy (szerintem) kincshez, épp most tartom a kezemben a The Lays of Beleriand című művet (The History of Middle-Earth, Part III). Izgatottan várom, hogy milyen, meg azt is, hogy mennyire fogom érteni. Nem tűnik könnyű olvasmánynak... :?
De azért megpróbálom :)


Sok sikert az olvasásához, sikerült az egyik legnehezebb kötetet kifognod.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356444 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356437 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom, ezt láttáok-e már, de sztem annyira gáz, hogy már LOL:
gizmodo.com/photogallery/microserveces08/1000446153
(Lapozzátok végig az egész könyvet!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356433 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egyetértek ickével és Bennel, nem hiszem, hogy nem rendeznék meg hiszen elvégre ez egy (nekik is) turisztikai dolog. Meg egyébként is ez lesz a 20. Művészetek Völgye, nem tartom valószínűnek, ohgy egy jubileumi rendezvényt lefújnának csak úgy hipp-hopp. :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356431 Írta: Elryn
Elryn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok,

segíséget szeretnék kérni. Szükségem lenne egy 4-8 éves (de inkább óvódás) budapesti gyerekre, akinek az édesanyja/édesapja beleegyezne, hogy egy rövid beszélgetést folytassak vele, és utána egy egyszerű rajzos feladatot végeztessek a gyerekkel. A fejlődéspszichológia vizsgámhoz lenne rá szükségem.

Ha valaki tud ilyen szülőről és gyerekről, az legyen szíves írni egy privát üzenetet! Köszönöm!

"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356427 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A szigetre is minden évben azt mondják, hogy nem lesz jövőre nem lesz jövőre és mégis mindig lesz. Túúúl sok pénz van benne ahhoz, hogy ne legyen.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356423 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csatlakozva ahhoz, amit időközben icke írt az aldeon-topikban, azt mondom, hogy egyelőre még ne temessük a dolgot. A nevezett úriember ebbéli "munkásságát" ugyan nem ismerem, de nekem ez így erősen propagandisztikusnak/mártíromkodásnak tűnik (vagy ha úgy tetszik, <i>márta</i>ramkodásnak, hehh). Legalábbis számomra egyáltalán nem cseng ismerősen a Lánchíd Rádió neve, persze ez még nem jelent semmit. :) De ha valóban akkora sz.rban lenne a rendezvény, szvsz nem, vagy nem csak itt lenne kint a dolog, pláne nem elsőként.
Majd ha jön valami hivatalos(abb) szagú bejelentés is, teszem azt a kapolcs.hu-ra, hogy "csókolom, idén nem lesz művészetek völgye. a szervezők", akkor elhiszem. Addig meg fenntartással kezelem a dolgot.

Ha meg kiderül, hogy tényleg nem lesz, akkor sajnálom, idén gondolkoztam, hogy elmegyek, mert érdekelne. A huszas különben is egy szép, kerek szám.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356420 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
www.lanchidradio.hu/nem_lesz_iden_muveszetek_volgye_20080309

:shake: :( :( :crap: :bawling:

Ez nem igaz! Tavaly voltam először, egészen kiválóan éreztem magam, megfogadtam, hogy idén tovább maradok, erre meg nem lesz? Áhh...
:bawling: :bawling: :bawling: :bawling:

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356416 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Endruu írta: Üdvölet!
Sikerült hozzáférnem egy (szerintem) kincshez, épp most tartom a kezemben a The Lays of Beleriand című művet (The History of Middle-Earth, Part III). Izgatottan várom, hogy milyen, meg azt is, hogy mennyire fogom érteni. Nem tűnik könnyű olvasmánynak... :?
De azért megpróbálom :)

áá dejó nekeeed....

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356414 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: Tudtátok, hogy egy címeres ökör vagyok?

jaj, ugyanmár, miért lennél?

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356413 Írta: Endruu
Endruu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdvölet!
Sikerült hozzáférnem egy (szerintem) kincshez, épp most tartom a kezemben a The Lays of Beleriand című művet (The History of Middle-Earth, Part III). Izgatottan várom, hogy milyen, meg azt is, hogy mennyire fogom érteni. Nem tűnik könnyű olvasmánynak... :?
De azért megpróbálom :)

"I am the Dark Lord's heir."

"Vi sitter här i venten och spelar lite DotA"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356389 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: Tudtátok, hogy egy címeres ökör vagyok?

Nem? na most tudjátok.. a héten meghaladtam a sokéves hülyeségi rekordomat... negatív irányba. :oops:


Fel a fejjel Nam! :itscool: Lessz ez még jobb is...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356364 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Az értesítőn azt írják, hogy régi típusú személyi igazolvánnyal lehet vagy lakcímigazolvány + a következők közül valamelyik kell hozzá: személyigazolvány vagy útlevél vagy 2001. január 1. után kiállított jogosítvány.

Na, ezt édesanyám is mondhatta volna :roll:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356360 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudtátok, hogy egy címeres ökör vagyok?

Nem? na most tudjátok.. a héten meghaladtam a sokéves hülyeségi rekordomat... negatív irányba. :oops:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356356 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Öö, szerintetek lehet születési anyakönyvi kivonattal szavazni? Hol van leírva, mit fogadnak el szavazáskor? (A többit néztem, pl okmányirodákban mit fogadnak el, az nem érdekel.) Útlevelem, személyim nincs nálam, jogosítványom nincs. Mit tanácsoltok? :)
Apu szerint aludjak sokáig. :P

Az értesítőn azt írják, hogy régi típusú személyi igazolvánnyal lehet vagy lakcímigazolvány + a következők közül valamelyik kell hozzá: személyigazolvány vagy útlevél vagy 2001. január 1. után kiállított jogosítvány.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356351 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Öö, szerintetek lehet születési anyakönyvi kivonattal szavazni? Hol van leírva, mit fogadnak el szavazáskor? (A többit néztem, pl okmányirodákban mit fogadnak el, az nem érdekel.) Útlevelem, személyim nincs nálam, jogosítványom nincs. Mit tanácsoltok? :)
Apu szerint aludjak sokáig. :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356347 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha éredekel vkit, holnap lesz egy válogatás külföldi reklámokhoz, hajápló termékekről van szó.
Itt lehet jelentkezni:
hair.hollywood@gmail.com

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356327 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bővebb infok a mtt topicban.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356316 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Figyelem!!!

Egy kis játékra invitálnék minden mtt-s és mtt szimpatizánst!

A játék a következő: Keressünk lakást az mttnek! Mindenki akinek van egy kicsi ideje az nézegessen mindenféle apróhírdetést és ha talál olyat ami szerinte az mttnek megfelelne az szóljon nekem!:)


kicsit bővebben kellene info :P
(olyan kell, ami több helyiséges, egy raktárnak úgy 10 nm, egy irodának, sztem az is kb annyi (mindjkettő külön zárható) és egy kisebb gyűléseknek stb, ehhez sztem legalább 30 nm kell - nagy nappali méret)
tehát kb 60-70 nm, 1+2 félszoba de inkább 2 kis és egy nagyszoba. mellékhelységekkel
ahogy számolatom havi 50.000 körül van rá pénz (az emlékeim szerint) és ez nagyon kevés rezsivel együtt :cry:
szerintem nem feltétlenül kell főútvonalon lennie (a belváros 2x olyan drága), de nem baj ha metromegállótól 5-10 perc alatt elérhető gyalog

aztán most Ankalimon javítson ki ha tévedek
és ha találtatok emlékeim szerint Póknak kell szólni
hajrá, nekem nem sikerül vagy 1 éve

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356311 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: csak vissza kell vigyelek Titeket is Oxfordba :mrgreen:


Ez hatalmas csapás lehet számodra... :D

Egyébként az egyik College-ben (így Carpenter olvasás után vsz a Mertonban) láttam a Két Torony egyik kéziratlapját.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356310 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Ezt nem tudom igazán, hova írjam be:
Az oxfordi Bodleian Library kapott egy ötmillió fontos adományt, úgyhogy hamarosan a nagyközönség is megtekintheti majd többek közt a Gyűrűk Ura és a Hobbit eredeti kéziratait is (sok más ritkaság mellett).
katt ide
meg ide


olllé :) akkor bezzeg nem mutogatták, amikor ott voltam, ehh :P csak vissza kell vigyelek Titeket is Oxfordba :mrgreen:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356308 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Figyelem!!!

Egy kis játékra invitálnék minden mtt-s és mtt szimpatizánst!

A játék a következő: Keressünk lakást az mttnek! Mindenki akinek van egy kicsi ideje az nézegessen mindenféle apróhírdetést és ha talál olyat ami szerinte az mttnek megfelelne az szóljon nekem!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356304 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt nem tudom igazán, hova írjam be:
Az oxfordi Bodleian Library kapott egy ötmillió fontos adományt, úgyhogy hamarosan a nagyközönség is megtekintheti majd többek közt a Gyűrűk Ura és a Hobbit eredeti kéziratait is (sok más ritkaság mellett).
katt ide
meg ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #356295 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta: Az utcánkban meg nem lehet közlekedni normálisan, mert néha nem tudsz széllel szemben levegőt venni 8O

Ejha. Az nem semmi... 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.586 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére