BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 6 hónapja #355544 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Grion írta: Lassi Laurie-t holmikorhogy lehet beszerezni? Csak mivel abszolút nem vagyok járatos a témában, megkérdezném a főokosokat. :D

www.tolkien.hu/category.php?m=218

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355541 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A főrendezvényeken (Művészetek Völgye, LEP). Általában itt van árusítás, valamint átvételi lehetőség. :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355537 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lassi Laurie-t holmikorhogy lehet beszerezni? Csak mivel abszolút nem vagyok járatos a témában, megkérdezném a főokosokat. :D

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355533 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: Blind Guardian:Noldor
Mi nem akarunk hasonlót?

Noldor rúlz. Nekünk volt egy egész táborunk hasonló, persze mínusz a jelmezek (de megnézném, 40 fokban ki hajlandó egész nap jelmezben rohangálni).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355532 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Képzeljétek, jövök haza Budapestről, és a kalauz nő...(nah szóval rajtam volt a Gandalf gyűrű) és a nő megállt elöttem, és nézte a kezem, majd megszólalt, hogy neki az Arwen nyaklánc van meg. :mrgreen: Majd valószínűleg boldog volt, mert nem kérte a jegyet sem. :mrgreen:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355531 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Tolkien hangja felvétel valahol nekem megvan a gépemen mp3ban.

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355528 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Blind Guardian:Noldor
Mi nem akarunk hasonlót?

youtube.com/watch?v=qFXOwBhgGJo

És: Tolkien eredeti hangja!

youtube.com/watch?v=6de_SbVUVfA

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355475 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kicsit féltünk, hogy milyen lesz meg minden, de ma rávettük magunkat és elmentünk a Siriusba Ivettel. Köszönöm nektek az infót a teaházról, fantasztikus volt. :D :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355377 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta:

Sötét Úr írta: Annak idején mi gimis magyarórán, diákésszel a pöpec-et a piperkőc, a barót a baromi jó kifejezésekből származtattuk. Alapja semmi, de hátha érdekes...

A barót mi is a baromi jó kifejezésből származtattuk. A pöpec-et viszont a perfect-ből.

A baróra ilyen értelemben én is gondoltam, ezekszerint mégsem volt nagy hülyeség :) A pöpec viszont kezd érdekes lenni :D
Nyelvész ismerősöm nincs elérhető közelségben, de majd valami kifejezetten ezzel foglalkozó forumra is felírom, csak gyűlölök egy kérdés miatt regelni ilyen helyeken... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355349 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: Annak idején mi gimis magyarórán, diákésszel a pöpec-et a piperkőc, a barót a baromi jó kifejezésekből származtattuk. Alapja semmi, de hátha érdekes...


A barót mi is a baromi jó kifejezésből származtattuk. A pöpec-et viszont a perfect-ből.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355343 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Snuff: őőő kérdezz meg egy nyelvészt!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355314 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Endruu írta: Aiya!
Üdv mindenkinek, még újnak számítok (sztem) Tolkien és Középfölde világának kedvelői.

jéééé szia!! :) bocsi :oops:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355313 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Annak idején mi gimis magyarórán, diákésszel a pöpec-et a piperkőc, a barót a baromi jó kifejezésekből származtattuk. Alapja semmi, de hátha érdekes...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355306 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta:

Remzymama/Tünde írta: www.hg.hu/cikk/hobbitlakkal_bovul_az_uj_zelandi_repter

yeeeeeeeeee


Nos nem tudom, de számomra ez inkább hasonít valamilyen "gömbdobozra" mint sem Hobbit lakra. :roll:

hát én leginkább azzal értek egyet, aki sütőtöknek látja :lol:
najó, azért nem teljesen, de inkább, mint hobbitlak...

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355298 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: szerk. "baró etimológia" keresőszóra ezt adja ki a google, nemtom mennyire hiteles :D klikk

Ehh, igen, ezért gondoltam, hogy itt okosodom :D De azért érdekes, és nem is tartom kizártnak :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355295 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Érdekelne a 'pöpec' és a 'baró' szavak etimológiája, amelyekről ma folytattam nem éppen érdembeli vitát kedvesemmel. Utóbbiról van elképzelésem (magyar nyelvünk alapos kifacsarása), de nem néztem utána.
Amúgyis ma van a Nemzetközi Anyanyelvi világnap. :)


Hmm, hát sajna az Édes Anyanyelvünk netes változatán nem(/sem) lehet keresni, szal ha gondolod böngészd végig az "új szavak" rovatot pár számban, hátha meglesz: klikk

szerk. "baró etimológia" keresőszóra ezt adja ki a google, nemtom mennyire hiteles :D klikk

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355284 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Érdekelne a 'pöpec' és a 'baró' szavak etimológiája, amelyekről ma folytattam nem éppen érdembeli vitát kedvesemmel. Utóbbiról van elképzelésem (magyar nyelvünk alapos kifacsarása), de nem néztem utána.
Amúgyis ma van a Nemzetközi Anyanyelvi világnap. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355281 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: www.hg.hu/cikk/hobbitlakkal_bovul_az_uj_zelandi_repter

yeeeeeeeeee


Nos nem tudom, de számomra ez inkább hasonít valamilyen "gömbdobozra" mint sem Hobbit lakra. :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355275 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: vagy varjúcska (az archívban) :lol:


ahaaa mer' én a táboros topicok előtt kerestem, és nem jöttem rá h. az "előkészületek" csapattopicokban régebbiek az utolsó hsz-ek mint ebben :mrgreen:

Endruu: budapesti vagy? mert akkor az a legegyszerűbb, ha összefutunk valahol egyszer.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355272 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Endruu írta: Nagyon köszönöm!!!
És hogy lehetne elintézni a vásárlást? Meg póló részletei (méret,ár)?
Naon jól néznek ki!

Melyanna írta:
Kedves Kispajtások, árak :

MTT-tagok számára: 2700 Ft/ db
Pártoló tagok számára: 3000 Ft/ db
Nem MTT-tagok számára: 3200 Ft/ db


Fordult Rózsához vagy Kincsőhöz a megvétel miatt
Kincső 3 hozzászólással lejjebb, írj neki privit

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355271 Írta: Endruu
Endruu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon köszönöm!!!
És hogy lehetne elintézni a vásárlást? Meg póló részletei (méret,ár)?
Naon jól néznek ki!

"I am the Dark Lord's heir."

"Vi sitter här i venten och spelar lite DotA"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355266 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta:

Remzymama/Tünde írta: Kincső: anno amikor szavaztunk a polokról, akkor Ankalimon linkelt a topikba be


De hol van a lezárt pólós-topic?! :D Vagy csak én voltam vak tegnap este? :P



vagy varjúcska (az archívban) :lol:

polo kék elöl

bordo elöl

bordo hátul

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355264 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: Kincső: anno amikor szavaztunk a polokról, akkor Ankalimon linkelt a topikba be


De hol van a lezárt pólós-topic?! :D Vagy csak én voltam vak tegnap este? :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355256 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
www.hg.hu/cikk/hobbitlakkal_bovu ... ndi_repter

yeeeeeeeeee

Kincső: anno amikor szavaztunk a polokról, akkor Ankalimon linkelt a topikba be

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355250 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kerestem képet a pólóról de nem találtam... pedig mintha vmelyik hírlevélben lett volna... :roll:
szerk. aha mert a júniusiban volt, és az valamiért nincs feltöltve :P hát akkor egyelőre ÍJ, akinek van képe az új pólóról, linkelhetné ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355249 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Endruu írta: Aiya!
Üdv mindenkinek, még újnak számítok (sztem) Tolkien és Középfölde világának kedvelői. és az az iránt érdeklődök körében. Szeretnék érdeklődni, hogy valahol valamerre lehet-e GyU-s v valami hasonló (témába illő) pólót venni. :oops:
Előre is köszönöm a válaszokat.
Hail!!


hát nálunk :)
fordulj Kincsőhöz vagy Rózsához :lol:
üdv a körünkben :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355241 Írta: Endruu
Endruu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya!
Üdv mindenkinek, még újnak számítok (sztem) Tolkien és Középfölde világának kedvelői. és az az iránt érdeklődök körében. Szeretnék érdeklődni, hogy valahol valamerre lehet-e GyU-s v valami hasonló (témába illő) pólót venni. :oops:
Előre is köszönöm a válaszokat.
Hail!!

"I am the Dark Lord's heir."

"Vi sitter här i venten och spelar lite DotA"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355228 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tünde, igen, köszi! :)

Snuff, nemtom mi lehet, nekem meg többeknek műx :( átküldöm mailben, jó? és előre is köszi! :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355206 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én reggel letöltöttem, elküldtem, megérkezett???

3000 :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #355192 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Háromszor próbáltam eddig letölteni a kérdőívet, de nem sikerült. 8O
Firefox előtolakodik a kis ablakkal, hogy letöltötte, de megnyitáskor azt írja ki, hogy már törölték vagy áthelyezték, az asztalon, ahova mentettem, ott meg nincs. WTF?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.313 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére