BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 7 hónapja #354910 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta:

Ulmo írta:

Rabyn írta: Győrben reggel esett a hó. Itt Aquincum faluban meg nagyon nagyon hideg van.


És éjszaka valószínűleg még hidegebb lesz. Budakalászon is.


Hideg? Helyes. Egész délelőtt melegem volt.

:D :lol:

Itt ,Eru háta mögött is hideg van... Hát jöjjön már a tavasz!!!! :evil:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354909 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Rabyn írta: Győrben reggel esett a hó. Itt Aquincum faluban meg nagyon nagyon hideg van.


És éjszaka valószínűleg még hidegebb lesz. Budakalászon is.


Hideg? Helyes. Egész délelőtt melegem volt.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354908 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
itt szegeden meg néha nekiáll, esik egy kicsit, aztán abbamarad, de nem sok marad meg, csak egy nagyon pici

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354906 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Győrben reggel esett a hó. Itt Aquincum faluban meg nagyon nagyon hideg van.


És éjszaka valószínűleg még hidegebb lesz. Budakalászon is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354904 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pécsen időnként esik pár percig, aztán abbahagyja, de nem marad meg. És úgy fúj a szél, hogy csak na.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354903 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Győrben reggel esett a hó. Itt Aquincum faluban meg nagyon nagyon hideg van.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354901 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kispesten alig eset pár pehely. Viszont majdnem agyonütött egy szél által letört ág...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354900 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt kb. 10 perce kezdett el szakadni a hó! Az alig 200 méterre lévő benzinkutat alig látom a hóeséstől, és meg is marad.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354897 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Esztergomban elkezdett esni a hó...


Sopronban tegnap esett. Kb. 1 órát, aztán kisütött a nap elolvasztotta a hót, és újra jött a viharos szél, most hó nélkül. :?

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354896 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Esztergomban elkezdett esni a hó...


:(

Pesten még csak a szélvihar tombol, de jéghideg, úgy öltözzetek

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354894 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Esztergomban elkezdett esni a hó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354888 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem ismerem, de anyád szimpatikus lehet :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354887 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is vmi érintekzési hibára tippelek.

Egyelőre élvezem hogy elkápráztatom vele a családot. (hiszen mintegy varázsütésre el tudom tüntetni a hibát - szó szerint)

Kicsit bonyolult itten megnézegetni mert szűk itt a hely de amint lesz itthon segítő családtag, megteszem.


Tünde: Rabyn öccsét ide csak úgy? Nem ismered te az én családomat.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354886 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nekem tavaly egy hónapig neonzöld volt a monitorom...brrrr :? de ha egy jó nagyot ráütöttem baloldalt meg a tetején, akkor működött :lol:
érdekes módszerek vannak az ilyen modern eszközök "javítására" :D . Egy kollégiumi szálláson a nyári 40fokbn nem működtek a kis hűtők, és az egyik ismerősünk azt mondta,hogy akkor fél napra fejre kell állítani, és utána fagyaszt. S láss csodát, tényleg :D de mondjuk kinek jutna eszébe felfordítani egy hűtőt? :lol:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354885 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
amúgy Remzynek egyszer hónapokig úgy ment a monitorja amikor elmentek a színek, hogy egy panel le volt félig törve és egy madzaggal kirögzítettük az asztal széléhez :lol: asszem a hamgszóró alá volt beerősítve.
Miért nem kéred meg Rabyn öccsét, nézze egyszer meg?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354880 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Most ahogy ideültem a gép elé, a monitor fura dolgokat produkált (elkezdett árnyalatokat váltogatni vagymi) ... Egyelőre elmúlt mert megbökdöstem. (szó szerint)

Első körként nézd meg a monitorkábel csatlakozását! Apám monitorja csinált ilyeneket, mert a kábel némileg kontakthibás. Amióta rögzítettük egy darab gyorskötözővel (tudod, az a müanyag izé, kábelösszefogásra meg hasonlovakra használják), azóta csak akkor csinálja, ha sikerül erősebben nekimenni az asztalnak (ami sajnos előfordul, mert részben útban van), és kilazul. Aztán, ha ez sem segít, akkor még érdemes keresni egy ügyes kezű műszerészt - általában azért olcsóbb valamivel, mint a kedvező árú új monitor - és csak aztán megindulni az újért. Hacsak nem akarsz upgrade-elni is. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354864 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
vannak erre specializálódott "outletek", és ott szépséghibás illetve csomagolás-sérült verziókat (értékcsökkent). Llehet venni, amik jóval olcsóbbak, mint a nem sérültek. Garancia ált ugyanúgy van rájuk. Én a Bosnyákon meg Újpesten tudok egyet, de biztos van még valahol máshol is.
De én pl a vaterán is körbe szoktam nézni:)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354862 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Viszek KÖMF-DVD-ket a pénteki táncpróbára és a Farsangi bálra is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354856 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
sok sikert hozzá... :lol: :lol: :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354852 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: Őrs vezér tér, Cédrus piac, első emelet, 9000 alatt vannak garanciával. De onnan hazacipelni.....


Majd részletekben veszem. :) ))

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354849 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Őrs vezér tér, Cédrus piac, első emelet, 9000 alatt vannak garanciával. De onnan hazacipelni.....

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354846 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Jozinékhoz hozzátartozik ez is:



Elviekben a nagyobbik darab az a mindig felbukkanó táncolós a '78as klipből.

Más: Most ahogy ideültem a gép elé, a monitor fura dolgokat produkált (elkezdett árnyalatokat váltogatni vagymi), lehet h újra lesz szükség, tudtok tippet adni arra, hogy hol tudnék venni olcsón jót?
(mindegy hány colos és mennyire tft, jelenleg egy hagyományos 15 colosom van amivel semmi baj nem volt sőt, alapvetően szebbek a színei a legtöbb újabbnál (ilyen szép kéket sehol sem láttam még, még ugyanezen cég újabbjain se))

Egyelőre elmúlt mert megbökdöstem. (szó szerint)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354844 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

mogy írta: Az, hogy én ezt az egyik tanárom által belinkelve ismertem meg, OK. De TI HONNAN A FENÉBŐL SZEDITEK EZEKET ???:)

Amúgy überállat :)

Subbán is volt kb egy hónapja, de ha jobban megnézed a linket, Dreamer konkrétan a Kreténen találta.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354843 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az, hogy én ezt az egyik tanárom által belinkelve ismertem meg, OK. De TI HONNAN A FENÉBŐL SZEDITEK EZEKET ???:)

Amúgy überállat :)

Dreamer_KF írta: Ezek..ezek..EZEK ZSENIK!!!


"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354841 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
START 1 németkönyvet kutatok mint egy őrült! akinek van és nem kell neki és kölcsönadná az szóljon.

És egy növényhatározót is keresek meg egy állathatározót. Képekkel mindennel, mert különben az életben nem tanulom meg kishazánk élőlényeit.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354832 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezek..ezek..EZEK ZSENIK!!!


"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354813 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emlékeztetőül:

Esgal írta: FIGYELEM! JEGYÁRUSÍTÁS ÉS FELLÉPŐK MEGHALLGATÁSA!

Idő: Csütörtök, feb. 14. 18-20 óráig
Hely: Battyhány Alapítvány, Eötvös u. 24. Az Oktogon mellett van, a körúttal párhuzamos utca, ha mondjuk a Nyugati felé nézel, akkor a jobb oldalon. Van egy csengő a kapuban, jókora réztáblával, nem lehet eltéveszteni.

Jöjjön mindenki, aki

:arrow: jegyet szeretne elővételben,
:arrow: levélben jelezte, hogy produkcióval jönne,
:arrow: aki nem jelezte levélben, hogy produkcióval jönne, de azóta eszébe jutott valami.

Aki nem talál oda, azzal 3/4 6kor találkozunk a 4-6 megállójában.

Akinekj nem jó az időpont meghallgatásra, eresszen meg egy mélt.


"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354792 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem akarok ma iskolába menniiiiii...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354750 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ha már itt is téma: aki nem szeretne részt venni a keretjátékban, az írjon egy e-mailt a farsang2008'kukac'tolkien.hu címre, Vörös halál címmel, és oda írja le, hogy ő sem szeretne részt venni. így összesíthetünk egy listát és odaadjuk az NPC-knek. (de azért remélem a legtöbben fognak játszani.)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354725 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gondorban annyira ritkán fordulnak elő, hogy rájuk nincs szabály - kreatív laborunk dolgozik a Vörös Halál vírus speciális, v.0.2.-es verzióján, ami maiára és valára is hat, az esélyegyenlőség jegyében :D Mandos csarnoka a négynegyedes metró építése miatt átmenetileg rátelepedett a faluházra, így a holtak is velünk buliznak :D :D :D
(engem azért vegyél komolyan - de a válaszaimat nem muszáj :mrgreen: )

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.985 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére