BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 11 hónapja #345075 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
termés? meg se hallottam ezt a szót.. van egy nagy földünk (számomra nagy, amúgy kb. 300-320 bokor ribizli) és idén (drága jó fagykár és egyéb jó melegek) csak a szokott termés tizede-10 rekesz lett... :S.. ebből kb az ön ki amennyit törődtünk vele idén... még az se rendesen.... szóval.. :szomorúúúú: :cry:

UI: azért tanuljunk meg helyesen írni: foKhagyma... akinek nem inge...

lekvár-téma: óóó... idén a feketeszederbokrunk nagyot nőtt, és ennek fejében jobban is termett, ma még mindig ettem róla érett, finom szedret... és a lekvár, amit anyu főzött belőle... mmmm,.... :) :lol:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345071 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekünk van egy hétvégi házunk Iszkaszentgyörgyön. Jólehet dén nem lett sok a termés. Nálunk szilvából volt a legtöbb. Egy hétvégét rááldoztunk. Elmentünk, leszedtük és Anyu megcsinálta. Hú naon fincsi lett....Viszont sajna idén tényleg nem volt sok a termés :( :(:(:(

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345067 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Mi kertes házba lakunk és van barackunk meg szlvánk meg málnánk és anyu mindig amikor egy-egy gyümölcsnek az idénye van csinál lekvárt. :nyaminyamiszájátnylogatja:

Szintén... Csak sajnos idén alig termett valami a hülye időjárás miatt... :(
Tavaly rengeteg baracklekvárt főztünk... de aztán - hála neked, kedves X. (nem, nem anyukám, hanem valaki, aki éppen ott volt, és miatta nem tudtunk figyelni rá) -, az egész vastagon lekozmált és ehetetlen lett...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345066 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi kertes házba lakunk és van barackunk meg szlvánk meg málnánk és anyu mindig amikor egy-egy gyümölcsnek az idénye van csinál lekvárt. :nyaminyamiszájátnylogatja:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345064 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez a lekvár, Kar'sa, nagyon jutányos, mert azokat nagyon drágán adják, és egy csomó munka is van benne, szóval örülj, hogy ilyen jó árut vehetsz ennyiért ;) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja - 16 éve 11 hónapja #345063 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Ja a gratis cuccok. Nem tom melyikőtök szokott joghurtot enni. Na már most kiszogták rá írni, hogy nem tom én 1 db joghurt mondjuk 56 Ft. Mondjuk veszel 4 db-ot az ugyebár 224 Ft. És akkor azt mondják, hogy most 6 db van ajándékba és 2 db ajándék a 4-es csomaghoz. Na már most ha az a 2 ajándék akkor azt mér számolják bele és miért adják 224 Ft helyett 349 Ft-ért? Ami hogy ha nézzük benne van annak a 2-nek az ára is... :evil: :?

Ez más, ez átverés! :P
Én olyanból szoktam mondjuk eleve 2 1-ért akcióban venni, amiből amúgy is vennék, vagy nem árt, pl. ha van 3 2-ért akcióban tej, akkor nem kettőt veszek csak, mint szoktam hanem hármat. :) (és figyelek, nem csalnak, tényleg kettő áráért van 3). Vagy lekvár (Vagyishogy a feketekupakos tecsó finest vagy mi a fene dzsem, az pl. tök jó, nincs benne se tartósítószer, se aroma, se guargumi, se xantán.) 2 1-ért, szvsz 240 forintért 800 g lekvár állatira megéri. :)
(persze ez csak azóta van, mióta csóró pesti lakos vagyok, akinek nincs se kecskéje, se barackfája... :( )

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345061 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta:

Kar'sa írta:

Nesi írta: A reklámokból... :roll: Amúgy a reklámok tényleg hatásosak, még magán is tapasztalja a legmegfontoltabb vásárló is...

Én mostanság nem nagyon szoktam velük találkozni, de nem szoktam törődni velük...
Kiv. a 2 az 1-ért akciók. :mrgreen:


Az ilyen "ajándék" meg "gratis" baromságok is arra jók, hogy megveszed; és több fogy, és az jó nekik, és megéri gratis adni... És hiába tudja ezt az ember, önkéntelenül is azt veszi :roll: :?


Ja a gratis cuccok. Nem tom melyikőtök szokott joghurtot enni. Na már most kiszogták rá írni, hogy nem tom én 1 db joghurt mondjuk 56 Ft. Mondjuk veszel 4 db-ot az ugyebár 224 Ft. És akkor azt mondják, hogy most 6 db van ajándékba és 2 db ajándék a 4-es csomaghoz. Na már most ha az a 2 ajándék akkor azt mér számolják bele és miért adják 224 Ft helyett 349 Ft-ért? Ami hogy ha nézzük benne van annak a 2-nek az ára is... :evil: :?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345060 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta:

Nesi írta: A reklámokból... :roll: Amúgy a reklámok tényleg hatásosak, még magán is tapasztalja a legmegfontoltabb vásárló is...

Én mostanság nem nagyon szoktam velük találkozni, de nem szoktam törődni velük...
Kiv. a 2 az 1-ért akciók. :mrgreen:


Az ilyen "ajándék" meg "gratis" baromságok is arra jók, hogy megveszed; és több fogy, és az jó nekik, és megéri gratis adni... És hiába tudja ezt az ember, önkéntelenül is azt veszi :roll: :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345059 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta:

Nesi írta: A reklámokból... :roll: Amúgy a reklámok tényleg hatásosak, még magán is tapasztalja a legmegfontoltabb vásárló is...

Én mostanság nem nagyon szoktam velük találkozni, de nem szoktam törődni velük...
Kiv. a 2 az 1-ért akciók. :mrgreen:


Ha már a reklámnál tartunk: TLVre segíthettek plakátot terjeszteni :)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345058 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: A reklámokból... :roll: Amúgy a reklámok tényleg hatásosak, még magán is tapasztalja a legmegfontoltabb vásárló is...

Én mostanság nem nagyon szoktam velük találkozni, de nem szoktam törődni velük...
Kiv. a 2 az 1-ért akciók. :mrgreen:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345056 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A reklámokból... :roll: Amúgy a reklámok tényleg hatásosak, még magán is tapasztalja a legmegfontoltabb vásárló is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345054 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja csak sajna az a baj, hogy nincsenek olyan sokan azok az értelmes emberek. Az ilyen hülyékből élnek meg ezek a cégek. :? :evil:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345053 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta:

Attila írta: A nagyim szokott csinálni húslevest...

Jah, mint a reklámban... nyami, igazi falusi tyúkhúsleves, ahogy csak a nagyi tudja... bakker...


Nem tudom, ki találta ezt ki, de nem nagyon érzett rá a dologra.. egy értelmes ember ezen röhög, és nem rohan a boltba megvenni a kockát... :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345051 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja de azóta amióta Anya többször is szólt neki, teljesen leszokott róla mármint a nagyim. Aya elmagyarázta neki, hogy ez nem igazán egészséges (a mamám 79 éves és neki ezt többször kellett elmondani :( ) na és mostanra már leszokott róla. Remélhetőleg.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345052 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta:

Attila írta: A nagyim szokott csinálni húslevest...

Jah, mint a reklámban... nyami, igazi falusi tyúkhúsleves, ahogy csak a nagyi tudja... bakker...


Nem tudom, ki találta ezt ki, de nem nagyon érzett rá a dologra.. egy értelmes ember ezen röhög, és nem rohan a boltba megvenni a kockát... :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345050 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: A nagyim szokott csinálni húslevest...

Jah, mint a reklámban... nyami, igazi falusi tyúkhúsleves, ahogy csak a nagyi tudja... bakker...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345049 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: Amikor elkezdték forgalmazni azt a nem tudom milyen foghagyma ízű akármit, nagyot néztem: Le merném fogadni, hogy egy fej foghagyma olcsóbb, mint az a bigyó.. :roll:

Azt nem tudom, de az biztos, hogy sokkal egyszerűbb a bigyót használni...

Amúgy meg a boltban kapható fokhagymák is elég furák... :?
Majdnem mind kínai termény, és valahogy nagyon gyanúsan néznek ki eleve (túl nagy), meg az ízük... bah, egy gerezd fokhagymánkban több erő van, mint abból egy egész fejben!

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345048 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tisztelt TLV-illetékesek!

Azon lelkes jelentkezők, kik vállalnának/szeretnének/kötelesek plakátokat terjeszteni, valamint plakátokkal kapcsolatos segítségnyújtást vállalnálnak, kérem jelentkezzenek a
thereon kukac tolkien pont hu címen.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345046 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A nagyim szokott csinálni húslevest. És ő szokott bele teni kockát. Anya ezért egyszer nagyon kiborult. Ő azt mondta, hogy ami ilyen fűszerkeverék 8mármint amit ő használ) az egedül a vegeta. BÁr azt se nagyon.,..Ok. A szárított fűszereket azokat használ.
Ebben igazad van Kar'sa aki húsleves kockát vesz az már eleve hülye. :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345045 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: Amikor elkezdték forgalmazni azt a nem tudom milyen foghagyma ízű akármit, nagyot néztem: Le merném fogadni, hogy egy fej foghagyma olcsóbb, mint az a bigyó.. :roll:


"Morzsolható kocka" Jááj... Egyszer se használtunk még :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345043 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Amikor elkezdték forgalmazni azt a nem tudom milyen foghagyma ízű akármit, nagyot néztem: Le merném fogadni, hogy egy fej foghagyma olcsóbb, mint az a bigyó.. :roll:

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345042 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A tyúkhúsleves kockát eleve hülye aki megveszi.
Ételízesítőket én egyáltalán nem is használok.

De a fűrészpor, csak úgy mondom nem ám bármiféle, kifejezetten egy fafaj fáját használják hozzá, amivel szvsz nem lenne semmi probléma még...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345041 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Még jó, hogy én már belepillantottam anno :) Szerencsére akkor nekem ott volt a víziszörnyes, meg buddhizmusos NG, (erre a két szócikkre nagyon emlékszem) hogy "megvigasztalódjak" :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja - 16 éve 11 hónapja #345040 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem is kellett volna, de azt nem bírja el a gépem... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345039 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta:

Ulmo írta: Ebben a témában még ajánlható a Cenzúrázott egészség és a Cenzúrázatlan egészség c. könyvek. Sajnos még nem olvastam őket, de tervbe vannak véve.


A Cenzúrázott egészséget olvastam, és húú, nagyon komoly, annyira meg tud változtatni, hogy hihetetlen! Olvassátok el! mindenki!

Ebben a téméban még ajánlani tudom a Leves hazudik c. költeményt.
Pár részlet belőle:
"A Harmaan & Reimernél a fűrészporból eperaromát állítanak elő. A pontos eljárás természetesen titkos. Mivel azonban az ízmérnökök is büszkék találmányukra, a holzmindeni urak egyike elárulja az eljárást.
Veszünk egy kis fűrészport, pontosabban ausztrál fűrészport. Elkeverjük alkohollal, vízzel és néhaány egyéb összetevővel (titkos, titkos!). "Mindezt kicsit főzni kell - folytatja a Haarman & Reimer művésze -, és hamarosan kellemes, természetes eperaroát kapunk." Enyhén megváltoztaott receptúrával a mutált fűrészpor málnaaromaként is szolgálhat, képes azonban akár a kakaóra, a csokoládéra vagy a vaníliára is megtévesztőan hasonlítani."

"Egy csirkének ez nem kellemes környezet. Nincsnek magok, nincs létra, nincs kifutó, ezek helyett rút hordók, csövek labirintusa, zsákok tele kemikáliákkal. Az állatvédők azonban megnyugodhatnak. Egyetlen kakas sem kukorékolt itt soha, egyetlen tyúk sem kotkodácsolt. Mégis "száz tyúkot" tud a cég kínálni, állítja Günter Matheis vezető beosztott.
Ezt azonban nem úgy értette. Az úr repeső szárnyasokkal nem sokat tudna kezdeni, fogalkozása vegyész, így aztán korlátozott elképzelései vannak az ilyen lényekről. A pontosság kedvéért ő csak előállítja a tyúkízt, vevői, a Maggi, és a Knorr számára. Ez viszont manapság kakas nélkül is kiválóan megy, egyszerűen csak egy kis kémia kell hozzá."


:crap: :embarassed: :eek2: :dead: :quasi: :o h:

Azt hiszem én...mentem hányni... Bocs, hogy ilyet írok de ez tényleg...gyomorforgató... és... igen tényleg megyek

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345038 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Segítsetek! bajban vagyok. az MSNem (7.0ás verzió) azt írta ki,hogy megjelent a legújabb verzió, töltsem le azt. nem is tudok már belépni a programba. próbáltam újra letölteni ezt a verziót,de mindenre ezt írja ki. és újabb verzió már nem futna el nálam. mit tudok tenni? nagyon hálás lennék,ha valaki segítene!előre is köszi!

Ez nekem is volt, és le kellett töltenem a Windows Live Messengert..

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345037 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi, Sil! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345035 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Ebben a témában még ajánlható a Cenzúrázott egészség és a Cenzúrázatlan egészség c. könyvek. Sajnos még nem olvastam őket, de tervbe vannak véve.


A Cenzúrázott egészséget olvastam, és húú, nagyon komoly, annyira meg tud változtatni, hogy hihetetlen! Olvassátok el! mindenki!

Ebben a téméban még ajánlani tudom a Leves hazudik c. költeményt.
Pár részlet belőle:
"A Harmaan & Reimernél a fűrészporból eperaromát állítanak elő. A pontos eljárás természetesen titkos. Mivel azonban az ízmérnökök is büszkék találmányukra, a holzmindeni urak egyike elárulja az eljárást.
Veszünk egy kis fűrészport, pontosabban ausztrál fűrészport. Elkeverjük alkohollal, vízzel és néhaány egyéb összetevővel (titkos, titkos!). "Mindezt kicsit főzni kell - folytatja a Haarman & Reimer művésze -, és hamarosan kellemes, természetes eperaroát kapunk." Enyhén megváltoztaott receptúrával a mutált fűrészpor málnaaromaként is szolgálhat, képes azonban akár a kakaóra, a csokoládéra vagy a vaníliára is megtévesztőan hasonlítani."

"Egy csirkének ez nem kellemes környezet. Nincsnek magok, nincs létra, nincs kifutó, ezek helyett rút hordók, csövek labirintusa, zsákok tele kemikáliákkal. Az állatvédők azonban megnyugodhatnak. Egyetlen kakas sem kukorékolt itt soha, egyetlen tyúk sem kotkodácsolt. Mégis "száz tyúkot" tud a cég kínálni, állítja Günter Matheis vezető beosztott.
Ezt azonban nem úgy értette. Az úr repeső szárnyasokkal nem sokat tudna kezdeni, fogalkozása vegyész, így aztán korlátozott elképzelései vannak az ilyen lényekről. A pontosság kedvéért ő csak előállítja a tyúkízt, vevői, a Maggi, és a Knorr számára. Ez viszont manapság kakas nélkül is kiválóan megy, egyszerűen csak egy kis kémia kell hozzá."

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345034 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Sil: evvel ugyanúgy tudok chatelni,mint az MSN-nel?

Ez elég hasonló, csak képes több hálózatot is kezelni (AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger, IRC...). Nézd meg szerintem, Win98-on is műxik.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345032 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kösz a szurkot, és a tippeket! :oops:
Sil: evvel ugyanúgy tudok chatelni,mint az MSN-nel?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.370 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére