BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 11 hónapja #345030 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Köszi. Sajna a Win98-on tudtommal nincs gyári Messenger, így most meg vagyok lőve. Ugyanavval averzióval meg valóban nem enged be.... Azért köszönöm szépen...

Esetleg valami más, MSN-kompatibilis kliens, pl Trillian?
www.ceruleanstudios.com/downloads/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345027 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Drukkoljunk Achonak hátha az segít!!!

Hajrá Acho :cheers:


:bounce: Drukkolunk :D

Attila: Úgy látom, nem vagyok egyedül a táskás történethez hasonlókkal :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345025 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drukkoljunk Achonak hátha az segít!!!

Hajrá Acho :cheers:

Ja és még valami.

Szerintem én feledékenyebb vagyok. 2 story is történt a napokba.

Mostanában kardigánt hordok (kissé fagyos vok) na mindeg1. Egyik nap szálok fel a buszra...közbe olvasgatok megérkeztem a város másik végében levő iskolága leszálok látom, hogy fekete póló van rajtam kicsit gyanús volt aztán rá 5 percre esett le, hogy úriste magamon hagytam a pizsi felsőt :oops: Szerencsére senki nem vette észre. Egész nap be volt kombolva a pulcsim.

A másik eset rá 2-3 napra. Hihetetlen nagy hiányérzetem volt és egyszerűen nem tudtam, hogy mit hagytam otthon aztán amikor az első órára elővettem a cuccaim látom, hogy 5 könyvön kívül teljesen üres a táskám :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345020 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Altaris: privi ment.
Snuff: mondtam már, hogy zseniális vagy? :D egyelőre üzenetet írnom nem sikerül, de már beléptem az oldal segítségével,amit adtál! :) ;-) kösziiiii! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345018 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Segítsetek! bajban vagyok. az MSNem (7.0ás verzió) azt írta ki,hogy megjelent a legújabb verzió, töltsem le azt. nem is tudok már belépni a programba. próbáltam újra letölteni ezt a verziót,de mindenre ezt írja ki. és újabb verzió már nem futna el nálam. mit tudok tenni? nagyon hálás lennék,ha valaki segítene!előre is köszi!


Neked is?... wwááá, ezt velem is eljátszotta. de nekem hál' ég (kb. ötödszöri ki-bekapcsolásra, telepítésre) most már működik... megnyugotató, hogy nem csak velem akart kiszúrni.. (Sajnálom Acho, remélem minél előbb jó lesz!!)

Szerk.: amúgy netről megnyitható az ebuddy.com, onnan lehet msnezni addig, amíg nem rendeződik... (csak most jutott eszembe..)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345017 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Msn-ezni vágyóknak: www.meebo.com[/b]

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345016 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi. Sajna a Win98-on tudtommal nincs gyári Messenger, így most meg vagyok lőve. Ugyanavval averzióval meg valóban nem enged be.... Azért köszönöm szépen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345009 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Segítsetek! bajban vagyok. az MSNem (7.0ás verzió) azt írta ki,hogy megjelent a legújabb verzió, töltsem le azt. nem is tudok már belépni a programba. próbáltam újra letölteni ezt a verziót,de mindenre ezt írja ki. és újabb verzió már nem futna el nálam. mit tudok tenni? nagyon hálás lennék,ha valaki segítene!előre is köszi!


Acho, privi.
R.I.P. MSN Messenger. :shake:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345007 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Segítsetek! bajban vagyok. az MSNem (7.0ás verzió) azt írta ki,hogy megjelent a legújabb verzió, töltsem le azt. nem is tudok már belépni a programba. próbáltam újra letölteni ezt a verziót,de mindenre ezt írja ki. és újabb verzió már nem futna el nálam. mit tudok tenni? nagyon hálás lennék,ha valaki segítene!előre is köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345006 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

norbikk írta:

Engem is, csak más igénytelenségek... Csak nincs időm részletezni, mert én, a zseni úgy száguldottam haza a suliból bringával, hogy a táskámat meg otthagytam... :P :roll:


És még azt hittem, hogy én vagyok szétszórt. :D :twisted:


Nálam szétszórtabbat keresve még találhatsz, de többet beszélőt - azt nem. :twisted:
Ezen a héten tisztára felhúztam magam minden nap, nem csoda, hogy nem a táskámba kapaszkodtam, hanem a bringámba :P Na de hétvégén... Hétvégén szombaton elvileg jó idő lesz... Kihasználom majd... :twisted: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345002 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Engem is, csak más igénytelenségek... Csak nincs időm részletezni, mert én, a zseni úgy száguldottam haza a suliból bringával, hogy a táskámat meg otthagytam... :P :roll:


És még azt hittem, hogy én vagyok szétszórt. :D :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345000 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta:

Acho írta:

Ery írta: A tartósítószerek további problémákat ius tudnak okozni. Sőt hatásuk a halál után is észlelhető.


Így igaz. Ezért bomlik lassabban az emberi test ma, mint régebben. Ezért kell fizetni a sírhelyekért oly' hosszú ideig....


8O
Na most....... ez ugye csak gyenge vicc?


Nem. ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344982 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez olyan jellemző... Egész nyelvtanon, mikor épp a tanárt lett volna kedvem megfojtani, alapos okok miatt, azzal vigasztaltam magam, hogy majd biciklivel mehetek haza, ha vége az órának... még 15 perc.. és bringázhatok, stb. erre elrohanok kajálni, eszem öt falatot, aztán húúú, száguldok, mint a veszett Carcharoth, és otthon tűnik fel, hogy hol van a táskám. :P

[size=9:2bh0f9ob] (Megj.: Az meg kiment a fejemből persze, hogy milyen igénytelenséget akartam leírni... :D :roll: )[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344981 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: Engem is, csak más igénytelenségek... Csak nincs időm részletezni, mert én, a zseni úgy száguldottam haza a suliból bringával, hogy a táskámat meg otthagytam... :P :roll:

LOLZ. :D :D :D

Velem is volt már ilyesmi(féle)...
Meg olyan, hogy elindultam iskolába papucsban, vagy táska nélkül mentem. :lol:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344978 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta: [size=9:2xbwemvf]Igen, engem az ilyen igénytelenség baromira tud idegesíteni...[/size]


Engem is, csak más igénytelenségek... Csak nincs időm részletezni, mert én, a zseni úgy száguldottam haza a suliból bringával, hogy a táskámat meg otthagytam... :P :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344976 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Kar'sa írta: most találtam: "Korszer


Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344974 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta: most találtam: "Korszer


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344973 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azt meg tudtátok, hogy a citromleveket úgy gyártják, hogy előbb felfőzik(ekkor a vitaminok nagy része elvész) és utólag adják hozzá a C-vitamint.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344962 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Az E300 meg a C-vitamin. :wink: E-számok kicsit bővebben:
tudatosvasarlo.hu/eszam

Tudom, csak a citromsav aztán tényleg mindenben benne van hol mint "savanyúságot szabályozó anyag", hol mint "étkezési sav", vagy "antioxidáns", etc. A C-vitamint szintén használják antioxidánsnak.
A dolog pikantériája számomra mondjuk az, hogy a citrompótló tablettában nem citromsav, hanem borkősav van... :roll:

_____

most találtam: "Korszer

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344961 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta:

Remzymama/Tünde írta: Nevetni fogtok, a C vitaminnak is van E száma. Sok természetes anyagnak is. Tehár nem minden E rossz. Csak úgy egyszerűbb felírni.

Nem fogunk nevetni, legalábbis én semmiképp, ugyanis ezzel tökéletesen tisztában vagyok... ;)
Példának okáért a mindenben lépten-nyomon felbukkanó E330 az ártalmatlan citromsav...

Az E300 meg a C-vitamin. :wink: E-számok kicsit bővebben:
tudatosvasarlo.hu/eszam

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344959 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta:

Ery írta: A tartósítószerek további problémákat ius tudnak okozni. Sőt hatásuk a halál után is észlelhető.


Így igaz. Ezért bomlik lassabban az emberi test ma, mint régebben. Ezért kell fizetni a sírhelyekért oly' hosszú ideig....


8O
Na most....... ez ugye csak gyenge vicc?

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344958 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: A tartósítószerek további problémákat ius tudnak okozni. Sőt hatásuk a halál után is észlelhető.


Így igaz. Ezért bomlik lassabban az emberi test ma, mint régebben. Ezért kell fizetni a sírhelyekért oly' hosszú ideig....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344953 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: Nevetni fogtok, a C vitaminnak is van E száma. Sok természetes anyagnak is. Tehár nem minden E rossz. Csak úgy egyszerűbb felírni.

Nem fogunk nevetni, legalábbis én semmiképp, ugyanis ezzel tökéletesen tisztában vagyok... ;)
Példának okáért a mindenben lépten-nyomon felbukkanó E330 az ártalmatlan citromsav...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344952 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nevetni fogtok, a C vitaminnak is van E száma. Sok természetes anyagnak is. Tehár nem minden E rossz. Csak úgy egyszerűbb felírni.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344950 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A tartósítószerek további problémákat ius tudnak okozni. Sőt hatásuk a halál után is észlelhető.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344948 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha szeretnéd akkor majd valamikor amikor találkozunk (ha nem lesz ott a megyeibe) akkor odaadom mondjuk KÖMF-ön

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344947 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Az írót sajna nem tudom. De a címe az 100 %, hogy ez, hogy E számokról őszintén...

Köszike, így már megtalálom (remélhetőleg).
(Mondjuk a megyei könyvtárra pipa vagyok, mert persze, hogy nem volt Szilmarilok, mikor halálra kerestem... :twisted: Sőt Dont kotta se volt, mikor tegnapelőtt bementem! :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344946 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Cenzúrázott meg a Cenzúrázatlan egészséget is olvastam.

Az írót sajna nem tudom. De a címe az 100 %, hogy ez, hogy E számokról őszintén...

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja - 16 éve 11 hónapja #344945 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Attila írta: Nem tudom, hogy ki ismeri de én erről ,olvastam egy könyvet :énlennirettentőkönyvimádó: és abban azért elég durva dolgok vannak...miután azonosítottam azzal, hogy mi van ráírva a majonézre és mi van a könyvbe :crap: :dead: :quasi: Az író neve hirtelen nem jut eszembe de a címe az, hogy E számokról őszintén és...na szóval ajánlom mindenkinek akit egy kicsit is érdekel ez...


Ebben a témában még ajánlható a Cenzúrázott egészség


Óó, az nagyon jó könyv *áhítatos tekintet* Mikor egyszer jöttem haza Sopronból vonattal, és National Geographicot olvastam, volt egy lány, akinél ez volt. Olvasnivalót cseréltünk; épp csak belepillantottam, de amit elolvastam, arra emlékszem még mindig, és elmondhatom, hogy színigaz, ami benne van... (Bármilyen elképesztőnek/szörnyűnek hangzik is)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344944 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Nem tudom, hogy ki ismeri de én erről ,olvastam egy könyvet :énlennirettentőkönyvimádó: és abban azért elég durva dolgok vannak...miután azonosítottam azzal, hogy mi van ráírva a majonézre és mi van a könyvbe :crap: :dead: :quasi: Az író neve hirtelen nem jut eszembe de a címe az, hogy E számokról őszintén és...na szóval ajánlom mindenkinek akit egy kicsit is érdekel ez...


Ebben a témában még ajánlható a Cenzúrázott egészség és a Cenzúrázatlan egészség c. könyvek. Sajnos még nem olvastam őket, de tervbe vannak véve.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.270 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére