BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 4 hónapja #328643 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valami teljesen más...

www.radio.hu/read/224610/rid/PWN6Tg==

Jee! :D
Ha már a tv nézhetetlen, legalább beindul a rádió! Nem gondoltam volna, hogy pont a Petőfi fog eljutni oda, hogy nem rádióbarát, ütős magyar és világzenéket játsszon. Én ennek nagyon nagyon örülök, új értelmet ad a hazai rádiónak. Kezdünk felnőni.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328620 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Hé, Ethuil, Te megharaptál. :D Ehh... :D


Sorry :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328618 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hé, Ethuil, Te megharaptál. :D Ehh... :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328615 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Olorin.papa, kattints az aláírásomban levő linkre, na, és azzal kapcsolatban folyik a szóváltás :D


Az én Galadrielemre is :D

Amúgy én is nagy tendenciákat hozok fel: 14 csatából 6 győzelem, 8 vereség, 0 arannyal zárva :D Van már bicskám, úgyhogy nem lehet velem nagyoskodni :twisted: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328611 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hogyan tudtok olyan sokat zsákmányolni? nekem a max eddig 300 volt...
ja és van szépszép véértem :P (bár már régóta, de akkoris :D )

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328610 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: Megvan a vértem 8)
Le is gyakattam magam vele, de aprópénzért :D

Engem időközben megtámadtak, de újfent megkerestem azt a jól jövedelmező tagot, igyekszem nem sűrűn, mert kivágnak, érzem, az lesz a vége... :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328609 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ave!

Én ma szerettem volna elkezdeni BiteFightozni azt hittem sikerült erre mi történt???

Elment az áram. Azt hittem szétvágom a gépet! :mad2: :rmad2: :mad2: :rmad2:
Fúúúúúúú! .......... :dead: :dead: :dead: Nyugodt vagyok!

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328606 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megvan a vértem 8)
Le is gyakattam magam vele, de aprópénzért :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328581 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:-) Nóli: neked aztán van üzleti érzéked... ;-) Mikor a click-es hozzászólást írtam,tényleg halott volt a szerver, de most jó! és egyelőre jók vagyunk... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328568 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nemééér :D
Enyémre is :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328559 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olorin.papa, kattints az aláírásomban levő linkre, na, és azzal kapcsolatban folyik a szóváltás :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328550 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csak olvasom itt a hozzászólásokat, de nem értem miről van is szó... :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328508 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Nekem is megvan az új vértem. Köszönet érte annak a két hegyesfogúnak, akiktől 1500-at szedtem le :)

Hű. :-) Én nem tudok, egyik nap portyázgattam, dolgoztam és egyszer csak meglett a rávaló pénz. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328502 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem is megvan az új vértem. Köszönet érte annak a két hegyesfogúnak, akiktől 1500-at szedtem le :)
Immár +20/+25-el támadok :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328497 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta:
Nem nyikorog ? :twisted:
Csak az irigység beszél belőlem :) , nekem megint kb 2000 arany hibádzik. :(
De meglesz! :D

Nem, a kereskedő megolajozta az illesztékeket :lol: Meg a vámpírok vére is folyton olajozza :twisted:
Majd meglátod te is 2000 arany múlva :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328490 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Én az éjszakai munkálkodás után, most megvettem a vértet 8)
Rögtön első alkalommal legyaktak benne, de aztán már ment minden mint a karikacsapás 8) Csak bele kellett rázódnom, bejáratnom a kicsikét :D


Nem nyikorog ? :twisted:
Csak az irigység beszél belőlem :) , nekem megint kb 2000 arany hibádzik. :(
De meglesz! :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328488 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én az éjszakai munkálkodás után, most megvettem a vértet 8)
Rögtön első alkalommal legyaktak benne, de aztán már ment minden mint a karikacsapás 8) Csak bele kellett rázódnom, bejáratnom a kicsikét :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328472 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Dreamer_KF írta: Abszolút rekordom: Egy hegyesfogútól 1084 aranyat gomboltam le 8)

Én is egyéni rekordot döntöttem, 340 arany. 8) Igyekszem nem sűrűn támadni az ipsét, még a végén kizárnak, de elég jól hoz a konyhára... :D



Nekem a rekord vmi 700 arany, de mostanában inkább negatív csúcsokat döntögetek :P
Harmadszorra állok neki a vértre gyűjtésnek :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328468 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Abszolút rekordom: Egy hegyesfogútól 1084 aranyat gomboltam le 8)

Én is egyéni rekordot döntöttem, 340 arany. 8) Igyekszem nem sűrűn támadni az ipsét, még a végén kizárnak, de elég jól hoz a konyhára... :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328463 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Abszolút rekordom: Egy hegyesfogútól 1084 aranyat gomboltam le 8)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328408 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos!
Megint gyaknak, illetve lúzer módon gyakom magamat :P
Úgyhogy a klán gazdagabb lett 1500 arannyal.
UFF!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328405 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Húhh, gyerekek, olyan élményem volt most, hogy majdnem bepisiltem! Negyvenwattos kis égőim vannak a szobámban, az egyik mindig kiég két nap alatt, jöttek anyuék hogy kicseréljék, egyszercsak egy AKKORA pukkanás, hogy a Bandika (a macskám) a plafonra kapaszkodott fel, és minden elsötétült, ment a számítógép, a tévé, egy kisebb villany is, most meg síri csend és baljóslatú sötétség... Na hát végül felkapcsoltuk a biztosítékot, összeszedtük a hősi halált halt lámpa darabjait a szobámban, és a Bandikát kiszedtük a falból, annyira megijedt a szerencsétlen, soha nem jön be a szobámba, de most mégis bejött aludni egyet... Hehe. :roll:

Már azt hittem, én is úgy jártam, mint Galadriel14, de szerencsére itt más gond volt. Remélem, a monitorod hamar "felgyógyul"! Várunk vissza :bounce:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328399 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
*közlemény :deal: : elromlott a monitorom. meghatározatlan időra búcsút intek. ha néha mégis írok, az csoda lesz.. hiányozni fogtok!! * :closed: :bawling:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328398 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Engem továbbra sem enged fel a kliikk oldal, pedig az eddigi csatákat gazdagítottam pár ezer klikkel... De ha nem , hát nem. :sértődött:

nekem valami 94 ezerrel sikerül hozzájárulnom az előzőhöz. ebből 23 ezer kézzel, a maradék meg klikkelős programmal, ami 2-őt kattint másodpercenként, tehát nem haladja meg az emberi képességeket ;P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328396 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Engem felengedett, de most nekem is meghalt... 3ezer valamennyit kattintottam :P

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328395 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Engem továbbra sem enged fel a kliikk oldal, pedig az eddigi csatákat gazdagítottam pár ezer klikkel... De ha nem , hát nem. :sértődött:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328373 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta:

Acho írta: Gyertek klikkelgeti ide!Ránk férne az erősítés!még vezetünk,de jönnek fel a japók... :-(


Igen! Az előző csatát az utolsó pillanatban veszítettük el, de most visszavágunk! Klikkeljen mindneki!

nah, mostmár én is hozzájárultam pár klikkel.
amúgy ki találta ki ezt az agyament versenyt?

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328371 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Gyertek klikkelgeti ide!Ránk férne az erősítés!még vezetünk,de jönnek fel a japók... :-(


Igen! Az előző csatát az utolsó pillanatban veszítettük el, de most visszavágunk! Klikkeljen mindneki!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja - 17 éve 4 hónapja #328368 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csajok
szükségem van 10 emberre 25 és 50 év között
érettségizettekre és diplomásokra is
negyedórás kérdőívhez személyesen
hétfőn dél és este 6 között
Ferencziek terénél
kap érte aki jön 500 forintos ajándékot
feltétel: havi 5000 forintért vásárolj valami kozmetikai terméket, ami nem smink (mond azt)
segítsééééééééééééééééééég
légyszíves

örök hála

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328366 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Le van zárva az oldal...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.381 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére