BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 4 hónapja #328213 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Engem meg az első 8as szintű új fegyveres csatámon legyaktak 288 aranyra. Nah, én ezek után küldtem eldolgozni :D (AMúgy sem volt már életerőm portyázni :D )

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328211 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Idhren írta: (Ja, h szappanopera, akkor lehetek én a szegény ártatlan lányka, akit mindenki bánt, és ő sokat szenved, de a végén ő lesz a frankó, és mindenkinek bemond!!! Ja és összejön egy gazdag fazonnal, aki legyakja neki az ellenségeit :mrgreen: )

lol :mrgreen: Én reggel egy lámpaoszloppal indítottam. :D Az észre térített és elmentem dolgozni. :D DD


Énis :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328210 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: (Ja, h szappanopera, akkor lehetek én a szegény ártatlan lányka, akit mindenki bánt, és ő sokat szenved, de a végén ő lesz a frankó, és mindenkinek bemond!!! Ja és összejön egy gazdag fazonnal, aki legyakja neki az ellenségeit :mrgreen: )

lol :mrgreen: Én reggel egy lámpaoszloppal indítottam. :D Az észre térített és elmentem dolgozni. :D DD

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328209 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én szurkolok neked :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328206 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos, lehet hogy szappanopera szerű, de megint legyakott egy... 750 arany
Ezek egymásnak adják át az infokat :?
De kicsesztem velük (meg magammal)
Jól elgyakoroltam a vértrevalót.
Ne rajtam tollasodjanak meg :twisted:
(Ja, h szappanopera, akkor lehetek én a szegény ártatlan lányka, akit mindenki bánt, és ő sokat szenved, de a végén ő lesz a frankó, és mindenkinek bemond!!! Ja és összejön egy gazdag fazonnal, aki legyakja neki az ellenségeit :mrgreen: )

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328204 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mondtam én hogy csak nyavajgunk, pedig senki nem kötelez a játékra XD

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328203 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: Egyébként szivacskapitany megint gyakott, az istenér se gyűlik a páncélra való. Már vagy 1800az elvesztettem miatta. De legyakattam a szövetséges menő klánunk fejével :twisted: Remélem leszáll rólam.
Ha nem, feljelentem :evil:

Jé, engem munka közben támadott meg, most nézem. Elvitt 110 aranyat.
Amúgy ez az egész már-már kezd szappanoperába illő jelleget ölteni - vagy csak én vagyok túlontúl cinikus? :D (no offense)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328202 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[quote="
"Nóli i linantea"":3bl7mzys]Hát olyat válassz aki sokkal gyengébb nálad...[/quote]

Kösz :?
Olyat választottam. Azér nem hülye vagyok, csak lúzer.
Egyébként szivacskapitany megint gyakott, az istenér se gyűlik a páncélra való. Már vagy 1800az elvesztettem miatta. De legyakattam a szövetséges menő klánunk fejével :twisted: Remélem leszáll rólam.
Ha nem, feljelentem :evil:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328201 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát olyat válassz aki sokkal gyengébb nálad...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328190 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Najó, igazából én vagyok a lúzer, mert kétszer támadtam, és mindkétszer lenyeltek tőlem 5-600 aranyat... Szal mit ugrálok :P
Ha vaki tud taktikát, ossza meg velem...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328187 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: najó, ezt még ide Nektek:

gportal.hu/picview.php?prt=30648 ... 3&index=17

:D :D

Csak megjegyzem hoyg ezt én Én ÉN találtam. :D
Meg van ilyen is : gportal.hu/picview.php?prt=30648 ... 3&index=30

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328186 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
najó, ezt még ide Nektek:

gportal.hu/picview.php?prt=30648 ... 3&index=17

:D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328185 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: Rohadt élet!!!! :evil:
Rámszállt egy kötsög vámpír, és elszedett már tőlem vagy 1000 aranyat :(
Deszar nap! Lassan asszem abbahagyom ezt a játékot, nincs semmi sikerélményem :(
Bocsi a nyivákokér, nemsokára elmaradnak...
Tajgetosz.

Ha nagyon rád száll, egy idő után feljelentheted.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328184 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Rumot mindenkinek! Ma este ünneplünk.. és holnap is.. meg azután.. csak el en fogyjon az ital.. hukk ... vigyázzatok a szívetekre.

"Imádom az esküvőket! Pia mindenütt!" (c) Veréb kapitány
Végre elnyertem egy vámpírtól legalább 500 aranyat. El is gyakoroltam... :P De egyébként érdekes, mert ha megtámadok egy vámpírt és a csata végkimenetelét megnézem, magamban már azért drukkolok, hogy ne legyen nagy összeg az, amit elnyert tőlem... :D
De egész jól állok, nemsokára 6. szint. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328183 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rohadt élet!!!! :evil:
Rámszállt egy kötsög vámpír, és elszedett már tőlem vagy 1000 aranyat :(
Deszar nap! Lassan asszem abbahagyom ezt a játékot, nincs semmi sikerélményem :(
Bocsi a nyivákokér, nemsokára elmaradnak...
Tajgetosz.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328168 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Rumot mindenkinek! Ma este ünneplünk.. és holnap is.. meg azután.. csak el en fogyjon az ital.. hukk ... vigyázzatok a szívetekre.

Hm, nekem hirtelen a Baj van a részeg tengerésszel c. dalocska jutott eszembe. :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328165 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Rumot mindenkinek! Ma este ünneplünk.. és holnap is.. meg azután.. csak el en fogyjon az ital.. hukk ... vigyázzatok a szívetekre.

Mi történt? (Azon kívül hogy láttad a KTK3-at? Vagy éppen az?)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328163 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Nem, mi beszélgetünk (4-1 szó)


Csak (4) ezeket érdemes lenne(4+1) ott(4-1) is(4/2) tárolni(4+X).

Egyébként ma én is sorba kapok ki a gyengébbektől....viszont eccer szereztem 500at(azaz a fél napi vadászatom értékét kb).

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328162 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rumot mindenkinek! Ma este ünneplünk.. és holnap is.. meg azután.. csak el en fogyjon az ital.. hukk ... vigyázzatok a szívetekre.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328161 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem, mi beszélgetünk (4-1 szó)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328159 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem kéne ezekkel a Humor topicba menni?(Humor: 4+1 betű) :lol:

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328157 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Randír írta: [(ami egy híján 4...)

XD XD XD És a farkasnak is négy lába van, emellett a 4 metszőfoga. 2 vámpírnak négy vámpírfoga van, és ha a farkasnak kitörik az összes-4 fogát, akkor 4 marad :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328158 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Randír írta: Viszont volt 3 oszlopom(ami egy híján 4...)

:lol: :lol: Én még vadászgatok. :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328156 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Az előbb egész váratlanul tőlem nyúltak le kb. 492 aranyat, na mondom széép. :P Ma nem volt még metropolisz.


Hát ma nekem se,pedig én má végeztem a 2 órámmal.Viszont volt 3 oszlopom(ami egy híján 4...)

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328151 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az előbb egész váratlanul tőlem nyúltak le kb. 492 aranyat, na mondom széép. :P Ma nem volt még metropolisz.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328148 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brühü... Utolért a végzet.
Megtámadtam egy csákót, aki gyengébb volt nálam...
És vmi 500 aranyat nyúlt tőlem :(
Megbosszulom, ha addig élek is :evil:

:D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328126 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

.Elessar király. írta: Nem tudja vki, honnan tudnám megszerzeni a gyűrűk urát német nyelven???

Kérdésedet átraktam IDE és válaszoltam is rá.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328123 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudja vki, honnan tudnám megszerzeni a gyűrűk urát német nyelven???

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328114 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Eruntale/Hanna írta: Kedves Kapolcsra Vágyó népek!

Most szombaton, azaz júni 2-án délután háromtól megbeszélést tartunk.

Helyszín: Egyelőre Margitsziget, eső vagy változás esetén értesítés a topicban

Akik kreatív produkcióval készülnek, próbáljanak eljönni!
Ha valaki olyan produkcióval jönne, ami eddig még nem szerepelt MTTs rendezvényen, attól kérem, hogy írja meg nekem priviben, vagy mailban (cím a profilomban) a produkció jellegét, időtartalmát, résztevevőit, és hasonló bölcsességeket :)
Valószínűleg az új producióknak lesz egy meghallgatás, és az alapján áll majd össze a program.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #328078 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A játék jó, csak keveset kapok portyára :D
Meg ma engem is elkapott a hülyéskedése a szervernek... :?
De már tök jól állok vértügyileg.
Legkésőbb holnap reggelre meglesz:) Hacsak nem csak le addig vki...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.347 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére