BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 5 hónapja #325353 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: byebye Lilom

basszus tényleg jó lenne már egy normális cset-kliens :-)


nem lehetne vhol egy csetszobát csináni???He? Aztán...!!!! Úgy, hogy csak hajjaj!!!

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325351 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
byebye Lilom

basszus tényleg jó lenne már egy normális cset-kliens :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325350 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én egy elit gimibe járok és ugyanazokat tanuljuk, mitn bárki más. A tananyagot nem a tanáraink találják ki, hanem a tankönyvírók, azoknak a tankönyveknek az írói, amikből ugyanúgy tanultatok ti is... :)
Persze ettől függetlenül sok felesleges dolog is van benne... Mi is folyton ordítottunk és sírtunk, hogy még ezt is és még ezt is és MÉG EZT IS, na neee. :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325349 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De rossz, mennem kell főzni, pedig úgy dumálnék még veletek.
Hamupipőke búcsúzik, pápá.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325348 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta írta:

Ecthelion írta: Aha. Ilyenkor áldom az Urat, hogy hülye voltam áltsuliba és csak szakközépbe vettek fel. :D


Mért? Én fizikából is érettségiztem annó, pedig szakközépbe jártam.
Nem kell lenézni a szakközepeseket. Egyébként is a gimnázium "csak" érettségit ad, a szakközép szakmát is (legalább is a régi szép időkben még így volt).


Félreértés ne essék nem nézek én le senkit. ;) Csak szakközépbe jóval kevesebb hülyeségat követelnek, mint egy egy elit gimibe például. Na mondjuk még itt is nagyon sok felesleget tanulunk. :D

Amúgy esetemben csak egy érettségi lesz a jussom, szakmát nem kapok mellé...

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325347 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, szerintem a gimnázium és a szakközép közt már nem sok különbség van, legalábbis erre mifelénk nemigen. Mindkettő ugyanolyan szar. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325346 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ecthel: Látod látod neked volt igazad... én végigjártam a gimit és én is úgy döntöttem utána hogy a te sulidba megyek :D

Ben: Jaja én is így néztem amikor ez a mondat elhangzott... akkor kezdtem regénnyel járni az órákra és amikor közölte a tanár hogy most valami érdekes következik (ergo kb ötödéves egyetemi tananyag) akkor olvasni kezdtem... mondjuk ezt két hónap alatt odáig fejlesztettem hogy már helyből végigolvastam az órákat a padtársam meg annyira unatkozott hogy jegyzetelt az én füzetembe is úgyhogy dolgozatok előtt mindíg meglepve nézegettem hogy miket vettünk odáig :P
Volt hogy dolgozat közben szóltam el magam hangosan hogy jé ilyen is volt, de ééérdekes...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja - 17 éve 5 hónapja #325345 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Már nincs különbség gimi és szakközép között nem?
Mondjuk amikor gimis voltam, utáltuk a szakközepeseket, mert sznoboknak tartottak minket, ami nem is volt igaz. De az oktatásban ugyan az nem?


Kicsit más a tanmenet. Mások a kötelező olvasmányok asszem. És némelyik szaksuli.... Hát, áldom az Eget, hogy gimis lehettem.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325344 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta:

Missy írta:

Ecthelion írta: Aha. Ilyenkor áldom az Úrat, hogy hülye voltam áltsuliba és csak szakközépbe vettek fel. :D


Ecth: 8O Urat


:P

Te még sosem gépeltél el semmit? :D


De, tegnap a tartályhajót tartájhajóra... :roll: Hát..ne tudd meg mit kaptam Bentől...

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325343 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már nincs különbség gimi és szakközép között nem?
Mondjuk amikor gimis voltam, utáltuk a szakközepeseket, mert sznoboknak tartottak minket, ami nem is volt igaz. De az oktatásban ugyan az nem?

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325342 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta: Aha. Ilyenkor áldom az Urat, hogy hülye voltam áltsuliba és csak szakközépbe vettek fel. :D


Mért? Én fizikából is érettségiztem annó, pedig szakközépbe jártam.
Nem kell lenézni a szakközepeseket. Egyébként is a gimnázium "csak" érettségit ad, a szakközép szakmát is (legalább is a régi szép időkben még így volt).

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325341 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta:

Ecthelion írta: Aha. Ilyenkor áldom az Úrat, hogy hülye voltam áltsuliba és csak szakközépbe vettek fel. :D


Ecth: 8O Urat


:P

Te még sosem gépeltél el semmit? :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325340 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta: Aha. Ilyenkor áldom az Úrat, hogy hülye voltam áltsuliba és csak szakközépbe vettek fel. :D

Jajj, na ezt most sikerült elsőre totálisan félreértelmeznem. Vhogy úgy értettem, hogy hülye voltál ahhoz, hogy általános iskolába felvegyenek, úgyhogy felvettek szakközépbe. :D :D

Annis: :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325338 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta: Aha. Ilyenkor áldom az Úrat, hogy hülye voltam áltsuliba és csak szakközépbe vettek fel. :D


Ecth: 8O Urat

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja - 17 éve 5 hónapja #325337 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aha. Ilyenkor áldom az Urat, hogy hülye voltam áltsuliba és csak szakközépbe vettek fel. :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325335 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta:

Galadriel14 írta:

Felagund írta: Növények bláááhh... :quasi:


szívemből szóltál!!!! :D fizikaaaaaaaaaaa! szívem csücske :D :D:D:D


Várj csak, míg eljuttok a kvantumfizikáig, meg Compton, Einstein, LASER... majd elmegy a kedved... (mi egész félévben ezt nyögtük... néha még a tanár sem értette)... :P


Jaja meg a relativitáselmélet speciális egyenletei... amikor alapórán azt hallod a tanártól hogy ugyan még fakultáción sem tananyag de nem árt ha benne van a füzetben... :P

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325330 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
barnáknak a diólevél se rossz, vörösöknek meg bor, persze ne valami isteni szekszárdi kadarkát, vagy inkább valami takler féle újbort, az mehet ilyesmire... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325325 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nelkem a szőkítős cuccok általában beválnak.. szőkéknek még a kamillát is javasolják (extra jót tenne, merthogy allergiás vagyok rá) barnáknak pedig a gesztenyekivonatos dolgokat, ill. a ahennát, az vörhenyesíti a hajat.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325324 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát én ugyan nem ismerem Bent személyesen, de megmézném egy erdei reggelen, kis tisztáson, napsugárfényű hajjal valami dallamos gót borzalmat énekelve, virágokkal a kezében.
Lécci majd küldjetek képet.
:D :wink: :D

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325323 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De agresszív valaki... :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325321 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Mit merőkanál, kapásból a nagy, leveses szedőkanál... :-) )))


Na majd táborban kipróbáljuk azon a 10 centis hajacskádon, jó? Aztán majd illatozol szépen!

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325320 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta:

Liliom írta: Missy: De nem szárítja ki az ecet a hajat?
Nafene, ezt lehet hogy megpróbálom.


Képzeld, nem. :D Naszóval, 1/2 liter vízbe egy evőkanálnyit tegyél. De nehohgy merőkanál legyen ám belőle! Ja, és utána ne öblítsd le(ezzel öblíted).


Kössszi!
:D :D :D

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325319 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mit merőkanál, kapásból a nagy, leveses szedőkanál... :-) )))

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja - 17 éve 5 hónapja #325318 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Missy: De nem szárítja ki az ecet a hajat?
Nafene, ezt lehet hogy megpróbálom.


Képzeld, nem. :D Naszóval, 1/2 liter vízbe egy evőkanálnyit tegyél. De nehogy merőkanál legyen ám belőle! Ja, és utána ne öblítsd le(ezzel öblíted).

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325316 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Missy: De nem szárítja ki az ecet a hajat?
Nafene, ezt lehet hogy megpróbálom.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325315 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Totál más téma:
szerintetek van valami értelme ezekne a "barna hajra, hogy még barnább legyél" hajöblítőknek, vagy valami hülye reklámfogás, aminek csak én dőltem be? Nem látok semmi változást.


Szvsz kacsa... én a Garniert (ez itt a reklám helye :P ) szeretem, mert akkor törődöm magammal! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325313 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadriel14 írta:

Felagund írta: Növények bláááhh... :quasi:


szívemből szóltál!!!! :D fizikaaaaaaaaaaa! szívem csücske :D :D:D:D


Várj csak, míg eljuttok a kvantumfizikáig, meg Compton, Einstein, LASER... majd elmegy a kedved... (mi egész félévben ezt nyögtük... néha még a tanár sem értette)... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325311 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta:

Snuffles írta:

Liliom írta: Totál más téma:
szerintetek van valami értelme ezekne a "barna hajra, hogy még barnább legyél" hajöblítőknek, vagy valami hülye reklámfogás, aminek csak én dőltem be? Nem látok semmi változást.

a legbiztosabb mindig az, ha régi, nagymama-féle receptek alapján hazsnálsz saját készítésű löttyöket, hogy abban mi van, azt tudod, hiszen te csináltad. én nem hiszem, hogy különösebb hatása lenne ezeknek, de valamennyire csak beépülnek a flancos molekuálik a haj szerkezetébe.


Nincsenek nagymamás receptjeim. Szerintem visszaállok a sima hajfény izéra. Amugy ezek a reklámpszichológusok tényleg tudnak. Néha valóban elhiszem a sok hülyeséget amit összehordanak.
Annis, azért jó, hogy nem vagok egyedül.


Mondok Neked egy nagymamásat, amitől nagyon-nagyon szép és fényes lesz a hajad és nem megy bele a tetű, de ezt már csak mellékesen jegyzem meg. :P Hajmosás után öblítsd le ecetes vízzel. Síma és fényes lesz, és nem, nem lesz ecetszagú, ha nem viszed túlzásba. Ha mégis, hát akkor kicsit rossz lesz a mögötted ülőnek. :wink:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325309 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: nemhiába van egy olyan nyelvtantételünk, hogy a nyelv, mint a manipuláció eszköze a reklámnyelvben? hogy is van, gyerekek? elfelejtettem... bár, a lényeg ez. :)

The media machine knows what to do
It knows how to feed the poison to you
Useless information for your useless little lives
The tv lies and pacifies

Do you believe everything you see?
Children of the void come follow me
...

:P :P

A chat már vagy másfél-két éve nem működik sajnos. :roll: :-(

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325307 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nemhiába van egy olyan nyelvtantételünk, hogy a nyelv, mint a manipuláció eszköze a reklámnyelvben? hogy is van, gyerekek? elfelejtettem... bár, a lényeg ez. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.412 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére