BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 5 hónapja #325306 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Liliom írta: Totál más téma:
szerintetek van valami értelme ezekne a "barna hajra, hogy még barnább legyél" hajöblítőknek, vagy valami hülye reklámfogás, aminek csak én dőltem be? Nem látok semmi változást.

a legbiztosabb mindig az, ha régi, nagymama-féle receptek alapján hazsnálsz saját készítésű löttyöket, hogy abban mi van, azt tudod, hiszen te csináltad. én nem hiszem, hogy különösebb hatása lenne ezeknek, de valamennyire csak beépülnek a flancos molekuálik a haj szerkezetébe.


Nincsenek nagymamás receptjeim. Szerintem visszaállok a sima hajfény izéra. Amugy ezek a reklámpszichológusok tényleg tudnak. Néha valóban elhiszem a sok hülyeséget amit összehordanak.
Annis, azért jó, hogy nem vagok egyedül.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja - 17 éve 5 hónapja #325305 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
akkor OK. csak eddig nem próbálkoztam vele, most meg valahogy nem működött. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325304 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: egyébként én vagyok hülye(ami biztos!), vagy télleg nem működik itten a főoldali chat? *értetlenülnéz*

évek óta nem működik szerintem?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325303 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
egyébként én vagyok hülye(ami biztos!), vagy télleg nem működik itten a főoldali chat? *értetlenülnéz*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325301 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Totál más téma:
szerintetek van valami értelme ezekne a "barna hajra, hogy még barnább legyél" hajöblítőknek, vagy valami hülye reklámfogás, aminek csak én dőltem be? Nem látok semmi változást.

a legbiztosabb mindig az, ha régi, nagymama-féle receptek alapján hazsnálsz saját készítésű löttyöket, hogy abban mi van, azt tudod, hiszen te csináltad. én nem hiszem, hogy különösebb hatása lenne ezeknek, de valamennyire csak beépülnek a flancos molekuálik a haj szerkezetébe.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325300 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Vagy: megbeszélt időben menjünk föl a trefortra, plíz!


Yesyesyes

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325299 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Totál más téma:
szerintetek van valami értelme ezekne a "barna hajra, hogy még barnább legyél" hajöblítőknek, vagy valami hülye reklámfogás, aminek csak én dőltem be? Nem látok semmi változást.


Én kipróbáltam, és a barna hajam barna lett... aztán nevettem egyet magamon...
Amúgy tényleg semmi változást nem láttam...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325297 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Totál más téma:
szerintetek van valami értelme ezekne a "barna hajra, hogy még barnább legyél" hajöblítőknek, vagy valami hülye reklámfogás, aminek csak én dőltem be? Nem látok semmi változást.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325296 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Írnom kéne, és ehelyett itt majdmegmondtam mit csinálom magam...de olyan jó ez a chat-hangulat! :P :P

Mikor lesz chat?

Vagy: megbeszélt időben menjünk föl a trefortra, plíz!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325289 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Növények bláááhh... :quasi:


szívemből szóltál!!!! :D fizikaaaaaaaaaaa! szívem csücske :D :D:D:D

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325288 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Annis írta: Addig meg szeretnék egy jogosítványt és egy nyelvvizsgát. (az előbbit hogy ne az egyetem mellett kelljen meg mert elengedhetetlen a munkámhoz az utóbbit pedig hogy némiképp emeljem a pontjaim számát és hogy azt se az egyetem mellett kelljen majd)

Perme erőteljesen bólogat, ez egy nagyon jó ötlet és időtakarékos, energiatakarékos... :) Én ezt nem tudom megcsinálni, mert bár kéne egy francia nyelvvizsga is, középfokú elég bőven, de ha nem vesznek fel, anyu akkor is beirat valami iskolába, hogy újságírást tanuljak, szóval az időm elvileg le lesz kötve. De erre a lehetőségre még nem is gondoltam nagyon, mert reménykedem, hogy valamelyik szakra csak felvesznek. Sajnos még mindig túl sok minden érdekel... :P


Én is egy iskola mellett csinálom ezeket... konkrétan hétfőn és kedden sulban vagyok, dolgozom a gyakorlati helyemen és mellette járok rajzra meg most aktuálisan a jogsira hajtok plussz a fotós mentorommal megyek időnként dolgozni hogy azért tanuljak is valami gyakorlati dolgot is és mellette nem is beszélek barátokról családról, hogy a doki szólt hogy kéne járnom úszni és hasonlókról... időbeosztás kérdése... energiatakarékosnak nem mondanám :P

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325287 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Ben: NEm 500 pontos lesz a rendszer, hanem 480 :wink:

Köszi, Kincső már szólt az előbb, javítottam. ;-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325286 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Annis írta: Addig meg szeretnék egy jogosítványt és egy nyelvvizsgát. (az előbbit hogy ne az egyetem mellett kelljen meg mert elengedhetetlen a munkámhoz az utóbbit pedig hogy némiképp emeljem a pontjaim számát és hogy azt se az egyetem mellett kelljen majd)

Perme erőteljesen bólogat, ez egy nagyon jó ötlet és időtakarékos, energiatakarékos... :) Én ezt nem tudom megcsinálni, mert bár kéne egy francia nyelvvizsga is, középfokú elég bőven, de ha nem vesznek fel, anyu akkor is beirat valami iskolába, hogy újságírást tanuljak, szóval az időm elvileg le lesz kötve. De erre a lehetőségre még nem is gondoltam nagyon, mert reménykedem, hogy valamelyik szakra csak felvesznek. Sajnos még mindig túl sok minden érdekel... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325285 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Annis: AHA :D

Ben: NEm 500 pontos lesz a rendszer, hanem 480 :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325284 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Annis: hogyhogy csak jövőre? Idén miért nem próbálkozol? (sokkal többet felejtesz el két év alatt mint egy év alatt, pedig hát az sem kevés...)

Amúgy tavaly az emelt biosz is könyebb volt mint a középszintű...


Jaja rémlik még a biosz... a felügyelőtanár kifutott a papírokkal hogy összecserélték aztán jött egy szaktanár és jótékonyan felvilágosította (meg minket is) hogy márpedig az a középszint és a másik az emelt...

Azért csak jövőre mert most épp aktívan fényképésznek tanulok és ez kétéves suli. És ha már belekezdtem akkor szereteném ha meglenne a papírom róla... Meg hát fene tudja hogy a végén hol kötök ki és mivel tudok elhelyezkedni, nem árt ha van egy szakmám... meg eleve bolondulok a fotózásért úgyhogy nem szívesen hagynám itt.


Felvételihez effektíve mindegy hogy felejtek-e mert vagy gyakorlati felvételi van amire úgyis föl kell készülni vagy csak papírokat küldök be amiről az okos emberek megmondják hány pontom van és az miért nem elég :P
Addig meg szeretnék egy jogosítványt és egy nyelvvizsgát. (az előbbit hogy ne az egyetem mellett kelljen meg mert elengedhetetlen a munkámhoz az utóbbit pedig hogy némiképp emeljem a pontjaim számát és hogy azt se az egyetem mellett kelljen majd)

Ben: Csak nyomokban hallottam hogy valami 500 pontos rendszer lesz de fogalmam nincs hogy ez mit jelent... jövőre majd bogarászhatom... de most még azt se tudom mit fogok majd megjelölni... Az biztos hogy a művészetire nem kell mert ott gyakorlati felvételi lesz azon kívül pedig még nem döntöttem hogy mik lesznek az alternatívák.

Közben észrevettem Ben hogy már válaszoltál helyettem és helyesn is :wink:

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja - 17 éve 5 hónapja #325283 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Snuffles írta: inkább a biológia érdekel, a sok kis kavargó egysejtű meg a növények.
:)


Növények bláááhh... :quasi:


Node Felagund! :eek2: És ugyan miért? 8O

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325282 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Növények bláááhh... :quasi:

aaaaaaaaaaannnyiraaa tündérieeeeeeek. :őrült:
a mikrocuccok érdekelnek nagyon. izgalmasnak találom, hogy mennyi mindenre képesek, pedig milyen kis aprók... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325280 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: inkább a biológia érdekel, a sok kis kavargó egysejtű meg a növények.
:)


Növények bláááhh... :quasi:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325277 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Annis írta: Uhh... és ha belegondolok hogy jövőre újra végigjátszhatom a felvételi-mizériát... Már előre várom :? (bár most a pszichológiára nem pályázok :P )

Sőt, az a "szép" benne, hogy mindezt már teljesen új (480 pontos) felvételi rendszerben fogod megtenni! :D

Nóli: Ha jól tudom, még fotósulizik, azért nem jelentkezik idén. Ugye, Annis? :-) (sry a belebüffért)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325274 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is gyermekpszichológus szerettem volna lenni. Csak mire eljutottam a felvételiig, hogy megjelöljem az áhított szakokat, sok pszichológia könyvet kaptam, elolvastam egyetemi jegyzeteket, biológiát tanultam és rájöttem, hogy már nem ez érdekel, mert inkább a biológia érdekel, a sok kis kavargó egysejtű meg a növények.
De gyógypedagógiára beadtam a jelentkezésemet, mert anyu hasonló munkakörben dolgozik, szerettem a munkahelyére bejárni, szimpatikusnak találtam a tantervet, de megnéztem a pszichológiáét is még egyszer, de sajnos nem tetszett. Így van itthon pár vastag könyvem, amit kedvemre lapozhatok, de egyetemen nem tanulnám már szívesen. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325273 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Annis: hogyhogy csak jövőre? Idén miért nem próbálkozol? (sokkal többet felejtesz el két év alatt mint egy év alatt, pedig hát az sem kevés...)

Amúgy tavaly az emelt biosz is könyebb volt mint a középszintű...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325271 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ben: barátnőm emeltre ment és túlélte :wink: meg unokatesóm is. Én személy szerint örültem hogy túléltem az említett kedves tanárommal akit azóta is legszívesebben megrugdosnék amikor látom...

Snuffles: Nem azért jelentkeztem pszichológiára mert divatszak... távol álljon tőlem bármit is ezért csinálni... Azért jelentkeztem mert gyermekpszichológiával és társas kapcsolatokkal akartam foglalkozni és mert úgy éreztem hogy az egy oylan szakma amit szívvel lélekkel tudnék csinálni... megjegyzem elgondolkodtató hogy az orvosira előbb vesznek fel bárkit mint pszichológiára... meg az is hogy ha lenne pénzem benn lennék mert fizetős szakra a választottak közül kettőre is felvettek volna... Szóval ha az emberi erőforrás menedzsment vagy a környezetmérnök pálya vonzana akkor azt jelöltem volna be és valszeg egyetemista is lennék csakhát én vagyok oylan bolond hogy nem az tetszik...

Uhh... és ha belegondolok hogy jövőre újra végigjátszhatom a felvételi-mizériát... Már előre várom :? (bár most a pszichológiára nem pályázok :P )

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325268 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyugi BEn, ne parázz a törin, menni fog.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325266 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Annis, a matekot jó, h le nem sz...om, mondom, h azon nagy ívben nem izgulok. :P Töriből meg emelt szintet írok, nem közepet. :roll: Egyébként a tavalyi emelt szint tesztes része sztem még könnyebb volt, mint középszinten (Aquinói Tamás, Szent Pál meg Rákóczi-szh. rulzik:). Csak idén asszem az esszék témája újkor lesz, és jórészt a XVIII-XX. századra mennek rá állítólag, abból is szokás szerint 60%-a magyar, 40%-a egyetemes történelem. Én meg az olyanokat, mint pl. hidegháború, nem szeressem. :P Na majd csak lesz valami. :-)

(Poén egyébként, h a központi próbaérettségin csak XX. század volt. Ja, és az eredményt május közepén tudjuk meg állítólag, addigra meg már nem érek vele semmit, megírtam a rendes írásbelit rég. Állítólag felmérés a jövő évre, na szép.)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325263 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most már kár izgulni... egyébként Ben én is a töritől meg a matektól rettegtem (mondjuk a maygartól nem, az nagy pofáraesés volt mert azt meg betéve tudtam csak oylan témát kaptam ahol nem tudtam fényeskedni mind írásbelin mind szóbelin) ehhez képest a mateknál azon kaptam magam hogy ha nem írom át az eredményeket ötös lett volna mert csak alapfeladatok voltak az első körben a választahatóból meg háromból csak van kettő amihez hozzá tudsz szólni :wink:
A töri még könnyebb volt közép szinten mert ott mindenhez van forrás (némelyik oylan szájbarágós hogy képtelenség nem eltalálni) ott csak a "drága" tanáromon múlott hogy lehúzott egy jeggyel...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325262 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Na, magyar letudva, úgy érzem egész tisztességesen sikerült. :-) Többiek? :look:


Ha én meg tudtam írni 96%ra (csak hogy fényezzem magam), akkor Ti simán :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325261 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Örülök, hogy mi eleget tanultunk matekra és törire és nekem nem kell így szenvednem... Meg annak is, hogy többnyire alacsony ponthatárú szakokra jelentkeztem. Nem érdekelnek a divatszakok hála az égnek :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325260 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Missy írta: Milyen vagy már Ben! Agyon kéne izgulnod magad a matek miatt, de Te csak kötözködöl! :o

Kérlekszépen a matek spec. nem érdekel túlzottan. Vagy tudom, vagy nem. Viszek függvénytáblát abban benne van sok-sok minden, ennyi. Nem tudok mit tanulni rá... :roll: A töritől viszont tartok, vsz el fogom szúrni szépen. :-)


Detto. :eek2: Szerdán töriiiiiiiiii! :bawling: Pápá egyetem asszem. :closed:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325257 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Milyen vagy már Ben! Agyon kéne izgulnod magad a matek miatt, de Te csak kötözködöl! :o

Kérlekszépen a matek spec. nem érdekel túlzottan. Vagy tudom, vagy nem. Viszek függvénytáblát abban benne van sok-sok minden, ennyi. Nem tudok mit tanulni rá... :roll: A töritől viszont tartok, vsz el fogom szúrni szépen. :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #325256 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Annis írta: Ben: Nem nicsak kibeszél hanem jótanács, olyat is tudok :P

Jóvanna, csak kötözködök. :-)


Annis:Látod milyen?!

Milyen vagy már Ben! Agyon kéne izgulnod magad a matek miatt, de Te csak kötözködöl! :o

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.401 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére