A 3. rész - A király visszatér

Több
19 éve 11 hónapja #221671 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Bár nem vagyok "szakértő" ez ügyben, szerintem egy könyv mindenki számára más és más. Mást jelent, más érzéseket vált ki különböző emberekből..... Számomra A Gyűrűk Ura egy epikus tündérmese, nem fantasy és nem is szimplán regény...... De elfogadom hogy másnak mást jelent. "Hivatalos" besorolása pedig úgy tudom, (még) nincs..... :roll:
Viszont biztosan nem trilógia..... :wink:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221567 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát még mi! :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221516 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Mornambar írta: Magyarul is?


Mivel a szinkronfelvételén nem voltam ott, sajna nem tudom, kik az új szinkronhangok :( De nagyon várom, hogy megtudjam! :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221466 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: [size=9:1jpgxt9m]Szauron Szája - főleg a hangja - rulz![/size]



Magyarul is?
(Elárulhatnád, ki lesz a magyar hang! :) [size=9:1jpgxt9m](Tényleg: állástalan ex-miniszterelnökünk? MP3? Szauron Szájaként? :D :lol: )[/size]
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221387 Írta: A Szürke Zarándok
A Szürke Zarándok válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én úgy tudom: nem mese, nem fantasy és nem regény. De lehet, hogy a harmadik a nem trilógia. Egyébként a nem mesével én nem értek egyet, mert ez úgy állítja be a mesét, mintha az egy kis primitív történet volna. A magyar népmesék például olyan csodálatos szimbólumrendszerrel, erkölcsi mondanivalóval és olyan gazdag világgal rendelkeznek, hogy sok regényt felülmúlnak. És figyelmetekbe ajánlanám, hogy Tolkien így kezdi az előszót:

"Ez a mese nőttön nőtt mesélés közben..."

"Ma már minden út görbe."

Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221380 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Bár ez off, szerintem most már nem csak 3 nem van, hanem jóval több... nem regény (mert romance!), nem trilógia (mert 1 műnek készült csak utólagosan kénytelenek voltak "feldarabolni"), nem tündérmese (mert nem az és kész :wink: :twisted: most jobb indokot nem tudok) és nem fantasy (mert nem tudjuk még mindig meghatározni, mi is az a fantasy)..

De hogy ne csak offtopicot írjak:
A harmadik film, mint adaptáció, szerintem rosszabb, mint az első, de jobb mint a második. Viszont mint film, a harmadik a legjobb (ebben a kategóriában is szvsz a második a leggyengébb)! :wink:
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221374 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Felagund írta:

Alyr Arkhon írta:
[size=9:2jpr3u1q](ami egyébként nem is regény... asszem... mintha ez is benne lenne a Lamorak féle "Három Nem" ben, de lehet h tévedek... )[/size]


[size=9:2jpr3u1q]De az, csak nem trilógia ;) [/size]


[size=9:2jpr3u1q]Ja... akkor mi a 3. nem?
Nem trilógia, nem fantasy és...?[/size]

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221373 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta:
[size=9:1t8avory](ami egyébként nem is regény... asszem... mintha ez is benne lenne a Lamorak féle "Három Nem" ben, de lehet h tévedek... )[/size]


[size=9:1t8avory]De az, csak nem trilógia ;) [/size]

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221372 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Niéla Alondriel írta: Hát igen...

Gandi izélje meg... a filmben az egész máglyás jelenetet elszúrták... Gandi nagyot zuhant ettől a szememben.

Ajánlom, hogy a bővítettben legyen palantírja, mert berágok, mint Gimli, ha legsie vezet az orkaprításban.

REGÉNY!!!!

:denethor1:


Felhívnám rá a figyelmet, hogy nem véletlenül volt kiírva, hogy "based on the book of JRR Tolkien"
És ehhez képest nagyon is jól adták vissza a világot.
Mindazonáltal PJ néha elég szabadon kezeli a dolgokat és semmi jogunk rá, hogy szó szerint kérjük tőle a regényt filmváltozatban.

Továbbra is a PJ féle a legjobb Gyűrűk Ura filmadaptáció amit eddig láttam. ;)

[size=9:plmejtdn](ami egyébként nem is regény... asszem... mintha ez is benne lenne a Lamorak féle "Három Nem" ben, de lehet h tévedek... )[/size]

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221351 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hmmm.... azért a "Gandi izélje meg...." stílusú hozzászólásokat szerintem mellőzni kéne :roll: egyébként sem Gandalf tehet róla, hanem a rendező-forgatókönyvírók, stb.....
Ulmo, tetszett ez az "úgy csinálok, mintha nem tudnám, pedig tudom......."
[size=9:238uggdc]he-he, más kérdés, hogy rájöttem, hogy lehet elolvasni az apróbetűs részt.....[/size]

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221311 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Niéla Alondriel írta: Hát igen...

Gandi izélje meg... a filmben az egész máglyás jelenetet elszúrták... Gandi nagyot zuhant ettől a szememben.

Ajánlom, hogy a bővítettben legyen palantírja, mert berágok, mint Gimli, ha legsie vezet az orkaprításban.

REGÉNY!!!!

:denethor1:


Bár most nem emlékszem tisztán a filmre, de szvsz az "azt hitted, hogy a Fehér Torony szeme vak?" mondaton kívül SEMMI nem utal arra, hogy Minas Tirithben is lett volna palantír. Más kérdés, hogy aki olvasta a könyvet, az tud róla. A filmekben csak az első részben hangzik el némi info a látókövekről (Gandalf Szarumánnak: nem kerültek elő mind...Nem tudhatjuk, ki figyel még...) Így sajnos semmi akadálya annak, hogy kimaradjon a filmből.
[size=9:3557i6aw]Röviden: nem lesz másik palantír, csak az Orthanc-kő.[/size]
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221310 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Niéla Alondriel írta: Ajánlom, hogy a bővítettben legyen palantírja, mert berágok, mint Gimli, ha legsie vezet az orkaprításban.

REGÉNY!!!!

:denethor1:


Biztos lesz!
Ugye???! :(

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221107 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát igen...

Gandi izélje meg... a filmben az egész máglyás jelenetet elszúrták... Gandi nagyot zuhant ettől a szememben.

Ajánlom, hogy a bővítettben legyen palantírja, mert berágok, mint Gimli, ha legsie vezet az orkaprításban.

REGÉNY!!!!

:denethor1:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221105 Írta: Quairessa
Quairessa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Celebriel írta: Szerintetek nem alázták kicsit meg Denethort a 3. részben???
Jó, persze, tudom, hogy "kicsit nagyon" őrült volt, de nem gusztustalan és nevetséges. Vagy tévednék?


Én már régen kifejtettem a Faramir topicban hogy a filmbeli Denethor jellemet nagyon lerontották a könyvbelihez képest.
Pár dolgot ideírok belöle:
A regényben számomra egyértelmü hogy szereti Faramirt, söt megkockáztatom nem is kevésbé mint Boromirt, csak kevésbé tud kijönni vele. Érdekes módon ennek épp az az oka hogy Faramir az aki inkább hasonlít hozzá- Gandalf mondja is, hogy Denethorban akárcsak Faramirban érintetlenül és Númenor szelleme, míg Boromirban nem. Én úgy látom, Denethor és Faramir olyanok voltak mint 2 hatalmas pozitív töltés amik taszítják egymást, és mellettük Boromir volt a negatív töltés. Denethornak valójában az volt az egyetlen baja Faramirral a regényben, hogy Faramir a saját feje után ment, nem hallgatott az apjára, míg Boromir volt az "engedelmes, jó fiú". Az persze más kérdés hogy Faramir tudta hogy igaza van, és ezért nem is kereste az apja kegyeit, úgy cselekedett ahogy jónak látta. Ezért is engedte el Frodóékat azonnal a könyvben, szemben a filmmel ahol az apjának akart bizonyítani. Ráadásul az is bosszantotta Denethort hogy a fia jobban hallgat egy mágusra mint rá, az apjára. De mindezek ellenére szerette Faramirt, ez nyilvánvaló abból a jelenetböl is amikor Faramir elmondja hogy elengedte Frodóékat a Gyürüvel Mordorba... Ahhoz képest hogy milyen helytelennek tartotta ezt, megértöen viselkedik, és érdekes, ott LORD FARAMIRnak szólítja a fiát... Ebböl azt érzem, egyértelmüen a helytartói trón örököseként kezelte már Faramirt, és azért volt rá mérges mert úgy hitte hogy Faramir a jóságosságával ártott Gondornak, ami egy leendö helytartótól elég negatív. Csak azt nem értette meg Denethor hogy Faramirnak igaza volt, és nem egyszerü jóságosság hanem bölcsesség sugallta a tettét. (Valójában Gondor szempontjából igaza is volt némileg Denethornak, még maga Gandalf se ezt vonta kétségbe mikor Denethor elmondta hogy ö mit tett volna, hanem azt mondta hogy Denethor csak Gondorra gondol, más népekre nem. De hát Denethor csak Gondorért tartozott felelösséggel...)
Mint uralkodó helytartó is teljesen más színben van feltüntetve a könyvben mint a filmben, a könyvben ö maga kér segítséget, a sógorától is, meg Rohantól is, a jelzötüzeket már meggyújtották mire Gandalfék Minas Titithbe értek, söt a vörös nyilat is elküldte Théodennek, jelezve hogy olyan nagy a veszély hogy teljes erejével azonnal jöjjön. A regényben az is logikus lépés a Helytartótól hogy Osgiliathba küldi Faramirékat, a filmmel ellentétben nem a biztos halálba küldi hiszen Osgiliathot még nem foglalták el teljesen az orkok, logikus döntés hogy amíg csak lehet tartani kell, mégha Faramir tudja is hogy nincs igaza hiszen Faramir ismeri a helyzetet, tudja hogy értelmetlen. Arról nem is beszélve hogy Denethor a regényben nem buzdítja arra az embereit hogy adják fel a Várost, ahogy a filmben, mikor a sebesült Faramir mellett van, egyszerüen csak nem törödik a csatával, nem vezeti az embereit.
A regényböl nyilvánvaló hogy Denethor egy karizmatikus vezetö, akit az emberei követnek, akire hallgatnak, akárcsak Faramirra. Gandalf éppen ezért akarja rávenni hogy ahelyett hogy öngyilkos lesz, menjen és harcoljon hogy ezzel lelkesedést vigyen az embereibe. És egyébként sem tartom jónak a filmben hogy Gandalf löki Denethort a máglyára, ezzel elveszti Denethor halála a nemességét, hiszen a regény szerint önként lépett a máglyára Denethor mert nem látott semmi reményt hogy jóra fordulhatnak a dolgok, és ebben úgy érzem van valami nemesség ami szintén Denethor jellemére utal.
És a fö baj, hogy nem látjuk Denethor örületének okát, a Palantírt. Mert gondoljunk csak bele: Szarumán meg Gandalf maiák voltak, Szauronnal egyenrangúak, mégis, Szarumán behódolt Szauronnak mikor belenézett a Palantírba, Gandalf meg nem merte használni a Palantírt. És akkor Denethor, aki "csak" ember, belenézett a Palantírba, de NEM hódolt be Szauronnak, söt mentálisan megküzdött vele, szemben a nála elvileg sokkal hatalmasabb Szarumánnal. És ki tudja milyen sokszor nézett szembe Szauronnal, és volt ereje hogy ellenálljon. Szauron annyit ért csak el hogy csak a rossz dolgokat láttatta vele. És Denethor még ekkor sem adta fel eleinte! Hiszen segítséget hívott a háborúhoz, küzdött... Csak akkor adta fel, mikor Faramirról azt hitte, meg fog halni mindenképp. ( De hát érthetö hogy miután elvesztette a feleségét és az idösebb fiát, már csak Faramir maradt neki és mikor azt hitte hogy öt is elvesztette, már minden mindegy volt. )
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221091 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Sil: lehet, hogy rossz a memóriám, de úgy emlékszem, az nem előzetes. Az egy kis riportfilm a készítőkkel-szereplőkkel, benne egy rakat jelenet a bővített részekből. (vagyis pontosan az "Ilyen lesz a bővített" video, amit említettem). Egy hivatalos előzetesbe nem szoktak stúdióbeszélgetéseket tenni.


Az nem érdekes, hogy van-e benne riport anyag vagy nincs. A lényeg az, hogy a film marketing célzattal készült. Kérdés: meg fog-e jelenni a kisfilm a nagyközönség előtt vagy sem?

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221041 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sil: lehet, hogy rossz a memóriám, de úgy emlékszem, az nem előzetes. Az egy kis riportfilm a készítőkkel-szereplőkkel, benne egy rakat jelenet a bővített részekből. (vagyis pontosan az "Ilyen lesz a bővített" video, amit említettem). Egy hivatalos előzetesbe nem szoktak stúdióbeszélgetéseket tenni.
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221040 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ulmo: de van előzetese, a ComicCon-os előzetes. Csak még mindig nem tették fel a netre a teljes verziót, hivatalosan. :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221037 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Robert B írta: Ulmo arról nem tudsz valamit, hogy lesz-e hivatalos előzetese a filmnek? Szerintem ha lesz akkor éppen időszerű lenne kiadni/felrakni a hivatalos Gyu film honlapjára. Az előzeteseket általában két hónappal a megjelenés előtt szokták bemutatni. Elég logikátlan volna, ha nem adnának ki semmilyen előzetest. Nincs termék reklám nélkül...


Tudtommal a bővített verzióknak soha nem volt "hivatalos" előzetesük. A FotR és a TTT esetén volt egy "Ilyen lesz a bővített változat" video a moziváltozatok DVD-jén, de hivatalos előzetes (trailer) nem készült semelyikhez. Ez valószínűleg így marad a RotK esetében is, meg kell elégednük azzal, hogy dec 14-én megjelenik, más nincs, csak a képek és a találgatások, extra jelenetek kisebb videói. Én csak azt tudom tanácsolni, hogy pipáljátok a napokat a Tolkien-naptárban, megéri a várakozást ;)

[size=9:16jx0asb]Szauron Szája - főleg a hangja - rulz![/size]
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221021 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: A szinkronos verziót nem nagyon láthatta a bővítettből, mert a hangmérnök kb másfél hete fejezte be a szinkron keverését, ezt még hozzá kell tenni a film más hangjaihoz (zene, környeztei zajok). Tehát bővített, szinkronos RotK még NINCS!

Még egy dolog: kalózverziók kitárgyalását a topicban mellőzzük, ha lehet!


Pont ezért kérdeztem. Ha ugyanis azt mondja, hogy a szinkronosat látta, akkor egyértelmű, hogy kamuzik. 15 éves fejjel pedig nem hinném, hogy sokat értett volna az angol verzióból.
Mellesleg, ha már lenne kalóz verzió, akkor itt mindenki tudna róla. Minden Gyu-ás honlapon központi téma lenne.
Ulmo arról nem tudsz valamit, hogy lesz-e hivatalos előzetese a filmnek? Szerintem ha lesz akkor éppen időszerű lenne kiadni/felrakni a hivatalos Gyu film honlapjára. Az előzeteseket általában két hónappal a megjelenés előtt szokták bemutatni. Elég logikátlan volna, ha nem adnának ki semmilyen előzetest. Nincs termék reklám nélkül...

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221018 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Jajj... Faramirt elcs*szték. Bár a 3. részben azért istenes. (Nagy cucc, többnyire be van ájulva, úgyhogy nemigen kavar...)

Miért kellett Denethort ennyire el****ni? :bawling:
A könyvben tényleg egy nemes, tragikus hős. De a filmben voltak hajmeresztő dolgai.

És nem a színész hibája, mert ő jó... PJ volt hülye.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221016 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Faramirt meg tulságosan "túlfaragta" :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221013 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem az lehetett a gond, hogy egy szimpla tűzhalál nem kifejezetten illik egy megbomlott elméhez. Ha Denethor megmaradt volna a könyvből ismert nemes helytartónak, kaphatott volna nemesebb halált is. PJ túlságosan leegyszerűsítette a karaktert: egy undorító, hatalommániás, saját fiát a halálba küldő, tébolyodott öregembert csinált belőle.
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221010 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Na jó, de elő is vehette volna az öreg... ahogy a regényben! Nemám kirohangálni a teremből, meg hasonlók. Amikor olvastam, annyira elképzeltem, ahogy ott áll a lángok között a palantírral, erre a filmen???!!!!!!!! :confused2:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221008 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Niéla Alondriel írta:
4. Miért nincs megemlítve a filmben a palantír? Marha PJ. :crazy:


"Azt hiszed talán, hogy a Fehér Torony Szeme vak!?"

;)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221006 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Felagund írta:

Celebriel írta:

Felagund írta:

Gandalf írta:

Celebriel írta: Szerintetek nem alázták kicsit meg Denethort a 3. részben???
Jó, persze, tudom, hogy "kicsit nagyon" őrült volt, de nem gusztustalan és nevetséges. Vagy tévednék?

Szerintem is megalázták. Meghalhatott volna méltóságteljesebben is... :?


Miért, szvsz 10 pontos ugrás volt :lol:


Bizony bizony... miért kellett pl. paradicsomot zabálnia??? Ahhoz képest LZ húsleveses jelenete a Szindbádban egy kulturált táplálkozás! :rmad2:

2. Miért kellett megfosztani a méltóságától? A könyvben istencsászár ez a figura. :denethor1: És a halála is jobb a könyvben! Minek kellett szegénykémnek műugró világszámot előadni??? :down:

3. Miért üti le Gandalf? Jó, persze, idegesítette a rinyálása...

4. Miért nincs megemlítve a filmben a palantír? Marha PJ. :crazy:

5. Miért van olyan frizurája, mint egy hibbant ősz nőnek?! :hein:

stb.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221002 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Celebriel írta:

Felagund írta:

Gandalf írta:

Celebriel írta: Szerintetek nem alázták kicsit meg Denethort a 3. részben???
Jó, persze, tudom, hogy "kicsit nagyon" őrült volt, de nem gusztustalan és nevetséges. Vagy tévednék?

Szerintem is megalázták. Meghalhatott volna méltóságteljesebben is... :?


Miért, szvsz 10 pontos ugrás volt :lol:


:dead: Ez nem volt szép!


Gonosz vagyok, istenem... :twisted:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220998 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Felagund írta:

Gandalf írta:

Celebriel írta: Szerintetek nem alázták kicsit meg Denethort a 3. részben???
Jó, persze, tudom, hogy "kicsit nagyon" őrült volt, de nem gusztustalan és nevetséges. Vagy tévednék?

Szerintem is megalázták. Meghalhatott volna méltóságteljesebben is... :?


Miért, szvsz 10 pontos ugrás volt :lol:


:dead: Ez nem volt szép!

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220978 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta:

Celebriel írta: Szerintetek nem alázták kicsit meg Denethort a 3. részben???
Jó, persze, tudom, hogy "kicsit nagyon" őrült volt, de nem gusztustalan és nevetséges. Vagy tévednék?

Szerintem is megalázták. Meghalhatott volna méltóságteljesebben is... :?


Miért, szvsz 10 pontos ugrás volt :lol:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220959 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Celebriel írta: Szerintetek nem alázták kicsit meg Denethort a 3. részben???
Jó, persze, tudom, hogy "kicsit nagyon" őrült volt, de nem gusztustalan és nevetséges. Vagy tévednék?

Szerintem is megalázták. Meghalhatott volna méltóságteljesebben is... :?
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220918 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintetek nem alázták kicsit meg Denethort a 3. részben???
Jó, persze, tudom, hogy "kicsit nagyon" őrült volt, de nem gusztustalan és nevetséges. Vagy tévednék?

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.052 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére