A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 2 hónapja #202374 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Cerebrum írta:

Iluvatar Gyermeke írta: Az Orthanc tetején Szarumán rátámad egy késsel Grímára, de az lefegyverzi, s ledobja Szarumánt a toronyból, aki felnyársalódik egy hatalmas kerékre (más változat szerint a tóba esik vagy még a zuhanáskor a levegőben eltűnik.)


Remélem eltűnik a levegőben. Ez a felnyársalásosdi nagyon nem tetszik...


Pedig sajna ez a legvalószínűbb. Bár Pizsiék és Christopher Lee is mondta, hogy többféle halál-változatot felvettek, szinte biztos, hogy a tüskés kerék lesz a filmben.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #202343 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Cerebrum írta:

Iluvatar Gyermeke írta: Az Orthanc tetején Szarumán rátámad egy késsel Grímára, de az lefegyverzi, s ledobja Szarumánt a toronyból, aki felnyársalódik egy hatalmas kerékre (más változat szerint a tóba esik vagy még a zuhanáskor a levegőben eltűnik.)


Remélem eltűnik a levegőben. Ez a felnyársalásosdi nagyon nem tetszik...

Grímát pedig Legolas lenyilazza.


Csak tudnám minek... :?


Egyrészt mert nincs kéznél egy hobbit íjász sem, másrészt mert Legolas mindenre nyilaz ami mozog és nem kiabál időben...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #202341 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Iluvatar Gyermeke írta: Az Orthanc tetején Szarumán rátámad egy késsel Grímára, de az lefegyverzi, s ledobja Szarumánt a toronyból, aki felnyársalódik egy hatalmas kerékre (más változat szerint a tóba esik vagy még a zuhanáskor a levegőben eltűnik.)


Remélem eltűnik a levegőben. Ez a felnyársalásosdi nagyon nem tetszik...

Grímát pedig Legolas lenyilazza.


Csak tudnám minek... :?

Epilógus a film végén. Galadriel elmondja mi történt a szereplőkkel.


Jaj, csak ez benne legyen! Nagyon hiányoltam a filmből...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #202204 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Iluvatar Gyermeke írta: A kérdés az, hogy hova tűnik a holtteste a követnek? Ui. a mordoriak támadása rögtön megindul... Szvsz eltűnik, köddé válik, ahogy a PS2 játékban is... (Ami elég meglepő, hiszen ő ember volt...)


Esetleg mint a morgul tőr, elpárolog.

Iluvatar Gyermeke írta: :arrow: Arwen és Elrond beszélgetése Völgyzugolyban: lehet, hogy azért hullik ki Arwen kezéből a könyv, mert abban a Holtak ösvényéről olvasott?! :idea:


Lehet hogy lesz, mert az alapfilben világosan látszik, hogy teljesen máshol van kinyitva a könyv, mikor Elronddal beszél, ill. mikor leesik!
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #202167 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nimrodel Melian írta: :oops: Bocs, lehet, hogy már párszor beírtátok, de lehet már tudni, hogy mik lesznek rajta a RotK bővített DVD-n? Köszi!


Szerény kutatásaim alapján a következők lesznek rajta:
EZEK csak spekulációk, amit a Neten olvasgattam, légyszí ne vegyétek készpénznek!!!! S ne kövezzetek meg, ha mégsem így lesz... :oops:

ÚJ JELENETEK:

:arrow: Keresztút: A film azzal kezdődik, hogy Frodó és Samu a Keresztúthoz érnek, ahol a király hatalmas szobra mellett mennek el, s észreveszik a földön heverő királyfejet, aminek ismét "koroná"-ja van virágokból. Felvillan a fény, majd egyre sötétebb lesz az ég... Ekkor jelenik meg a cím: A király visszatér
:arrow: Szarumán halála: Gandalfék az Orthanc-hoz lovagolnak. Szarumán szavakkal mepróbálja őket megbűvölni, de Gandalf eltöri a botját - Gríma meg ledobja a palantírt. Az Orthanc tetején Szarumán rátámad egy késsel Grímára, de az lefegyverzi, s ledobja Szarumánt a toronyból, aki felnyársalódik egy hatalmas kerékre (más változat szerint a tóba esik vagy még a zuhanáskor a levegőben eltűnik.) Grímát pedig Legolas lenyilazza. ([size=9:2a7wu1a3]Szép volt Orli! :D [/size] )
:arrow: Edoras: Trufa hűségesküje (ezt már láthattuk a film trailerén is): Trufa Théoden előtt letérdel, s a kardját nyújtja.
:arrow: Edoras: Ivópárbaj Legolas és Gimli közt. :cheers: (Ezt már nagyon várom!!! Aki utoljára állva marad, az nyer...[size=9:2a7wu1a3]Hajrá Orli!!! :hello:[/size] )
:arrow: Edoras: Trufa és Pippin búcsúzását vlsz megváltoztatják... hogy miben, azt nem tudom... :roll: :?:
:arrow: Gandalf a Boszorkányúr ellen. (Ezt is láthattuk egy rövid pillanatra a film trailerén.) Mikor Pippin rátalál a mágusra, a bot a kezében van- együtt vágtatnak Denethor és Faramir megmentésére- de mikor odaérnek, a bot már nincs Gandalf kezében, s elég megviseltnek tűnik- a Boszorkányúr vlsz eltörte a botját- de valami megzavarta a harcukat, (Rohaniak érkezése vagy valami más), ezért sikerül elmenekülniük.
:arrow: Minas Tirith: Ispotály: Aragorn meggyógyítja Faramirt és Éowynt, akik ezek után összemelegednek... :wink: :oops:
:arrow: Minas Tirith: Aragorn belenéz a palantírba... s megmutatja a kardját Szauronnak... aki vlsz a haldokló Arwen képét mutatja cserébe... :twisted:
:arrow: Fekete Kapu: Szauron Szája jön követként Aragornék elé. Megmutatja Frodó mithril ingét... Aragorn kicsit kiakad s kinyírja őt. (Egy követet?! Nem szép dolog... :? ) A kérdés az, hogy hova tűnik a holtteste a követnek? Ui. a mordoriak támadása rögtön megindul... Szvsz eltűnik, köddé válik, ahogy a PS2 játékban is... (Ami elég meglepő, hiszen ő ember volt... :hein: )
:arrow: Epilógus a film végén- Galadriel elmondja mi történt a szereplőkkel. Szvsz nem vlsz, hogy ez benne lesz, de jó lenne... :)

BŐVÍTETT JELENETEK:
Általánosságban elmondható, hogy a párbeszédek hosszabbak lesznek, pl:
:arrow: Edoras: Éomer és Éowyn párbeszéde Trufáról és az ő harci képességeiről... Aragorn és Éowyn ill. Gandalf és Aragorn beszélgetése.
:arrow: Arwen és Elrond beszélgetése Völgyzugolyban: lehet, hogy azért hullik ki Arwen kezéből a könyv, mert abban a Holtak ösvényéről olvasott?! :idea:
:arrow: Holtak ösvénye: hosszabb jelenet, több párbeszéd. Utána Legolas megöli Pizsit, aki a kalózkapitányt alakítja... :twisted: Jól tette!!! :D
:arrow: Minas Tirith: Faramir vlsz elárulja apjának, hogy Frodóékat elengedte... Denethor ezért mondja, hogy a Gondori törvényt semmibe vette...s küldi ki a csatába... :(
:arrow: Frodó és Samu mordori útja is hosszabb: egy ideig vlsz az orkokkal menetelnek (álruhában, mint tudjuk...) :pimp:
:arrow: Megye: ez a rész is hosszabb lesz: talán megtudjuk, miért megy el Frodó... :bawling: (Amit persze tudunk...)

Ezenkívül a csaták is hosszabbak és még akciódúsabbak lesznek...

Remélem, legalább egy embernek tudtam újat mondani... :P

A forrásaim:

www.rotk-see.de.vu - (Képekkel!!! :D )
www.theonering.net/staticnews/1079056437.html

There is no reality. Only perception.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #202073 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Drowse írta: Én valamiért úgy emlékszem, hogy a filmben (a másodikban) is három része volt a kapunak...


Pedig egy volt... Pontosabban a trollok addig húzták a falat amíg ki nem nyílt.
Lehet h 3 része van, kívülről végülis egy se látszik...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #201743 Írta: lothorien
lothorien válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Orsie írta:

Cerebrum írta: Khm, ezt most suttogva mondom... :) Valaki, akinek megvan a RotK DVD eredetiben (mert ugye máshogy hogyan is lehetne meg akárkinek is :twisted: ), nem szkennelné be és küldené el nekem a borítóját? (Ha lehet, nagy felbontásban...) Előre is köszi. :wink:


Ezen az oldalon találsz DVD-hez borítókat. A listából válaszd ki a Király visszatért, kattints rá, és a listaablak alatt megjelenik, hogy "front", "back", stb., erre is nyomj rá, majd kattints a "download cover"-re, és mikor megjelenik a kép, mentsd el!
www.cdcovers.cc/dvd_l.php


HA magyarul szeretnéd letölteni a borítót a következő címen megteheted:
silent.wbteam.com/dvdposter/index.html

Szióka :)

Lothórien
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #201736 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én valamiért úgy emlékszem, hogy a filmben (a másodikban) is három része volt a kapunak...

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #201687 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
:oops: Szvsz amikor kicsit kinyílik a kapu, akkor jön ki, és amikor Aragorn levágja, akkor tárul ki teljesen és masírozik elő az ork hadsereg

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #201398 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta: Lehet, hogy a nazgulok dobják majd le ejtőernyővel

Mornambar írta: a lova, egy démonbestia szárnyakkal, nazgúlmódra röpköd? (A Hadviselés KF-n könyvben csak a ló nyakát mutatja, tehát ez is lehet)
quote]
;)


Igen ,ez már szerepelt...
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #201345 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Lehet hogy egyszercsak megjelenik oldalról... Elvégre attól, hogy a Fekete Kapu csukva van valahogy csak ki lehet jutni rajta, nem nyithatják ki minden álruhás ügynök észrevétlennek tervezett távozásakor...
Vagy őrjáratokkor...

Lehet, hogy a nazgulok dobják majd le ejtőernyővel? :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #201261 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Mornambar írta: Mért, az hogy Aragorn kinyírja, az nem? :)

Agresszív véleménycsere... :mrgreen: :twisted:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #201257 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Mornambar írta: De akkor hol jön ki? Egy 'kiskapun'? A Fekete Kapuknál van egyáltalán kiskapu?


Van. Ugyanis a Fekete Kapu három kapuból áll. Csak ezt Pizsi csapata valahogy elfelejtette:

J.R.R. Tolkien írta: A Fekete Kapu három nagy nyílása a roppant kapubolt alatt be volt zárva [...]S hatalmas csattanással kitárult a Fekete Kapu középső nyílása, s kivonult rajta a Fekete Torony követsége.

Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #201246 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem se a sereggel jön, ugyebár lovon ül, és látszódna a gyalog-orkok fölött...
Viszont a trollok hamar kifáradnak a kapuk kinyitásánál, szvsz értelmetlen kétszer kinyitni azt a vasizét.
De akkor hol jön ki? Egy 'kiskapun'? A Fekete Kapuknál van egyáltalán kiskapu?
Vagy lehet, hogy PJ meg a Taylor fantáziája megint elszáll, s a lova, egy démonbestia szárnyakkal, nazgúlmódra röpköd? (A Hadviselés KF-n könyvben csak a ló nyakát mutatja, tehát ez is lehet)
Vagy egyszerűen már ott várja őket?

...komolytalanná teszi a "követséget"...


Mért, az hogy Aragorn kinyírja, az nem? :)

Amúgy vmikor frankón kitárgyaltuk a témát, tess visszalapozni! :) ;)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #201221 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Cerebrum írta: No, rájöttem feltehetőleg hová lesz beszúrva a jelenet Szauron Szájával...


Ezzel csak az a probéma, hogy komolytalanná teszi a "követséget". Úgy nem nagy kunszt "tárgyalni" az ellenféllel, hogy közben a háta mögött felvonul Mordor teljes hadserege.

Én még mindig azt mondom, hogy akkor jön Szauron Szája, amikor Aragorn és barátai a Kapuhoz lovagolnak.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #201210 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
No, rájöttem feltehetőleg hová lesz beszúrva a jelenet Szauron Szájával...

Aragorn az egyesült sereghez intézett beszéde végén lovával a kapun kiáramló sereg felé fordul és kardját a magasba tartja, ekkor vált a kép, Frodót és Samut látjuk egy rövid időre, ahogy már a Tűzhegyen másznak felfelé. A következő képen megint Aragornék láthatóak, de Aragorn ekkor már gyalogosan, Gandalf mellett áll, kissé piszkos karddal. Gondolom e kettő közé lesz bevágva a fent említett rész. Szvsz. Szauron Szája kiválik majd a kapun kifelé tartó tömegből pár testőrével, és talán ez olyan hatással lesz a lovakra, mint a Holtak Ösvénye. Gondolom ezután kb. úgy követik majd egymást az események, mint a könyvben, csak itt a jelenet végén Aragorn levágja, vagy talán csak megsebesíti Szauron Száját, akit a testőrei visszacipelnek Mordorba, majd az ork sereg folytatja az előrenyomulást...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #201191 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Újabb RotK kártyák a Deciphertől:
shop.decipher.com/TCG/CardLists. ... &listID=34

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #201172 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nov.22 vagy december már "majdnem" mindegy, még elég messze van mindegyik :cry: De azért nem lenne rossz biztosat tudni. Más: találtam egy igen érdekes kritikát a ROTKról, a DVD megjelenéssel kapcsolatban. Csak pár részlet:
Gollamból cseles manipulátor, Eowynból pusztító amazon lesz.
Gandalf két összecsapás között előad egy csodálatos, emelkedett monológot a "másik országról".
Denethort arrogáns futóbolonddá fokozták le, a szakadék peremén fél kézzel lógó figurával egy óriási közhely is becsúszott.
Frodó betegágyátol kezdve, Samu hazatértével bezárólag valamennyi jelenet lehetne az utolsó is( a filmnek tehát legalább öt vége van). :roll:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #199823 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ulmo, ha megnézed, a comingsoon.net sem saját kútfőből merítette a hírt, hanem a videobusiness.com-ra hivatkoznak, ami egy magazinnak tűnik... Szvsz pontosan ugyanannyira megbízható forrás tehát, mint egy internetes áruház. :wink: A New Line nem adott ki ezzel kapcsolatban még sajtóközleményt.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #199821 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Egy másik hír szerint nov. 22-én jelenik meg.
www.play.com/play247.asp?page=ti ... tle=174260
Szóval szvsz várjuk meg a hivatalos infókat, mert még nem annyira biztos a megjelenési időpont. :wink:


Sil: ha már választani kell a comingsoon.net és egy on-line áruház között, én az előbbire szavaznék, mint hitelesebb információs forrás. Szvsz valami csodának kell történni, hogy időben, november végén jöjjön ki a film.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #199740 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Egy másik hír szerint nov. 22-én jelenik meg.
www.play.com/play247.asp?page=ti ... tle=174260
Szóval szvsz várjuk meg a hivatalos infókat, mert még nem annyira biztos a megjelenési időpont. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #199634 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Sajnos ténleg nem novemberben fog megjelenni a RotK bővített :( Pontos dátum még nincs, de annyi biztos, hogy decemberben adják ki. Azzal indokolják a csúszást, hogy a kommentárokhoz össze kell szedni a stábot, akik mind más munkákon dolgoznak.

Itt a hír: Klikk ide


Először is: de kár.
Másodszor: dejó, tudom má mit kérek karácsonyra!
(Ti. napok telnek el ált. mire átgondolom! ;) )
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #199554 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Cerebrum írta: Khm, ezt most suttogva mondom... :) Valaki, akinek megvan a RotK DVD eredetiben (mert ugye máshogy hogyan is lehetne meg akárkinek is :twisted: ), nem szkennelné be és küldené el nekem a borítóját? (Ha lehet, nagy felbontásban...) Előre is köszi. :wink:


Ezen az oldalon találsz DVD-hez borítókat. A listából válaszd ki a Király visszatért, kattints rá, és a listaablak alatt megjelenik, hogy "front", "back", stb., erre is nyomj rá, majd kattints a "download cover"-re, és mikor megjelenik a kép, mentsd el!
www.cdcovers.cc/dvd_l.php

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #199527 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Artemisz (Celebthil) írta: ... a Tescoban most láttam a RotK egy részét szinkronnal, és bocs az illetékesektől, de BORZALMAS!! :?


Ha esetleg megosztanád velünk (vagy velem) hogy mitől volt borzalmas, talán jobban odafigyelnénk rá legközelebb...Nem lehet, hogy a Tesco gazdaságos változatot láttad? :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #199512 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gwaleriol írta: Jó hír pestieknek (és a hozzám hasonló fanatikusoknak :D ): a Moziünnep alatt elméletileg a MOM Parkban és a Westendben is levetítik egyben a filmet. :dance:


Nemááá!! 8O

Juhé! :bounce:

Már tudom, mivel ünneplem meg a letett vizsgáimat!!

Amúgy felirattal vagy szikronnal?

Csak azért kérdem, mert a Tescoban most láttam a RotK egy részét szinkronnal, és bocs az illetékesektől, de BORZALMAS!! :?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #199510 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sajnos ténleg nem novemberben fog megjelenni a RotK bővített :( Pontos dátum még nincs, de annyi biztos, hogy decemberben adják ki. Azzal indokolják a csúszást, hogy a kommentárokhoz össze kell szedni a stábot, akik mind más munkákon dolgoznak.

Itt a hír: Klikk ide
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #199416 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Drowse, Mornambar; Le hannon! :wink: Már kerestem én is, de még sehol nincsen magyar borító, amik meg vannak (nem magyarok), azok meg nem tetszenek. Viszont láttam a bolti magyar borítót, és az szvsz. nagyon jól néz ki...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #199398 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Cerebrum írta: Khm, ezt most suttogva mondom... :) Valaki, akinek megvan a RotK DVD eredetiben (mert ugye máshogy hogyan is lehetne meg akárkinek is :twisted: ), nem szkennelné be és küldené el nekem a borítóját? (Ha lehet, nagy felbontásban...) Előre is köszi. :wink:


Cerebrum: próbáld a sabotech.uw.hu/ oldalt!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #199378 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Cerebrum írta: Khm, ezt most suttogva mondom... :) Valaki, akinek megvan a RotK DVD eredetiben (mert ugye máshogy hogyan is lehetne meg akárkinek is :twisted: ), nem szkennelné be és küldené el nekem a borítóját? (Ha lehet, nagy felbontásban...) Előre is köszi. :wink:


Bárkinek szól, aki pl szeretné DVD borítókkal kitapézázni a szobáját, vagy mittudom én mit akar DVD borítókkal csinálni [size=9:1hpb2c99](((mert természetesen mindenkinek eredetiben van meg minden)))[/size]

:arrow: www.searchcovers.com/

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198969 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Jó hír pestieknek (és a hozzám hasonló fanatikusoknak :D ): a Moziünnep alatt elméletileg a MOM Parkban és a Westendben is levetítik egyben a filmet. :dance:

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.057 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére