A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 4 hónapja #193015 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Mornambar írta: Inkább legyen picikét később, de az legyen a lehető legjobb.
Ne közepes, ne majdnem, hanem legjobb!
Minden extra felirattal (Szinkronnal se lenne rossz! :) )
Meg az lenne még jó, ha díszdobozos pl. megpróbálna 20 rongy alatt maradni... sztem a TTT-nél nem érte meg az árát.


A minőséggel szvsz nem lesz gond, PJ mindent megtesz, hogy méltóképpen zárja le a trilógiát.
Ami az extrákat illeti: ha tényleg később jön ki a RotK bővített, talán lesz elég idő az extrák magyarítására. Egyelőre reménykedek :roll:
A díszdoboz valószínűleg 20000 alatt lesz, 19990 Ft-ért ;) Már csak az a kérdés, milyen szobrot tesznek bele :hein:
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #192898 Írta: M
M válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

büzsü2003 írta: Ha egy kicsit viszzaolvasol az :arrow: Előzetesek, bemutatók topicban, akkor választ kaphatsz a kérdésedre... :wink: :D

Rendben van, köccecs az eligazítást. :biggrin2: Még nem volt időm eddig mindenhová benézni. 8)

Mornambar: egyetértek az extárkkal kapcsolatban. :P
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #192896 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Inkább legyen picikét később, de az legyen a lehető legjobb.
Ne közepes, ne majdnem, hanem legjobb!
Minden extra felirattal (Szinkronnal se lenne rossz! :) )
Meg az lenne még jó, ha díszdobozos pl. megpróbálna 20 rongy alatt maradni... sztem a TTT-nél nem érte meg az árát.
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #192895 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

M írta: Remélem ez nem off, de arra még mindig lehet várni, hogy a Hobbitot megfilmesítsék. :twisted: Emlékszem, amikor arra gondoltam 12 évesen, hogy a Gyűrűk Urából vajon készített-e már valaki filmet... Nos, az is megvalósult. :mrgreen:

Ha egy kicsit viszzaolvasol az :arrow: Előzetesek, bemutatók topicban, akkor választ kaphatsz a kérdésedre... :wink: :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #192889 Írta: M
M válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lin írta: Bár lehet, hogy majd kiadják 1-2 héttel karácsony előtt, hogy az ünnepeket "meglovagolják" :roll: Valahogy majd kivárom, sőt valami irreális módon még "sajnálni" is fogom, ha meglesz, mert akkor már menthetelenül VÉGE lesz, nem lesz semmi amire várhatunk. :cry: Na azért teljesen nem vagyok megzakkanva, én is alig várom, hogy a kezemben tarthassam! :mrgreen:

Szerintem nem fognak addig várni, hiszen a karácsony előtti vásárlási láz mostanában már október végén megkezdődik :P és ők sem hülyék, el akarnak adni minél többet a dvd-ből. 8)

Remélem ez nem off, de arra még mindig lehet várni, hogy a Hobbitot megfilmesítsék. :twisted: Emlékszem, amikor arra gondoltam 12 évesen, hogy a Gyűrűk Urából vajon készített-e már valaki filmet... Nos, az is megvalósult. :mrgreen:
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #192885 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én majd csak a hivatalosan bejelentett dátumnak fogok hinni, ki tudja mit jelent a "just before". Az éppen november vége is lehetne. Bár lehet, hogy majd kiadják 1-2 héttel karácsony előtt, hogy az ünnepeket "meglovagolják" :roll: Valahogy majd kivárom, sőt valami irreális módon még "sajnálni" is fogom, ha meglesz, mert akkor már menthetelenül VÉGE lesz, nem lesz semmi amire várhatunk. :cry: Na azért teljesen nem vagyok megzakkanva, én is alig várom, hogy a kezemben tarthassam! :mrgreen:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #192884 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Büzsü: köszi a vigasztalást, és igazad van, nem kellett volna bedőlni ennek, de ahogy visszaemlékszem, mikor ezt hallottam, tök komolynak tűnt az egész...

Az viszont tényleg nem jó, hogy karácsony előtt, mert akkor azt azt jelenti, hogy decemberben... eddig meg november 25 körül volt mind a 2 premier. Szóval ha most még nem hogy előbbre hozzák, hanem csúsztatják is későbbre, akkor az már tényleg disznóság! :evil:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #192873 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Orsie: Sajnos általában nem kell ilyenkor a pletykákra hallgatni, s így nem csalódsz... mondjuk azért én is felkaptam a fejem, mikor a pletykákat hallottam, így én is csak csalódtam :cry: :( ... de majd lesz valahogy... ki tudjuk várni... remélem.... :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #192864 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Csak karácsony előtt? :( Pedig úgy reménykedtem, hogy a pletyka igaz lehet :cry: Hát ez van...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #192861 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Orsie: ahogy olorin is mondta, nagy valószínűséggel karácsony előtt adják ki, vagyis "just before Christmas" :roll:
És az infok szerint 4 óra 15 perc lesz a hossza.
Ha minden jól megy, nyáron lesz szinkron ellenőrzés, onnantól már csak várnunk kell :?
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #192857 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Orsie írta:

Alyr Arkhon írta:

Ulmo írta: Már csak meg kell várni, hogy végre elődugja az orrát a bővített RotK, és elkezdjük szervezni a dolgot.


Szerintem fél, hogy megnézzük és nem mer előjönni... :D
Biztos szégyenlős... :D


Hehe, ez 10 pont, Alyr! :mrgreen: ;)

Mikor jön ki a bővített? Mert ugye az előző kettő mindig november végén jött ki, de én hallottam olyan pletykákat, hogy a Király Visszatér már nyáron ki fog jönni... vagy ez nem pletyka? Ulmo, Neked milyen infóid vannak?


:disagree: Az én információim szerint csak karácsony előtt jelenik meg, és 4 óránál több lessz! :smokin: ez azért jó hír... :agree:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #192853 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta:

Ulmo írta: Már csak meg kell várni, hogy végre elődugja az orrát a bővített RotK, és elkezdjük szervezni a dolgot.


Szerintem fél, hogy megnézzük és nem mer előjönni... :D
Biztos szégyenlős... :D


Hehe, ez 10 pont, Alyr! :mrgreen: ;)

Mikor jön ki a bővített? Mert ugye az előző kettő mindig november végén jött ki, de én hallottam olyan pletykákat, hogy a Király Visszatér már nyáron ki fog jönni... vagy ez nem pletyka? Ulmo, Neked milyen infóid vannak?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #192757 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A RotK szövege angolul:
www.seatofkings.net/script_rotk.html :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #192750 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Már csak meg kell várni, hogy végre elődugja az orrát a bővített RotK, és elkezdjük szervezni a dolgot.


Szerintem fél, hogy megnézzük és nem mer előjönni... :D
Biztos szégyenlős... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #192730 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Orsie írta:

Alyr Arkhon írta:

Ulmo írta: Orsie: csak hárommal alattad szerepel a hír, amit keresel ;)
Ha lesz elég lelkes ember, meg helyszín, ahol másfél napot eltölthetünk, lesz házi Gy.U. marathon. Ha végre megjelenik a bővített :roll:


Másfél nap?
Ugyan... hiszen a három együtt alig lesz több mint 10 óra... :D


Alyr, de a filmek közben azért gondolom lesznek szünetek is, mert együltő helyben 10 órán keresztül még a legeslegnagyobb fanatikusok se néznék meg a filmet! :D (Vagy igen?) Meg gondolom azért másfél nap, mert egy kis "buli" (kaja, pia, miegymás) is lesz a filmezés mellett... gondolom én. Vagy tévedek?


Orsie: én legalábbis így tervezem. Mint tudjuk, egy filmet is derék dolog megszakítás nélkül végigülni (fotel, kanapé, hálózsák stb, nem moziszék!). A három együtt pedig már komoly igénybevételnek minősül. Pontos számokra nem emlékszem, de a három bővített együtt úgy 11 óra tiszta játékidőt ad. Csak a filmek, extrák nélkül. Ezt nem lehet egy nap alatt lezavarni.
Már csak meg kell várni, hogy végre elődugja az orrát a bővített RotK, és elkezdjük szervezni a dolgot.
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #192721 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta:

Ulmo írta: Orsie: csak hárommal alattad szerepel a hír, amit keresel ;)
Ha lesz elég lelkes ember, meg helyszín, ahol másfél napot eltölthetünk, lesz házi Gy.U. marathon. Ha végre megjelenik a bővített :roll:


Másfél nap?
Ugyan... hiszen a három együtt alig lesz több mint 10 óra... :D


Alyr, de a filmek közben azért gondolom lesznek szünetek is, mert együltő helyben 10 órán keresztül még a legeslegnagyobb fanatikusok se néznék meg a filmet! :D (Vagy igen?) Meg gondolom azért másfél nap, mert egy kis "buli" (kaja, pia, miegymás) is lesz a filmezés mellett... gondolom én. Vagy tévedek?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #192701 Írta: Louie
Louie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Jaja, most várakozó állásponton vagyunk, és várjuk Toma reakcióját, hogy hátha sikerült valamit előrelépniük.
Ha meg nem, akkor azt. :(
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #192399 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Miriam írta: Szerintem 3 dolgot lehet tenni:

1. Lehetne írni a Warnernak, hogy most mégis mi van, vagy mi lesz, meg lehetne biztatni őket, hogy bizony szükség van a szinkronra! (legalábbis nekem :roll: ) Egyáltalán tudja valaki a Warner címét?

2. Aláírásgyűjtésbe lehetne fogni, pl. egy olyanba, mint ami a Hobbit megfilmesítéséért van. Hátha használ.

3. Reménykedni és imádkozni. :wink:

Most csak ez jutott eszembe. Erről az én véleményem csak annyi, hogy utálom, amikor mindig minden a pénz körül forog!!! :evil: :evil: :x
Persze tudom, hogy senki nem dolgozik ingyen, de nem tudom, hogy most a Warnernak mi baja van. Na abbahagyom mielőtt felrobbanok! :P


Sztem nézd meg Ankalimon üzenetét.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #192388 Írta: Miriam
Miriam válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem 3 dolgot lehet tenni:

1. Lehetne írni a Warnernak, hogy most mégis mi van, vagy mi lesz, meg lehetne biztatni őket, hogy bizony szükség van a szinkronra! (legalábbis nekem :roll: ) Egyáltalán tudja valaki a Warner címét?

2. Aláírásgyűjtésbe lehetne fogni, pl. egy olyanba, mint ami a Hobbit megfilmesítéséért van. Hátha használ.

3. Reménykedni és imádkozni. :wink:

Most csak ez jutott eszembe. Erről az én véleményem csak annyi, hogy utálom, amikor mindig minden a pénz körül forog!!! :evil: :evil: :x
Persze tudom, hogy senki nem dolgozik ingyen, de nem tudom, hogy most a Warnernak mi baja van. Na abbahagyom mielőtt felrobbanok! :P

"A világ teli van veszedelemmel, és a szeretet most mindenfelé mély bánattal keveredik."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #192372 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Orsie: csak hárommal alattad szerepel a hír, amit keresel ;)
Ha lesz elég lelkes ember, meg helyszín, ahol másfél napot eltölthetünk, lesz házi Gy.U. marathon. Ha végre megjelenik a bővített :roll:


Másfél nap?
Ugyan... hiszen a három együtt alig lesz több mint 10 óra... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #192150 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Orsie: csak hárommal alattad szerepel a hír, amit keresel ;)
Ha lesz elég lelkes ember, meg helyszín, ahol másfél napot eltölthetünk, lesz házi Gy.U. marathon. Ha végre megjelenik a bővített :roll:
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #192122 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta:

Artemisz (Celebthil) írta: RotK-videót hirdető négyeshatos rohangál át a városon!!! 8O


Ííííjáááj!!!!!!! :dance: :bounce: :dance: :bounce:


Ellopjuk? :D


Sííímááán :mrgreen: :evil3:

De hogy ne csak OFF legyek: mikor jön ki a videó, meg a sima DVD? (Bocs, ha tudnom kéne, de nincs kedvem és időm most visszaolvasni meg ilyesmi... :oops: ) És mikor lesz bővített DVD? Én azt várom naaagyon, hogy sikerüljön olyan bővített DVD premier, ahol mind3 bővítettet meg lehet nézni! Gondoljatok bele, egész nap Gyűrűk Urát nézni - Veletek! *hatalmasatsóhajtóemotikon* :D :D :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #192073 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Artemisz (Celebthil) írta: RotK-videót hirdető négyeshatos rohangál át a városon!!! 8O


Ííííjáááj!!!!!!! :dance: :bounce: :dance: :bounce:


Ellopjuk? :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #192059 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
RotK-videót hirdető négyeshatos rohangál át a városon!!! 8O


Ííííjáááj!!!!!!! :dance: :bounce: :dance: :bounce:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191827 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Kedves PJ :) Ajánlom figyelmedbe az alábbi hozzászólást, linkekkel :)

Ulmo írta: Most jöt a hivatalos info, hogy május 25-én jelenik meg a RotK moziváltozata, és a 3 rész moziváltozata egyben.

RotK, klikk ide
3 rész egyben, klikk ide

Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191825 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
www.theonering.net/scrapbook/vie ... tn=12&ts=0
Szauron szájának a szája :)
www.theonering.net/scrapbook/vie ... tn=12&ts=0
Ez meg lehet, hogy a sisakja. :roll:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191782 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ian McKellen fotói a RotK forgatásról:
www.theonering.net/scrapbook/group/1400/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191757 Írta: Louie
Louie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Rabyn írta: Én nem akarok nagyon szemét lenni de a magyar szinkron egyébként is romokban hever.. Szerintem ez csak pánikkeltés.


Na pont ezért kell "lobbyzni" a Warnernél, mert most kiderült, hogy a stúdiók miatt ilyen a szinkron és nem a színészek miatt. Ki menne el minőségi szinkront csinálni dupla annyi ideig, ha kevesebbet kap?
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191746 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Érdekes montázs: 8O
www.warofthering.net/photoforum/ ... =502&page=


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191740 Írta: Peter Jackson
Peter Jackson válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Köszönöm a választ!

A három egyben kijön? :wink:
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.038 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére