A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 4 hónapja #191738 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Peter Jackson írta: Helloka mindenkinek!

Ki tudja mikor jön ki a Király visszatér dvd-én vagy vhs-en?
Köszi! :wink:


Hát ha te nem tudod, akkor mi honnan tudnánk? :)

Egyébként május 25.
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191733 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én nem akarok nagyon szemét lenni de a magyar szinkron egyébként is romokban hever.. Manapság már nemis nézek szinkronos filmeket mert minek? úgy is el van rontva.. (egyszerűen hallatszik, hogy nem profikat alkalmaznak, meg,hogy nem néznek utána sokmindennek)
Szóval énmár nem is csodálkozom ezen..
Azért reménykedem benne, hogy megcsinálják a szinkront rendesen mert a hugom pl nem tudja olvasni a feliratot meg aki nem lát rendesen az nemtudná megnzéni.. (nemlátja a feliratot)
szal ezé jo lenne ha megcsinálnák...
Szerintem ez csak pánikkeltés.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191725 Írta: Peter Jackson
Peter Jackson válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Helloka mindenkinek!

Ki tudja mikor jön ki a Király visszatér dvd-én vagy vhs-en?
Köszi! :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191549 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ankalimon írta: én magam is hallottam erről a hírről, ezért utánanéztem a Warnernél. Az ő álláspontjuk a következő:
Semmilyen formában nincs veszélyben a harmadik rész szinkronja. A harmadik rész bővített verziójának szinkronja az az első kettőhöz hasonló módon, a legmasasabb technikai szinten, a megfelelő színészek bevonásával fog elkészülni, és azt az ígéretet is bírjuk, hogy a második részhez hasonlóan a szinkron felülvizsgálatára bevonják a Magyar Tolkien Társaság szakértőit is.

Információim szerint a lenti írás közvetlen apropója az, hogy a második rész bővített verziójával kapcsolatban még nem tisztázodótt minden elszámolási kérdés, ám a tárgyalások folynak, és rövid időn belül ez a tisztán üzleti kérdés rendeződni fog. Ám ennek az elszámolási és számlázási kérdésnek a Warner nyilatkozata szerint semmi köze nincs a harmadik rész előkészületeihez.

Egyébként talán e helyen mindenképpen érdemes elmondanunk, hogy a Warner Home Video semmiképpen nem vádolható azzal, hogy gyenge minőséget produkálna. Az első két rész alapján azt kell mondanom, hogy ők sokkal gondosabban jártak el a szinkron és feliratok készítésénél, mint az Intercom az eredeti film verziók esetében (időt és költséget nem kímélve szakértőket kértek fel és gondosan kijavították az alapfilmbeli szinkron hibákat is, nemcsak a bővített jeleneteket készítették el), és szintén úttörők voltak, abban, hogy Magyarországon először készítettek a legmagasabb technikai szintet jelentő 6.1-es verziójú szinkront.

Azt sejtettük, hogy nem fogják alább adni A két torony bővítettjéhez képest, de itt elsősorban arról van szó, hogy a szinkronosokat egyszerűen nem fizették ki, s amíg a "piszkos anyagiak" dolgában nem sikerül megegyezni, Toma nem kíván érdemben foglalkozni a 3. rész bővítettjével. Megértem, hogy nem akar ráfizetéssel dolgozni. Tudom, ez minket, rajongókat nem érint igazán, hisz végül is valószínűleg megkapjuk majd, amit akartunk, de a magyar szinkron akkor is több (anyagi és egyéb) elismerést érdemelne!
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191514 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Old Hawk írta: Az egész filmet újra kellene szinkronizálni. Vagy a bővített részeknél más lenne a hangja? Istenem metgfázott Gandalf, vagy mi?

Csak ezt ne! 8O :evil:

Ankalimon írta: Szaisztok,

én magam is hallottam erről a hírről, ezért utánanéztem a Warnernél. Az ő álláspontjuk a következő:
Semmilyen formában nincs veszélyben a harmadik rész szinkronja. A harmadik rész bővített verziójának szinkronja az az első kettőhöz hasonló módon, a legmasasabb technikai szinten, a megfelelő színészek bevonásával fog elkészülni, és azt az ígéretet is bírjuk, hogy a második részhez hasonlóan a szinkron felülvizsgálatára bevonják a Magyar Tolkien Társaság szakértőit is.

Remélem, hogy tényleg igazat mondanak, és nem csak sablonszöveg... :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191481 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ancalima Anarórë írta: Én a Szájat mindig fekete csuklyásnak képzeltem... :oops:

Én is valahogy úgy képzeltem el mint te, valahogy, mint a gyűrűlidérceket... :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191476 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én a Szájat mindig fekete csuklyásnak képzeltem... :oops:


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191457 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Egyébként az a koronaszerű izé egy korábbi változat volt, amit állítólag elvetettek, mert túlságosan hasonlított volna Szauronra...


Pedig csak a "szájára" kell, hogy hasonlítson....bocsi, töröljétek.... :lol:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191452 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Mornambar írta: A másikkal kapcsolatban: a Szájnak nem koronája, hanem sisakja lesz, amiből csak az álla látszódik ki.
(Fegyverek és hadviselés Középföldén)
Hogy nagyoskodni kezd, és sisakot le, koronát föl? Aragorn meg riválisként rátámad? :?: :idea: :roll: :lol: :lol:

www.theonering.net/scrapbook/view/11600
Egyébként az a koronaszerű izé egy korábbi változat volt, amit állítólag elvetettek, mert túlságosan hasonlított volna Szauronra...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191450 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Mornambar írta:

Drowse írta: www.warofthering.net/photoforum/showphot...ort=1&cat=all&page=1
Hááááát.... :roll:
(gyanítom, hogy ez csupán valami lelkes rajongó műve...)

+ www.theonering.net/scrapbook/view/6355?q=sauron


Az első sztem is csak elképzelés
A másikkal kapcsolatban: a Szájnak nem koronája, hanem sisakja lesz, amiből csak az álla látszódik ki.
(Fegyverek és hadviselés Középföldén)
Hogy nagyoskodni kezd, és sisakot le, koronát föl? Aragorn meg riválisként rátámad? :?: :idea: :roll: :lol: :lol:


Riválisként? Nem hiszem...
szerintem több változat készült a dologra de vsz a sisak lesz a végleges vhogy így:

www.aumania.it/fa/howe/045.jpg

(John Howe képe)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191442 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Drowse írta: www.warofthering.net/photoforum/showphot...ort=1&cat=all&page=1
Hááááát.... :roll:
(gyanítom, hogy ez csupán valami lelkes rajongó műve...)

+ www.theonering.net/scrapbook/view/6355?q=sauron


Az első sztem is csak elképzelés
A másikkal kapcsolatban: a Szájnak nem koronája, hanem sisakja lesz, amiből csak az álla látszódik ki.
(Fegyverek és hadviselés Középföldén)
Hogy nagyoskodni kezd, és sisakot le, koronát föl? Aragorn meg riválisként rátámad? :?: :idea: :roll: :lol: :lol:
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191438 Írta: Louie
Louie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A próféta szóljon belőled, és reméljük Toma mihamarabb válaszol az általad felvetett indokokra.
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191420 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szaisztok,

én magam is hallottam erről a hírről, ezért utánanéztem a Warnernél. Az ő álláspontjuk a következő:
Semmilyen formában nincs veszélyben a harmadik rész szinkronja. A harmadik rész bővített verziójának szinkronja az az első kettőhöz hasonló módon, a legmasasabb technikai szinten, a megfelelő színészek bevonásával fog elkészülni, és azt az ígéretet is bírjuk, hogy a második részhez hasonlóan a szinkron felülvizsgálatára bevonják a Magyar Tolkien Társaság szakértőit is.

Információim szerint a lenti írás közvetlen apropója az, hogy a második rész bővített verziójával kapcsolatban még nem tisztázodótt minden elszámolási kérdés, ám a tárgyalások folynak, és rövid időn belül ez a tisztán üzleti kérdés rendeződni fog. Ám ennek az elszámolási és számlázási kérdésnek a Warner nyilatkozata szerint semmi köze nincs a harmadik rész előkészületeihez.

Egyébként talán e helyen mindenképpen érdemes elmondanunk, hogy a Warner Home Video semmiképpen nem vádolható azzal, hogy gyenge minőséget produkálna. Az első két rész alapján azt kell mondanom, hogy ők sokkal gondosabban jártak el a szinkron és feliratok készítésénél, mint az Intercom az eredeti film verziók esetében (időt és költséget nem kímélve szakértőket kértek fel és gondosan kijavították az alapfilmbeli szinkron hibákat is, nemcsak a bővített jeleneteket készítették el), és szintén úttörők voltak, abban, hogy Magyarországon először készítettek a legmagasabb technikai szintet jelentő 6.1-es verziójú szinkront.

Ulmo írta:

Louie írta: Mivel nem tudok új topicot nyitni, ide írom a felhívásomat. Idézek más fórumokból, magamtól.
FONTOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mindenki figyelem!
Veszélyben a bővített verzió magyar szinkronja!!!!
Bővebb infókért látogassátok meg a mozinet.hu fórumai közt a "GYU magyar szinkron" topicot, amit a hangmérnök indított!!!
Ha nem lépünk valamit időben, veszélyben lehet a minőség a magyar Warner miatt!!!

Aki tud az ügyben lépni, pls. tegye meg! Akár újság, vagy weboldal!

Különben a szinkron miatt azért is kellene kiállni, mert ez nemcsak a Gyűrűk Ura szinkronjáról szól, hanem arról is, hogy a stúdió TUDATOSAN rontja a szinkronok színvonalát...

Csak hogy idézzek a hangmérnöktől, milyen súlyos a helyzet:

"Tudomásom szerint egyszerűen nincs kifizetve a 2. bővített szinkronja. Mivel egy tucat video áráért ezt nem lehet elkészíteni, az ár természetesen - elsősorban a színészek kvalitása miatt - magasabb. Ez a vita tárgya: az ár. De miért, kérdem én, miért? Hogyan lehet ezt a munkát egy tucat video szintjén tárgyalni? Sokkal több és minőségibb munkát igényelt mindenkitől és akkor a kivitelezőnek ráfizetést okoz? Hát hogy lehet ez? Milliárd dollárnál a magyar kivitelező mínuszban? Mi ez? Európa? Vagy az Isten háta mögött?"




A részletekért keressétek fel a mozinet.hu oldal "GYU magyar szinkron" topicját!!!


Mindenkinek ajánlom, kukkantson be a jelzett fórumra.
Klikk ide



Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191382 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Hát igen, szvsz nem túlságosan érdemes a felhők fölött jelzőtüzet gyújtani... :roll: :lol:


Ilyenkor, akárhányszor csak látom ezt a jelenetet, félreteszem a józan észt, és úgy nézem. Akkora hatása van, hogy én mindig meg is bocsátok neki!!!! :roll: :D

(Mellesleg: felmásztak -háborús készültség van, és ugrásra készek. Pár nap egy jó serpával... :wink: )

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191377 Írta: Old Hawk
Old Hawk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Louie írta: Tisztességbű, becsületbű lehet szinkront csinálni, de ebből éhen is lehet halni! Az meg már elég szomorú, hogy lassan szponzort kell keresni a szinkronhoz is, mert a kiadó smucig és CSAK a pénzt akarja INGYEN. Hogy rúgnám ki azt az embert aki ilyen rohadék. Erre sajnos csak ezt tudom mondani. Az ilyenre ráküldeném az adóhatóságot és a rendőrséget, amíg nem találnak nála valamit.
Milyen dolog az, hogy embereknek nem adnak a munkájukért pénzt??? Hogy nem becsülik azt a munkát, amit LELKESEN megcsinálnak...


Úgy látszik ez most a menő. Az én cégem is tartozik nekem kb 1M forinttal február óta és azt mondják, hogy hát nem úgy alakultak a dolgok. Közben meg újítják fel a házat, veszik a kocsit és a bőrgarnitúrát...Az én családom pénzéből??? Álljon meg a menet. :!:

A következő lépés az, hogy a cég eltűnik.

Tudnák mesélni, de ez NAGYON off, úgyhogy abba is hagyom mielőtt kimoderálnak. Sorry. :oops:

Hogy írjak a témával kapcsolatban is, nem tudom, hogyan lehetne megoldani a bővített szinkronját más színészekkel??? :roll: Az egész filmet újra kellene szinkronizálni. Vagy a bővített részeknél más lenne a hangja? Istenem metgfázott Gandalf, vagy mi?

Egyébként tudja valaki, hogy Bolla Róbert kit szinkronizált? Mert ismerem még Tatabányáról. De nem jöttem rá eddig.


Üdv: Oldhawk

Old Hawk
Aki szinte már Ent.
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191244 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A múltkor megcsodáltam, hogy miért angol címkék vannak a Két Torony bővítettjén. Most már értem... :? Egyetértek Old Hawkkal, annyi pénzt megspórolnak, hogy xy elmehessen valahova üdülni, azt negy ívben lesz*rják, hogy milyen a minőség. Nem hiszem, hogy nincs bennük annyi akarat, hogy valami tökéleteset, teljeset adjanak ki a kezükből? :rmad2: :mad2: :mad: Remélem, hogy sikerül valamit intéznetek ezzel az egésszel kapcsolatban, szorítok nektek! ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191234 Írta: Louie
Louie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én azért húztam fel magam, mert mi az, hogy
- egy éve nem fizetik ki a megcsinált munkát
- hogy mínuszban vannak?

Édesanyám esete a legjobb példa rá. A főnökei mindig azt mondják, hogy de negatívban vannak, de a francia részvényesek valahogy mindig plusz bevételt kapnak. A negatív után??? Szóval ide ezt mondják, de a pénz lenyúlása nagyban folyik. Aki meg megérdemelné, sőt többet is, az semmit nem kap!!!
Tisztességbű, becsületbű lehet szinkront csinálni, de ebből éhen is lehet halni! Az meg már elég szomorú, hogy lassan szponzort kell keresni a szinkronhoz is, mert a kiadó smucig és CSAK a pénzt akarja INGYEN. Hogy rúgnám ki azt az embert aki ilyen rohadék. Erre sajnos csak ezt tudom mondani. Az ilyenre ráküldeném az adóhatóságot és a rendőrséget, amíg nem találnak nála valamit.
Milyen dolog az, hogy embereknek nem adnak a munkájukért pénzt??? Hogy nem becsülik azt a munkát, amit LELKESEN megcsinálnak...

Különben nem biztos, hogy olvasta Tolkient, mert Toma mesélte, hogy az első résznél úgy fordították, mint a többit. SENKI nem olvasta a könyvet a stúdióban, bármilyen furcsa. Ami ugye nem baj, de a közönségnyomás mégis feltűnt. Ezért az első rész bővítettet már Tomával együtt közösen javítottuk, és csiszoltuk. Hála neki. És ezt a studió nem hálálja meg, hogy NEKIK is köszönhetik a JOBB MINŐSÉGŰ szinkront. És erre nem adnak nekik pénzt...
És akkor még nem szóltam a többi filmről.

Szóval miért lett ilyen a világhírű magyar szinkron? Mert anno kifizették a munkát becsületbű, most meg azt hiszik mindent lehet. Ez a felháborító.
Uff
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191230 Írta: Old Hawk
Old Hawk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ancalima Anarórë írta: Hú, de felhúztam magam... :evil: :rmad2: De Old Hawk: azért ne általánosítsunk a magyarokkal... :)
:


Min húztad föl magad: az ügyön, vagy a hozzászólásomon?

Egyébként azért mondtam pont a magyarokat, mert én külföldön nem tapasztaltam ilyet.

Oldhawk

Old Hawk
Aki szinte már Ent.
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191204 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát igen, szvsz nem túlságosan érdemes a felhők fölött jelzőtüzet gyújtani... :roll: :lol:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191201 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Old Hawk: rajta vagyok az ügyön, aztán meglátjuk, mire megy az MTT.
Ancalima: azt a jelenetet kicsit eltúlozták :) A könyv említi, hogy HÉT jelzőtűz volt, a csúcsokon állandó őrséggel (a filmben én tízet számoltam) . De hogy ezek a csúcsok milyen magasak voltak...
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191164 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hú, de felhúztam magam... :evil: :rmad2: De Old Hawk: azért ne általánosítsunk a magyarokkal... :)
De biztos olvasta a könyvet... :?
Észrevettem vmit a filmben: mikor a hegyeken kigyulladnak a jelzőtüzek, tt van pár ilyen északi-sarkinak tűnő hegy. Na, ott kik gyújtják meg a tüzeket? 8O A levegő nem lehet túl jó odafent... :lol: Automata??? :twisted:


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191161 Írta: Old Hawk
Old Hawk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Megnéztem. Elszomorodtam.

Ulmo, most akkor elő lehet szedni a kapcsolatokat.

Ez tényleg megdöbbentő. Remélem el fogjátok érni, hogy csinálják meg normálisan.
Amiről korábban értekeztünk, az most kicsúcsosodik, csak negatívan. Ha egyik oldalról a kalóz lemezek miatt neheztelnétek rátok, akkor most hogyan várnák el, hogy egy rossz szinkronos filmet is mindenki ugyanolyan lelkesedéssel megvegyen sokezer forintért?

Vagy egyszerűen a Warner hülyének néz mindenkit és azt mondja, hogy aki megvette az első két részt (márpedig azt sokan megvették... én is), akkor ezt az is meg fogják venni, akármilyen sz*r is. :?

Ez egy tipikus magyar hozzáállás. Spóroljunk meg félmillió forintot, mert úgyis megveszik. igaz, hogy minőségileg nem üti meg a korábbi munkát, de a kiadásért felelős el fog tudni utazni két hétre a Kanári szigetekre abból a pénzből, amit a harmadik rész szinkronján megspórolt!!!

Fogadnék, hogy aki ezt kitalálta az nem olvasta a GYU-t. És nem is fogja, mert nam érdekli. :roll:


Hajrá! Mindent bele!

Oldhawk

Old Hawk
Aki szinte már Ent.
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191152 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Tényleg? :wink: Köszi, Sil!

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191142 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Louie írta: Mivel nem tudok új topicot nyitni, ide írom a felhívásomat. Idézek más fórumokból, magamtól.
FONTOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mindenki figyelem!
Veszélyben a bővített verzió magyar szinkronja!!!!
Bővebb infókért látogassátok meg a mozinet.hu fórumai közt a "GYU magyar szinkron" topicot, amit a hangmérnök indított!!!
Ha nem lépünk valamit időben, veszélyben lehet a minőség a magyar Warner miatt!!!

Aki tud az ügyben lépni, pls. tegye meg! Akár újság, vagy weboldal!

Különben a szinkron miatt azért is kellene kiállni, mert ez nemcsak a Gyűrűk Ura szinkronjáról szól, hanem arról is, hogy a stúdió TUDATOSAN rontja a szinkronok színvonalát...

Csak hogy idézzek a hangmérnöktől, milyen súlyos a helyzet:

"Tudomásom szerint egyszerűen nincs kifizetve a 2. bővített szinkronja. Mivel egy tucat video áráért ezt nem lehet elkészíteni, az ár természetesen - elsősorban a színészek kvalitása miatt - magasabb. Ez a vita tárgya: az ár. De miért, kérdem én, miért? Hogyan lehet ezt a munkát egy tucat video szintjén tárgyalni? Sokkal több és minőségibb munkát igényelt mindenkitől és akkor a kivitelezőnek ráfizetést okoz? Hát hogy lehet ez? Milliárd dollárnál a magyar kivitelező mínuszban? Mi ez? Európa? Vagy az Isten háta mögött?"




A részletekért keressétek fel a mozinet.hu oldal "GYU magyar szinkron" topicját!!!


Mindenkinek ajánlom, kukkantson be a jelzett fórumra.
Klikk ide
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191124 Írta: Quairessa
Quairessa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Csak halkan jegyezném meg: Szauronnak nem sikerült igazán irányítania Denethort hiszen Denethor annál sokkal nemesebb volt minthogy engedjen, csak annyit ért el hogy a pozitív dolgokat ne lássa csak a negatívakat, és ezért esett úgy kétségbe Denethor hogy mikor azt hitte hogy a második fiát is elveszítette, feladta.
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191110 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
www.warofthering.net/photoforum/ ... all&page=1
Hááááát.... :roll:
(gyanítom, hogy ez csupán valami lelkes rajongó műve...)

+ www.theonering.net/scrapbook/view/6355?q=sauron

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191108 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Mornambar írta: Érdekes... lehet hogy a film úgy akarja beállítani, hogy Szauron irányította Denethort?
(ha bele gondolunk ez is volt a terve - csak a helytartó időközben megzakkant ;) )

Nem biztos, hogy ez benne lesz a bővítettben, mivel ez is a Reflections sorozatból való, mint a Bombadil Tomás kártya, pl...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191106 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Érdekes... lehet hogy a film úgy akarja beállítani, hogy Szauron irányította Denethort?
(ha bele gondolunk ez is volt a terve - csak a helytartó időközben megzakkant ;) )
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191082 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Új Decipher-kártya: Denethor a palantírral... 8O :
www.theonering.net/scrapbook/view/12915

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191047 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Legolin írta:

Lilliana írta:
1 kérdés:Royd Tolkien benne volt a mozi változatban?


Ő kije Tolkiennek?

A dédunokája, és 34 éves. :wink:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.075 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére