A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 5 hónapja #187420 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Az előbb el is felejtettem, érdeklődtem, hogy mikortól lehet jegyet venni arra a nyári előadásra,amikor egyben levetítik a három részt, azt mondták 1 hónappal előtte, tehát máj. 17-től! :lol: Én aznap nyitáskor ott leszek, hogy a kedvenc helyemről élvezhessem végig!! :P

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187391 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Mornambar írta: Nekem gond ez az augusztus...
Nekem az ősz volt a lehető legjobb dátum!!!!!! :rmad2: :bawling: :bawling:
Ok: szülinapom okt. 20-án van, 20 rugót meg nincs sok kedvem kidobálni...


egy napon születtél Viggoval ;) (legalábbis honap-nap :lol: ) :D
[size=9:iztotfc5]Bocs , ezt nem tudtam kihagyni... [/size] :oops: :D :oops:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187390 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Mornambar írta: Nekem gond ez az augusztus...
Nekem az ősz volt a lehető legjobb dátum!!!!!! :rmad2: :bawling: :bawling:
Ok: szülinapom okt. 20-án van, 20 rugót meg nincs sok kedvem kidobálni...


egy napon születtél Viggoval ;) (legalábbis honap-nap :lol: ) :D
[size=9:hgc3hbi6]Bocs , ezt nem tudtam kihagyni... [/size] :oops: :D :oops:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187377 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Bocs, ha OFF, de kicsit felhúztam magam, muszáj leírnom. Bementem egy kölcsönzőbe, hogy kivegyem FOTR bővítettet(még nem láttam az összes extrát), erre közölték velem,hogy nincs meg nekik :evil: Hogy lehet ilyen? Erre azt mondja a csaj eddig nem is kereste senki. Ekkor kezdtem el gondolkodni, talán nem is tudja miről beszélek :roll: Megpróbáltam elmagyarázni neki, semmi eredmény. Ekkor voltam olyan h..., hogy megkérdeztem mikortól lehet előjegyeztetni a ROTK-t(tavaly már egy hónappal a megjelenés előtt lehetett), erre azt mondta az júliusnál előbb nem fog megjelenni. Én máj. 27-t tudok, javítsatok ki ha tévedek! :wink: Na ekkor villámgyorsan otthagytam a csajszit. De az ilyen minek megy tékába dolgozni :roll: Na mindegy, majd megnyugszom :)

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187320 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nekem megvolt Trufa esküje Théodennek a régi gépemen, még az előzetesből... :roll:
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186912 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Tud nekem vki egy Medusheldi behind the scenes- képet belinkelni? A képen a teraszon PJ mutat vmit a háttal álló Trufának... :roll:
Köszi!


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186804 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nilraen írta:
[size=9:1tu89s5g]most akkor nem szinkronizáltan nézted meg...?[/size]


De igen, hülye vagyok, bocsánat... :oops: :oops:
Szóval SZINKRONIZÁLTAN láttam, csak kinyőgöm... :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186749 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tarathradiel írta: Szombaton végre feliratosan is megnéztem és szerintem nagyon jól sikerült a szinkron! :itscool: :wink: Ilyet én ritkán mondok, úgyhogy ez most tényleg komoly... :D Egyedül Pippin énekével nem voltam megbékélve, de hát azt nem is lehet úgy visszaadni ahogy volt. Na egyszóval tetszett, bár még mindig az eredeti az igazi...

Lehet hogy jobb is, hogy a bővített csak ősszel jelenik meg, addig legalább összegyűjtöm rá a pénzt... :D


[size=9:1iqrjmg9]most akkor nem szinkronizáltan nézted meg...?[/size]

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186739 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szombaton végre feliratosan is megnéztem és szerintem nagyon jól sikerült a szinkron! :itscool: :wink: Ilyet én ritkán mondok, úgyhogy ez most tényleg komoly... :D Egyedül Pippin énekével nem voltam megbékélve, de hát azt nem is lehet úgy visszaadni ahogy volt. Na egyszóval tetszett, bár még mindig az eredeti az igazi...

Lehet hogy jobb is, hogy a bővített csak ősszel jelenik meg, addig legalább összegyűjtöm rá a pénzt... :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186718 Írta: shadowf@x!
shadowf@x! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok! Ma regisztráltam. Nagyon tetszik az oldal, imádom a fórumokat is. Na mind1. Szal a király visszatért 5-ször láttam, de egyre jobban tetszik! Most olvasom a Gyu 1-et (másodszor), baromi jó könyv!!!!!!!
Már nagyon várom a ROTK extrát, csak az a gáz, h nincs DVD-m :oops: :oops: :( 8O
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186704 Írta: Haebrethilien
Haebrethilien válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta:

olorin.papa írta: egy kis bibircsók abban a jelenetben valószínűsíti, hogy télleg fönnmaradt: Lego ugyanis kétszer húzta ki a puzdrájából a nyílvesszőket...! :)

:D Én is észrevettem ám , hogy legó veszettül lövöldözik az elefántmászós jelenet előtt, és nincs a kezében nyílvessző... :P :P :P


De van, csak láthatatlan... :D

A puzdrából azért húzza ki kétszer mert ki kellett cserélnie a sima nyilakat anti-múmak titán nyilakra... ;)


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!*kínjában sikító emotikon*
alyr, nagyon brutál vagy!!!!
tök várom a bővítettet, sztem is jobb, ha ősszel jelenik meg (bár a szülinapom augban van), mert minél később jut hozzá az ember, annál jobban örül neki!

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186629 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

olorin.papa írta: egy kis bibircsók abban a jelenetben valószínűsíti, hogy télleg fönnmaradt: Lego ugyanis kétszer húzta ki a puzdrájából a nyílvesszőket...! :)

:D Én is észrevettem ám , hogy legó veszettül lövöldözik az elefántmászós jelenet előtt, és nincs a kezében nyílvessző... :P :P :P


De van, csak láthatatlan... :D

A puzdrából azért húzza ki kétszer mert ki kellett cserélnie a sima nyilakat anti-múmak titán nyilakra... ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186571 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta:

Morgul írta: Szerintem augusztusban már a boltokban lesz. Reménykedjünk.


Én azért kicsit lohasztanám a lelkesedést :twisted: Warneres kontakt szerint nyáron lesz szinkron ellenőrzés (így szinkron is) tehát kizárt, hogy augusztusban megjelenjen a bővített. Inkább október-november.


Adja az ég! :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186483 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
egy kis bibircsók abban a jelenetben valószínűsíti, hogy télleg fönnmaradt: Lego ugyanis kétszer húzta ki a puzdrájából a nyílvesszőket...! :)

:D Én is észrevettem ám , hogy legó veszettül lövöldözik az elefántmászós jelenet előtt, és nincs a kezében nyílvessző... :P :P :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186467 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta:

Morgul írta: Szerintem augusztusban már a boltokban lesz. Reménykedjünk.


Én azért kicsit lohasztanám a lelkesedést :twisted: Warneres kontakt szerint nyáron lesz szinkron ellenőrzés (így szinkron is) tehát kizárt, hogy augusztusban megjelenjen a bővített. Inkább október-november.


Attól még a civilizáltabb... izé, tőlünk nyugatabbra lévő helyeken a boltokban lehet augusztusban... :mrgreen: :twisted:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186440 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Szerintem augusztusban már a boltokban lesz. Reménykedjünk.


Én azért kicsit lohasztanám a lelkesedést :twisted: Warneres kontakt szerint nyáron lesz szinkron ellenőrzés (így szinkron is) tehát kizárt, hogy augusztusban megjelenjen a bővített. Inkább október-november.
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186420 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ellana írta:

Morgul írta: Szerintem augusztusban már a boltokban lesz. Reménykedjünk.


Jupííí, igen, igen, igen!!! :D :hello: :itscool: :bounce: Ez tényleg csodás lenne, reméljük, igaz! /Már teljes GyU elvonási tüneteim vannak, melyeket csak részben gyógyít a FoTR és a TTT újbóli megnézése./


Mért nem nézed meg a RotK- t DVD-n? :wink: :lol:


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186404 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nekem gond ez az augusztus...
Nekem az ősz volt a lehető legjobb dátum!!!!!! :rmad2: :bawling: :bawling:
Ok: szülinapom okt. 20-án van, 20 rugót meg nincs sok kedvem kidobálni...
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186273 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta: Szerintem augusztusban már a boltokban lesz. Reménykedjünk.


Jupííí, igen, igen, igen!!! :D :hello: :itscool: :bounce: Ez tényleg csodás lenne, reméljük, igaz! /Már teljes GyU elvonási tüneteim vannak, melyeket csak részben gyógyít a FoTR és a TTT újbóli megnézése./

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186193 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ember; félve félj és bízva biznisz...! :)
Reménykedjünk, hogy augusztusba már nálunk kapható lesz! :!: :)

Továbbá, észrevettem (korábban csak sejtettem, most már 80%) egy helyet ahol tuti lesz bővítés:
mikor Zöldlombfi fúdenagyonkirályvagyokszövegemnincsafilmbendeolifántrarámászok Legolas, mikor az olifánton leszutykolja a haradrim palotát, gondoltam a sámán aki irányította, az rajtamaradt (csak ugyi ezt nem mutatták...)
Na mindegy, egy kis bibircsók abban a jelenetben valószínűsíti, hogy télleg fönnmaradt: Lego ugyanis kétszer húzta ki a puzdrájából a nyílvesszőket...! :)

(Jó, lehet mondani, hogy egyszerre 3 nem fér bele egy slukkra, de sztem akkor is "küzdeni" fog avval a sámánnal!!! ;) )
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186180 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Az ivóversenyes videó:
www.elflady.com/legolasgreenleaf ... g_game.wmv

Mellesleg a WETA a hírek szerint befejezte a munkát a RotK bővítetten:
www.theonering.net/perl/newsview/8/1081734999


Akkor van esély, hogy már nyáron kiadják: PJ már márciusban befejezte a vágást. Howard Shore már befejezte a zenét. Most meg már a WETA is befejezte a munkát. A szereplő gárda és a stáb befejezte a kommentárokat. Mostmár csak az extrákat kell összeállítani. A menük minden bizonnyal készen vannak, hiszen a WETA most már minden erejét a King Kongra fordítja. John Howe is látta már a kész filmet: azt mondta, hogy nagyon látványos lett. Magyarán a "holidays"-t valószínűleg a nyárra értették. Szerintem augusztusban már a boltokban lesz. Reménykedjünk.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186152 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Az ivóversenyes videó:
www.elflady.com/legolasgreenleaf ... g_game.wmv

Mellesleg a WETA a hírek szerint befejezte a munkát a RotK bővítetten:
www.theonering.net/perl/newsview/8/1081734999

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #185774 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én láttam az ivóversenyt (ha jól emléxem, Morgul rakta be még decemberben), és szvsz jó lesz. :) ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #185751 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Mornambar írta: S mért ne öröklődne? :D


Ja, valszeg Lego májában is kevés az alkohol-dehidrogenáz, mint az apjáéban... :D :D :D (Már ha a tündéknek van ilyen enzimük egyáltalán...)

Bocsi az OFF-ért. :oops:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #185737 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Igaz... a Babó megmondja! :)
S mért ne öröklődne? :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #185677 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Toma gazda írta: Legolas apja ne feledjük vér alkoholista !!!


Ez jóóó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #185665 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Legolas apja ne feledjük vér alkoholista !!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #185655 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
:)
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #185637 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Úgyis Gimli fog nyerni. A tündék nem bírják a piát :mrgreen: :biggrin2: :mrgreen: :biggrin2:
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #185632 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Nem olyan gáz az az ivóversenyes jelenet, nekem egész tetszett... Be is raktam még a RotK előtt a videóját, nem láttátok?


Én láttam és szerintem sem rossz, nem olyan hatalmas a poén, hogy halálra röhögd magad rajta, de megmosolyogtat :D

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.148 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére