A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 8 hónapja #166232 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ungwe írta: A másik ami megfogott..nem tudom hogy csak én láttam-e úgy(immáron 3adszorra), de mielőtt Frodo végleg eltűnne a hajón, mosolya mellé biccent is egyet alig észrevehetően.És úgy mintha ez nem csak a parton álló hobbitoknak szólna..

Bizony hogy észrevettem :) már elsőre is! :)
Az más, hogy kinek szól ez a biccentés, ki mit akar belelátni, szvsz a hobbitoknak szólt :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166230 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Erda niire (Area) írta: különben azt észrevettétek, hogy Frodót ugye gatyáravetkőztették, aztán ork ruhát vettek, és amikor levették, akkor megint volt megyei inge..... :?

Ha megfigyelted, az a két ork Frodó mellett kutatta át a ruháit. Felöltözött, majd erre vette fel az ork felszerelést... A könyvben persze nem pontosan így történt, de csak a film alapján így is történhetett :)

Mellesleg látok rá esélyt, hogy Samu éneke a Toronyban és amire Frodó válaszol, benne lesz a bővítettben... csak azért gondolom, mert az ork (Snaga) azt mondja: - Ne vinnyogj! (mint a könyvben) :P

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166225 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én ma láttam másodszorra a FILMET,egy órája lett vége de most is a hatása alatt vagyok.Most még jobban sírtam a végén.Illetve úgy mondanám amikor először láttam,csak könnyeztem,most meg szabályosan sírtam..... :oops:

Ungwe írta: Egyik kedvenc részem mikor Aragorn nevét suttogja Sauron a Fekete Kapunál és utána ő: 'For Frodo'...és neki ront az ork seregnek..iyenkor mindig kiráz a hideg. :roll:

Szerintem az a legjobb abban a részben,hogy miután Aragorn mondja,hogy FOR FRODO,a hobbitok rohannak először utána,majd a szövetség,és csak utánuk jön a 'nép'...Hihetetlen király...Meg a FILM is...Ja és a zenéje is...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166222 Írta: Ungwe
Ungwe válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ezen a ruhás dolgon én is csodálkoztam.. :roll:

Amikor a kalózhajóból kijönnek a szellemek, tényleg rendkívül látványos..(akárcsak sok más dolog is)

Egyik kedvenc részem mikor Aragorn nevét suttogja Sauron a Fekete Kapunál és utána ő: 'For Frodo'...és neki ront az ork seregnek..iyenkor mindig kiráz a hideg. :roll:

A másik ami megfogott..nem tudom hogy csak én láttam-e úgy(immáron 3adszorra), de mielőtt Frodo végleg eltűnne a hajón, mosolya mellé biccent is egyet alig észrevehetően.És úgy mintha ez nem csak a parton álló hobbitoknak szólna..

'És elhiszem, hogy segít, aki árt;
Mindent meg
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166221 Írta: Lyara
Lyara válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Igen, az nekem is feltűnt, hogy levették az orkruhákat és mintha mi sem történt volna mentek tovább a saját ruháikban. 8O Elég érdekes volt!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166220 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
megint megnéztem a filmet, és most még jobban megrázott, mint elsőre.Amikor Frodó, és Samu kijött a Végzet Hegyéből, és azt mondták:
-Hát vége.
-Igen, mindennek vége.....
ááááááááááááááá...... elkezdtem zokogni, mert ekkor esett le, hogy VÉGE!!!!! :bawling:

Éomer szerepét én is keveseltem. A Gimlivel való veszekedését nagyon szeretem, kár, ogy kihagyták. Meg Pippin gondori barátját is hiányoltam....

különben azt észrevettétek, hogy Frodót ugye gatyáravetkőztették, aztán ork ruhát vettek, és amikor levették, akkor megint volt megyei inge..... :?

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166219 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Endóre írta: Legolas nem az olifánt repedezett bőrén mászott fel, hanem az állat testéből kiálló nyílvesszőkön.

8O Valóban? Ez nem tűnt fel, de igazad lehet. Úgy látszik még nem láttam elégszer a Filmet... :wink:

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166215 Írta: Lyara
Lyara válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

elwing írta: Csak azt emelem ki, ami nem tetszett:
-Legolas újfent bebizonyította, hogy nem hat rá a gravitáció (nekem már a gördeszkás jelenet is sok volt)
-Éowynt még kevésbé tudom megemészteni: sztem a csatánál túl rémült arcot vágott ahhoz, hogy aztán a következő percben odaszökkenjen a nazgul elé és levágja a bestia fejét
-amikor a koronázáson előbukkan Arwen és elkezdik egymást "falni" Aragornnal, az kifejezetten gusztustalan
-amikor Frodó felébred, Gandalf olyan idiótán röhög az ágy végénél, mintha csak azt mondaná: HA-HA, csak vicc volt az egész, Frodó, csak ugrattunk!
-amikor Éowyn és Faramir egymásra találnak, az az egyik legkedvesebb részem a könyvben: nem értem, miért kellett kihagyni
A fantasztikus részekből olyan sok volt, hogy azt nehéz lenne felsorolni, de számomra a legkatartikusabb jelenet az volt, amikor Frodó elmegy-örökre. Nem tudom, kit nem ríkatott meg az a tekintet.


Azzal egyet értek, hogy nem kellet volna kihagyni Éowyn és Faramir egymásra találását, se az ispotályt (nekem is a kedvenc részeim közé tartozik ez a rész) de azt nem tudom, hogy mi a baj Legolassal! Egy erdőtünde azért nem olyan béna, hogy ne tudjon megmaradni egy állat hátán! És szerintem abban sincs igazad, hogy Éowyn ijedt arcot vág! Biztos te is megszeppennél, ha akkora túlerővel állnál szemben, és nem hiszem, hogy hagynád, hogy felfalják a nagybátyádat, akit az apádnak tekinteetél! És szerintem az Aragorn-Arwen jelenet sem volt rossz. De ez csak az én véleményem!
Remélem nem haragszol. Néhány dologban teljesen igazad van, de a többivel nem értek egyet! :D :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166206 Írta: gandala
gandala válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A film végén lévő gyönyörű grafikákat megtalálta már valaki a neten? Nem tudjátok, hol lehetnek?
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166200 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Tetszik ez a kép.

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166198 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ami azt illeti mindenki döntse el maga, hogy az ő szivében hanyadik helyet foglalja el a film, van akinek az első van akinek az utolsó, ez már csak igy van mindenkinek más és más tetszik. Mi akik itt összegyűlünk és beszélgetünk a hibákról, karakterekről, különbségekről, ..., még nekünk is megoszlanak a véleményeink.

Nálam különleges poziciót foglal el ez a trilógia, de persze nagyon sok film van amit szintén nagyon szeretek, de ez azért ilyen fontos számomra, mert már a könyvet olvasva is kissebb "imádat" és rajongás alakult ki bennem. Ami meg nem volt benne a filmben az benne volt a könyvben és ez nekem elég ahhoz, hogy nagyon szeressem mindkettőt. :look:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166197 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

elwing írta: Szerintem kevés olyan ragyogó csillag van a filmtörténelem horizontján, mint a GYU-trilógia, köztük is RoTK a legfényesebb. Nem mondom, hogy nincsenek benne elrontott részek vagy rossz szereplőválasztások, de egészében véve hihetetlenül hatásos és magával ragadó (bár a könyvet úgy sem képes fölülmúlni).
Én teljesen megértem, hogy a megye megtisztítását kihagyták. Akkor már tényleg nagyon vontatott lett volna a befejezés.
Csak azt emelem ki, ami nem tetszett:
-Legolas újfent bebizonyította, hogy nem hat rá a gravitáció (nekem már a gördeszkás jelenet is sok volt)
-Éowynt még kevésbé tudom megemészteni: sztem a csatánál túl rémült arcot vágott ahhoz, hogy aztán a következő percben odaszökkenjen a nazgul elé és levágja a bestia fejét
-amikor a koronázáson előbukkan Arwen és elkezdik egymást "falni" Aragornnal, az kifejezetten gusztustalan
-amikor Frodó felébred, Gandalf olyan idiótán röhög az ágy végénél, mintha csak azt mondaná: HA-HA, csak vicc volt az egész, Frodó, csak ugrattunk!
-amikor Éowyn és Faramir egymásra találnak, az az egyik legkedvesebb részem a könyvben: nem értem, miért kellett kihagyni
A fantasztikus részekből olyan sok volt, hogy azt nehéz lenne felsorolni, de számomra a legkatartikusabb jelenet az volt, amikor Frodó elmegy-örökre. Nem tudom, kit nem ríkatott meg az a tekintet.


Szvsz akkor még elég kevés filmet láttál... kicsit jobban mélyedj bele a filmművészet tanulmányozásába, mielőtt még ilyen merész kijelentést teszel :!: :idea:

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166193 Írta: elwing
elwing válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A könyvben is fölmentek a várba a lelkek? Én úgy emlékszem, hogy nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166188 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Legolas nem az olifánt repedezett bőrén mászott fel, hanem az állat testéből kiálló nyílvesszőkön.

Tuti volt amikor kijöttek a hajókból a szellemek.

A Nap ragyogja be utadat.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166186 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Ringbearer írta: :arrow: Frodót egy kicsit úgy állítja be a film, mintha nem tudna mással
törődni, csak a Gyűrűvel, és ami éppen a lába előtt van, azt nem látja,
de Samu igen. Ami persze így van, de nincs ennyire kihangsúlyozva
a könyvben. Más a hangulata a könyben.


Igen ezt én is észrevettem. :cry: Sőt! Számítottam rá. A könyvben is csak azért azonosultam egy az egyben Frodóval, mert ő a kedvenc szereplőm és imádom, de egyébként el volt hanyagolva és nagyon kellett figyelnem szegényre. Szóval természetes volt , hogy a filmben Samu hősiessége fog kidomborodni és csak kevesen értik meg Frodót.
Már volt egy barátnőm, akinek le kellett vágnom egy védőbeszédet Frodó védelmében. :? :lol: Ő azt mondta Frodó nem is csinál semmit csak "nyögdécsel". Ezt nem hagyhattam annyiban. :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166180 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nem, 17 múltam.

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166178 Írta: elwing
elwing válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nem baj, ha megkérdezem, hány éves vagy, Iowa?
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166175 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Egyetértek Palimir.

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166174 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ringbearer írta: "Hogyan kell felvenni újra az élet fonalát?" hmm...

Jaj ezt a részt annyira szeretem... olyan megható... :roll:
Hiába Én azért sajnálom Frodot... :roll:

Különben most megy az Rtl Klub-on az Így készült... ez is helyenként annyira meghat...
Viszont Billyn még most is nevetek... "And also the sexiest." Nagyon ari ahogy mondja. :D

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166172 Írta: elwing
elwing válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nekem Gandalf nevetése túl kényszeredett és ideges volt.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166171 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

elwing írta: -Legolas újfent bebizonyította, hogy nem hat rá a gravitáció (nekem már a gördeszkás jelenet is sok volt)

Legolas nem repült 1x sem... Köteleken és az olifánt repedezett bőrén kapaszkodott végig... :)

elwing írta: -amikor Frodó felébred, Gandalf olyan idiótán röhög az ágy végénél, mintha csak azt mondaná: HA-HA, csak vicc volt az egész, Frodó, csak ugrattunk!

Sajnálom, hogy nem értetted... Te még nem voltál úgy, hogy annyira boldog voltál, hogy nem tudtad abbahagyni a nevetést?

Peety írta: Sajnáltam hogy Szürkerévben nem lehetett látni Círdant, dehát ez még megbocsájtható.

Ott állt Elrondék mögött egy sötétebb ruhás tünde, énnekem róla Círdan jutott eszembe. :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166166 Írta: Peety
Peety válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Seemivel sincs több köze a gyűrűhöz mint a többi tündének, sőt mé gkevesebb is mint elrondnak vagy Galadrielnek. Sőt egész Középfölde sorsa függ a gyűrű sorsától...

Et Earello Endorenna utúlien. Sinome maruvan ar Hildinyar tenn' Ambar-metta!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166165 Írta: elwing
elwing válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Még szép, hogy Arwen sorsa is függ a Gyűrűtől, hisz ő is tünde.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166161 Írta: Peety
Peety válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Tényleg van pár furcsa jelenet, meg én is sajnálom a kihagyottakat...
A legnagyobb baj szerintem hogy Éomernek az a fő szerepe hogy fog egy lándzsát és ledobja az olifánt tetejéről azt a csávót. Sokkal több jelenetben is benne lehetett volna, dehát erre lehet mondani hogy majd a bővített változat... Hiányoltam az ilyen tényleg vicces jeleneteket, pl hogy Éomer meg Gimli vitázik Galadrielről. Furcsa hogy Elrond úr 1 nap alatt megteszi a szövetség első részb eli útját, ami ugye ot kitöltött egy könyvet. Meg mi ez a rizsa hogy Arwen sorsa összeforrott a gyűrűével :?: Az oké lett volna ha Elrond Galadriel vagy Gandalf sorsa függ tőle, de Arwené??? Sajnáltam hogy Szürkerévben nem lehetett látni Círdant, dehát ez még megbocsájtható. Én 2x néztem meg a filmet és a végén má majdnem elkezdtem ordibálni... A "sok" hiba után Gandalf annyira elbámult hogy má azt hittem hogy a sasok egyedül mennek el frodóért meg samuért, de hál istennek jó volt.
Minden hiba ellenére iszonyú király a film, szerintem semmi okunk felemlegetni a hibákat hiszen legalább 3szor annyi kitűnő jelenetet lehetne melléírni. Fel lehet tenni a kérdést hogy én akkor meg minek írok, dehát a véleményemet azért megosztom másokkal is.

Semmi értelmes nem jut eszembe így a végére, csak amit asszem Sean Astin mondott vmikor:

"A Gyűrűk Ura az örökkévalóságnak készült" és ez így is van, minden hibájával együtt nem tudok jobb filmet említeni a Rotknál...
Na ennyi voltam egyébként cső mindenkinek

Et Earello Endorenna utúlien. Sinome maruvan ar Hildinyar tenn' Ambar-metta!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166158 Írta: elwing
elwing válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem kevés olyan ragyogó csillag van a filmtörténelem horizontján, mint a GYU-trilógia, köztük is RoTK a legfényesebb. Nem mondom, hogy nincsenek benne elrontott részek vagy rossz szereplőválasztások, de egészében véve hihetetlenül hatásos és magával ragadó (bár a könyvet úgy sem képes fölülmúlni).
Én teljesen megértem, hogy a megye megtisztítását kihagyták. Akkor már tényleg nagyon vontatott lett volna a befejezés.
Csak azt emelem ki, ami nem tetszett:
-Legolas újfent bebizonyította, hogy nem hat rá a gravitáció (nekem már a gördeszkás jelenet is sok volt)
-Éowynt még kevésbé tudom megemészteni: sztem a csatánál túl rémült arcot vágott ahhoz, hogy aztán a következő percben odaszökkenjen a nazgul elé és levágja a bestia fejét
-amikor a koronázáson előbukkan Arwen és elkezdik egymást "falni" Aragornnal, az kifejezetten gusztustalan
-amikor Frodó felébred, Gandalf olyan idiótán röhög az ágy végénél, mintha csak azt mondaná: HA-HA, csak vicc volt az egész, Frodó, csak ugrattunk!
-amikor Éowyn és Faramir egymásra találnak, az az egyik legkedvesebb részem a könyvben: nem értem, miért kellett kihagyni
A fantasztikus részekből olyan sok volt, hogy azt nehéz lenne felsorolni, de számomra a legkatartikusabb jelenet az volt, amikor Frodó elmegy-örökre. Nem tudom, kit nem ríkatott meg az a tekintet.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166153 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Morgul írta:

Qmarton írta: :P Azér' ciki, hgy a "megye megtisztítását" kihagyták. Szerintetek az extra DVD-ben benne lesz? Na mindegy!


Nem lesz... szvsz. hála Istennek!


Hálistennek? Ezt hogy érted?
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166143 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ringbearer írta: :arrow: A másik amit nem értek:
Gandalf azt mondta, amikor beszél Pippinnek a halálról...azt nem értem.
Ti. először azt mondja, hogy ha meghalunk, akkor oda térünk vissza (mármint Nyuagatra, mert ő végig Nyugatról beszélt),
nos ez esetben lehet, h Gandalf oda tér vissza ha itt meghalt, de
a halandók a Világ Körein kívülre mennek... szóval ezt nem értettem igazán.


Ha jól tudom, a halandók (legalábbis az emberek) haláluk után még egy kis ideig Mandos Csarnokában lakoznak, és csak utána távoznak a Világ Körein kívülre.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166140 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nóli: szerintem mindenki, akinek ugyanaz a véleménye, mint nekem nagyon örülne, hogyha "újra részleteznéd"... :roll:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166138 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ringbearer írta:
:arrow: Elrond, amikor tündéül mondja neki, hogy jöjjön a hajóra Bilbónak,
mintha a régi mesében lennék, és Bilbó úgy néz hogy
"Elron uram, próbára akarod tenni a nyelvtudásom?"- vagy vhogy így...


Ez nekem igy nem is jutott eszembe, de tényleg! :oops:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166132 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Igen, nekem is jobban tetszett másodszorra, bár a barátnőm
áallndóan kérdezgetett, de még így is nagyon jó volt!
Ja, és elszakadt a film! :evil: Azthittem kinyírom őket!
De végülis 5 perc múlva folytatták, és annál a résznél szakadt el,
amikor Éowyn felöltöszteti Trufát, szóval nem annyira jelentő jelenetnél...

Ami még nem tetszett:
:arrow: "Férfi Ember le nem győzhet!"
"Én nő vagyok." - ezt a beszólást minden feminista megcsodálhatná...

:arrow: A másik amit nem értek:
Gandalf azt mondta, amikor beszél Pippinnek a halálról...azt nem értem.
Ti. először azt mondja, hogy ha meghalunk, akkor oda térünk vissza (mármint Nyuagatra, mert ő végig Nyugatról beszélt),
nos ez esetben lehet, h Gandalf oda tér vissza ha itt meghalt, de
a halandók a Világ Körein kívülre mennek... szóval ezt nem értettem igazán.

:arrow: Frodót egy kicsit úgy állítja be a film, mintha nem tudna mással
törődni, csak a Gyűrűvel, és ami éppen a lába előtt van, azt nem látja,
de Samu igen. Ami persze így van, de nincs ennyire kihangsúlyozva
a könyvben. Más a hangulata a könyben.

És voltak apróságok amik viszont nagyon tetszettek:
:arrow: Amikor Galadriel felhúzza Frodót, és Frodó szemében azt az elszántságot,
aztán amikor itt találja magát (Mordorban), akkor rájön, hogy
ez csak álom volt, de tudja, hogy mennie kell tovább. Ez az arcáról
mind leolvasható!

:arrow: Faramir, ő nagyon tetszett most, az a beszélgetés apjával...fantasztikus!

:arrow: Elrond, amikor tündéül mondja neki, hogy jöjjön a hajóra Bilbónak,
mintha a régi mesében lennék, és Bilbó úgy néz hogy
"Elron uram, próbára akarod tenni a nyelvtudásom?"- vagy vhogy így...

:arrow: "Hogyan kell felvenni újra az élet fonalát?" hmm...

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.047 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére