A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 8 hónapja #166599 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nekem asszem tegnap kezdett leesni, hogy vége. De még nem fogtam fel teljesen, és szerintem sokáig még nem is fogom.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166592 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Rabyn írta: Nekem nem tűntek fel ezek a vágási hibák. Én a jelentváltásoknál nem értettem azt a szalagcsuszást(amikor egy picit ugrált a kép)


Elviekben ilyenkor cserélik a filmtekercset (aztán lehet hogy nem azért van, ehhez nem túl sokat értek...).

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166591 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nekem nem tűntek fel ezek a vágási hibák. Én a jelentváltásoknál nem értettem azt a szalagcsuszást(amikor egy picit ugrált a kép)
egyébként nekem a filmzene hallgatása közben (tgenap este) esett le, hogy VÉGE

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166590 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tarathradiel írta:

Áfonya írta: Hömm, mondjuk az Arwen-Aragornt taglalhatták volna egy kicsit kevésbé részletesen, és akkor lett volna hely a Faramir-Éowynnak. :roll: (De ezt csak a Faramir/Éowyn rajongó mondatja velem. :D )


Hát azért most senki nem mondhatja hogy sok Arwen lett volna benne...És szerintem ennyi KELLETT hogy teljes legyen a történetük...Meg úgy érzem kicsit túlzsúfolt lett volna ez a 3 óra, ha másik történet is belekerül...Na most lehet utálni Éowyn&Faramir rajongók! :lol: :D De félreértés ne essék, én őket nagyon szeretem...


Értem amit mondasz, én meg kicsit félreérthetően fogalmaztam: az Arwen-Aragorn szál töménységét *mind a három film* viszonylatában értettem. Egyébként tényleg, Arwen a ROTK-ban épp megfelelő mennyiségben szerepel (csodálkoztam is :wink: ).

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166588 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

.Elessar király. írta:

Tinúviel!Tinúviel! írta: Én végig azon izgultam és attól féltem, hogy kiírják majd, hogy THE END és meg is tették! és akkor hasított belém a felismerés, hogy nem lesz több rész és nincsen több GyU!

Az is lehet, hogy a bővített megjelenése után 1-2 év múlva elfelejtjük ezt az egészet?
Mert már akkor nem lesz mire várni, és kiábrándulunk belőle.
Remélem ez az idő még sokára lesz. (ha lesz)


Épp azért lesz a bővített, hogy ha akarod újra és újra megnézhesd :) És szerintem egy igazi rajongó soha nem ábrándul ki belőle. Ha megteszi, akkor nem igazi rajongó...
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166587 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Áfonya írta: Hömm, mondjuk az Arwen-Aragornt taglalhatták volna egy kicsit kevésbé részletesen, és akkor lett volna hely a Faramir-Éowynnak. :roll: (De ezt csak a Faramir/Éowyn rajongó mondatja velem. :D )


Hát azért most senki nem mondhatja hogy sok Arwen lett volna benne...És szerintem ennyi KELLETT hogy teljes legyen a történetük...Meg úgy érzem kicsit túlzsúfolt lett volna ez a 3 óra, ha másik történet is belekerül...Na most lehet utálni Éowyn&Faramir rajongók! :lol: :D De félreértés ne essék, én őket nagyon szeretem...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166586 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tinúviel!Tinúviel! írta: Én végig azon izgultam és attól féltem, hogy kiírják majd, hogy THE END és meg is tették! és akkor hasított belém a felismerés, hogy nem lesz több rész és nincsen több GyU!

Az is lehet, hogy a bővített megjelenése után 1-2 év múlva elfelejtjük ezt az egészet?
Mert már akkor nem lesz mire várni, és kiábrándulunk belőle.
Remélem ez az idő még sokára lesz. (ha lesz)

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166585 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elros írta: Ez a Gandalf vs. Nazgul nekem is gyanús, mert van egy háttérképem, amin bal oldalon Gandalf ül Keselyűüstökön, a jobb olalon meg a Boszorkányúr száll le a falra. Ez emlékeim szerint kimaradt a filmből :?


Igen, az az. :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166582 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tarathradiel írta: Hm...Érdekes ez a lovas dolog amiről írtatok...Látszik hogy én egyáltalán nem vagyok kihegyezve a hibák figyelésére mert egy kicsit sem szúrt szemet... :D
De majd szerdán megint megyek és megfigyelem...Biztos van rá valami magyarázat.

Egyébként elég sokan írtátok hogy bánjátok hogy kimaradt az Éowyn&Faramir románc...Egy kicsit én is, mert nagyon szeretem azt a részt a könyvben, de gondoljatok bele, milyen tömény lett volna ha jön először az ő jelenetük és aztán rögtön utána Arwené meg Aragorné...Szerintem pont elég volt egy szerelmi szál részletesebb taglalása ebben a filmben és a másikra meg ott a bővített. Szerintem jó ez így. :)


Hömm, mondjuk az Arwen-Aragornt taglalhatták volna egy kicsit kevésbé részletesen, és akkor lett volna hely a Faramir-Éowynnak. :roll: (De ezt csak a Faramir/Éowyn rajongó mondatja velem. :D )

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166581 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ez a Gandalf vs. Nazgul nekem is gyanús, mert van egy háttérképem, amin bal oldalon Gandalf ül Keselyűüstökön, a jobb olalon meg a Boszorkányúr száll le a falra. Ez emlékeim szerint kimaradt a filmből :?
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166580 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én végig azon izgultam és attól féltem, hogy kiírják majd, hogy THE END és meg is tették! és akkor hasított belém a felismerés, hogy nem lesz több rész és nincsen több GyU!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166579 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Az nem gáz, hogy a magyar hivatalos oldal még mindig Két Tornyos?
www.agyurukura.com/

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166578 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

.Elessar király. írta: Mikor megnéztétek a filmet, ne volt olyan érzésetek, hogy VÉGE?
Eléggé elment tőle a kedvem, de most olvastam el a könyvet másodszorra és most még rosszabb.
Gondolom tudjátok, miről beszélek.


Dehogynem volt...Hogyne lett volna...Ez volt ez egyik oka annak hogy sírtam egyes részeknél... :cry:

Én eddig nagyon szerencsés voltam ami a közönséget illeti...*gyorsan le is kopogja* :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166577 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

.Elessar király. írta:

Meleth_lin írta: Valamelyik hozzászólásban láttam valami lovas témát, ahogy (nagyon felületesen) végigolvastam a topicot, és eszembe jutot, hogy másodszori nézésre feltűnt, hogy a végégn a Fekete Kapu előtti csatánál mindenki lovon jött, meg minden, utána, amikor megindultak az ellenség felé (egy kis idő múlva, míg bevágták Frodóékat), akkor már sehol senki semmi lovon...Azok felszívódtak, vagy elmenekültek (bár szerintem rájuk is hatott Aragorn bátorító beszéde, ha meg nem, akkor direkt mutatták volna, ahogy elfutnak), vagy hova parkolták le őket?!? :P

Ekkora baki talán még nem is volt a filmben.
Abővítettben hátha ráeszmélnek a készítők.


Elég nagy valószínűség szerint ide jön Szauron Szája - bár okot nem nagyon látok arra, amiért ettől az egybegyűltek elvesztenék a lovaikat (csak nem hullott el az összes a rémülettől :tongue:)...

Egyébként a TTT moziverzióban sokkal simábbak a váltások, nem annyira feltűnő, hogy hova jönnek majd a plusz jelenetek, a ROTK-ben eléggé észre lehet venni. (PJ biztos átkozódott jó sokat, miközben vágták. :twisted: ) Pl. Minas Tirith ostrománál egyértelműen lászik egy kocka (ami a trailerben is benne van) - Gandalf befordul a sarkon, és kiér egy kiszögellésre, ahol leszáll elé a Boszorkányúr: a filmben csak annyi látszik, hogy Gandalf odaér, aztán snitt (egy villanás csak, de nekem spec. feltűnt :roll: ).

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166576 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Mikor megnéztétek a filmet, ne volt olyan érzésetek, hogy VÉGE?
Eléggé elment tőle a kedvem, de most olvastam el a könyvet másodszorra és most még rosszabb.
Gondolom tudjátok, miről beszélek.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166575 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
sajnos mikor láttam a filmet,én is hasonló tapasztatokat éltem át.Tele volt a mozi gyrekekkel,akik egyáltalán nem értették a filmet.....csak a harcos jelenetekért ültek,be ez ok hogy magával viszi a szülö agyreket,de istenem miért egy 3 és fél orás filmre?????????? :evil:
és miért a gyu-a?
annyira fasz szülök vannak,undorító csak divatból mennek el.....semmi másért,semmi fogalma arról,hogy mit nét csak látja az előzetest és elmegy..........majmok! :? a másik pedig,hogy melettem szintén egy kiscsaj ült,aki a kislányával volt.....a kislány végig pofázottt............. :evil: :? annyira elegem volt belőle,felettem hülye kisfiuk voltak,üvöltöttek,komolyan úgy mengertem volna öket ostorral!!!!!
hülye kis pöcsök!utálom ezeket a kisgyrekeket.Vizsontn az jól esett,hogy miután rászoltam ezekre a pöcsökre,elhallgattak!
Nos a tanulság,ne ülj be a legleső előadásra!
de most már nem lesz több ilyen alkalom :(


egyébként Arwen fia tényleg nem Viggo gyereke,az ő fia máshogy néz ki!
viszont az a jelent nagyon szép lett!a zene annyira el lett találva!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166571 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hm...Érdekes ez a lovas dolog amiről írtatok...Látszik hogy én egyáltalán nem vagyok kihegyezve a hibák figyelésére mert egy kicsit sem szúrt szemet... :D
De majd szerdán megint megyek és megfigyelem...Biztos van rá valami magyarázat.

Egyébként elég sokan írtátok hogy bánjátok hogy kimaradt az Éowyn&Faramir románc...Egy kicsit én is, mert nagyon szeretem azt a részt a könyvben, de gondoljatok bele, milyen tömény lett volna ha jön először az ő jelenetük és aztán rögtön utána Arwené meg Aragorné...Szerintem pont elég volt egy szerelmi szál részletesebb taglalása ebben a filmben és a másikra meg ott a bővített. Szerintem jó ez így. :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166560 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
OK, köszi. Akkor ezek szerint elég rossz az arc-memóriám :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166559 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elros írta:

Aldarion írta:

Elros írta: Arwen látomásában a srác az nem Viggo fia?

Asszem Viggonak van egy 13 év körüli fia. Hogy ilyen fiatal is lenne arról nem tudok... :roll:


Csak azért, mert nekem mintha ez az arc rémlett volna Viggo fiáról. De ha nem, hát nem...

Az Eldariont játszó gyerek neve Sadwyn Brophy.
Viggo fia, Henry pedig 1988-as születésű.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166557 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elros írta: Két kérdés:
Arwen látomásában a srác az nem Viggo fia?
És Samu felesége nem Sean Astin felesége?


1.) Viggo kisfia szerintem is idősebb.
2.) Rozit Sarah McLeod játssza, aki nem Sean Astin felesége. (Sean feleségét egyébként Christine-nek hívják.) Viszont Elanor tényleg S.A. lánya. :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166549 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Aldarion írta:

Elros írta: Arwen látomásában a srác az nem Viggo fia?

Asszem Viggonak van egy 13 év körüli fia. Hogy ilyen fiatal is lenne arról nem tudok... :roll:


Csak azért, mert nekem mintha ez az arc rémlett volna Viggo fiáról. De ha nem, hát nem...
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166545 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elros írta:

Aldarion írta: Lehet, hogy volt róla szó, de Szauron Szája hova tűnt. :?:


Kivágták. Sajnos...

A bővítettben benne lessz?Nagyon ramélem. Csak várok, várok, mikor lép elő, erre meg Aragorn elkezd harcolni :x

Elros írta: Arwen látomásában a srác az nem Viggo fia?

Asszem Viggonak van egy 13 év körüli fia. Hogy ilyen fiatal is lenne arról nem tudok... :roll:

Más lett a világ
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166542 Írta: Rubikon
Rubikon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Cerebrum, talán van egy palantírod?
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166541 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Aldarion írta: Lehet, hogy volt róla szó, de Szauron Szája hova tűnt. :?:


Kivágták. Sajnos...


Két kérdés:
Arwen látomásában a srác az nem Viggo fia?
És Samu felesége nem Sean Astin felesége?
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166539 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Lehet, hogy volt róla szó, de Szauron Szája hova tűnt. :?:

Más lett a világ
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166537 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A lovas dolog nekem is szemet ütött ! De nem mindenki ült lovon! Csak Aragorn,Legolas+Gimli, Éomer, Gandalf, Pipopin és Trufa! Mellettem először csak Nilraen és még egy barátnőm ült, úgyhogy szerncsém volt! :wink: Tegnap, mikor másodszorra néztem egy 20-25 éves kiscsaj a barátjával!ÁÁÁÁÁhhhhh...Grrrrrrr A csaj a film első fél órájában pakolászott és csögött valami hülye zacsivalés ekkor célzás képpen megböködtem a bakancsommal, majd mikor ekkorsem hagyta abba a piknikezést ekkor kicsit erősebbet rúgtam rajta..na ekkor feltűnt neki, hogy picit zavaró az a tevékenység, amit folytat a világ és az évszázad legjobb és legmeghatóbb filmje közben! :wink: :twisted: :evil: :!: :!:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166529 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Meleth_lin írta: Valamelyik hozzászólásban láttam valami lovas témát, ahogy (nagyon felületesen) végigolvastam a topicot, és eszembe jutot, hogy másodszori nézésre feltűnt, hogy a végégn a Fekete Kapu előtti csatánál mindenki lovon jött, meg minden, utána, amikor megindultak az ellenség felé (egy kis idő múlva, míg bevágták Frodóékat), akkor már sehol senki semmi lovon...Azok felszívódtak, vagy elmenekültek (bár szerintem rájuk is hatott Aragorn bátorító beszéde, ha meg nem, akkor direkt mutatták volna, ahogy elfutnak), vagy hova parkolták le őket?!? :P

Ekkora baki talán még nem is volt a filmben.
Abővítettben hátha ráeszmélnek a készítők.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166528 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hová tették a lovakat? Hmmm... Jó kérdés. Talán összehajtogatták, aztán zsebre tették őket, vagy Gandalf átváltoztatta őket harcosokká, vagy Szauron átcsábította őket az ő oldalára, vagy csak szimplán elfutottak :D :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166523 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Igen, a lovas dolgot már én is felvetettem kb 15 oldallal ezelőtt, de akkor nem reagáltak rá sokan. Azt bítam, hogy Aragorn lovon mondja a beszédét, aztán mászik egy kicsit Frodó, és már gyalog csatázik mindenki... :D

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166510 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Valamelyik hozzászólásban láttam valami lovas témát, ahogy (nagyon felületesen) végigolvastam a topicot, és eszembe jutot, hogy másodszori nézésre feltűnt, hogy a végégn a Fekete Kapu előtti csatánál mindenki lovon jött, meg minden, utána, amikor megindultak az ellenség felé (egy kis idő múlva, míg bevágták Frodóékat), akkor már sehol senki semmi lovon...Azok felszívódtak, vagy elmenekültek (bár szerintem rájuk is hatott Aragorn bátorító beszéde, ha meg nem, akkor direkt mutatták volna, ahogy elfutnak), vagy hova parkolták le őket?!? :P

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.036 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére