A 3. rész - A király visszatér

Több
21 éve 4 hete #137542 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Igy van egyetértek,nem is lassultunk le!De azért tök jó hogy végre elkeztek szállingózni a hirek meg a képek....

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hete #137541 Írta: Szarumán
Szarumán válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nem lassult le, szerintem se.
Csak már egyre több kép jelenik meg, meg már itt a trailer is.
Már miről vitatkozhatnánk? :wink:
Tudjuk nem lesz a Megye megtisztítása, és a többi.
Ennyi Nekem - és szerintem még sokaknak - elég volt, mi már csak a filmben bízunk.

A Fehér Mágus
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hete #137538 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Éowyn teljes fegyverzetben egy akciófigura dobozáról:
www.theonering.net/scrapbook/view/7912

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hete #137520 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elessar király... írta: Emberek!
Nagyon lelassult a fórum! Fel kéne valamivek pörgetni, nem? Addig itt egy új téma: Szerintetek milyen lesz a Rotk zenéje? Nincs valami hír? :?:

Nem lassult le, most nincs akkora pangás, mint egy hónapja, mert végre elkezdtek szivárogni a hírek.
A filmzenével kapcsolatban pedig ajánlom figyelmedbe - ki hitte volna... - a Filmzene topicot. :wink: De ezzel kapcsolatban semmi új hír nincs. Annie Lennox fog benne énekelni, és valamikor szeptemberben kezdenek hozzá. Shore eddig a TTT bővített zenéjével volt elfoglalva.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hete #137517 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Emberek!
Nagyon lelassult a fórum! Fel kéne valamivek pörgetni, nem? Addig itt egy új téma: Szerintetek milyen lesz a Rotk zenéje? Nincs valami hír? :?:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hete #137481 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Köszi a választ.
szeptember 26-án lesz előzetes?O,hát az még nagyon messze van... :(

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137447 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nilraen írta: Ezek szerint minden szereplőről lesz külön poszter?

Ezek a külön poszterek, a múlt hónapban megjelent Aragornosból pl. már lehet is rendelni a neten. Ezeken kívül szeptemberben lesz még egy teaser poszter, ami majd egyesíti a szereplőket. És a RotK előzetes is szeptember 26-ra van betervezve. Eddig ennyit tudunk.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137446 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ezek szerint minden szereplőről lesz külön poszter?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137444 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Megjelentek az új RotK teaser poszterek! Aragorn után Gollam, Gandalf, Arwen, Frodó, és Frodó&Samu:
www.lordoftherings.net/index_rot ... tml?gollum


Nagyon faxa az összes poszter :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137434 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Megjelentek az új RotK teaser poszterek! Aragorn után Gollam, Gandalf, Arwen, Frodó, és Frodó&Samu:
www.lordoftherings.net/index_rot ... tml?gollum

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137419 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elessar király... írta: Itt van a 4 lemezes The Two Towers DVD rengeteg kimaradt TTT és új ROTK képekkel teljes 5 oldalban!!! 8)
homepage.mac.com/elwen/PhotoAlbum9.html

Nem egészen, ezek a 2 lemezes DVD-n levő TTT bővített előzetesből és az Így készült a RotK filmecskéből vannak. Egészen pontosan ez az öt oldal az előbbiből, másik hat oldal meg a RotK előzetesből.
Egyébként azt nem értem, hogy ha ennyi képet kiszedtek az előzetesekből, akkor miért nem veszi már valaki a fáradságot, hogy feltegye magukat az előzeteseket... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137418 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!
Régen jártam errefelé,de most megnéztem az összes képet amit mostanság beszúrtatok és szerintem mindegyik állati jó.Régen mindig tök ideg voltam hogy mennyire el fogják szarni a filmet,de mostmár kezdem ugy érezni hogy ezt a filmet nem fogjuk egyhamar elfelejteni....és ha igy lesz remélem nem csak a digitális effektektől,meg egyebektől lesz igy....

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137413 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Itt van a 4 lemezes The Two Towers DVD rengeteg kimaradt TTT és új ROTK képekkel teljes 5 oldalban!!! 8)
homepage.mac.com/elwen/PhotoAlbum9.html

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137392 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Itt egy kis reklámvideó,pár jelenettel a ROTK-ból: klikk ide

I make my own luck.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137387 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én annak tudnék örülni ha a mi kis magyar permierünkre is eljönnek egy színész.. CSAK EGY.. Bármelyik.. egy mellékszereplő is jó-) /nincsenek nagy igényeim/...
Egyébként engem teljesen lehangolt az a kép ahol TrufaPippin karjaiban "haldoklik".. Meg A szomorú Samu képe.. (egyébként is lehangolt a könyvnek a vége) Már nagyon várom a filmet...
Újabb Előzetesről nincsen hír?
Ha valakinek meglesz a2cd dvd könyörögve kérem adja kölcsön egy napra, hogy megnézhessem..)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137383 Írta: Celebrían o Imladris
Celebrían o Imladris válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Megértettem! És 1000 bocs. Csak mindig mérges vagyok, ha a kedvenc filmemmel szivóznak. Sok millió bocs! :D

Mára mesta!
Celebrían
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137382 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Celebrían o Imladris írta: Köszi a pókos képeket. Szokásomhoz híven sírógörcsöt kaptam, de azért a TRotK-et megnézem, ha mindenki rajtam röhög, hogy mit összeparázok, akkor is! :oops:
Már megint a TLotR csúszik?! Elegem van! A L.a-i premier még 118 nap! Akkor itthon mikor lesz?! Gyűlölöm a HP-t, eddig is gyűlöltem, de most még jobban! :evil:
Azért ne utáljatok engem. :P


Kérlek, értsd meg, ennek most semmi köze a HP-hez! Idén nincs HP, van helyette Mátrix - Forradalmak. Abba most ne menjünk bele, hogy miért így jelöli ki a forgalmazó a premierek időpontját :roll:

(Egyébként, ahogy elnézem, nem csak te fogsz megrémülni az 5 méteres Banyapóktól :twisted: )
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137381 Írta: Celebrían o Imladris
Celebrían o Imladris válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Köszi a pókos képeket. Szokásomhoz híven sírógörcsöt kaptam, de azért a TRotK-et megnézem, ha mindenki rajtam röhög, hogy mit összeparázok, akkor is! :oops:
Már megint a TLotR csúszik?! Elegem van! A L.a-i premier még 118 nap! Akkor itthon mikor lesz?! Gyűlölöm a HP-t, eddig is gyűlöltem, de most még jobban! :evil:
Azért ne utáljatok engem. :P

Mára mesta!
Celebrían
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137372 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Itt van néhány újabb ROTK kép:
homepage.mac.com/elwen/PhotoAlbum14.html

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137329 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

loni írta: Egy hétvégi újságban (talán Blikk-nem tom pontosan) azt írták,hogy a HP premiert előrehozzák.Idén emiatt nem csúszhat a ROTK. Már ha nem kacsa a hír. :shake:

Idén egyáltalán nem lesz HP-film, csak jövőre, úgyhogy kacsa a hír. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137328 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Egy hétvégi újságban (talán Blikk-nem tom pontosan) azt írták,hogy a HP premiert előrehozzák.Idén emiatt nem csúszhat a ROTK. Már ha nem kacsa a hír. :shake:

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137305 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én egyszerűen nem értem mért nem lehet Decemberben.. (jut eszembe ugye most is lesz naagy közös premiernézés?)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137263 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
kicsit röhejnek érezném ha egy november 20.án bemutatott film miatt csúszna a ROTK még ha ez a film a Mátrix is! :?
szerintem ezek a képek még nem voltak ha igen akkor bocs! www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... il_712.php

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137259 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Mert asszem úgy volt, h az első résznél a HP miatt halasztották el,
és azért van januárban a bemutató. Mégse legyen egyszerre a 2!

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137258 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ringbearer írta: A Mátrix-láz sohasem csillapodik! :twisted:

A Mártixot én is szeretm, egy bizonyos szereplő miatt. (Na, vajon ki az... :wink: )
De nem értem, hogy a Revolution miatt miért halasztanák el a RotK-et?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137256 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A Mátrix-láz sohasem csillapodik! :twisted:

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137209 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ghargoqurk írta: Lalaith :

A Revolution-t november tájékán mutatják be ha jól tudom, emiatt erősen kétlem hogy elhalasztanák


November 20-án lesz a premier, és szerintem a Mátrix-láz nem fog csillapodni egy hónap alatt... :roll:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137207 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Celebrían o Imladris írta: :cry:
Úgy hallottam, kimarad a TRotK-ből a Megye megtisztítása, és még jó néhány változtatás lesz - épp ennek köszönhetően. Ez mennyire igaz?

Igen, a Megye megtisztítása kimarad, és lesz még pár változtatás. Ha kicsit visszalapozol ebben a topicban, találhatsz is ezzel kapcsolatban további infókat.

Celebrían o Imladris írta: ÉS a Banyapókról van már fenn kép /arachnofóbiám van, tudni szeretném, mire számíthatok/? Köszi!

Képzeld el ezt a pókot 5 méter magas változatban :roll: :wink: :
img-nex.theonering.net/images/scrapbook/6996.jpg
img-nex.theonering.net/images/scrapbook/6681.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137199 Írta: Celebrían o Imladris
Celebrían o Imladris válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
:cry:
Úgy hallottam, kimarad a TRotK-ből a Megye megtisztítása, és még jó néhány változtatás lesz - épp ennek köszönhetően. Ez mennyire igaz? ÉS a Banyapókról van már fenn kép /arachnofóbiám van, tudni szeretném, mire számíthatok/? Köszi!

Mára mesta!
Celebrían
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #137196 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Lalaith :

A Revolution-t november tájékán mutatják be ha jól tudom, emiatt erősen kétlem hogy elhalasztanák

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.053 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére