A 3. rész - A király visszatér

Több
21 éve 1 hónapja #134852 Írta: Faramir of Gondor
Faramir of Gondor válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hol vannak a dunadánok, Elesszár, Elesszár? Rokonságod oly messze, miért jár? költői kérdések P.J-nak.

"Vannak emberek, akik szeretik a hatalmat, másoknak pedig hatalmuk van szeretni" Bob Marley
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134839 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nemár, ezt nem teheti PJ... :( :cry: Tudom, én ugatok itt optimizmusról, de ez kicsit elvette a kedvem... :? :roll: :evil:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134836 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ghargoqurk írta: Na várjunk, a teljes Szürke Társaság kimarad? Csak nem hagyja ki Pj a dúnadánokat, azért neki is van esze. Ez mindenen túl tenne, hisz azért ez elég lényeges és a kihagyásuk sok változtatást igényel. Legalábbis elméletben


Hát amit én láttam eddig a Holtak Ösvényéből, ott nem szerepeltek dúnadánok, csak Aragorn, Gimli és Legolas.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134833 Írta: Faramir of Gondor
Faramir of Gondor válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Az már több lenne, mint felháborító! Egész fejezeteket kihagyni a könyvből! és ráadásul egy ilyen lényegeset is... És akkor hogy megy Minas Thiritbe Aragorn? Rohan lovasaival? ha ezt így lesz, segítek kinyírni. A világ legjobb könyvének a meggyalázása...

"Vannak emberek, akik szeretik a hatalmat, másoknak pedig hatalmuk van szeretni" Bob Marley
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134831 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
na ne már, azt nem teheti... az a kedvenc részem... a szürkék, a Holtak ösvénye... meg a visszatérés... akkor el se menjek a moziba? amilyen nagyon vártam az első részt, mostanra legalább annyira ki vagyok ábrándulva... ha kihagyja, megölöm... meg én...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134818 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Na várjunk, a teljes Szürke Társaság kimarad? Csak nem hagyja ki Pj a dúnadánokat, azért neki is van esze. Ez mindenen túl tenne, hisz azért ez elég lényeges és a kihagyásuk sok változtatást igényel. Legalábbis elméletben

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134805 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Elladanról és Elrohírról eddig semmit nem tudunk, úgy tűnik, ők kimaradnak. (A Szürke Társasággal együtt, bár én még reménykedem kicsit... :roll: )

Gwaihir szerepelt az 1. részben is, tehát lehet, hogy lesz a RotK-ban is. De ki tudja?

PJ tuti szerepelni fog, ahogy ismerem... :lol:

A szinkronok itt eléggé offok... :roll: Én nem ismerek konkrétan ilyen oldalat, csak pár szinkront tudok:
Éowyn - Györgyi Anna
Éomer - Viczián Ottó
Faramir - Rajkai Zoltán
Théoden - Újréti László
Gollam - Láng Balázs
Szilszakáll - Tolnai Miklós
Gimli - Rajhona Ádám
Gríma - Kőszegi Ákos

Gandalf gyűrűjéről raktam be képet a Gandalf topicba, ha jól emlékszem. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134804 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
on: Gandalf viselni fogja a rotk végefelé a gyűrűjét, ha valakinek van róla képe, plz! :lol:

[size=9:1lmd4wwe]off: most töltöm a quicktime-ot, ha megnéztem a trailert, rögtön leírom élményeim:))[/size]

Elen síla lúmenn' omentielvo!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134802 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Helló!

Nagyon tetszett a ROTK előzetes. Már nagyon várom a filmet.

Amúgy nekem tegnap este esett le hogy Trufát Stohl András(nem tom hogy jól írtam-e) szinkronizálja. Nincs olyan oldal ahol le vannak írva a szinkronok? Úgy hogy ki kicsodát szinkronizál.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134793 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szvsz 100% hogy szerepelni fog.
Nem tudom most nem olvastam végig a teljes fórumot de lehet már tudni valamit Elladanról és Elrohírról ? Lesz szerepük?
Na és ha jól tudom arról sem nagyon volt szó hogy Gwaihir és a többiek rendesen könyv szerint szerepelnek-e majd?

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134787 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Vajon a Rotk-ben is szerepelni fog P.J.? :?:
[size=9:2820vacy]/Tudtátok, hogy a Robbin Hoodban a papot játsza P.J.?/[/size]


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134786 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Két dogot tisztázzunk: 6-os quicktime lejátszóval mennie kéne az előzetesnek. A legtöbb számítógépes újság lemezmellékletén ott van, de letölthető a www.apple.com/quicktime/download/standalone/ címről is. 11 mega a mérete.
A másik dolog, hogy a tolkien.hu-n egy 8,5 megás előzetes van, NEM 15 MEGÁS.

Ha lehet, technikai dolgokat ne itt intézzük, inkább privátban. Keressétek Silt, vagy engem. Innentől kezdve a technikai (lejátszók, egyebek) hozzászólásokat törölni fogom.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134775 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Arwena írta: nekem quick 5. (meg valahol6. is de az nincs flinstalálva)van meg divx is van de nálam sincs kép.

Hmm, nekem is QT 5.0.2-m van, és nekem megy rendesen. Melyik előzetest töltöttétek le? Nekem a 10MB-os van, lehet, hogy a 15MB-oshoz (ami itt a tolkien.hu-n van fent) kell a QT 6?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134774 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
nekem quick 5. (meg valahol6. is de az nincs flinstalálva)van meg divx is van de nálam sincs kép.

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134769 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Elf: Milyen verziójú QuickTime-od van? És DivX-ed is van hozzá?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134760 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lalaith Scarlett írta:

Augustíne írta:

Lalaith Scarlett írta: Bocsi, Legolas Grímát öli meg. :oops: Először asszem Gríma elvágja Szarumán torkát és egy tüskés-kerékre esik az Orthancból (a felkenődéséről van egy képem, ha gondolod elküldhetem :) ). Aztán Legsi megcélozza Grímát, és NEM TALÁLJA EL!!! Gríma röhög, hogy milyen béna tündével van dolga, de a nyíl visszapattan a fejére... :evil: :x :?


Wooh! Ezt nem mondod! Honnan hallottad? (ha hülyeséget kérdeztem, az azért volt, mert nem olvastam vissza a topicban). :oops: :roll: :wink:


Vagy az IM-neten (mikor még nem tiltottak ki onnan), vagy ebben a topicban.. :roll:



Ezt már én is leírtam ebbe t opicba, és Szarumán haláláról is linkeltem be képet :roll: :wink: ...
amúgy nem tud valaki segíteni: nem jön be a trailernél a kép, csak a hang, pedig van quicktimom is. mi lehet a baj? :cry:

Elen síla lúmenn' omentielvo!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134755 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hatasvadaszat: na iiiiigen...De pont ezer' trailer, ezt nem vitatom.
Mindenesetre egyetlen trailer-beli Frodora vetett pillantas is eleg ahhoz, hogy valami megmozduljon benned...Lehet, hogy csak en kepzelem be, vagy *ezt akarom* latni benne, de...azert orulok, hogy Szmeagolnak is hatborsodzas-szeru tunetei lettek tole :lol: :lol: ...Akkor tan megis jelent valamit :lol: . (Es nem, nem vagyok Frodoman vagy hobbit-manias, szoval hatarozottan *nem* ezert tamadtak ilyen erzeseim a trailert nezve... :roll: )...(*benyomas*)

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134748 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Egyesek olyan tragikusan látják a helyzetet. Szerintem nagyon pöpec kis trailer, főleg ha azt vesszük milyen minőségű ,meg mennyire kelóz trailer.
Az meg ezért elég logikus hogy hatás vadász jeleneteket tesznek be. Most jobb lenne ha összeválogatnák a film unalmasabb jeleneteit (ha van ilyen)? Akkor nem csak hogy nem csak a hollywoodiságtól szabadulna meg a film de a mozinézők felétől is, ráadásul mi is azon problémáznánk miért olyan semmit mondó a trailer.

Én is azt mondom várjuk meg a következőt akkor már tisztább lesz a helyzet.

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134735 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Hát mondjuk én sem nagyon adok bizalmat PJ-nek. :lol: Majd a film után... Azért (nekem) egy (két, három, négy,...) előzetes még nem bizonyíték. Az a baj, hogy az előzetesekben muszáj örökké hatást vadászni, mert akkor a "halandók" nem mennek el a moziba... De egy két jelenttől akkor is le lehetett izzadni.
A Frodós jelenetektől borsózott minden tagom.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134707 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Augustíne írta:

Lalaith Scarlett írta: Bocsi, Legolas Grímát öli meg. :oops: Először asszem Gríma elvágja Szarumán torkát és egy tüskés-kerékre esik az Orthancból (a felkenődéséről van egy képem, ha gondolod elküldhetem :) ). Aztán Legsi megcélozza Grímát, és NEM TALÁLJA EL!!! Gríma röhög, hogy milyen béna tündével van dolga, de a nyíl visszapattan a fejére... :evil: :x :?


Wooh! Ezt nem mondod! Honnan hallottad? (ha hülyeséget kérdeztem, az azért volt, mert nem olvastam vissza a topicban). :oops: :roll: :wink:


Vagy az IM-neten (mikor még nem tiltottak ki onnan), vagy ebben a topicban.. :roll:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134706 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lalaith Scarlett írta: Bocsi, Legolas Grímát öli meg. :oops: Először asszem Gríma elvágja Szarumán torkát és egy tüskés-kerékre esik az Orthancból (a felkenődéséről van egy képem, ha gondolod elküldhetem :) ). Aztán Legsi megcélozza Grímát, és NEM TALÁLJA EL!!! Gríma röhög, hogy milyen béna tündével van dolga, de a nyíl visszapattan a fejére... :evil: :x :?


Wooh! Ezt nem mondod! Honnan hallottad? (ha hülyeséget kérdeztem, az azért volt, mert nem olvastam vissza a topicban). :oops: :roll: :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134705 Írta: Faramir of Gondor
Faramir of Gondor válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Mindegy. Azért nagyon várom a filmet!:)

"Vannak emberek, akik szeretik a hatalmat, másoknak pedig hatalmuk van szeretni" Bob Marley
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134704 Írta: Faramir of Gondor
Faramir of Gondor válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
nekem tetszett a Perregrin és Trufiádok kapitány által vezérelt felszabadító akció:)

"Vannak emberek, akik szeretik a hatalmat, másoknak pedig hatalmuk van szeretni" Bob Marley
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134703 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Faramir of Gondor írta: na jó. ez most nekem sok egy napra. :evil: ennyi traumát! :evil: :evil: :evil:


engem annyira nem rázott meg mikor megtudtam, a megye megtisztítása részt a könyvben se szerettem... :) de ez persze nem azt jelenti, hogy ami nem tetszik azt ki kell hagyni és ennek következményeképpen csomó dolgot átírni a történetben.... :?

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134702 Írta: Faramir of Gondor
Faramir of Gondor válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
na jó. ez most nekem sok egy napra. :evil: ennyi traumát! :evil: :evil: :evil:

"Vannak emberek, akik szeretik a hatalmat, másoknak pedig hatalmuk van szeretni" Bob Marley
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134701 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Faramir of Gondor írta: így már kicsit jobb. de akkor nem értem hogy fogják megcsinálni a Megye megtisztítását a filmen.


Sehogy :? Az az egész rész kimarad, ezért kellett a film elejére rakni Kígyónyelvű és Szarumán halálát.. :? :cry:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134700 Írta: Faramir of Gondor
Faramir of Gondor válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
így már kicsit jobb. de akkor nem értem hogy fogják megcsinálni a Megye megtisztítását a filmen.

"Vannak emberek, akik szeretik a hatalmat, másoknak pedig hatalmuk van szeretni" Bob Marley
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134699 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Bocsi, Legolas Grímát öli meg. :oops: Először asszem Gríma elvágja Szarumán torkát és egy tüskés-kerékre esik az Orthancból (a felkenődéséről van egy képem, ha gondolod elküldhetem :) ). Aztán Legsi megcélozza Grímát, és NEM TALÁLJA EL!!! Gríma röhög, hogy milyen béna tündével van dolga, de a nyíl visszapattan a fejére... :evil: :x :?

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134697 Írta: Faramir of Gondor
Faramir of Gondor válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Legolas öli meg???? na ne! ilyen nincs. Gríma egyetlen jó cselekedete az volt, hogy átvágja Szarumán torkát. Ezt is elveszik tőle... De azért nagyon várom a filmet.. :)

"Vannak emberek, akik szeretik a hatalmat, másoknak pedig hatalmuk van szeretni" Bob Marley
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hónapja #134696 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Engem az zavar benne legjobban hogy Legolas öli meg.... :evil: Végülis az első két film se volt a legkönyvhűbb, sokszor már giccsbe ment át, de mégis élvezhető, többször megnézhető filmek... :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.062 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére