MTT Szülinap

Több
20 éve 5 hónapja #187785 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Batti kérésére feloldottam a zárat a topikon. :D

Batti írta: Igen kedves Tagtársak

Rendkivül gyorsan eltelt, vagyis hamarosan eltelik, megalakulásunk óta a második év. Tavaj egy jó hangulatu, bár kislétszámú csapat ünnepelt együtt. Mint az már sok helyen elhangzott, igyekszünk a korábban elkövetett hibáinkból tanulni és nem újra elkövetni azokat. Viszont mindíg találunk újakat, mármint hibákat.

A cél az, hogy ebben az évben, lehetőleg a tagság teljes részvételével ünnepeljük a születésnapunkat. Persze ez hiú ábránd, de a remény hal meg utoljára.

A közgyűlésen elhangzott néhány pompázatosabbnál pompázatosabb ötlet. A kétnapos mélyűri utazástól az ökörsütésel összekötött középkori középkori vacsoráig. Elég nehéz megegyezni a helyszínben is. De majd csak megegyezünk. Az időpont is problémás mert június 16-a környéke nagyban vizsgaidőszak. De akkor alakultunk, punktum.

Szeretnék nyitni egy ötlet börzét. A helye nem itt lesz, hanem az egyelőre zárt MTT születésnap topikban, ami hamarosan újra megnyílik.

Viszont az ötletelést még e hónap végéig le fogom zárni. Úgyhogy csak szaporán-szaporán.


Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #128162 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Valin, valin Nostare, MTT! És nagyon örülök, hogy ebbe a fantasztikus Társaságba tartozhatom... *szipp* :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #128071 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Minden MTT tagnak.

Már csak órák kérdése és egy éve lesz, hogy kimondtuk, megalakult a Magyar Tolkien Társaság Kultúrális Egyesület.

Fogadja minden alapító tag, minden tag, aki ott volt és mindenki, aki azóta lépett be közénk, szívböl jövö jókívánságomat. Legyen sikeres és boldog a társaságunk és legyenek azok a tagjaink ugyszintén. Legyen sok örömünk egymás társaságában, az elvégzett munkában és az eredményekben amelyeket elértünk, elérünk és el fogunk érni.

Minden morgolódásom ellenére örömmel tölt el minden perc amit az MTT-vel, annak tagjaival töltök el. Kérem az Urat, adjon ebből minnél többet.

Blahota Attila
Batti
Az MTT Elnöke

"Kane o Keizai Suru"
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127990 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
MINDENKINEK, aki ott volt nagyon köszönök mindent!!!!
:arrow: Keverőpult!
:arrow: Jó szállás!
:arrow: Vaddisznó az erdőben :D 8O
:arrow: Torta és pezsgő
:arrow: A kaját már sajna nem tudtam megvárni :(
:arrow: Örök téma: Gumipók vizipisztolya :D
:arrow: Le lettem öntve, ezért öt külömbőző embertől kaptam pólókat :evil: :roll:

Nagyon köszönöm mégegyszer,

VALIN NOSTARE MTT!!!!!!

:cheers: :bounce: :dance: :hello:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127812 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Aiya!

Rossz hir: keveropult 51%, hogy nem lesz, de az erositovel kicsit amator modon megoldhato a keveres is. Kabeleket is viszek, korlatozott mennyisegben.

A mihamarabbi viszontlatasra!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127809 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Lesz technika! Sok puszi érte:
Batti - leptop
_Neo - erősítő és keverő
Gumipók - hangfalak
:up:

Akik jönnek:
Míriel, Eia, Telcontar Léli, Morgana, _Neo, Gumipók, Rabyn, Rayan, Aranymag, Finwe, Evenstar, Peredhil, Galadh, Loth, Elanor, Batti+felesége, Kincső, Dodiee, Nodlee, Sil, Ancalimon, Kenza, Vénia, Mau, Vewy

+néhány bizonytalan

Fényképezőt hozzatok!!!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #127800 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Arden Borough írta: vki tud írni egy listát hogy kik lesznek a 10.30-as találkán holnap?

Én is csak azokat tudom, akik itt jelezték. Mivel Léli és Eia mégsem azzal jön, a lista:
Aranymag, Arden, Elanor, Loth, Rabyn, Sil. Javaslom, hogy 3/4 10-kor talizzunk a Nyugatinál, a szokásos helyen ("óra"). :wink: Számom: 20/397-5267.

Morgi: Nem tudnál berakni egy teljes listát? Összesen hányan leszünk? Lesz gép? :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127788 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Lelei:
Elvileg van, de ha hozol torttavágót, az nagyon jó...

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127778 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
vki tud írni egy listát hogy kik lesznek a 10.30-as találkán holnap?

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127746 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Jaj, nagyon szerencsések, akik el tudtok menni!
Unom már a vizsgákat! :quasi:

Nagyon jó kedvet, nem annyira meleget, és jó bulizást kívánok! :D

Ari: milyen bepótlásra célzol? :)

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127740 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Léli:

Gumipók írta: konyha teljes felszereléssel (hűtő,rezsó,evőeszközök,étkészletek)



Én viszek egy tortalapot (olyan, mint egy gyümölcstorta-alap) +külön eperkrémet, mert úgy talán nem olvad el/romlik meg :arrow: egy-két lelkes jelentkező segíthet megkenni. :idea: Ezen kívül egy ún. "meggyes tortát", ami egy meggyes süti, csak kör alakú. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127716 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Üdv!

Mi mégsem a 10:30-assal megyünk, illetve nem a Nyugatitól megyünk, hanem Dunakeszin szállunk fel.

Viszont fontos kérdés a szervezőktől : Tányér, Kés villa, egyéb ilyesmi van ott, vagy kell vinni :?: És tortavágó kés van-e?

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127712 Írta: Loth
Loth válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Én is csatlakoznék a 10:30as csoporthoz.
Hol és mikor találkozunk pontosan :?:

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127601 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
[size=9:38nexic3]Úgy, hogy egytől-egyig jöttök Győrbe augusztusban[/size] :evil3:
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127596 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Fin! Lamorak! Brisa! Svin! Én!
Borzalmasan szégyelhetjük magunkat. :oops: Pont az alapítók nem lesznek. Asszem szörnyűek vagyunk. De ugye nekem is keresztbeszerveztek... :?
EZT VALAHOGY JÓVÁ KELL TENNÜNK! Csak még azt kell kitalálni, hogyan...

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127543 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Csatlakozom én is a 10: 30-asokhoz.

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127541 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
BOCS HOGY MOST SZOLOK DE VÁLTOZOTT A PROG!! A 10:30AS CSOPORTTAL MEGYEK ÉN IS MERT ELŐTTE ALUDNOM KELL MIVEL ÉN LESZEK A FELÜGYELET ÖCSÉM BALLAGÁSI BULIJÁN!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127512 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Ne csináljátok ezt... :cry: Hiányozni fogtok! :cry:

Vénia: ha lesz, betennél egy listát, hogy kik jönnek a 8:30-as vonattal? :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127490 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Én sem tudok menni. És Svin sem. De azért nektek jó bulizást!

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127463 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Emberek el kéne dönteni, h h megyünk? Lesz csoportos utazás? Ha igen, hány turnusban? Én részemről a 10:30as indulást támogatom, asszem, egy olyan lehetőség is felmerült. Ki jönne még azzal??

[size=9:2uesx7y4]Off: ilyen sokan nem jönnek? :cry: Ez nem jó...[/size]

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127460 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Én sem tudok menni. Jövő héten vizsgázom, közben évfolyamdolgozatokat kellene javítanom, és a Szukits-féle Monsters and the Critics-fordítást lektorálnom (egyéb más feladatokkal együtt), ráadásul egy kedves ismerősöm szülinapi bulija is szombatra esik. Úgyhogy sajnálattal csatlakozom Finhez, és lélekben ott vagyok. Mindenkinek jó bulizást!! :) :mrfrodo:

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127454 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Nem tudok menni :bawling: :bawling: :bawling:
Nagyon sajnálom.
Viszont az egész társaságnak nagyon-nagyon jó bulizást kívánok! És gondoljatok az itthon maradókra néha...

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127353 Írta: Vénia
Vénia válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Hú, elvesztettem a fonalat... :oops: mind1

Vénia írta: Akik vonattal és kisvasúttal akarnak Khirályrétre utazni csoportosan korán azoknak íme egy lehetőség:
:arrow: találkozó: 08:00 a Nyugati Pályaudvaron a jegypénztár közelében (Lassit, MTT pólót vagy egyéb megkülönböztető jelzést jól láthatóan elhelyezve magán)
:arrow: indulás Bp-ről: 08:30
:arrow: érkezés Marosra: 09:29
:arrow: onnan a kisvasút indul: 09:40
10-től lehet elfoglalni a szállást, addigra kb. oda is érünk. A csoportos vonatjegy olcsóbb, úgyhogy jobban megéri. Aki jönni akar írjon privit legkésőbb péntek estig :!: Ha nem tud írni valaki de odajön a talira, az sem gáz, de légyszi írjatok :!:


VÁLTOZÁS TÖRTÉNT!!

aki a 8:30 as vonattal jön, azokkal tali 7:45 kor, 8:00 kor már a jegypénztárnál leszünk jegyért.

Szolgálati közleményünket olvashatták. :wink:
A többi változatlan...

"Vajon bekerülünk-e valami regébe vagy
énekbe, fel fogják-e olvasni vaskos
könyvekből hosszú-hosszú évek múltán
is"
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127335 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Eddig kik jelentkeztek a 10:30as talira? MErt ha nem elszünk elegen a 8orásnál akkor lehe tnekem is jobb lenne a 10:30 (LEHET!) holnap valakir irja le nekem hogy kik jönnének a reggeli vonattal. (persze inkább reggel vonatozom mint hőségben csak az éjjeli fentmaradás lenne érdekes)

Visszafelé hogy lesz az út? Mondjátok hogy nem reggel kell menni!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127327 Írta: Loth
Loth válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Na jó!

én is viszek egy csokitortát...végül is jobb kotyvasztgatni, mint vizsgára tanulni :oops:

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127326 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Fantasztikusak vagytok, Lányok!!!!


Na, Fiúk, ezt mivel pipáljátok le???

Ki tud mesteri bólét, koktélt (alkoholmenteset is!!!) keverni???
:twisted:

:wink:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127325 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Sziasztok!
Én is tudok sütni valami egyszerű tortát [size=9:xyesjvbu](vszeg beszervezem a tesómat meg anyut is)[/size]. :wink: És mivel van itthon egy csomó eper, epres lesz. OK? :idea: 8)
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127316 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Leli, Galadh:

Az MTT nevében - nagyon-nagyon köszi!!!!!!!!!
:wink:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127313 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Akkor én is csatlakozok a 10:30-as különítményhez... :wink: Tortával viszont nem tudok szolgálni, elég érdekesen nézne ki 200 km utazás után ilyen melegben... :roll:

Léli, gratula! [size=9:2jml5hmo]Én meg most nézem, hogy az 1200-at meg se ünnepeltem... [/size]:roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 3 hónapja #127311 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Galadh írta:

Telcontar_Leli írta: Mivel szülinap, kéne torta is. Mi Eiával (valószínű) fogunk sütni néhányat (4-5), ami szűkösen lenne elég ennyi embernek (vagy még úgy sem...). Szóval kéne még 1-2 önkéntes, aki sütne tortát.


Ha esetleg... Én vinnék.


Támogatom a javaslatot! Szavazzuk meg! (ugye nincs senki se ellene? :twisted: ). Akkor megszavaztuk :wink: Köszi Galadh!

Mégvalaki önkéntes?

Léli

[size=9:2ud7ant7]Jééé, ez már a 601. hozzászólásom :D [/size]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.493 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére