MTT Szülinap

Több
20 éve 4 hónapja #188434 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Nem tud valaki esetleg középkori táncokat? Tudjátok, ami ilyen klassz kis filmekben a vacsora előtt szokott lenni, mikor sokan eccerre ugyanazt táncolják.... Világ életemben ki akartam próbálni... ;)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #188416 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Esetleg lehetne kombinálni. A lakoma előtt valamiféle programmal...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #188401 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Támogatom az egy estés ünnepélyt, mert többnaposra vizsgaidőszakban nem tudok elmenni. Így talán végre egyszer én is részt vehetek a szülinapon (eddig még egyikre sem tudtam elmenni...) :roll:
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #188382 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Ha egy komplett osztály elfért a King Arthurban, egy közgyűlésnyi MTT sem lehet gond :) Középkori vacsorához biztosan ideális. De akkor ez csak egy (bár igen tartalmas :) ) este. Elég nekünk ennyi, vagy mindenképpen több napos bulit akarunk?
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #188378 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Minerva írta: Ha már vacsora: a King Arthur éttermet javaslom, az Új Udvarban van Budán, ott volt a bankettünk is. :) Tök jó középkori hangulat, előadás, egy hadseregnek is elég kajaadagok meg minden. :) Úgyhogy csak ajánlani tudom :)


Ezt megerősíthetem. Kérdés, hogy az MTT tagság elférne-e ott?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #188372 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Ha már vacsora: a King Arthur éttermet javaslom, az Új Udvarban van Budán, ott volt a bankettünk is. :) Tök jó középkori hangulat, előadás, egy hadseregnek is elég kajaadagok meg minden. :) Úgyhogy csak ajánlani tudom :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #188344 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Mennyire fix a június 19-20.-i hétvége :?:
(Fontos lenne! :roll: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #188308 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Batti írta: Műsor, naná

Csepürágók, kobzosok, medve táncoltatók és mindenféle komédiás népség.


Akkor már egyszerűbb lenne mondjuk a Visegrádi Palotajátékokra menni, nem? Ott legalább minden adott! Csak az időpont nem. :lol:

Finduilas írta: Szívesen mennék Szegedre (életem legszebb emlékei között is fő helyen vannak az alakuló űlés szegedi napjai :D ), de költségkímélő okokból a budapesti vagy környéki helyszínt támogatnám.


Én is a költségkímélő okok miatt ajánlom..... Szegedet! (Nekem ez az olcsóbb.) :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #188186 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Batti írta: Műsor, naná

Csepürágók, kobzosok, medve táncoltatók és mindenféle komédiás népség.


Beowulf!
:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #188183 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Nekem is naggyon tetszik ez a vacsora ötlet!

Szívesen mennék Szegedre (életem legszebb emlékei között is fő helyen vannak az alakuló űlés szegedi napjai :D ), de költségkímélő okokból a budapesti vagy környéki helyszínt támogatnám.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #188180 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Műsor, naná

Csepürágók, kobzosok, medve táncoltatók és mindenféle komédiás népség.

"Kane o Keizai Suru"
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #188172 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Rabyn írta: muszáj mqsornak lennie:?


Középkori vacsorához? Világos! :D

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #188171 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Rabyn írta: muszáj mqsornak lennie:?


Szerintem nem. Csak egy ötlet volt...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #188165 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
muszáj mqsornak lennie:?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #188153 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Laurelen írta: középkori vacsora remek ötlet!! esetleg egy kis műsorral, egy kis reneszánsz ez meg az... :D
mivel vacsi muszáj min. egy éjszakát ott "aludni" valahol. perme még sosem járt szegeden és nagyon szívesen menne oda. (valszeg egyiknap du. le köv.nap reggel fel, sajnos vizsgaidőszak és felvételi mellet tgnek ninc ideje :cry: )


Mér pont reneszánsz? Ha már a vacsora középkori, miért nem lehet a műsor is a reneszénsz előtti?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187999 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
középkori vacsora remek ötlet!! esetleg egy kis műsorral, egy kis reneszánsz ez meg az... :D
mivel vacsi muszáj min. egy éjszakát ott "aludni" valahol. perme még sosem járt szegeden és nagyon szívesen menne oda. (valszeg egyiknap du. le köv.nap reggel fel, sajnos vizsgaidőszak és felvételi mellet tgnek ninc ideje :cry: )

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187991 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Dínchamion írta:

Nólindir írta:

Dínchamion írta: Halkan és zárójelben jegyzem meg, hogy az alakulásnál én is a szóbeli érettségim előtt közvetlenül voltam Szegeden

Jajaj. Hát ez rosszat sejtet... :roll:
Érettségi RULZ... :quasi:

Most miééééért, ahhoz képest, hogy egész hétvége alatt aludtam kábé nyolc órát (ebbe benne van az is, amit oda meg vissza a buszon), elég jól érettségiztem, sőt. :P

Óóó, én 14-én fogok érettségizni... Hát ezt hajszálra, de megúsztam. Csak 16-án estére kéne magam ünnepélyesen prezentálni a bankettra...

Nem kéne erről egy külön szavazást nyitni? Hátha úgy áttekinthetőbb lenne. :wink:

Mármint arról, hogy lehet-e MTT-szülinap után érettségizni? Hehe. :D

argh
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187983 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Nólindir írta: Öhm... lusta vagyok keresgélni és bocsi a műveletlenségért:
Mikor is van MTT szülinap?


Június 15-16. (Hivatalosan 16.)

Nólindir írta:

Dínchamion írta: Halkan és zárójelben jegyzem meg, hogy az alakulásnál én is a szóbeli érettségim előtt közvetlenül voltam Szegeden

Jajaj. Hát ez rosszat sejtet... :roll:
Érettségi RULZ... :quasi:


Most miééééért, ahhoz képest, hogy egész hétvége alatt aludtam kábé nyolc órát (ebbe benne van az is, amit oda meg vissza a buszon), elég jól érettségiztem, sőt. :P



Nem kéne erről egy külön szavazást nyitni? Hátha úgy áttekinthetőbb lenne. :wink:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187977 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Nólindir írta: Öhm... lusta vagyok keresgélni és bocsi a műveletlenségért:
Mikor is van MTT szülinap?

Június 16 asszem.

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187974 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Öhm... lusta vagyok keresgélni és bocsi a műveletlenségért:
Mikor is van MTT szülinap?

Dínchamion írta: Halkan és zárójelben jegyzem meg, hogy az alakulásnál én is a szóbeli érettségim előtt közvetlenül voltam Szegeden

Jajaj. Hát ez rosszat sejtet... :roll:
Érettségi RULZ... :quasi:

argh
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187932 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Permí maximálisan támogatja a kétnapos középkori vacsorát. De akkor aki a két nap alatt feláll az asztaltól az kiesik, cserébe jöhetnek szolgálók a pávatollal... ;)

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187931 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Középkori vacsorát támogatnám, mondjuk hát a piszkos anyagiak :P
Nekem mindegy hogy hány napos ill nem annyira......
De én inkább a Bp ill környéke mellett maradnék, mégiscsak az a központ (meg akkor nekem is kevesebbet kell utaznom:))
Másrészt az egy napos azok szempontjából jobb lenne, akiket nem engednek el többnapos bulájra ;)

(De azért egy többnapos jóóóóóó lenne:mrgreen: )

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187922 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
szegeeeed! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187895 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Nekem tulképpen az anyagiak a mérvadók. töknyóc, hogy hová megyünk ha nem kell két napért 10ezer forintnál többet fizetnem. Szegeden eddig csak egyszer jártam. Szóval tQlem mehetünk oda is.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187821 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Szeged rúlz! :) (Királyrét is, de fő a változatosság... :idea: )
És két napos legyen! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187801 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Én is Szegedre szavazok, mint tavaly is, és ismét jelzem, hogy az alakuló ülés környékén nekem nemcsak vizsgaidőszakom, hanem épp 2 db államvizsgám is volt, szóval a tanulás szvsz nem kifogás... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187800 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Halkan és zárójelben jegyzem meg, hogy az alakulásnál én is a szóbeli érettségim előtt közvetlenül voltam Szegeden, és lesz szíves mindenki átgondolni, hogy tanulásra hivatkozva lemondja-e: ha akkor tanultok, már úgyis rég rossz.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187799 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Khm... izé... szóval... tavaly nem voltam MTT szülinapon, mivel akkor még tag sem voltam. Ez okból nem tudhatom, hogy akkor az milyen volt, meg egyáltalán hol volt.
Viszont lelkesen támogatom az ötletet, hogy idén Szegeden legyen a szülinap!!!
Annál is inkább, mert ahogy észrevettem itt az Alföldön nagyon nem szokott tali lenni (javítsatok ki, ha tévednék). Meg akkor végre lenne egy olyan rendezvény ahova röpke 3/4 órányi utazással eljutnék!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187797 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Dínchamion írta: Részemről azt tudom mondani, hogy az elhangzott ötletek többsége tetszik. De - ahogy tavaly is - mindenképpen amellett vagyok, hogy menjünk Szegedre, mert mégiscsak ott alakultunk meg, meg szép város, meg egyáltalán. :P

Tehát szerintem nyugodtan rááldozhatjuk a hétvégét (abba is gondoljatok bele, hogy a vidékiek mindenképpen a teljes hétvégét rááldozzák, tehát ennyit igazán megtehetnek a budapestiek is), és a középkori vacsorát (ami gyébként engem nagyon-nagyon vonz) is megcsinálhatjuk Szegeden.

Uff, én beszéltem. :D


Egyetértek. Szegedet támogatom. Annak ellenére, hogy a szóbeli érettségik kellős közepén lenne kb. ez a dolog, attól én még rááldozok egy hétvégét is, ha két napos lesz. Elvégre az alakuló is két napos volt, meg amúgy is... annyival több időt lehetünk együtt :) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187793 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Hát akkor csak szaporán, szaporán... :D

Részemről azt tudom mondani, hogy az elhangzott ötletek többsége tetszik. De - ahogy tavaly is - mindenképpen amellett vagyok, hogy menjünk Szegedre, mert mégiscsak ott alakultunk meg, meg szép város, meg egyáltalán. :P

Tehát szerintem nyugodtan rááldozhatjuk a hétvégét (abba is gondoljatok bele, hogy a vidékiek mindenképpen a teljes hétvégét rááldozzák, tehát ennyit igazán megtehetnek a budapestiek is), és a középkori vacsorát (ami gyébként engem nagyon-nagyon vonz) is megcsinálhatjuk Szegeden.

Uff, én beszéltem. :D

(Lassan télleg felveszem a prop.menedzser címet, mert ha Brisa megnyit egy ilyen topikot, elsőnek írok bele :mrgreen: )

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.413 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére