MTT Szülinap

Több
20 éve 4 hónapja #191368 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Szintén Szeged. :) Mi más??? :mrgreen:

Amúgy: emlékeim szerint Pécs nem nagyon merült fel, mint lehetőség. :o Vagy rosszul tudom?

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191362 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: MTT Szülinap


Én Szegedet jelöltem, azon egyszerű oknál fogva, hogy még sohasem jártam ott, de nagyon szeretnék!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191337 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Íme a szavazás. Lehet szavazni pontosan 14 napon keresztül.

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #191323 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Hm. Harmadika van. Ha jól emlékszem, április vége volt a határidő a szülinap felvázolására, nem?

Van már vmi eredmény?

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #190835 Írta: Szú
Szú válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Jó, tudom, nem panaszkodom,DE: én nem vagyok tag,NEM saját magam miatt(vannak akadékoskodó szülők is). Meg talán tartozék is vagyok vmilyen szinten(tesó),de ha nem megy, ez van... :(
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #189978 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Dínchamion írta: Szvsz csak MTT-tagok jöjjenek. Ez egy MTT-szülinap.

Más: mi lesz a "bizottmánnyal", amit Batti emlegetett? Lassan ideje lenne vagy szavazást nyitni a kérdésnek, vagy körlevelet küldeni, vagy mittomén, mert ez így nagyon kusza.


Mér mondod el mindig, amit én gondolok???

Egyetértek azzal, hogy csak MTT-sek legyenek (és csatolt tartozékaik (értsd: barát/barátnő)), mert hát tényleg magunkat (és az alapítókat (ja, az ugyan az :) )) ünnepeljük. Aki meg nem MTT-s, az vessen magára :)

És épp most akartam kérdezni, hogy az a döntőbizottság, az mikor áll fel, és mikor tudunk bármit is, mert jó volna. Pl. ha szállást kell lefoglalni, azt érdemes minél előbb, valamint "műsorral" és méltó megemlékezéssel is szvsz nem ártana készülni (fel tudom ajánlani a tavalyi szöveget, másnem azért, hogy ne hangozzon el kétszer ugyan az :) )

És ha még nem mondtam volna: én legjobban Szegednek örülnék még mindig, mert hát mégis ott alakultunk, vagymi... (és a nyílt napokkor olyan jó volt bemenni a BTK-ra, ahol a vasárnapi hivatalos alakulás volt! Tök jó volt emlékezni rá... meg a főépületben járkálni, ahol meg szombaton voltunk.... nyüssz, menjünk oda!)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #189752 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Gyerekek!!
Rabyn képeit nézegetve teljesen rámtört a nosztalgiázás...olyan nagyon jó volt!!!!!!!!!! :dance: :itscool: :evil3: :up:
Menjünk megint Khirályrétre!!! :bounce: :mrgreen:
az a szülinap felejthetetlen...*szipp*

Iru. :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #189741 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Kincső írta: ON: Idén is úgy lesz, hogy csak és kizárólag MTT tagok jöhetnek :?:
És újra kérdezném, hogy mennyire fix a jún. 19-20.-i időpont :?:


Amennyire tudom, az időpont nem fix, de nagy valószínűséggel ez lesz.

Szvsz csak MTT-tagok jöjjenek. Ez egy MTT-szülinap.

Más: mi lesz a "bizottmánnyal", amit Batti emlegetett? Lassan ideje lenne vagy szavazást nyitni a kérdésnek, vagy körlevelet küldeni, vagy mittomén, mert ez így nagyon kusza.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #189316 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Szürke írta: OFF
Kedves miskolciak, szervezzetek talit! Pécsen Ryana rendszeresen szervez összejöveteleket, amikre azok is elmennek (és legfőképpen pont azok) akiknek Budapestre esélyük sincs eljönni.


Ha jól tudom, maguknak a miskolciak már többször szerveztek talit, de épp azt szeretnék, ha jól értettem, hogy egyszer a társaság többi részével is találkozhassanak. :roll:

ON: Idén is úgy lesz, hogy csak és kizárólag MTT tagok jöhetnek :?:
És újra kérdezném, hogy mennyire fix a jún. 19-20.-i időpont :?:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #189278 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
kep.tar.hu/rabyn/index.phtml?aid=27643761

ezek tavaly készültek Királyréten. SAjnos csak msot tudtam őket apávalbeszkenneltetni, így csak most kerülhettek fel. (tavalyi születésnap)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #189265 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
OFF
Kedves miskolciak, szervezzetek talit! Pécsen Ryana rendszeresen szervez összejöveteleket, amikre azok is elmennek (és legfőképpen pont azok) akiknek Budapestre esélyük sincs eljönni.
ON
Szegedet támogatom, de nem fogok elkeseredni ha Pesten (v környékén) lenne. [size=9:3iwlo2cb](Én spec nem ismerek olyan embert aki a kórházban szülinapolna...)[/size]

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #189222 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Egyértelmű a válasz: Szeged mivel ott született a társaság ez a logikus.
Budapesten mindig van valami Miskolcon meg soha.

ez Szerény véleményem.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #189160 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Én ehhez még csak annyit, hogy mi lenne, ha a szülinap helyszinét nem változtatnánk.. és minden évben Szeged lenne.. és akkor nem kellene ennyit vitázni az egészen..
hm?
na meg a másik, hogy az ország minden részébe kellene szervezni ilyesféle állandó programokat...
és akkor senkinek nem sírna szája...
hm?
/szerénységemnek mind1 amugy hol lesz de jobban szeretnem Szegedet..

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #189147 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Dínchamion írta: . És amennyire tudom, a konferencia óta nem volt semmi arrafelé -- legyen Szeged! ;)


Miskolc felé még SOHA nem volt semmi....
nem mintha panaszkodnék csak megjegyzem.. szal engem aztán nem zavar ha Szegeden lesz, de vannak oylanok akik viszont INNEN nem mehetnek el soha az életben(vagy csak angyon sokára) és ők is szeretnének egyszer találkozni veletek.. :roll:
szal sztem az lenne igazságos ha az országban mindenhol lennének talihelyek;)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #189143 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Namármost az a helyzet, hogy én szívesen megyek Miskolcra, meg egyáltalán bárhova, ha tehetem, de a születésnap az aszületésnap, és ugyebár Szegeden születtünk. És amennyire tudom, a konferencia óta nem volt semmi arrafelé -- legyen Szeged! ;)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #189109 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Telcontarnak igaza van ...
ideje lenne Miskolc felé is menni , és nem rossz hely.
Valahogy ez kimaradt eddig bármilyen rendezvényből !
Ugyhogy szeretném ha tényleg nem a Budapest Szeged vagy Győr vagy Pécs felé tendálnának a nép tagjai , hanem más felé is :)
Ugyhogy Javaslom Telcontar helyszinét !
Ez által talán lenne egy központi talihely ebben a régioban is .
Hisz nézzük csak ...
Győr , Pécs , Szeged , Budapest ...
na ide pont beleillik MISKOLC ...
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #189097 Írta: Cassie
Cassie válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Hm...negyvenen?Biztos vagy te ebben? 8) Hányan is voltunk KGY-n?Már megint elfelejtettem...
Hm...lenne egy olyasféle javaslatom,hogy írjunk listát azokról,akik eltudnák menni,ha:
1,Pesten lenne(teljesen egyetértek azzal,hogy a vidékiek majd'mindig kimaradnak,és a pénztárca dolgában elég költséges a főváros...,de nekem/mivel önző dög vagyok :twisted: /,sokkal jobb lenne,hisz máshova nem engednek el,nemhogy két napra,de 2 percre sem... :( )
2,Szeged
3,Észak-Magyarország(Telcontar,légyszi válaszolj a privimre :wink: )
4,Királyrét
5,egyéb...hm...bocsi,milyen más ötlet volt még? :oops:

Nah?Csak,hogy megnézzük mennyien mennének el ill.nem tudnának elmenni egyes helyekre...

Cassie

" The greatest thing you'll ever learn os just to love and be loved in return."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #189089 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Kincső írta:

Telcontar írta: És az (majdnem) mindenkinek egyformán messze lenne...


Micsoda érv! :D

Ja, 200km ide vagy oda... :P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #189088 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Telcontar írta: És az (majdnem) mindenkinek egyformán messze lenne...


Micsoda érv! :D
A tábortüzezés tényleg jó ötlet, de akkor tényleg több tűz kell, mert 40-en sem férünk el 1 mellett... :roll: Annyian talán leszünk... :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #189083 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Javasolt helyszín: Észak-Magyarország.
Valahogy az MINDIG kimarad a tervekből.
Pedig Miskolc-Tapolca pl. igencsak kellemes és van ott egy hatalmas kemping, húsz perc sétára a barlangfürdőtől. A kempingben pedig van egy csomó tűzrakóhely, ahol igencsak vadakat lehet sütögetni. :) És az (majdnem) mindenkinek egyformán messze lenne...
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #189077 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Hát, szvsz Királyrét igencsak Pest környéke, majdnem-Pest. És pont a pestiek miatt volt ott a tavalyi szülinap, merthogy úgy nekik olcsóbb, meg mert vizsgaidőszak, stb... Ami tényleg vidéken volt, az csak a tábor és a konferencia. Szóval én idén is azt mondom, hogy legyen Szegeden, mert így tényleg az van, hogy mindig csak a vidékieknek kell áldozatot hozniuk, meg Pestre utazgatni... És pénztárca dolgában én is úgy állok, hogy ha nekem 1 napra Pestre kell mennem, az minimum 4-5000Ft (mert ugye nem diákjegy)... Ha ehhez még hozzájönne egy olyan "lovagi vacsora", vagy pl a szállás, ha több napról van szó, akkor bizony engem is nélkülöznötök kell... :cry: Szeged vagy Pécs nekem közelebb van, feleannyiból megoldható.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #189056 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
A tábor jó hogy nem Pesten volt, tekintve, hogy hol a csodában lehetne itt egy hétig sátrazni, meg ilyesmik??? :roll: Persze vannak kivételek, de Ti is tudjátok, hogy a Társaság "élete" főként Pesten zajlik. (Hogy csak a legutóbbiakat említsem: LEP, Farsang, KGY...stb)

A pénztárca-indokot természetesen megértem, nyilván nekem se mindegy, mennyit költök. Azonban az tényleg egy fontos ellenpont, hogy a vidékieknek is van pénztárcájuk, amit bizony szintén nem kímél a felutazás... Szerintem most kivételesen nekünk, budapestieknek kéne vállalni a plusz költségeket.

argh
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #189043 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Rabyn írta: Én szivesen megyek Szegedre is Pécsre is akárhova, csak a pénztálcám az a pénztálcám. És nem moindegy mennyit fizetek a vonatjehyért, kajáért stb.


A pénztáca nekem is pénztárca, és nekem sem valami vastag. Viszont nekem meg pont Szeged lenne az olcsóbb. (Ez nem csesztetés akar lenni, vagy ilyesmi, csak egy ellenpont.)
Nos, amennyiben nem a környékünkön (értsd: Szegeden) lesz a buláj, akkor a Társaságnak nélkülöznie kell szerény személyemet. Ami mellesleg nem túl nagy veszteség, tekintve, hogy eddig nem sokszor mutattam meg magam Nektek. :lol: (Ez meg nem fenyegetés akar lenni, csak egy tény.)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #189004 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Nem is minden van Pesten!!
tavalyi születésnap pl Királyréten volt! (oké pest környékde nem pest!)
Tábor Velembe vot amiu végképp nem pest!
Én szivesen megyek Szegedre is Pécsre is akárhova, csak a pénztálcám az a pénztálcám. És nem moindegy mennyit fizetek a vonatjehyért, kajáért stb.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #188983 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Leguanember írta: De rakhatunk több tüzet is...egy a szalonnának, egy a kolbásznak, egy fóliába csomagolt krumpliknak, egy nyársra húzott mindenfélének, egy kenyeret pirítani, egy zöldségeket grillezni, a hetedik pedig magunknak, melegedni

Aztamindenit, micsoda tűz-gasztronómiai profizmus...! Ezt aztán jól kitaláltad! :lol: :lol: :lol:

argh
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #188982 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Részemről nyilván kényelmesebb lenne Budapesten (érettségi stb.), de abban igazat kell adjak, hogy ne csoportosuljanak a nagy közös programok mindig a fővárosra.

Az ország különböző csücskeiben élünk, s bár tényleg Pest van középen (társadalmilag és földrajzilag is), néha mi, pestiek is megtehetünk annyit, hogy felülünk szépen a vonatra, és bizony egy-két óra alatt leutazunk valahová. Ez egyrészt egy gesztus azokkal szemben, akik pl. KGY-re jöttek fel, és ugyanúgy gondoskodniuk kellett az utazásról, szállásról stb., másrészt pedig Szeged szép város, jó hely - érdemes megismerni.

Szóval szerintem mindenki gondolja át, hogy mennyire lenne az "kivitelezhetetlen", ha egyszer kivételesen nem Budapesten lenne a party...

Amúgy meg nincs olyan nagy jelentősége, hová megyünk, úgy is jól érezzük magunk együtt akárhol! :wink:

Nólindir

argh
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #188959 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Én nem támogatom. :roll:

Továbbra is azt tartom, hogy Szegeden születtünk, menjünk Szegedre szülinapozni. Nem utolsósorban azért, mert ne mindig minden Pesten legyen.

Mellesleg pedig meglepődnék, ha összejönne hetven ember. És akkor feltenném azt a nem kicsit ünneprontó kérdést, hogy akkor a közgyűlésen miért nem voltunk ennyien? Hm? Bulizni megyünk, dolgozni nem?

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #188953 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Brisa, csodás az ötlet! CSak ehhez sokan vagyunk. Tizen-huszon embernél működik a szalonnasütés, de hetvennél már nehéz egy időben enni, körülülni azt a tüzet.
De rakhatunk több tüzet is...egy a szalonnának, egy a kolbásznak, egy fóliába csomagolt krumpliknak, egy nyársra húzott mindenfélének, egy kenyeret pirítani, egy zöldségeket grillezni, a hetedik pedig magunknak, melegedni(nem mintha hidegre számíthatnánk).

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #188931 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Brisa: TÁMOGATOM, mert hát én is mennék... :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #188894 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Rabyn írta: Nekem it tetsitk!!

Valakinek a kertjáben nem lehetne ezt megoldani?
(ha lenne kerütnk...)


Öhm... Hát... a nyaralónk ehhez túl kicsi, ottéjszakázni meg végképp nem lehetne...
(a házunk kertje meg tele van téglával )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.345 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére