MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

×

Szavazás: Mekkora anyagi problémát jelent a nagytábor részvételi díjának kifizetése? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Nagyon fontosnak érzem a nagytábor intenzív Tolkien élményét, ha kell többet szívesen fizetnék érte.
6 16.2%
Ez az összeg nem okoz problémát, ennyi előtermthető egy ilyen időtartamú és programkínálatú táborért
18 48.6%
Egyértelműen az anyagiak döntenek: abba az MTT táborba fogok menni, amelyik olcsóbb.
4 10.8%
Mindenképpen a Relax tábor érdekel csak. Ha sokkal olcsóbb lenne, akkor sem választanám a nagytábort
7 18.9%
Mindkét táborba el szeretnék menni, és nem okoz problémát kifizeti mindkét részvételi díjat.
2 5.4%
Szavazók száma: 2 ( Sünee, sylvia )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
18 éve 4 hónapja #291609 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Kincső (Thilanna) írta: Hyarnustar népe: azért zárták le pont most a tavalyi csapattopicokat, mert féltek hogy mégjobban elhúz a hozzászólásszámunk a többiekétől? :D

Egyébiránt: Gilg, szerintem jó lenne, ha a fórumodon élnénk tovább életünk :twisted: :) , úgyhogy légyszi írd be a címét vagy küldd szét priviben/emailben!
[size=9:a05xx77q]Sorry a kommunikációs csatorna ilyetén megválasztásáért, de körprivit/köremailt írni most nincs időm/energiám :roll: :P [/size]


Igazad lehet :D

A fórumot a profilomban beállított oldalon megtaláljátok! [size=9:a05xx77q] vagy itt [/size] Aki még nem tette meg, regisztráljon... :) a részleteket pedig majd ott
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291605 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Hyarnustar népe: azért zárták le pont most a tavalyi csapattopicokat, mert féltek hogy mégjobban elhúz a hozzászólásszámunk a többiekétől? :D

Egyébiránt: Gilg, szerintem jó lenne, ha a fórumodon élnénk tovább életünk :twisted: :) , úgyhogy légyszi írd be a címét vagy küldd szét priviben/emailben!
[size=9:3f79ta66]Sorry a kommunikációs csatorna ilyetén megválasztásáért, de körprivit/köremailt írni most nincs időm/energiám :roll: :P [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #291353 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Emberek, ha lesz DVD, úgyis be lesz írva ide, szóval teljesen fölösleges nyúzni az illetékeseket, attól nem fogják hamarabb megcsinálni.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 4 hónapja #291338 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Pók, légyszi, légyszi.... :nagyonszépen,könyörögvenéz: ;)
Úúúúgy szeretnénk tábori dévédét! :) :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #290924 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
hajjaj :D Elszabadulnak itten mingyá a dolgok :lol:

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #290918 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Egy eltévedt hozzászólás a 2006-os tábor topicjából:

Toma gazda írta: Kérdezném az illetékes személyeket hogy volt van lesz e 2005 ös tábori DVD?

Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #290024 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
És ha igen, akkor fel lehet még rá iratkozni? Ha még úgysincs egy sem... Csak mert nekem valahogy nem tűnt fel akkor, mikor jelentkezni kellett... :oops:


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 4 hónapja #290020 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
ehh... lesz még egyáltalán?

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #289762 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Két eltévedt hozzászólás, ami ide tartozik:

Endelír írta: Üdv,

Én voltam a tavalyi táborban, de valahogy még mindig nem sikerült tábori DVDt szereznem, pedig azért volt egy pár mókás pillanat :wink:

Ha valaki tudna nekem segíteni, örülnék

kriszana írta:

Endelír írta: Üdv,

Én voltam a tavalyi táborban, de valahogy még mindig nem sikerült tábori DVDt szereznem, pedig azért volt egy pár mókás pillanat :wink:

Ha valaki tudna nekem segíteni, örülnék


Valószínüleg azért nem sikerült tábori dvd-t szerezned, mert nem készült el a dvd, így senki sem birtokol belelőe egyet sem.
Aeglosnál vagy Nólindirnél lehet érdeklődni.

Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #281409 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Toma gazda írta: Szeretném üzenni az illetékes szerv(ek)nek, hogy lassan ideje lenne már publikálni az ígért tábori DVD-t!


Ezt a feladatot a vezetőség részéről Pók intézi.
Gondolom most a LEP miatt nincs idő rá...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #281393 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Rion Pendragon írta: nem szeretnélek kiábránditani, de már a kutya se nézi ezt a topicot. Mért nincs egyáltalán lezárva? Lassan itt van a köv. tábor. :D


De ha írnak bele akkor nézik.
És ilyen felesleges hozzászólásokat nem kellene írni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
18 éve 8 hónapja #281347 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
nem szeretnélek kiábránditani, de már a kutya se nézi ezt a topicot. Mért nincs egyáltalán lezárva? Lassan itt van a köv. tábor. :D
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #279925 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Szeretném üzenni az illetékes szerv(ek)nek, hogy lassan ideje lenne már publikálni az ígért tábori DVD-t!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
18 éve 9 hónapja #279073 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Egy cikk a tábori táncházról:
www.vein.hu/johangulat/velem8.html

Itt a szövege:

Népek táncai Várgesztesen - a Magyar Tolkien Társaság nyári táborában

Egy igen lelkes klubtagunk (Nagy Réka) gyakori résztvevője a Magyar Tolkien Társaság nyári táborának is. Így nem véletlenül kerültem Várgesztesre, a tábor idei helyszínére. A gesztesi vár és annak Lovagterme illett a népek táncaihoz, ezért nagy izgalommal készültem a táncestre. Izgalmam csak a helyszínen fokozódott, amikor kiderült, hogy a számítógépes technika nem működik. A szervezők végül találtak egy olyan hordozható CD lejátszó készüléket, amelynek hangereje elegendőnek tűnt a csendesebb koreográfiákhoz. Elég is lett volna, ha a táncolni vágyó tömeg (60-80 táborlakó) ülve maradt volna.


De nem maradtak ülve. Ezáltal a lábak keltette zaj majdnem elnyomta a zenét. Ugyanakkor a körtáncokat csak két-három körben tudtuk eljárni, mivel a terem is kicsinek bizonyult. Fél óra elteltével a táncosok létszáma felére csökkent, így a terem és a technika megfelelőnek tűnt. A lelkesedés és a tánctanulási kedv azonban a jó hangulatot mindvégig fenntartotta. Az egyes számok után felcsattanó taps otthoni környezet teremtett. Tizenhét különböző koreográfiát sikerült megtanítani. Ebben sokat segített a táncolási kedv, a résztvevők képzettsége (pl. keringő, polka) és az utazást sem sajnáló veszprémi kíséretem: Gabriella, Tamás, Judit, Eszter, Attila, Balázs).


A körtáncok (Pleskavac, Savila se, Várba haranoznak, Corrido, Carolan Welcome, Palamakia, Elemek tánca stb.) és a triószámok (Portsmouth, Trojka) sikere várható volt. A Spanyolkeringõ és a Jagermarsch, valamint a Fenyegető polka ismétlést kérő fogadtatása azonban kellemesen meglepett. Ezek ilyen fogadtatása igazi gyermeki lelkületet és kellő elvarázsoltságot igényel. Lehet, hogy a táborlakók ilyenek? Veszprémi kíséretem segítségével a Virginia Reel is belefért a programba, igaz csak tanítás nélkül. Tíz óra felé már igen kevesen táncoltuk Zorba táncát és a csángó Kerekest. Ezért kb. fél órával hamarabb befejeztem az estet.


Néhány kép a cikkhez:
www.vein.hu/johangulat/pic/gesztes1.jpg
www.vein.hu/johangulat/pic/gesztes2.jpg
www.vein.hu/johangulat/pic/gesztes3.jpg
www.vein.hu/johangulat/pic/gesztes4.jpg
Téma zárolva.
Több
18 éve 10 hónapja #277158 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
hát ja, már az ősz is lassan 8)
Téma zárolva.
Több
18 éve 10 hónapja #276809 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Még szép. Rég elmúlt a nyár.
Téma zárolva.
Több
18 éve 10 hónapja #276801 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
tök jó, milyen rég irtak ide! :lol:
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #272777 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Ulmo írta:

Gandalf írta: www.tolkien.hu/view.php?&c=1&a=1862 :P


Tiltakozom a rólam engedély nélkül megjelentetett, előnytelen fotó miatt! :crap: Egy halott királynak is lehet becsülete! :)


Mit akarsz, nem is olyan rossz... ;)

És Kriszana akkor mit szóljon? :mrgreen: :tongue:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #272774 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Gandalf írta: www.tolkien.hu/view.php?&c=1&a=1862 :P


Tiltakozom a rólam engedély nélkül megjelentetett, előnytelen fotó miatt! :crap: Egy halott királynak is lehet becsülete! :)
Téma zárolva.
Több
Több
18 éve 11 hónapja #271942 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Csak most sikerült 16 képemet feltöltenem, akit érdekel itt megnézheti (nem túl jók, a gép vacak...):

fototar.t-online.hu/pages/albumlist/albumview.jsp?id=1150517

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
18 éve 11 hónapja #271927 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Mindenkinek aki a tábori dvd miatt keres, bocsánat, de engem ne keressen vele, mindenki aki a listán jelentkezett kap ímélt ha lesz valami. Addig is kérem szíves türelmeteket.

Olyanról nem lehet szó, hogy valaki aki szeretett volna kapni dvd-t azért nem kap, mert senki nem szólt neki.

Mivel ez sem az én, sem a digitalizálók, vágók, fölírók részéről nem kötelesség, hanem szívesség, kéretik mellőzni a kuncsorgást és az asztalcsapkodást...

Sajnos a digitalizálás az egy hosszú és bonyodalmas munka, és Kincső aki ezzel dolgozik éppen, iskolába is jár, van elég feladata, nem tud vele fénysebességgel haladni.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 napja #271327 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Narbeleth írta: :evil:
Kitöltöttem a kérdőívet kb. fél óra alatt, elküldöm és közli h nem vagyok bejelentkezveeee!!! :grrrr:


ha tátllítod a fórumon hogy automatikus bejelentkezés, ilyen nem fordulhat elő (elvileg)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 napja #271305 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
:evil:
Kitöltöttem a kérdőívet kb. fél óra alatt, elküldöm és közli h nem vagyok bejelentkezveeee!!! :grrrr:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 napja #271265 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
me kicsit más témában....tudhatunk már valamit a DVD-ről?csak hogy tényleg úgy van,hogy a kijelölt talira,aki nem tud elmenni,annak postázzátok?
[size=9:2meln0ge]/me kicsit türlmetlen alkat bocsika/[/size]

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hete #271099 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Érdekes ez a kérdőív.
És csatlakozom Meleth_lin-hez, a mi csapatunk (Forostar) nem szerepel a listán, szerepel viszont egy Forrostar nevű ismeretlen... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hete #271072 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
[size=9:1yfkucel]Kicsit OFF, de két r-rel van írva Forostar neve a kérdőívben :evil: :roll: ...[/size]

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hete #270907 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
FONTOS!!!


Elkészült a 2005-ös Nagy Nyári Tábor értékelő kérdőíve!

KLIKK IDE

Kérünk minden volt táborozót, minél hamarabb töltse ki! A kitöltéshez be kell jelentkezni a saját felhasználónévvel/jelszóval.

Ha bármilyen probléma lenne a kitöltéssel, jelezzétek Szürkének (alias sebcsaba)
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hete #270633 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Olyan rossz, hogy ennyire kihalt itt minden
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hete #270180 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Ulmo írta:

Aeglos írta: :arrow: Ulmo segített [...] elkészíteni a kérdőíveket.


Köszi :oops: de szvsz EZT Szürke vagy Jacopo kolléga csinálta, így valamelyiküket (vagy mindkettőjüket) illeti a köszönet.


ááá, tényleg Szürkének is óriási köszönet!!!
[size=9:3c1ko8ua](tudtam, hogy véletlenül ki fogok hagyni valaki fontosat... :oops: :oops: :oops: )[/size]

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.669 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére