MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

×

Szavazás: Mekkora anyagi problémát jelent a nagytábor részvételi díjának kifizetése? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Nagyon fontosnak érzem a nagytábor intenzív Tolkien élményét, ha kell többet szívesen fizetnék érte.
6 16.2%
Ez az összeg nem okoz problémát, ennyi előtermthető egy ilyen időtartamú és programkínálatú táborért
18 48.6%
Egyértelműen az anyagiak döntenek: abba az MTT táborba fogok menni, amelyik olcsóbb.
4 10.8%
Mindenképpen a Relax tábor érdekel csak. Ha sokkal olcsóbb lenne, akkor sem választanám a nagytábort
7 18.9%
Mindkét táborba el szeretnék menni, és nem okoz problémát kifizeti mindkét részvételi díjat.
2 5.4%
Szavazók száma: 2 ( Sünee, sylvia )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 1 hónapja #266117 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Félreértések elkerülése végett: csak jelképesen írtam retúr jegyet, az ODA ÉS VISSZA (nem vagyok hobbit :mrgreen: )mondatrészletet óhajtottam lerövidíteni vele. Elnézést a megtévesztő hszért. :roll: :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266113 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Idhren írta:

Holtak vezére írta:
76,5% os szerintem..


67,5% :D
Tehát a diákok kevesebb mint a felét fizetik (harmadát)
Ezért a jegyed ára: 480 oda/ 960 retúr :(
Elég hajmeresztő nem? :evil:


[size=9:2aniigzu]Szerintem hajmeresztőbb a diák retúr Szegedre 1252ért, de most mindegy :) [/size]
Ellenben hozzáfűzném, amit írtál: SENKI ne vegyen RETÚRT!!!! Ugye nem felejtettétek el? Mert ha valaki retúrt vesz, bizony visszafelé megbűntetheti a kalaúz, lévénhogy addigra az a jegy már nem lesz érvényes, ablakon kidobott pénz....

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266111 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Idhren írta:

Holtak vezére írta:
76,5% os szerintem..


67,5% :D
Tehát a diákok kevesebb mint a felét fizetik (harmadát)
Ezért a jegyed ára: 480 oda/ 960 retúr :(
Elég hajmeresztő nem? :evil:


Nekem itthonról volt a csak oda 307 Ft.
Innen pont 100 km de még így is csak 3 (és nem kettő, mert a 3. nap 24. órájáig) nap a retúr. Arréb kéne költöznöm egy kilométerrel.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266110 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

gilloth írta: Köszi! :D
És akkor még egyet kérdezek (csúnyán kihasználva leendő táborozó társaimat :oops: :) ): a szobák elfoglalása várhatóan kb. hogyan fog történni? A pihizősök meg a bulizósok is megkeresik egymást, aztán szépen feltöltik a szobákat? Elnézést a naivitásomért, de még sohasem voltam MTT táborban. Vagy majd meglátjuk? :)


Szívemből kérdeztél, én is ezen töröm a fejem...
Valaki adjon felvilágosítást *szépennéz*

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 1 hónapja #266106 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Köszi! :D
És akkor még egyet kérdezek (csúnyán kihasználva leendő táborozó társaimat :oops: :) ): a szobák elfoglalása várhatóan kb. hogyan fog történni? A pihizősök meg a bulizósok is megkeresik egymást, aztán szépen feltöltik a szobákat? Elnézést a naivitásomért, de még sohasem voltam MTT táborban. Vagy majd meglátjuk? :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266100 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Holtak vezére írta:
76,5% os szerintem..


67,5% :D
Tehát a diákok kevesebb mint a felét fizetik (harmadát)
Ezért a jegyed ára: 480 oda/ 960 retúr :(
Elég hajmeresztő nem? :evil:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266099 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
A lényeg az, hogy 50%-nál kevesebb kedvezmény van a diákoknak ;)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266097 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Holtak vezére írta:

Panni írta:

gilloth írta:

Nólindir írta: A buszjegy ára 156 Ft lesz, visszafele ugyanannyi, tehát összesen 312 Ft.


..Ami azt jelenti, hogy nemdiák esetében cirka 630 Ft oda-vissza jegyárra lehet számítani? (igaz, jókor kérdem :oops: )


Szerintem kb igen. Lehet, hogy tévedek, de a diák asszem 75%-os kedvezmény és nem 50%-os.


76,5% os szerintem..


67,5%os..... látom, a számolást a táborban nem lehet majd akárkikre bízni :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja - 19 éve 1 hónapja #266095 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Panni írta:

gilloth írta:

Nólindir írta: A buszjegy ára 156 Ft lesz, visszafele ugyanannyi, tehát összesen 312 Ft.


..Ami azt jelenti, hogy nemdiák esetében cirka 630 Ft oda-vissza jegyárra lehet számítani? (igaz, jókor kérdem :oops: )


Szerintem kb igen. Lehet, hogy tévedek, de a diák asszem 75%-os kedvezmény és nem 50%-os.


76,5% os szerintem..
úgyh inkább 1327 körül

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266094 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

gilloth írta:

Nólindir írta: A buszjegy ára 156 Ft lesz, visszafele ugyanannyi, tehát összesen 312 Ft.


..Ami azt jelenti, hogy nemdiák esetében cirka 630 Ft oda-vissza jegyárra lehet számítani? (igaz, jókor kérdem :oops: )


Szerintem kb igen. Lehet, hogy tévedek, de a diák asszem 75%-os kedvezmény és nem 50%-os.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266092 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
vagy hozol egy jó meleg pulcsit, és berakod a fejed alá. :)
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 1 hónapja #266090 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Nólindir írta: A buszjegy ára 156 Ft lesz, visszafele ugyanannyi, tehát összesen 312 Ft.


..Ami azt jelenti, hogy nemdiák esetében cirka 630 Ft oda-vissza jegyárra lehet számítani? (igaz, jókor kérdem :oops: )
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266086 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Én hálózsákot, és a szeretett kispárnámet is viszem :lol: :wink:
Mert a hálózsák egymagában elég kemény, nem :?

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266082 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Közérdekű kérdés....

Ágyneműt nem biztosítanak, ez annyit jelent, hogy párnát is vinnie kell annak, aki szeretne párnán aludni, vagy elég hálózsákot?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266078 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Kincső (Thilanna) írta: [size=9:ztnhgt6i](különben olyan formában hogy "rendek" nem lesz)[/size]

De akkor ezek szerint más formában még lehet :P

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266077 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
majd a táborban :twisted:
[size=9:2ntogwg0](különben olyan formában hogy "rendek" nem lesz)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266046 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Bocs, megint egy kérdés.......idén is lesz ilyen hogy rendek, vagy ezt majd csak a táborban tudjuk meg???????????

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266031 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Mivel emlékeim szerint kevés a konnektor, hozzatok elosztókat is, aki tud! :idea:
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266010 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Valaki küldene nekem egy második levelet? Ha lehet a maradeknudli@yahoo.com emil címre...

Nemtudom miért nem kaptam meg...

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #265986 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Emlékeztető:

Indulás: Július 22-e péntek
A vonat 09:40 -kor indul a DÉLI pályaudvarról.
Találkozó: 09:00 jegypénztárak

Ne vegyetek retúr jegyet, mert csak 2 napig érvényes! A diákjegy Tatabányáig 202 ft!

A korai találkozóra azért van szükség, hogy megvehessük a jegyet, és helyet is foglalhassunk a vonaton!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja - 19 éve 1 hónapja #265985 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Figyelem!

Akik még nem fizették be a tábordíjat, nagyon szégyelljék magukat!
Nem értem, hogy hogyan lehetséges, hogy a befizetési határidő után tíz nappal, a tábor kezdete előtt egy nappal, még mindig van olyan ember, aki NEM FIZETETT EGY FORINTOT SEM!
Komolyan mondom, kamatoztatni fogom a tartozásotokat, mivel más rendes emberek pénzéből fizettük ki a Ti előlegeteket is. Ha tényleg fontos a tábor, legyen már annyi időd, hogy eltold a képed a bankba! (Tisztelet a kivételnek, aki szólt, hogy csak ekkorra meg ekkorra tudja összeszedni a pénzt, és hozza táborba. Ilyen ember az alábbi listában 2, azaz kettő van...)
Azért elgondolkodtató...

Íme a lista:

Vewy
Jaco
Ladislas (2. részlet hiányzik)
Ankalimon
Míriel (2. részlet hiányzik)
Brandír (2. részlet hiányzik)
Gumipók
Artemisz [size=9:3ebkb7j7]Tök jó, hogy Téged úgy könyveltünk el, hogy nem jössz, erre írod azt az sms-t, hogy mégis 4 napra. Tudod jókor... Meg lehet még oldani, gyere le, nem lesz baj, csak mindezt egy hónappal ezelőtt kellett volna tisztázni.[/size]
Galen (2. részlet hiányzik)
cara mia

A civil nevetek abc sorrendjében...
Tessék fizetni, különben maradtok mosogatni! :evil3:

Ja, még valami. Ha valaki tegnap utalta át a pénzt, az mégis rajta van a listán, mert nem jelenik meg a számlán rögtön az átutalt összeg. Szóval ha már fizettél, és mégis rajta vagy, ez lehet az oka. Ebben az esetben elnézést kérek Tőled!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja - 19 éve 1 hónapja #265984 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Alyr Arkhon írta:

Idhren írta:

Alyr Arkhon írta: Volt szó egy második levél küldéséről. Ezt mindenki megkapta már, csak én nem?


Ezt e-mailben kaptuk meg.
Ha ott sem érkezett meg, reklamálj :wink:


Én bizony nem kaptam. Kinél kell reklamálni?



Másik e-mail címre küldték a második levelet, mint amit megadtam és amire a csoportcsatlakozási infót kaptam. persze hogy nem láttam.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #265981 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Alyr Arkhon írta: Volt szó egy második levél küldéséről. Ezt mindenki megkapta már, csak én nem?


Ezt e-mailben kaptuk meg.
Ha ott sem érkezett meg, reklamálj :wink:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #265974 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Volt szó egy második levél küldéséről. Ezt mindenki megkapta már, csak én nem?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265899 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Nólindir írta:

Niph/Elentári írta: Egy kérdés, idén ne cippeljünk magunkkal vizipisztolyt???? vagy eléggé ramaty egy idő lesz??????? :oops: :oops: :oops: :oops:

Szerintem de. :D Én legalábbis viszek, jó az ha van...


Az én vizipisztolyomban még velemi víz van :P Bár a legnagyobb része már elpárolgott... :roll:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265886 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Aeglos írta: Az időjárásról a www.met.hu oldalon lehet előre érdeklődni. Rögtön a főoldalon van egy olyan oszlop, hogy Budapest. Alatta egy gonb, hogy "előrejelzés" ha erre rányomsz megjelenik a Budapesti időjárás 6 napos előrejelzése. Jobb oldalt meg van egy gördülőmenü, ahol kiválaszthatod Tatabányát. Ott megvilágosodik mindenki előtt az időjárás egészen hétfőig.

Akinek nincs ideje megnézni, annak elárulom, hogy hétvégén és hétfőn borult lesz az idő, és hétfőn zápor is lehet. Tovább nem tudom, mert az még nincs fennt. De ne cuccujézzen könyörgöm senki, mert napos tábort akarok!!! :D


Várgezstest is meglehet nézni!!! Ott még vasárnap is esik :cry:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265885 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Alyr Arkhon írta: Most akkor féljünk? :D


Nos igen, tekintve a látogatni vágyó társaság összetételét, asszem, nem ártana felkötni a gatyót :sungl: :evil2:
(egyikünk vérszomjasabb, mint a másik... :P )

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265881 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Melyanna/ *gézamalac* írta: Sziasztok,

ha minden rendben lesz, vasárnap (24-én) meglátogatja a Kedves Táborlakókat egy Szofi+Mecsi+Melian különítmény :lol: 8)

Addig is pusz


Most akkor féljünk? :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265877 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Sziasztok,

ha minden rendben lesz, vasárnap (24-én) meglátogatja a Kedves Táborlakókat egy Szofi+Mecsi+Melian különítmény :lol: 8)

Addig is pusz

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265849 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Az időjárásról a www.met.hu oldalon lehet előre érdeklődni. Rögtön a főoldalon van egy olyan oszlop, hogy Budapest. Alatta egy gonb, hogy "előrejelzés" ha erre rányomsz megjelenik a Budapesti időjárás 6 napos előrejelzése. Jobb oldalt meg van egy gördülőmenü, ahol kiválaszthatod Tatabányát. Ott megvilágosodik mindenki előtt az időjárás egészen hétfőig.

Akinek nincs ideje megnézni, annak elárulom, hogy hétvégén és hétfőn borult lesz az idő, és hétfőn zápor is lehet. Tovább nem tudom, mert az még nincs fennt. De ne cuccujézzen könyörgöm senki, mert napos tábort akarok!!! :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.449 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére