MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

×

Szavazás: Mekkora anyagi problémát jelent a nagytábor részvételi díjának kifizetése? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Nagyon fontosnak érzem a nagytábor intenzív Tolkien élményét, ha kell többet szívesen fizetnék érte.
6 16.2%
Ez az összeg nem okoz problémát, ennyi előtermthető egy ilyen időtartamú és programkínálatú táborért
18 48.6%
Egyértelműen az anyagiak döntenek: abba az MTT táborba fogok menni, amelyik olcsóbb.
4 10.8%
Mindenképpen a Relax tábor érdekel csak. Ha sokkal olcsóbb lenne, akkor sem választanám a nagytábort
7 18.9%
Mindkét táborba el szeretnék menni, és nem okoz problémát kifizeti mindkét részvételi díjat.
2 5.4%
Szavazók száma: 2 ( Sünee, sylvia )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 2 hónapja #265348 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Toma gazda írta: az elfoglalhatja a szállast aki korábban érkezik?

Aeglos írta: :arrow: Akik külön utaznak: Júlis 22-én 11 órától lehet érkezni.


"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265345 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
akár 8)

vagy ha többen akarják hallhgatni több fülhallgatót meg elosztót :wink:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265343 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Szerintem sokkal egyszerűbb ha mindenki hoz fülhallgatót.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265342 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
vagy hogy a relax szobában is lehet zenét hallgatni, de ha bárki szól h aludni akar, akkor ezt kell tiszteletben tartani mivel relax a szoba..

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265330 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
A Relax szobához meg annyit hogy ha oda bemegyek megszólalni sem lehet?

szerintem jobb lenne egy afféle szabályozás hoyg közös megeggezéssel leht bármiféle zktést cináln
minennek vétójoga van.
ha valaki(k) a vétót nem veszik figyelembe forduljanak a tábvezekhez.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265329 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

:arrow: Fürdő: Az egyik szárnyban szobánként van egy nagy fürdő. Itt be lesz osztva, hogy mikor használják a lányok, mikor a fiúk. (Fiúk reggel, lányok este.) (Ezt szigorúan be kell tartani ) A másik szárnyban van külön fiú-lány mosdó. (De ott nincsen szobánként...)


szerényvéleményem szerint jobb lenne ha az egyik fiú a másik pedig lány fürdő lenne avagy nem lenne időkorlát, mert nem akarom a napi sarat lefekvés előtt a hálózsákomba vinni.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265327 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
az elfoglalhatja a szállast aki korábban érkezik?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265286 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Kincső: lesz rá idő :wink:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265268 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
SOK FONTOS TÁBORI INFO!





:arrow: Vonat indulása: JÚLIUS 22. 09:40 Budapest, Déli pályaudvar. DÉLI!!! TALÁLKOZÓ: 09:20 Déli pályaudvar, jegypénztárak. (Kör alakú jegypénztár van.) A táborozókat a jegypénztáraknál a csapatvezetőik fogják várni, és velük utaznak majd le a táborba.
FIGYELEM! : A VONATJEGYET MAGADNAK KELL MEGVENNED. RETÚRJEGY IDEÁLIS. A BUSZKÖLTSÉG KB 150 FT LESZ!!!





:arrow: A HÁLÓZSÁKOT NE HAGYD OTTHON! VÁRGESZTES ÁGYNEMŰT NEM BIZTOSÍT!!!





:arrow: ELSŐ NAP VACSORÁT KAPUNK ELŐSZÖR VÁRGESZTESEN. Hideg élelemről, szendvicsről, innivalóról, édességről első nap ebédre mindenki maga gondoskodik!




:arrow: Akik külön utaznak: Júlis 22-én 11 órától lehet érkezni.




:arrow: SZOBABEOSZTÁS: Olyan szobába kerülsz, amilyet megjelöltél a kérdőíven. Lányok és fiúk lehetnek egy szobában. Nem csapatonként lesznek a szobák. A pihis szobában minden zajkeltés szigorúan tilos. A bulis szobában lehet zenét hallgatni, szerepjátékozni esténként, szórakozni stb... De a takarodó ott is szigorúan érvényes! (Különben másnap reggel mindenki álomkórós lesz :!: ) A szoba"beosztást" nem vesszük majd komolyan, de abban bízunk, hogy a társaira mindenki tekintettel lesz, sőt még az éjjeli nyugalmukra is.




:arrow: Fürdő: Az egyik szárnyban szobánként van egy nagy fürdő. Itt be lesz osztva, hogy mikor használják a lányok, mikor a fiúk. (Fiúk reggel, lányok este.) (Ezt szigorúan be kell tartani 8O ) A másik szárnyban van külön fiú-lány mosdó. (De ott nincsen szobánként...)




:arrow: Ütő, szúró, vágó fegyvert, vagy fegyvernek látszó tárgyat a táborba hozni szigorúan tilos. Ez alól kivételt képez az íj (utazásnál a nyílvesszők a táska mélyén bebugyolálva, valamint használata csak a tábor programjainak keretében, felügyelettel) a kisbicska (azért nem küldünk senkit haza, ha felvágta az almáját).

Sátrat ne hozzon senki. Sátorban aludni NEM lehet. Aki mégis hoz, attól elkobozzuk! :twisted:



:arrow: Házirend: Ez ki lesz függesztve a táborban, és aki megszegi az azonnal hazamegy a pénze visszatérítése nélkül. Ide is bekerül majd a tábor előtt néhány nappal, hogy mindenki tudja előre, mire számítson, de a nagy része már ismert, mivel a jelentkezési lapon alá is kellett írni egy hasonló nyilatkozatot.

Lényeg, hogy cigarettázni és alkoholt fogyasztani a tábor területén szigorúan tilos. 18 éven aluliaknak pedig a tábor területén kívül is tilos a tábor időtartama alatt. Minden tábori program fakultatív, kivéve 2 db programot. Aki ezekre nem jön, szintén könnyen a vonaton találhatja magát.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265250 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Üdv! Kicsit más téma. :)
Szeretnék érdeklődni a mélyentisztelt Táborvezetőségtől, hogy lesz-e olyan pár óra szabadidő, amiben olyasmi, mint gitár-önképző tartható. :idea: Ugyanis legalábbis Hyarnustar népének lenne igénye rá, de úgy sejtem, hogy néhány más nép tagjainak is :wink:
Tehát ha nem lenne gond, akkor szerveznénk magunknak ilyen alkalmat. [size=9:e8yjez9o](Nem azért mert kevésnek vagy rossznak tartjuk a tábori programokat, vagy antiszockodni akarunk, szó sincs erről! :wink: )[/size]
Előre is köszi a választ :P
_______

Nevek júli 13-ig (akihez nincs más írva, annak 2.r.):
Mau
HV
Ancalima
Léli
Míriel 1.r.
Józsa Sára
Kincső (Thilanna)
Pippin (Kinga)
Milendoria
Liszka József
Icke
Maglor
Gilgolwen
Eldamyn
Rózsa
Olosta
Nima
Cala
Luthin

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265223 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Toma gazda írta: az elfoglalhatja a szállast aki korábban érkezik?
:roll:

Erre én is kíváncsi lennék :oops: meg arra is, hogy mikortól lehet megérkezni annak, aki egyénileg megy...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265164 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Kel-Thuzad írta: Egyébként a szobák hogyan lesznek? mert a Hyarrostarban vagyunk 18-an. Ennek a fele fiu, fele lány. És még ezen belül is bulizós meg pihenős. Most akkor mi van? Vagy úgy, hogy csoportok vegyesen?

Jó, ha egyharmada fiú! :P ;) De aggodalomra tényleg semmi ok. Ne félj, nem lesz semmi gond ebből. Bejáratott hagyomány. És soha eddig nem lett belőle semmi "túlkapás".

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265127 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Egyébként a szobák hogyan lesznek? mert a Hyarrostarban vagyunk 18-an. Ennek a fele fiu, fele lány. És még ezen belül is bulizós meg pihenős. Most akkor mi van? Vagy úgy, hogy csoportok vegyesen?
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265111 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
az elfoglalhatja a szállast aki korábban érkezik?
:roll:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265076 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

E. Eia Ayna írta:

Felagund írta: Minden kedves númenori polgár számára ajánlom EZT a képet (de különösen azoknak, akik a Dúnadánok barátaitól származnak)

:mrgreen:


Ehh... azok a régi szép idők.. harc a Sors piros festéke ellen :roll:
Go Elendil!


Jesszus de régen volt :D tényleg, a Sors piros festéke :D
Dúnadánok barátai rúlz! :P

A következő embereknek érkezett még meg a pénze júli 8-ig (frissebb bankkivonat még nincs!):
Esgal 2.r.
Fimbrethil 2.r.
Mzboy 2.r.
Ery 2.r.
Szürke 2.r.
Stara 2.r.
Drizzt 2.r.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265069 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Ancalima Anarórë írta:

Gilgolwen Nimrandir írta: Más: Röplabdázásra lesz lehetőség a táborban? Bár sajnos labdát nem tudok vinni (mert nincs) de jó volna játszani. :)


Na, lesz? Mert én veszek szívesen labdát (most láttam leárazva)


naggyon jó lenne ha vennél!!! :D van egy pár szép lapos rét a vár környékén:)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #265048 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Gilgolwen Nimrandir írta: Más: Röplabdázásra lesz lehetőség a táborban? Bár sajnos labdát nem tudok vinni (mert nincs) de jó volna játszani. :)


Na, lesz? Mert én veszek szívesen labdát (most láttam leárazva)


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264984 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Felagund írta: Minden kedves númenori polgár számára ajánlom EZT a képet (de különösen azoknak, akik a Dúnadánok barátaitól származnak)

:mrgreen:


Ez lesz a csapatcímeretek? (:

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264949 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Jéé ezt én festettem:)))
Csináljatok majd sok sok képet!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264929 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Felagund írta: Minden kedves númenori polgár számára ajánlom EZT a képet (de különösen azoknak, akik a Dúnadánok barátaitól származnak)

:mrgreen:


Ehh... azok a régi szép idők.. harc a Sors piros festéke ellen :roll:
Go Elendil!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja - 19 éve 2 hónapja #264928 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Bocs,de közbevetőleg megkérdezném,hogy vajon odaért-e a 2.részlet,mert én 7-én utaltam az OTP-ben,de az eddigi listákon nem vagyok rajta. :roll:
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264927 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Holtak vezére írta:

Csele írta: VESZPRÉMIEK! meg környékbeliek....

Meg szeretném kérdezni, hogy hogyan mentek Várgesztesre, mert idén én is Vp-ből megyek és csak valami nyakatekert útat találtam...



mit szólsz a Veszprém-Budapest-TatabányaVárgesztes útvonalhoz?
vagy Veszprém-Alsóörs/Balatonfüred/Balatonalmádi-Budapest-Tatabánya-Várgesztes? (így útba esik Székesfehérvár, továbbá a déli pályaudvarra megy a vonat, és szerintem onnan megy Tatabányára is..)


Jessszum pepi! És Pécset nem akarod útbaejteni? :wink:
Én mindenképpen a buszra szeretnék odaérni, mivel rengeteg csomagom lesz.

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264910 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Minden kedves númenori polgár számára ajánlom EZT a képet (de különösen azoknak, akik a Dúnadánok barátaitól származnak)

:mrgreen:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264881 Írta: Cala
Cala válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Gilgolwen Nimrandir írta:

Lagoril/Niéla írta: Már egyszer megkérdeztem: mikor és honnan indul Tatabányán a különbusz? Csak mert nem Pestről jövök, hnem a nyugati határ felől, és szeretném úgy időzíteni a vonatot... mellesleg Silima is arról jön.

Magam is csatlakoznék hozzátok, ha lehet. :) (Győr --- Ács --- Tatabánya) Bár valószínűleg Ácson nem fog megállni, úgyhogy vagy Győrben, vagy Komáromban találkozunk ;)

Az első levélben az áll, hogy A Budapest felől érkezők 10:46-ra érnek Tatabányára, így nekünk is ekörül kellene megérkeznünk. (Nézegettem az elvirát, de ezt intézzük privben inkább) :)


én is én is szeretnék csatlakozniiii hozzátok! :oops: :D

...
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264870 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Ha én még LEPen akaratomon kívl az MTT re hagytam ollómat akkor lesz lehetőségem arra hogy visszakapjam?? :roll:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264854 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
én a veszprém szfehérvár tatabánya várgesztes útvonalon megyek

kb 7 kor indul és 11:20 ra van gesztesen

még nemtudom honnan indulok

fehérváról vagy veszprémből

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264848 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Csele írta: VESZPRÉMIEK! meg környékbeliek....

Meg szeretném kérdezni, hogy hogyan mentek Várgesztesre, mert idén én is Vp-ből megyek és csak valami nyakatekert útat találtam...



mit szólsz a Veszprém-Budapest-TatabányaVárgesztes útvonalhoz?
vagy Veszprém-Alsóörs/Balatonfüred/Balatonalmádi-Budapest-Tatabánya-Várgesztes? (így útba esik Székesfehérvár, továbbá a déli pályaudvarra megy a vonat, és szerintem onnan megy Tatabányára is..)

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264845 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Lagoril/Niéla írta: Már egyszer megkérdeztem: mikor és honnan indul Tatabányán a különbusz? Csak mert nem Pestről jövök, hnem a nyugati határ felől, és szeretném úgy időzíteni a vonatot... mellesleg Silima is arról jön.


A levélben az "ajánlott útvonal" alatt ott van, hogy a vonat mikor ér Tatabányára. A busz szvsz legfeljebb egy fél órával később indul, szóval így lőjétek be!

Ranamarth: Lesz, hozd! (mindkettőt) ;)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264833 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
nos még egyszer szeretném megkérdezni,hogy vihetem-e az íjam és az ütőfám,lesz e lehetőség azok használatára,mert azért nem mindegy,hogy feleslegesen cipelem-e vagy sem.... :roll:
[size=9:ex58tp7e]és bocsi,hogy ezzel zaklatlak titeket[/size] :oops:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264830 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
[size=9:wdgopfwq]Folytassuk a témát[/size]AKI CSAK 23ÁN TUD LEMENNI ÉS BUDAPESTI , mint én és ha van még ilyen... nekünk is meg kéne beszélnünk egy vonatot arrafelé....van még ilyen rajtam kívül?

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.473 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére