MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

×

Szavazás: Mekkora anyagi problémát jelent a nagytábor részvételi díjának kifizetése? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Nagyon fontosnak érzem a nagytábor intenzív Tolkien élményét, ha kell többet szívesen fizetnék érte.
6 16.2%
Ez az összeg nem okoz problémát, ennyi előtermthető egy ilyen időtartamú és programkínálatú táborért
18 48.6%
Egyértelműen az anyagiak döntenek: abba az MTT táborba fogok menni, amelyik olcsóbb.
4 10.8%
Mindenképpen a Relax tábor érdekel csak. Ha sokkal olcsóbb lenne, akkor sem választanám a nagytábort
7 18.9%
Mindkét táborba el szeretnék menni, és nem okoz problémát kifizeti mindkét részvételi díjat.
2 5.4%
Szavazók száma: 2 ( Sünee, sylvia )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 2 hónapja #264816 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
[size=9:fv7d8icg]akkor kövessük a többiek példáját[/size] Pécsiek!!!!! és környékbeliek,mint én...nekünk is megkéne beszélni egy vonatot arrafelé....ötletek?

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja - 19 éve 2 hónapja #264800 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Csele írta: VESZPRÉMIEK! meg környékbeliek....

Meg szeretném kérdezni, hogy hogyan mentek Várgesztesre, mert idén én is Vp-ből megyek és csak valami nyakatekert útat találtam...

Nem vagyok teljesen környékbeli,csak fehérvári. :roll: Annál nyakatekertebb,hogy Szfvár-Zámoly-Gánt-Környe előtt elfordulni-Vértessomló-Várgesztes? Veszprémből pedig viszonylag könnyű eljutni Fehérvárra. :D
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264799 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Lagoril/Niéla írta: Már egyszer megkérdeztem: mikor és honnan indul Tatabányán a különbusz? Csak mert nem Pestről jövök, hnem a nyugati határ felől, és szeretném úgy időzíteni a vonatot... mellesleg Silima is arról jön.

Magam is csatlakoznék hozzátok, ha lehet. :) (Győr --- Ács --- Tatabánya) Bár valószínűleg Ácson nem fog megállni, úgyhogy vagy Győrben, vagy Komáromban találkozunk ;)

Az első levélben az áll, hogy A Budapest felől érkezők 10:46-ra érnek Tatabányára, így nekünk is ekörül kellene megérkeznünk. (Nézegettem az elvirát, de ezt intézzük privben inkább) :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264791 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
VESZPRÉMIEK! meg környékbeliek....

Meg szeretném kérdezni, hogy hogyan mentek Várgesztesre, mert idén én is Vp-ből megyek és csak valami nyakatekert útat találtam...

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264744 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Már egyszer megkérdeztem: mikor és honnan indul Tatabányán a különbusz? Csak mert nem Pestről jövök, hnem a nyugati határ felől, és szeretném úgy időzíteni a vonatot... mellesleg Silima is arról jön.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264692 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Üdv! Mélységesen sajnálom amit irtam. Tényleg. Nem lett volna szabad ilyet irnom. Már csak Tolkien emlékére se. Amúgy a füves mező azt a bizonyos füves mézőt jelenti amire gondolok? :pimp: Az joooo lenne! Na jó csak pojén volt. Mégegyszer elnézéseteket kérem!
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264641 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Some new names... izé, megártott az angolóra... néhány új név, akinek megjött a pénzéről a bankkivonat:

Niph/Elentári 2.r.
Gandalf 2.r.
Csányi Bianka 2.r.
Celebrom 2.r.
Meleth_lin 2.r.
Legolin 2.r.
Bandolero 2.r.
Adelard 2.r.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264639 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Ancalima Anarórë írta: Osztrák diákszám nemér, mi? :roll: :oops: *csúsztatja* Azért a régi magyar sulimba ha még bevok jelentkezve (bevok), akkor azért a címét megírjam, vagy ne is fáradjak? :oops:


Szerintem írd meg az osztrák iskola címét az osztrák diákigazolvánnyal, a magyarral úgyszintén ugyanezeket az infokat. Csak jó nekik...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264612 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Gilgolwen Nimrandir írta: ... Szóval csak hétfőn tudom befizetni a II. részletet. :oops:

Megtörtént! és ez úton is kérek elnézést a késedelemért.
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264586 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Osztrák diákszám nemér, mi? :roll: :oops: *csúsztatja* Azért a régi magyar sulimba ha még bevok jelentkezve (bevok), akkor azért a címét megírjam, vagy ne is fáradjak? :oops:


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264576 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Aeglos írta: És nem hiszem, hogy ma este megérkezik, tekintve, hogy beteg vagyok. Elnézésetek kérem, így lasabban megy a munka. Igaza van azoknak, akik türelmetlenek, és sürgetnek.

Remélem mindenki jól van!

Már két hét sincs a táborig, és akkor találkozunk. :D


Jí, már alig várom, hogy ott lehessek egy csodálatos csapatban, csodálatos emberkék közt. Közöttetek ;)
Aeglos: Jobbulást, és nehogy belebetegedj a szervezésbe, mert mi igazán nem akarjuk, hogy miattunk szenvedj :)
A türelem meg rózsát (vagy jelen esetben valami mást) terem ;)
Számoléom a napokat! Már csak 11 nap és elkezdődik!

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264559 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Malendil írta: II. levél

Gondolom ezeket a leveleket fájlból nyomtatjátok. Nagy szivességet tennétek nekem, ha villanylevélben is elküldenétek az enyémet, mert lehetséges, hogy a táborig már nem fogok a postai címemen járni. Persze ha semmi újdonság nem lesz benne, akkor nem muszáj. :)

Sajnos a táborból két nappal a vége előtt el kell jönnöm. Előre nem látott céges külföldi út...


Mindenki e-mailben kapja, kivéve azt az egyetlen fiút, akinek nincs e-mail címe. Mivel a második levélben nincsen semmilyen sürgős érdemi információ, ezért nem postai úton, hanem e-mailben küldjük, ahogy azt már párszor leírni szíveskedtem.

És nem hiszem, hogy ma este megérkezik, tekintve, hogy beteg vagyok. Elnézésetek kérem, így lasabban megy a munka. Igaza van azoknak, akik türelmetlenek, és sürgetnek.

Remélem a második részletet szorgosan utalgatjátok át. Kincső legutóbbi banki kimutatásaiból azt szűrtem le, hogy a társaság nagy része szerencsére nem hanyagolja a dolgot. Aki mégis, az vegye magára és pironkodva keressen egy bankfiókot.

Remélem mindenki jól van!

Már két hét sincs a táborig, és akkor találkozunk. :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264437 Írta: Malendil
Malendil válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
II. levél

Gondolom ezeket a leveleket fájlból nyomtatjátok. Nagy szivességet tennétek nekem, ha villanylevélben is elküldenétek az enyémet, mert lehetséges, hogy a táborig már nem fogok a postai címemen járni. Persze ha semmi újdonság nem lesz benne, akkor nem muszáj. :)

Sajnos a táborból két nappal a vége előtt el kell jönnöm. Előre nem látott céges külföldi út...
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264414 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Sajnos kifutottam az időből.. :cry: pénteken korábban bementem dolgozni, hogy aztán előbb eljöhessek, de kiderült, hogy nem is addig volt nyitva az OTP, mint ahogy azt mondták, így nem értem oda időben. Szóval csak hétfőn tudom befizetni a II. részletet. :oops:

Más: Röplabdázásra lesz lehetőség a táborban? Bár sajnos labdát nem tudok vinni (mert nincs) de jó volna játszani. :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264321 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Sztem a második levélbe vastag betűkkel írjátok bele ezt a diákigazolványszámos cucczot :P :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264300 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Második levél nemsokára lesz. Nyugalom. Azt akarom, hogy hétfő estig mindenki megkapja. Egyébként a nagy többségnem semmi új nem lesz benne. A keretmese kicsit részletesebben, meg az, hogy mennyit fizettél be, meg a csapatod dolgai, de azt már úgyis tudja a 90%. Ja meg mégegyszer leírjuk az utazást, annak pontos részleteit, meg ilyenek.

Ja és fontos! Kicsiség, de akkor is. Várgesztesen jól jönnek a szobában tölött estékhez (olvasás, szerepjátékozás) a hordozható csiptetős lámpák.
Akinek van ilyesmi, az szerintem hozza el.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264284 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Milendoria írta: Nos az az igazság, hogy nem kaptam meg a 2. levelet, így majd csak hétfő délelőtt tudom utalni a 2. részletet. Ugye nem baj?


Tudtommal nem is volt 2. levél 8O ... Vagy tévedek? :roll:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264283 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Nos az az igazság, hogy nem kaptam meg a 2. levelet, így majd csak hétfő délelőtt tudom utalni a 2. részletet. Ugye nem baj?

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264252 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
A mi (Legolin és én) 2. részlete is be van fizetve, csak apa fizette be (még hétfőn), és nem OTP-ben, hanem postán :oops: Remélem azért megkapjátok, és bocs!

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264217 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Liszka Józsi szerintem elég sok jó tanácsot kapott, köszönjük az értelmes válaszokat. Ne haragudjatok, de egy kicsit ki kellett tisztítanom a topikot, csak néhány érdemi hozzászólást hagytam meg a csapatbeosztási elégedetlenségekkel kapcsolatban. Javaslom, hogy olvassátok el ezalatt a két hozzászólást, érdemes. Főleg az elégedetlenkedőknek ajánljuk.

Józsi, neked meg van egy jó hírem. Tudja mindenki, hogy ha a füves mezőkre született, ott főleg táncban, éneklésben, juhok őrizgetésében és nótázgatásban lesz része. Békekedvelő, nyugodt emberek lakják azt a részt. Ám szeretnélek figyelmeztetni, hogy most egy gyarmaton vagy. A régi lakóhelyed csupán emlék, és a gyarmat lakóinak mind helyt kell állnia nehéz, új próbákon. Ehhez pedi harcosokra lesz szükség, akik tudnak is valamit. Eljön az ideje, hogy megmutadhatod, hogy ki vagy... 8) Ám mindenki tudja, hogy a részletes tábori program titkos...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264194 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Off:
Mindenkinek, aki lázong: én sajnos nem tudok menni a táborba, pedig nagyon szívesen mennék, és BÁRHOVA is osztanának be, örülne a lelkem.

Az itteni embereket ismerem elég jó ahhoz, hogy azt mondhassam: jó csapat.

A táborvezetők meg biztos vagyok benne, hogy gondokodnak arról, hogy MINDENKi jól érezze magát, és ki-ki megatlálja az alkatának megfelelő elfoglaltságot.

A másik: azt gondolom, hogy a fórumon az ide járók a kellemetlen szituációkat is megpróbálják éretten, kulturáltan lereagálni. Kéretik a példát követni és a táborban is civilizált módon viselkedni. Mivel nem csak az elfogalatságokról, hanem az ott jelenlévő emberekről is szól a dolog. Már most is.

tehát: elsősorban azt nézzétek, hogy milyen emberekkel lesztek együtt.
Kel-Thuzad: nem hinném, hogy annak a csapatnak minden tagja tud énekelni és táncolni. De: lehet, hogy megtanítanak, vagy az is, hogy Te magad ajánlod fel, hogy dalszöveget írsz, vagy hozol a témához kapcsolódó zenét, vagy találsz magadnak alternatívát.


arról nem is beszélve, hogy Tolkiennéál nagyon fontos szerepet játszik a zene, és a muzsika. Pl. a világ teremtésénél is, és a GyU-ban is.
Elnézést az offért.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264193 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Kel-Thuzad írta: :evil: Talán az hogy utálom a táncot, utálom az éneket(amit nem tudok). És én a tenger népéhez akartam jutni!!! Basszus az sokkal jobb lett volna! Sokkal jobban vonzanak az ott felsorolt témakörök. Nem kell nekem tánc meg muzsika! Csak normális élet. Értitek már? :twisted:


Hát nézd, most vagy megszokod a dolgot, és próbálod "élvezni" vagy pedig ülsz 10 napig egyhelyben, morcos képpel, és nem csinálsz semmit.... biztos lesz olyan része, ami tetszeni fog, nyugodj meg
:wink: naaagy levegő, meg minden... majd 22-én meglátod, hogy hogy is lesz, meg ilyenek, nem kell pánikba esni... ( és elvileg ugysem lehet változtatni :P )

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264188 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
:evil: Talán az hogy utálom a táncot, utálom az éneket(amit nem tudok). És én a tenger népéhez akartam jutni!!! Basszus az sokkal jobb lett volna! Sokkal jobban vonzanak az ott felsorolt témakörök. Nem kell nekem tánc meg muzsika! Csak normális élet. Értitek már? :twisted:
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264160 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Kedves "Nagy Nyári" (Kreatív Közösségi) Táborra jelentkezők!

Július 10-ig, azaz holnaputánig kell legkésőbb befizetni egy OTP-ben, a postai levélhez mellékelt csekken (vagy az alábbi bankszámlára: OTP 11709002-29900837, Számlanév: Magyar Tolkien Társaság Kulturális Egyesület
A megjegyzés rovatba kerüljön: Név, MTT Nyári Tábor II. részlet) a második részletet, mely

MTT tagok részére:
16 000 Ft

Nem tagok részére:
18 000 Ft

!
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja - 19 éve 2 hónapja #264159 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Gandalf írta:

Kincső (Thilanna) írta: Drágáim, ugye tudjátok, hogy kapott mindenki egy tábori levelet, amiben benne volt eme kérelem (iskolanévcímdiákigazolvány) :P :wink:

Hamarosan lesz befizetéslista. :idea:

Hm, speciel ilyet se a postai, se az elektronikus levelemben nem találtam, de biztos... :roll:

A lényeg, hogy most már elküldtem a szükséges infókat, és mindent befizettem már! :P


A postai értesítő második oldalának legvégén a További információk cím alatt...

Arra kérünk minden lelkes résztvevőt, hogy a sikeres, mindenkinek ideális csoportbeosztás elérése (vagy legalábbis megközelítése) érdekében töltse ki a tábor közösségi kérdőívét, ami június végén lesz elérhető a www.tolkien.hu oldalain. Amint megjelenik a kérdőív az oldalon, kiírjuk a Tábor fórumába, és megpróbálunk mindenkit e-mailen is értesíteni.
Ha diák vagy, kérünk, hogy iskolád pontos nevét és címét, valamint a diákigazolványod számát minél hamarabb juttasd el az mtttabor@tolkien.hu címre. Erre az idegenforgalmi adó alóli mentesség miatt van szükség (diákoknak nem kell fizetni ezt az adót)
Amennyiben kérésed van, az mtttabor@tolkien.hu címre írhatsz, vagy sürgős esetben telefonálhatsz nekünk. Kérjük, hogy a tábor kezdetéig rendszeresen figyeld a www.tolkien.hu „Magyar Tolkien Társaság” fórumának topicjai közül az „MTT Nagy Nyári Tábor 2005” elnevezésűt, mivel itt folyamatosan jelentetjük meg a táborral kapcsolatos részletes információkat.


De mostmár nem az a lényeg, hogy benne volt-e vagy sem(, mert benn volt), hanem az, hogy mindenki küldje el a hiányzó adatokat...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja - 19 éve 2 hónapja #264139 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Gandalf írta:

Kincső (Thilanna) írta: Drágáim, ugye tudjátok, hogy kapott mindenki egy tábori levelet, amiben benne volt eme kérelem (iskolanévcímdiákigazolvány) :P :wink:

Hamarosan lesz befizetéslista. :idea:

Hm, speciel ilyet se a postai, se az elektronikus levelemben nem találtam, de biztos... :roll:

A lényeg, hogy most már elküldtem a szükséges infókat, és mindent befizettem már! :P


Én igen, a postaiban.

Néhány új fizető:
Malendil 2.r.
Bukovinszki Orsolya 2.r.
Bukovinszki Virág 2.r.
Lebi 1-2.r.
Nellas 2.r.
Panni 2.r.
Kriszana 1-2.r.
Csele 2.r.
Lagoril 2.r.
Ille 2.r.
Rana 2.r.
Narbeleth 2.r.
Loth 1.r.
Szalkai János 2.r.
Aeglos 1.r.
Gilloth 2.r.
Alyr 2.r.
Varga Dóra 2.r.
Ring 2.r.
Aldarion 1.r.
Cala 1.r.
Balázs Annamária 1-2.r.

Nevek, akik az én (a tábvezektől régebben kapott) listámon rajta vannak de NEM fizettek:
Vewy
Nólindir
Jacopo
Ankalimon
Míriel
Inczy
Melian
Gumipók
Artemisz
Cara mia
Kalmár Dániel (kHalmi)
Morgana
Nodlee

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264135 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Kincső (Thilanna) írta: Drágáim, ugye tudjátok, hogy kapott mindenki egy tábori levelet, amiben benne volt eme kérelem (iskolanévcímdiákigazolvány) :P :wink:

Hamarosan lesz befizetéslista. :idea:

Hm, speciel ilyet se a postai, se az elektronikus levelemben nem találtam, de biztos... :roll:

A lényeg, hogy most már elküldtem a szükséges infókat, és mindent befizettem már! :P
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264129 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Drágáim, ugye tudjátok, hogy kapott mindenki egy tábori levelet, amiben benne volt eme kérelem (iskolanévcímdiákigazolvány) :P :wink:

Hamarosan lesz befizetéslista. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264127 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Idézet a felhívások topicból:

InfoCsoport írta: Minden diák, aki jelentkezett az MTT Nagy Nyári Táborába, küldje el az iskolája pontos nevét és címét az mtttabor@tolkien.hu e-mail címre! Ha valaki elfelejtette volna eddig megtenni, a diákigazolvány számot se felejtsétek el!
Amennyiben nem juttatjátok el a szervezőkhöz az adatokat + 1200 Ft idegenforgalmi adót kell fizetnetek!


Ezek ismeretében viszont érthető. :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #264126 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Aeglos írta:

InfoCsoport írta: Figyelem!
MTT "Nagy Nyári" Táborosok!

Aki még nem küldte el a diákigazolványának számát az mtttabor@tolkien.hu címre az mihamarabb tegye ezt meg!
Ennek hiányában ugyanis be kell fizetni az idegenforgalmi adót. Ami nem kevés.


Édesek vagytok, de most mindenki elküldte a diákigazolvány számát, de a suli nevét és címét nem. Pedig az a lényeg. Szóval mindenki küldje el az iskolája nevét és címét is.


Tekintve, hogy az iskola neve és címe nincs megkérdezve jelen felszólításban, nem is csoda ha senki nem küldte el.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.462 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére