MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

×

Szavazás: Mekkora anyagi problémát jelent a nagytábor részvételi díjának kifizetése? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Nagyon fontosnak érzem a nagytábor intenzív Tolkien élményét, ha kell többet szívesen fizetnék érte.
6 16.2%
Ez az összeg nem okoz problémát, ennyi előtermthető egy ilyen időtartamú és programkínálatú táborért
18 48.6%
Egyértelműen az anyagiak döntenek: abba az MTT táborba fogok menni, amelyik olcsóbb.
4 10.8%
Mindenképpen a Relax tábor érdekel csak. Ha sokkal olcsóbb lenne, akkor sem választanám a nagytábort
7 18.9%
Mindkét táborba el szeretnék menni, és nem okoz problémát kifizeti mindkét részvételi díjat.
2 5.4%
Szavazók száma: 2 ( Sünee, sylvia )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 2 hónapja #263559 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Üdv! ömmm :roll: szeretnék valakivel megismerkedni a táborig. jo lenne :? aki szeretne velem ösmerkedni az irjon az isildur@freemail.hu ra.Mert sajni senkit se fogok ott ismerni, és azért nem szeretnék ugy odamenni hogy senkit se ismerek. Eléggé hülyeséget irok, de azért érthető ugye? Felőlem lehet fiu vagy lany,csak az a lényeg hogy valaki irjon. Lécci. Többen is irhatnak. ömmmm............
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263526 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
nem a részletbefizetés-késése a gond.
Hanem a névváltoztatás.
Kérlek, írj levelet az ulmo@tolkien.hu -ra, hogy mi volt az eredeti nick neved (amivel a táborba jelentkeztél), és mire változtattál.
Ha beraktak a saját csapatodba, utána válthatsz nicket megint, csak nem érdemes...

Figyelem! Mindenki más is, aki jelentkezett a táborba, és nem látja a saját csapatának a topikját, írjon Ulmonak e-mailt mielőbb!!!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263522 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Gandalf írta: Az első részletet befizetted? Azon a listán rajta voltál?


Na, lehet, hogy ez a problem... mert a legutóbbi frissítés utáni napon fizettem be... ezáltal a listán nem lehettem rajta... (és, mellesleg, ezáltal azt sem tudom, elment-e a pénz, de ez most egy kicsit háttérben van)

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263521 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263520 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Léli írta: Lehet, a névváltoztatás miatt van gond.... szóltál a szervezőknek, hogy ki voltál, azaz miről váltottál mire?


nem... de a mail nem változik akkorsem... az nem változott... azon kívül, ez sem segít... :( (mivel ez avolt nevem, amit senki épeszű nem használna egyébként :) )

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263519 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Lehet, a névváltoztatás miatt van gond.... szóltál a szervezőknek, hogy ki voltál, azaz miről váltottál mire?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263518 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Most nézem csak... ez vicces... nem... nyah hát... ez miért van?

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263517 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Dindae, kaptál-e egyáltalán értesítő e-mailt arról, hogy bekerültél valamelyik csapatba?
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263514 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Gandalf írta:

Dindae írta: Na jó... hm, honnan lehet megtudni a csapatbeosztást, hm? Mer hogy én semmit nem tudok az egészről, az biztos... :(
mondjuk, azóta nevet változtattam... :oops:
de azért jellemzően pechesen kezdődik nekem ez az egész, jájj... :cry:

Fent a menüben találsz egy olyan kategóriát, hogy Csoportok. Ide belépsz, kiválasztod a csapatodat (a Jelenlegi tagságnál találod) és utána rákattintasz mellette az Információ megtekintése - gombra! :wink:


auucs, ez nekem nem jött be, nincs ott semmi, és kezdek télleg...kétshakebe esni... de most miért piszkál a rendszer? Miért nincs ott semmi? a nincs tagság feliraton kívül? :evil:

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263489 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Dindae írta: Na jó... hm, honnan lehet megtudni a csapatbeosztást, hm? Mer hogy én semmit nem tudok az egészről, az biztos... :(
mondjuk, azóta nevet változtattam... :oops:
de azért jellemzően pechesen kezdődik nekem ez az egész, jájj... :cry:

Fent a menüben találsz egy olyan kategóriát, hogy Csoportok. Ide belépsz, kiválasztod a csapatodat (a Jelenlegi tagságnál találod) és utána rákattintasz mellette az Információ megtekintése - gombra! :wink:
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263484 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Na jó... hm, honnan lehet megtudni a csapatbeosztást, hm? Mer hogy én semmit nem tudok az egészről, az biztos... :(
mondjuk, azóta nevet változtattam... :oops:
de azért jellemzően pechesen kezdődik nekem ez az egész, jájj... :cry:

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263476 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Patiszon írta: Csapatbeosztás: Mondjuk én kitöltöttem a kérdőívet, mégis abba a csoportba kerültem, ahova a legkevésbé szerettem volna... Azaz meg sem jelöltem azt a csoportot... (nem kedvelem a törit, de hát most igyekszem majd megkedvelni :) ) De hát van ilyen...


Viszont lehet, hogy abba kerültél ahova a legtöbb "egycsoportbavelejutniakarok" emberkét jelölted.

A történelem meg jó dolog.

Jahigen, dear tábvez nénik/bácsik:
Ha felmerülne, hogy esetleg előadást tartsak valamiből úgy mint tavaly, akkor szóljatok mielőbb. (A LEPes előadásomat szívesen megtartom teljes verzióban)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263474 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Csapatbeosztás: Mondjuk én kitöltöttem a kérdőívet, mégis abba a csoportba kerültem, ahova a legkevésbé szerettem volna... Azaz meg sem jelöltem azt a csoportot... (nem kedvelem a törit, de hát most igyekszem majd megkedvelni :) ) De hát van ilyen...

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263423 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

kriszana írta: Figyelembe vesz mindent, amit bejelöltél a kérdőívben.

:lol: Ez a lépés nálam konkrétan kimaradt. :lol: De a csapatom az lett, amit elsőnek választottam. :D És nem is olyan rossz..... :D
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263387 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Ranamarth (Endóriel) írta: csak puszta kíváncsiságból...akát priviben....valaki elmagyarázná nekem,hogyan csináljátok a csapatbeosztást a kérdőív alapján?De tényleg csak érdekel...szal semmi problémám nincs,sőt nekem nagyon rúlz helyem lett...csak kérdeztem... :oops: :roll:

Még a múlt évben Sebcsaba írt egy programot, és az generálja a csapatok beosztását a megadott paraméterek alapján.
Figyelembe vesz mindent, amit bejelöltél a kérdőívben. Persze az ilyen beosztásnál azok, akik nem töltik ki a kérdőívet, nagyon rosszul is járhatnak.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263363 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
csak puszta kíváncsiságból...akát priviben....valaki elmagyarázná nekem,hogyan csináljátok a csapatbeosztást a kérdőív alapján?De tényleg csak érdekel...szal semmi problémám nincs,sőt nekem nagyon rúlz helyem lett...csak kérdeztem... :oops: :roll:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263215 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Jajdejó hogy megvan a csapatbeosztás! Mikor lehet megtudni?
Remélem még ma, mivel én holnap hajnalban elutazom Szlovéniába nyári egyetemre és legközelebb csak 12-én este leszek, de szeretném tudni kihez és kivel kerültem össze. :roll:

Az tábori díj második felét is befizettem, de azért most szólok, ha esetleg a topicalakításnál hiánylistára kerülnék a csapatvezetőmnél, hogy csak azért nem jelentkezek, mert nem vagyok gépközelben (azért megpróbálok onnan is írni, ha lesz rá lehetőségem) :!:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263198 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Ancalime: Mára virradóra elkészült a csapatbeosztás a leendő csapatvezetők jóvoltából. Lesznek csapattopikok, ahol a tagok elkezdhetik az ismerkedést, tervezgetést a táborra. Minden táborlakó csak a saját csapatának a topikját láthatja, és aki nem jön a nagytáborba, nem látja egyiket sem. Ugyanúgy mint tavaly. Apropo! A tavalyi csapattopikok bezárásra kerülnek, amint megnyitjuk az újakat, de az archívumban elérhetőek lesznek.

Toma: Fél óra a vonatút, a megállók száma szerintem vonatfüggő.

Lagoril: A különbusz elvileg a vonat befutása után negyed órával, vagy tíz perccel fog indulni, mivel mi hívjuk őket oda. Ennyi köztes idő kell az átszálláshoz/pakolászáshoz.

Ha valaki egyénileg jön, van menetrend szerinti járat Tatabánya és Várgesztes között. Érdeklődni lehet a Vértesvolán weblapján: www.vertesvolan.hu/

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263167 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Hány megálló Pesttől Tatabánya??

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263149 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Mikor fog indulni a különbusz, ami Tatabányáról kivisz minket? (Me és Silima, meg aki még nyugat felől jön, csak azért, hogy úgy időzítsük a vonatot.)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263112 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Az eredményt kábé mikorra várhatjuk?


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263108 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
A tábori kérdőívet ezennel lezárom, most már nem töltheti ki senki.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263094 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
A túráktól egyáltalán nem kell félni. A túraútvonalak nagy része sík részen megy a dombok között, néhány pite emelkedővel, patak mentén, fákkal övezve. Még a leggyérebbek is ki fogják bírni dalolva. Egyébként meg nem kötelező, és aki elmegy rá az is csak nyer. Nem kell időre rohanni, nem egy hajtóvadászat. Nem fogjuk korbáccsal kergetni víz nélkül a táborozókat, megígérem. Ha fáradt vagy, megállsz, annyi az egész, hogy szólás nélkül ne fordulj vissza, és ne maradj a legvégén egyedül. Ezek a túrák nem a teljesítményre mennek rá, hanem arra, hogy gyönyörködni lehessen a természetben. A teljesítmény az majd a számháborúban számít. 8)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263078 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

gilloth írta: Jaj, nem tudom, én hova kerülök, de remélem, legalább egy olyan ember lesz akit már ismerek némileg, :) :) és remélem, nem lesz nagyon, nagyon sok túra :oops: :oops: mert nem vagyok elég fitt :oops: :oops: habár addig még lehet gyakorolni... :P 8)


Majd ott jó fitt leszel a sok túrától.
:D

Azért nem edzőtábor lesz, nem kell megijedni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263048 Írta: Cala
Cala válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Nellas írta:

gilloth írta: és remélem, nem lesz nagyon, nagyon sok túra :oops: :oops: mert nem vagyok elég fitt :oops: :oops: habár addig még lehet gyakorolni... :P 8)


Szvsz a túrázás mindig fakultatív program, úgyhogy ne aggódj! :wink:

szerintem is ;)
amúgy meg tökmindegy hogy hova kerülsz, az egész tábor együtt lesz ;) :D (nem mintha nem tudnád ehh.. szóval nem azér.. tudom, hogy tudod.. na :D )
a túrákra visszatérve.. tavaly szerintem alig voltam pár túrán. sajna nem voltam a legjobban. ehh :D :P

...
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #262987 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
öhhizé... hacsak az emlékeim nem csalnak, márpedig, kivételesen azthiszem jól emlékszem, 23-án át lett utalva a pénz... és igazából túlságosan parázós típus vagyok ahhoz, hogy ne vegyem észre, hogy nem vagyok rajta azon a listán... :(
sőt, még a "rajta vana listán" oszlopban sem, pedig biztos, hogy ott kéne lennem...hjajj...

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #262984 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

gilloth írta: és remélem, nem lesz nagyon, nagyon sok túra :oops: :oops: mert nem vagyok elég fitt :oops: :oops: habár addig még lehet gyakorolni... :P 8)


Szvsz a túrázás mindig fakultatív program, úgyhogy ne aggódj! :wink:

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #262943 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Narbeleth írta: A kérdőívet meddig lehet kitölteni? MMint mikor kerül feldolgozásra?


Csak a Te kedvedért :wink: :

"Kedves MTT "Nagy Nyári" Táborra (Várgesztes) Jelentkezők!

Elkészült a második tábori kérdőív, mely a csapatbeosztást hivatott megkönnyíteni.

Töltsétek ki kérdőívet
június 30-áig , az alábbi linkre kattintva:

tolkien.hu/mtt_nagytabor2005pre2.php

Nick-változtatás esetén is mindenki a régi névvel fog szerepelni a listában (amit a jelentkezési lapon megadott), hogy a többiek felismerjék és beazonosíthassák. Ha valakinek elérési problémái vannak, forduljon Szürkéhez (sebcsaba) e-mailben ( sebcsaba@freemail.hu ) vagy priviben!"


Tehát június 30-ig, azaz legkésőbb HOLNAPIG! :idea:
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 2 hónapja #262942 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Jaj, nem tudom, én hova kerülök, de remélem, legalább egy olyan ember lesz akit már ismerek némileg, :) :) és remélem, nem lesz nagyon, nagyon sok túra :oops: :oops: mert nem vagyok elég fitt :oops: :oops: habár addig még lehet gyakorolni... :P 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #262911 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Narbeleth írta: A kérdőívet meddig lehet kitölteni? MMint mikor kerül feldolgozásra?


Minél hamarabb ;)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.495 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére