MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

×

Szavazás: Mekkora anyagi problémát jelent a nagytábor részvételi díjának kifizetése? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Nagyon fontosnak érzem a nagytábor intenzív Tolkien élményét, ha kell többet szívesen fizetnék érte.
6 16.2%
Ez az összeg nem okoz problémát, ennyi előtermthető egy ilyen időtartamú és programkínálatú táborért
18 48.6%
Egyértelműen az anyagiak döntenek: abba az MTT táborba fogok menni, amelyik olcsóbb.
4 10.8%
Mindenképpen a Relax tábor érdekel csak. Ha sokkal olcsóbb lenne, akkor sem választanám a nagytábort
7 18.9%
Mindkét táborba el szeretnék menni, és nem okoz problémát kifizeti mindkét részvételi díjat.
2 5.4%
Szavazók száma: 2 ( Sünee, sylvia )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 1 hónapja #268574 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Meghívó tábori találkozóra

Szeretettel meghívjuk az MTT 2005-ös Nagy Nyári táborának lakóit egy nyár végi összejövetelre: kertipartira! 8)

Időpont: 2005. Augusztus 28. vasárnap 15:00
Helyszín: Budakeszi, Domb utca, hrsz.: 4758 Aeglos kertje
Találkozó: 15:00 Budakeszi buszvégállomás. A 22/22 busz végállomása.

Megközelítés azoknak, akik egyénileg jönnek:

1. Autóval: Törökbálint és Budaörs felől az autópályáról a Budaörsi úton keresztül vagy a Moszkva tér felől (Budai MÁV kórház mellett el kell menni, és még tovább). Budakeszi autóbusz-végállomás, Kert utca, kanyarnál ráfordulni a Domb utcára, Domb utcán végig menni (balról erdő, jobbról felparcellázott mező, gyalogosokra nagyon kell figyelni). Ez egy hosszú utca, a végén van egy eltéveszthetetlen emelkedő (fák mindkét oldalt). Az emelkedő után az első kis utca balra, ahol a kertünk található. Az utca füves, nincs lebetonozva, nem lehet rajta kocsival felhajtani, és parkolni sem lehet benne. Ajánlatos parkolóhely: szemben a Suta utca, vagy valamelyik másik mellékutca. ( www.utvonalterv.hu Budakeszi, Suta utca célállomás megjelölésével…)
2. BKV-vel: Moszkva téren szállj fel a 22/22 buszra (azt hiszem, vasárnap csak az egyik jár a kettőből). Szállj le a végállomáson. (Budakeszi buszvégállomás: rendőrség, piac, vegyesbolt...) Keresd meg a szemben lévő Kert utcát. Menj be rajta addig, amíg el nem kanyarodik (vigyázz, a kanyar után az utca Máriamakkra visz). A kanyar után a Kert utcáról térj át a Domb utcára. Menj rajta végig (ez egy hosszú út, balról az erdő, jobbról felparcellázott telkek határolják, vigyázz az autókkal, a kanyarok miatt nehéz észrevenni a gyalogosokat, inkább az út mellett menj a fűben). Lesz egy eltéveszthetetlen emelkedő, annak a tetején rögtön fordulj be balra, és az lesz az utca, ahol a kertünk van. Füves, nincs lebetonozva, és van az elején egy villanyoszlop. Bal oldalon a második telek.

Program:

1. Csapatgyűlések: hozzál csapatpólót és kendőt. Akinél van csapatzászló, ne hagyja otthon, hozza!
2. Számháború (ha van rá igény)
3. Kreatív sarok: üvegfestés, textilfestés, szalvétatechnika
4. Kötetlen beszélgetés, napozás, eszem-iszom.
5. Diavetítés: A legjobb képek a táborról, zenés aláfestéssel.

Mit hozz magaddal:

1. pléd, pokróc, polifoam, hogy a fűbe tudj ülni (kullancsok miatt)
2. hosszú ujjú estére (szúnyogok és hideg miatt)
3. szúnyog és kullancs riasztó
4. fürdőruha (ez nem fontos, de jól jöhet…)
5. ennivaló: be lesz osztva, hogy melyik csapat mit hozzon
6. elemlámpa (ez sem fontos, de hazafelé jól jöhet).
7. csapatpóló, csaptkendő, Szó… :)

Enni-innivaló:

1. Hyarnustar: gyümölcsök: barack, nektarin, szilva és dinnye a javasolt!
2. Hyarrostar: chips, sajtostallér, ropi, perec, pogácsa
3. Forostar: szendvics, édes keksz
4. Andustar: édes sütemények, otthon sütött előnyben, lembas, keksz, kalács
5. Orrostar: higítható szörp(!!!), gyümölcslé, (esetleg egy naagy doboz fagyi)

Minden csapat beszélje meg a topikjában, hogy ki mit hoz. Feltétlenül hozz enni vagy innivalót, mert délután háromtól egészen estig tart a találkozó. A belépő a tábori találkozóra az étel (vagy ital) amit a csapatodnak hoznia kell. Legalább annyit hozz, amennyi egy főre elég. Keletlakók (dúnföldiek) is járuljanak hozzá valami étekkel a talihoz!

Házirend (kertirend :) ): Mindegy, hogy mit iszol és mit szívsz el, az a fontos, hogy maradj megközelítőleg józan!

A találkozó este 9-ig tart. Sötétedés után lesz a diavetítés, utána megyünk haza. Jó lenne, ha nem egyesével szállingóznátok haza, hanem csoportokba verődve, mivel kietlen helyen kell egy kilométert gyalogolni.

Van egy térkép csatolva a levélhez amit este kaptok majd, azt mindenki nézze meg alaposan, nehogy eltévedjetek. A térképen a vastag sárga út, ahol a 22 busz jár. Piros pont a 4. oszlopban jelzi a helyet, ahol a telek van. Ha valaki nem a csoporttal jön a három órás találkozóra, az szóljon nekem, hogy tudjam, ki az aki egyedül jön. Ha eltévedtek, hívjatok fel a 06-70/635-39-75 telefonszámon.

A tábori DVD-k sajnos nem készültek el a találkozóig, mivel a digitalizálással, az anyaggyűjtéssel és a kiírással járó munka sok ideig tart. Szeptemberre remélhetőleg elkészülnek. Átvenni majd az erre szervezett találkozókon lehet a budapestieknek, a vidéken vagy külföldön lakóknak postán adjuk fel a DVD-t, ha rendeltek. Rendelni az aeglos@easymail.hu címen lehet. A DVD ára 1000 ft.

Fontos, hogy eső esetén a program egy héttel később lesz megtartva, szeptember 4-én. A Találkozó ugyanúgy 15:00-kor lesz a megadott helyen.

Szeretettel várunk minden táborlakót és keletlakót!
táborszervezők

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #268553 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Aeglos írta: A tábori találkozó augusztus 28-án vasárnap lesz. A főoldalon rosszul van kiírva, mert a Relax-tábor szombatig tart. Bőven tud jönni minden ember, aki a Relaxba is elment...

Helyszín ügyében akadt jobb ötletem is mint a telek.

A napokban döntünk!

Már kijavították a főoldalon! :wink:

Izgatottan várjuk azt a mailt! :P
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #268323 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

főoldal írta: Időpont:
A tábori programok kezdete :
2005. augusztus 21. (vasárnap) 15 óra
A tábori programok befejezése:
2005. augusztus 28. (vasárnap) 14 óra.


A tábori találkozó augusztus 28-án vasárnap lesz. A főoldalon rosszul van kiírva, mert a Relax-tábor szombatig tart. Bőven tud jönni minden ember, aki a Relaxba is elment...

Helyszín ügyében akadt jobb ötletem is mint a telek.

A napokban döntünk!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #268312 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Aeglos írta: TÁBORI TALÁLKOZÓ INFOK

Sziasztok!

A tábori találkozó előreláthatóan augusztus 28-án vasárnap lesz. Azért nem szeptemberben, mert akkor már elkezdődik a suli, a tábvezek elutaznak, nem lesz már nyár, stb fontos indokok miatt.

A találkozó idén rendhagyóan egy kertiparti féleség lenne. Koradélután, úgy 3 óra körül kezdődne és 9-10 óráig tartana (vagy ameddig jólesik, de csak sötétedés után tudunk vetíteni).

Néhány szó a programról: Mivel az eddigi találkozók főleg képnézegetésből és vetítésből valamint egyhelybenülésből álltak, úgy gondolom, hogy most ne nézzük meg az összes képet és videót, hanem legyen délelőtt kézműveskedés, játék-sport, evészet, ivászat, beszélgetések, spontán csapatgyűlések, amitakartok. (A telek közvetlenül az erdő mellett van).

Utána 8 óra körül felállítanánk egy paravánt, meg vásznat, amin lehetne vetíteni. Amit levetítenénk, azok a legjobban sikerült videók, valamint egy válogatás a legjobb képekből, zenés diavetítéssel. Utána is lehetnek további képnézegetések egyéni igény szerint.

Az ételről-italról az egybegyűlteknek kell majd gondoskodni, csapatonként lesz kiosztva, hogy kinek milyen sütit, illetve italt kell majd hoznia!

Az összes képi és hang anyagot amit a táborban termeltetek, meg lehet majd venni DVD-n aminek az ára valószínüleg 1000 forint körül mozog majd. Ehhez az kell, hogy tényleg mindenki juttassa el kriszanának egy CD-re kiírva a képeit amiket fotózott/videózott (a rövidfilmeket is!).

Előzetes információk kellenének, hogy kb hány darab DVD-t írjunk meg előre. Ezért kérek mindenkit, aki szeretne DVD-t, hogy írjon nekem ímélt az aeglos@easymail.hu címre. Annyi DVD-t írunk, ahány érdeklődő van, úgyhogy ne késlekedjetek szólni.
Aki szeretne segíteni a DVD elkészítésében, vagy a diavetítés összeállításában, az is ímélben jelentkezhet nálam, a fenti címen.

(Az itt leírtak a találkozóval kapcsolatban még szigorúan nem hivatalos információk, mivel még nincs helyszín arra az esetre, ha rossz idő, vagy eső lenne, nincsen lefixálva az időpont. Ezek az adatok arra szolgálnak, hogy tudjatok előre tervezni. Ha bárki közületek tud olyan helyszínt biztosítani, ahol 100 ember elfér, van víz és villany, és zárt, szóljon!!!)


Nos?
Áll még a dolog?

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #268287 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Eglarcarien írta:

Olosta (Aelalin) írta:

Toma gazda írta: hűha aztat nemtudom, valameik valinori csajszit kell megkérdezni.

mert így mandos létemre nemtom a szöveget


A dalok szövegei (a napbúcsúztató, meg a valás is) bent vannak a topicunkban (Andustar), csak kicsit vissza kell keresni. :wink:


Olosta: és a dallamok? ;) Mert a Napbúcsúzatóét tudom, de az "Erulaitaléét" nem...


A dallamokat elvileg Galen csinálja. :roll:
Az Erubigyuszt pedig a Ghymes - Január c. számának dallamára énekelték a lányok (ha jól emlékszem).

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #268277 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Olosta (Aelalin) írta:

Toma gazda írta: hűha aztat nemtudom, valameik valinori csajszit kell megkérdezni.

mert így mandos létemre nemtom a szöveget


A dalok szövegei (a napbúcsúztató, meg a valás is) bent vannak a topicunkban (Andustar), csak kicsit vissza kell keresni. :wink:


Olosta: és a dallamok? ;) Mert a Napbúcsúzatóét tudom, de az "Erulaitaléét" nem...

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja - 19 éve 3 hete #268263 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Panni írta: Aeglos, ha szépen nézek rád, kiírnál egy listát, hogy kiknek a rendelését kaptad meg? :szépennéz:


na jó 8)

Cala
Lindír
Nodlee
Stara
Eglar
Estel
Panni
Szürke
Erda
Inez
Inez barátnője
Brisa
Rana
Dalma
Nellas
Patiszon
Sirgon
Meleth-lin
Toma
Esgal
Varga Dóri
Ille
Silima
Ring
Nília
Cueddo
Malendil
Virág
Panda
Ery
Serrana
Yavanna
Eldamyn
Marci
Drowse
Zarándok
Rohin
Niph
Gilgolwen

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #268261 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Aeglos, ha szépen nézek rád, kiírnál egy listát, hogy kiknek a rendelését kaptad meg? :szépennéz:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #268260 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
csillagocskák!
úgy emlékszem, hogy direkt megkértelek rá Titeket: az e-mail-re küldjétek a dvd igényt. persze aki priviben küldte, már azt is felírtam, de kérlek titeket, hogy mivel az itteni fiók könnyen betelik, ne írjatok privit.
8O

Sajnos úgy néz ki, hogy a tábori találkozóra még nem lesznek kész a DVD-k. De biztosítok mindenkit afelől, hogyha rendelt, akkor megkapja. Ha máshogy nem, a címére elküldjük, ha vidéki. A budapestieknek lesz szervezve majd tali, ahol átvehetik. Sajnálom, hogy nem jön össze, de az anyaggyűjtés a digitalizálás, és a kiírás mind sok időt vesz igénybe.

Egyébként eddig 25-en rendeltek...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #268254 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Toma gazda írta: hűha aztat nemtudom, valameik valinori csajszit kell megkérdezni.

mert így mandos létemre nemtom a szöveget


A dalok szövegei (a napbúcsúztató, meg a valás is) bent vannak a topicunkban (Andustar), csak kicsit vissza kell keresni. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #268253 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
És kik voltak valinori csajszik? :) Csele pl?

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #268249 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
hűha aztat nemtudom, valameik valinori csajszit kell megkérdezni.

mert így mandos létemre nemtom a szöveget

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #268229 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Toma: az Endelír-féle ének is, amit a valinori tüncök énekeltek? ("Eru, imádkozunk", meg hasonlók voltak benne)

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #268223 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Az Andustar csapat szövege azthiszem Anaklimonnak megvan mindkettő a humoros is meg a komoly is

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #268221 Írta: Malendil
Malendil válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Tinuviel/Lygia írta: T. csapatdarabirók! Nagy keres lenne, hogy a darabok szoveget felrakjátok a Kreativ Szekcioba? :oops: :wink: Szeretnénk újra élveyni őket...


Öhm, attól tartok nem fogok begépelni hat oldal kézzelírott szöveget. Kézzel leírni is eltartott egy darabig. És különben is csak a mesélő szövege volt az utolsó betűig leírva, de az nagyrészt megtalálható a Szilmarilokban. :) + A DVD-n biztosan hallható lesz, bár állítólag a felvétel nem lett tökéletes. De anélkül úgysem biztos, hogy igazán jó, mert nagyon hozzátartozott az árnyjáték, ami leírhatatlan + némileg módosíthatott rajta a hangsúly is.
/Az Orrostar előadás szövegéről van szó./
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #268201 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Rion (Orome) írta: ha lehetne egy indiszkrét kérdésem.....................hogyan lehet belépni az Mtt-be?


Innen megtudhatod: www.tolkien.hu/view.php?m=5&c=5&a=998

Brisa
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #268188 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
ha lehetne egy indiszkrét kérdésem.....................hogyan lehet belépni az Mtt-be?
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #268179 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
T. csapatdarabirók! Nagy keres lenne, hogy a darabok szoveget felrakjátok a Kreativ Szekcioba? :oops: :wink: Szeretnénk újra élveyni őket...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #268168 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Szerintem most lehetnének valami törp népek nem? Az tök jó lenne. Piszok jó könyv az a Szilmarilok! nemrég kezdtem el olvasni, és tök jó!
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #268008 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Sziasztok!
Én új voltam, ebben a táborban, és nagyon örülök, hogy sok embert megismerhettem, és köszönöm nektek, a sok-sok élményt, amit a tábvezek, és mindenki által átélhettem :D :wink: Tök jó volt a tábor, és ti is!!! Köszönő listát most nem írok, mert az egész tábort fel kéne sorolnom :wink: Na jó, azért pár embert kiemelek:
Elsősorban a távvezeknek szeretném megköszönni a programokat,
aztán Anának, a csapvezünknek, mert tök jó arc, meg minden..
meg azoknak az embereknek, akikkel tudtam párszót váltani, főleg csapattársaknak, de mindenki másnak is!!!!
Sok puszi mindenkinek, és alig várom a jövő évi tábort!!!

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #268006 Írta: Cala
Cala válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
az a helyzet, hogy hiányoztok.. táborostól mindenestől.. stb.

...
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267973 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Rion (Orome) írta: Nem lehet tudni, hogy mi lesz a következő tábor témája?

Örülök, hogy ennyire lelkes vagy, de nem. Még a pályázatot sem írták ki a következö táborra. Márpedig a téma kiválasztása a leendö szervezök feladata.
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267969 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Nem lehet tudni, hogy mi lesz a következő tábor témája? És Jani bejelentkezett a fórumba? Tudjátok az Andustaros Jani. Vagy más néven Tulkas.Hmm? :sauron1:
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267790 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Még semmit nem olvastam vissza, bár majdnem egy hétig nem volt netem, mindenesetre itt az én élménybeszim :wink:

thilanna.freeblog.hu

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267771 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
utólag is elnézést szeretnék kérni azoktól, akiket valahogy idegesitettem. Jüvőre tanulok a hibáimból. Köszönöm :sauron1:
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267770 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Üdv mindenkinek!!!

Eljutottam odáig hogy befirkantsam véleményem.

Először is Köszönet a tábvezeknek amiért létrehozták a tábort, s ezzel lehetőséget adva hogy sok régi emberkével találkozhassak./me 1 éve nem láttam senkit.
Nagyon örültem hogy ott lehettem veletek, örülök hogy sok embert megismertem, s a régi ismikkel is sokat beszélgethettem.

Néhány emberkét felsorolnék! de kiemelem hogy mindenkit akit nem írok ide ugyanúgy ideírnék, ha lenne időm. Aztán külön köszönet ORRostar csapatának amiért csapattag lehettem, s köszönöm a megköszöntést is, kedves emberek között tölthettem be a 20 életévemet. Nagyon jól esett, és ez örök emlék lesz!!!!!

Stara Nővérkém!: Örülök hogy egy év és aqnnyi levél után , végre élőben ismét rengeteget beszélgethettünk!
Adelard Húgom:szintúgy jó volt beszélgetni, meg a sok lelkizés.......és tudod ne add fel!
Erda-Pici lányom: Végre megint sikerült találkozni, és nem sokat beszélni...........légy vidám.....
Csele::iszónyuan jó fej voltál, s megint a primitiv ember viccek jók voltak

S felsorolás szintjén: Örülök hogy megismertem és sokat beszélgethettem: Panda, Kincső, Nóli, Eldamyn, Saci, Lindir,Gilloth, Ranamarth, Milendória,Estel, Toma, Nellas................és még sokan mások!!!!!!!!!!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267750 Írta: Cala
Cala válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Sirgon Esgalnor írta:

Rayan írta: Sirgon, ezekkel tökre egyetértek =) Mondjuk az még jár, hogy Andustaréknál láttam a legszebb zászlót =)

Hála Nodleenak. Minden alkalommal megnéztem amint festi, ahányszor elhaladtam a háta mögött. No meg a Hyarnustarosok szarvasos, indás zászlóját is nézegettem eleget, csak az nem készült el teljesen.


Hát igen :) büszkék is vagyunk rá ;)

...
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267749 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Őszintén szólva én élveztem, h rekedtre üvölthettem magamat a sötét erdőben.. :D
A túszoktól elkobzott ivóvízért pedig utólagosan is örök hála. Az utolsó negyedórában már csak VÍZ-et tudtam hörögni a VÉR helyett... :P

Zsír dolog táborzargató keletlakónak lenni. 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267734 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Remzy írta: ugy lett Lau meg Ladis meg Rogue meg Estel meg Noodle a túszunk hogy kijöttek :P azaz Noodle kijött a többiek meg már kinn voltak :P mi meg gonosz keletlakókhoz hűen hát izé ... túszokat ejtettünk :P

aztán persze az öszes túszt beeengették ... mi meg kuksolhattunk a vár mögött -.-

Velem egy picit bonyolultabb volt a helyzet... Az Aldarion-búcsúztató alatt már volt valami a levegőben, így én is készültem, hogy ne érjen váratlanul az esetleges támadás... amikor elkezdődött az ordítás, nem tartottam a néppel, hanem SZÓlóban tartottam szemmel a közeledő támadókat, aztán addig sikerült óvatosan hátrálnom (a bekerítést kijátszandó), hogy végül a pajzsfalon kívül maradtam, és a támadók háta mögött kényszerültem a várba visszajutni, kerülve az észrevételt. Ezt véghez is vittem, az utolsó szakaszon egy az útra érkező oldalsó lejtőn felkapaszkodva sikerült a támadók elé kerülve feljutnom a várba, ám valahogy odabennt megint elkapott a szabadság utáni vágy, és egy óvatlan pillanatban kiszaladtam a kapun, és elbújtam az emelvény mögött. Így maradtam kívül a várfalon, önszántamból, és bizony nem bántam meg, azután sem, hogy hivatalosan is "túsz" lettem... elvégre végsősoron jó arc népek voltak azok a dúnföldi keletlakók... ;) :D
[size=9:1u381ogo]Így legalább nekik adhattam az ivóvizem egy részét is, 'leendő' barátságunk jeléül... :roll: 8)[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #267714 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
És ezennel megemlíteném még Pandát, aki legyártott egy tábornyi karkötöt, ezzel együttesen erösítve a fortiriosi és csapat identitást.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.493 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére