Gondor követei - Beszélgetések

Több
17 éve 9 hónapja #305885 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Akkor emberek!
Ha jól látom, maradt a Kálvin-téren való tali, és utána majd eldöntjük, hogy melyik teaházba megyünk. Kérdés: akor most 2-kor találkozunk? (:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #305774 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
A drágábbat sztem is hanyagoljuk, és ha lehet, ne legyen túl füstös...(ez nem azt jelenti, h tilos legyen a dohányzás, hanem hogy lehetőleg ne legyen tömény füst...mert voltam már ilyen helyen, és nem volt kellemes utána az összes cuccomat kimosni, a kabáttól kezdve a sapkáig mindent...)
köszi (: egyébként nekem is mond1, hova megyünk (:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #305736 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Nekem mind1 hova megyünk, de szerintem a drágább helyet hanyagoljuk, a többi bmelyik lehet, de ha a többiek odakarnak menni felőlem is mehetünk.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #305723 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Na, emberek... aktivizálódjunk:) Szóval, a helyszínre az én ötleteim:
Mozaik teaház- ezt ajánlották többen is, állítólag nagyon jó hely, én még nem voltam de néztem a honlapjukat, tényleg jónak tűnik:) egytől nyit és 2 helyen is van, a Veres Pálné u az egyik, az nincs messze a Kálvintól.) Mondjuk egyetlen gond lehet: nem tudom mennyi helyvan, h elfogunk-e férni. Max lefoglaljuk.
Vörös Oroszlán- Itt már sokszor voltam, jó hely:) Van több helyen is de a Ráday utcai nyitva van 3tól. Itt elég hely van:) bár itt sme árt azért foglalni.
Zöld teknős teaház- itt rengeteg hely van, meg rengeteg tea, itt is voltam már, nagyon jó kis hely.) Mondjuk nem túl olcsó..ha jól emléxem még a cukorért is fizeti kell :P Fél11től nyit, csak ha ide akarunk menni akkor érdemesebb a Nyugatinál talizni mert a Jókai utcában van.
Palacsintaház:- Na itt még soha nem voltam de nagyon érdekel milyen hely lehet:) állítólag van egy csomóféle palacsinta, de azonkívül teák is meg kávék is meg forró italok meg turmixok... ha vki esetleg nem akar teázóba menni, megnézhetjük:) az a baj nemtudom nyitva van-e vasárnap:P

Na kérek reakciókat h melyik lenne a legjobb szerintetek, aztán eldöntjük :) Vagy ha van egyéb javaslat, azt is írjátok meg nyugodtan;)
és GYERTEEEEEEEK sokan :) )
cupp

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #305678 Írta: Rohin
Rohin válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések

Celebrom írta: Adelárd lécci tegyél közzé helyszínjavaslatokat!Köfi!Oszt majd foglalunk!Mindenki téliálmot alszik?
Akiről én eddig tok: Virág, Orsi, Vewy, Mio, Kincses, Lamy, Inczy nemtom , Rohin nemtom, Adelárd, Anglachel, Én.Botsánat ha vkit kihagytam, gyertek minél többen , h legalább rá lehessen fogni h csapattali.Vigyek fr kártyát?


Rohin jön, legjobb tudomásom szerint. Szerintem hozz kártyát, maximum nem használjuk.

- Az énekesmadár.
- Úgy ám. A rigó.
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #305610 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Adelárd lécci tegyél közzé helyszínjavaslatokat!Köfi!Oszt majd foglalunk!Mindenki téliálmot alszik?
Akiről én eddig tok: Virág, Orsi, Vewy, Mio, Kincses, Lamy, Inczy nemtom , Rohin nemtom, Adelárd, Anglachel, Én.Botsánat ha vkit kihagytam, gyertek minél többen , h legalább rá lehessen fogni h csapattali.Vigyek fr kártyát?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #305508 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Bocsánat, hogy így nem vagyok aktív, csak nem vagyok gyakran netközelben, úgyhogy Celebrom, vagy valaki hívjon már fel, hogy végülis mikor meg hol lesz... Köszi. Amúgy én biztos hogy megyek, akármikor lenne is :wink:

No. Sok sikert a szervezéshez :D

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #305479 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
A gyufaszál is megteszi, nyáron tökéletesen bevált.
26-a számomra messze van és bizonytalan, de a következő viszontlátásig mindenkinek nagy ölelés + 2x1 pusz/fő.

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #305370 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Hahó emberek!Eddig unézki, h 26-án 2-kor találkozunk mondjuk megint a kálvinon, oszt elmegyünk 1 tejázóba (Adelárd majd segít a döntésben h hova).De ha valakinek vmi ötlete van hallgatjuk.Pók nem jön uhogy pókerezést csak úgy tudunk csinálni ha mondjuk viszünk mi kártyát, veszünk jó sok ropit és azokkal helyettesítjük a zsetonokat, de szerintem ha nem játszunk úgy is jól elleszünk (múltkor se unatkoztunk).

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #305295 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
No mi volt meséjjjjjetek! 8O

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #305208 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Összegezzünk, m unézki a sziszegők is felébrettek, közben arra felé is nézegessetek.Kinek, mikor , hogyan jó?Ki jön akkor tőlünk?Lehet h jön Mio, ill Vewy is, de majd kiderül.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #305027 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
A kettő sztem nekünk is jó, bár még nemtoom, lehet, h három lesz belőle, de azt még úgyis megírom...helyszín nekem mind1 (: csak jó legyen (:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #305021 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Végre vki beírta a sziszegőkhöz!Szóval tessék gyülni és időpont ill helyszín javaslatokat adni.Múltkor 2-kor találkoztunk a kálvinon és teázni mentünk.Most kinek mikor jó?Nekem a múltkori megfelel.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #305018 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Végre vki beírta a sziszegőkhöz!Szóval tessék gyülni és időpont ill helyszín javaslatokat adni.Múltkor 2-kor találkoztunk a kálvinon és teázni mentünk.Most kinek mikor jó?Nekem a múltkori megfelel.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #304888 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Nem.Délután vmikor úgy mint múltkor.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #304876 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
november 26.-án, gondolom egész nap.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #304873 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Hová? Mikor?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #304836 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések

Celebrom írta: Már szóltam póknak.Kiírtam iwiwre, szerintem a találkozásokba nem kéne, mondom nem tábori tali lesz, persze 1-2 ember attól függetlenül jöhet, de ahogy gondoljátok,nekem mind1.Többiek?


Angwen, Ery jönnek/jöttök?

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #304835 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Jó, hát én szerintem elmegyek. Mondjuk az akkor épp van programom. Aktív semmittévkedek. De megpróbálhatom lemondani... Csak elengedjem magam.

:P

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #304757 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Már szóltam póknak.Kiírtam iwiwre, szerintem a találkozásokba nem kéne, mondom nem tábori tali lesz, persze 1-2 ember attól függetlenül jöhet, de ahogy gondoljátok,nekem mind1.Többiek?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #304752 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
én sajnos megint nem tudok menni valószínűleg mert épp az előző héten leszek Bp-n, így nem hiszem hogy mehetek. (BME nyíltnap) :? :(

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #304746 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések

Celebrom írta: Ja és szerintem amúgy bárki jöhessen más csapatokból is, de azért ne tábori talit szervezzünk :) !(bár szerintem a múltkori 5 embert alig szárnyaljuk túl , uhogy bárkit szívesen gondorinak nyílvánítunk).


Sztem be kéne ír(at)ni megint a Cardolani topicba is. (vagy akár a találkozásokba is, ha már bárki jöhet:) )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #304712 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Ja és szerintem amúgy bárki jöhessen más csapatokból is, de azért ne tábori talit szervezzünk :) !(bár szerintem a múltkori 5 embert alig szárnyaljuk túl , uhogy bárkit szívesen gondorinak nyílvánítunk).

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #304711 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Én asszondom legyen!De most gyertek többen azért szóltunk előbb.Helyszin , időpont javaslatokat várjuk.Több mint valószínű, h teázunk mint múltkor, de várjuk a javaslatot. Szólunk a sziszegőknek is.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #304660 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
sziasztok! mit szólnátok, ha szerveznénk egy csaptalit két hét múlva vasárnap (nov.26-án)?? szóljon, akinek jó (:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #304339 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Teáztunk, pletyiztünk, röhögcséltünk, oszt ennyi!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #304317 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
én se tudok korcsolyázni, de meg akarok tanulni, szal benne vagyok...bár ez attól függ, milyen hideg lesz...és befagy-e rendesen a balaton...remélem igen (: és erre már mindenképpen elmegyünk, főleg ha téliszünet (:
meséljetek, mi volt? mit csináltatok?

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #304247 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
ezt sajnos nem lehet így megszervezni mert ugyebár elsősorban a Balatontól függ. Anglachel majd levágunk a lábadból. :twisted: :D

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #304231 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések

Holtak vezére írta: ti tudtok korcsolyázni? :) csak mert idén is befagy majd a Balaton (remélem) és Budapestről nem kell éveket utazni hozzánk és lehetne majd egy kocsolyázós talit csinálni. vagy akár Budapesten is valami jégpályán. aki nem tud korcsolyázni annak is ajánlom, úgy sokkal viccesebb :) (ja és a Balaton nem veszélyes, és aki alatt beszakad a jég az sem hal meg (egyből))


Én nem tudok, de elmegyek. Szerintem még nem találták fel a 48as korcsolyát, úgyhogy nekem nem fog menni (: Viszont ha tényleg lesz ilyen, akkor kezdjük el most megszervezni, ok? Hogy akkor mindenkinek jó legyen. Mondjuk téliszünet? :wink:

Amúgy annak ellenére, hogy 5en voltunk, nekem nagyon tetszett az első csoporttalink. :D

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #304180 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
ti tudtok korcsolyázni? :) csak mert idén is befagy majd a Balaton (remélem) és Budapestről nem kell éveket utazni hozzánk és lehetne majd egy kocsolyázós talit csinálni. vagy akár Budapesten is valami jégpályán. aki nem tud korcsolyázni annak is ajánlom, úgy sokkal viccesebb :) (ja és a Balaton nem veszélyes, és aki alatt beszakad a jég az sem hal meg (egyből))

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.468 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére