Gondor követei - Beszélgetések

Több
17 éve 4 hónapja #323484 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
sajna nem jó az se, akkor jönnek a franciák...újabb cserekapcsolat...

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
17 éve 4 hónapja #323405 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Na, hát ha ennyire nagy az érdeklődés, akkor én is meccsre megyek inkább.. viszont mit szóltok egy május 6 vasárnaphoz? kérek visszajelzést, h kinek jó ?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #323284 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
most jöttem rá, h szombat nektek munkanap, nekünk megadták igazgatói szünetnek... bocsi...hát sajnálom, de vasárnap viszont mi nem tudunk menni... :( jó szórakozást azoknak, akik mennek!!

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #323189 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
ajjjj....az a gond, h anyu névnapja lesz, és jönnek rokonok meg barátok :( :( :( a fenébe...már nem tudjuk átszervezni szombatra, ugye? ...most jutott eszembe, meg most szervezi anyu, h kik jöjjenek... :?

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #323169 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Azért szerveződjetek, m a sziszegők is ráharaptak a horogra.Anglachel most hol a búsba vagy?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #322940 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Én nem bíztos, hogy tok menni.Mikorra gondoltatok és összesítsük ki jönne!!!!!!!!!És vki szóljon a sziszegőknek, mert késő lesz!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #322859 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
ok, igazatok van:) remélem vasárnap is jó idő lesz.) télleg amugy szoljatok mindenkinek aki még nem tud róla. ja és izé... hozzatok labdát meg frizbit akinek van.)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #322781 Írta: Rohin
Rohin válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Vasárnap nekem is jó... és szerintem is inkább szabadtéren legyen, mert az jobb. Viszont akkor ne a Kálvinon találkozzunk, hanem a Margit szigeten a buszmegállóban...

- Az énekesmadár.
- Úgy ám. A rigó.
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #322481 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Én benne vagyok, de ugytűnik terjeszteni kéne.Uhogy hajrá iwiw!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #322456 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Szerintem nekünk is jó...akkor teaházas tali legyen?...és mit szólnátok vmi kinti helyhez, mivel olyan gyönyörű idő van, én a Margit szigetre gondoltam(:...már voltam mostanában ott, és nagyon jól éreztük magunkat, mert süt a nap, meleg van, sztem ne egy teaházban gubbasszunk, mikor kint is lehetnénk a szabadban...sztem a teaház télen jó, mikor kint hideg van, és az ember egy meleg teára vágyik...de ez csak egy ötlet(:
mit szóltok?nem jó?
puszi mindenkinek!

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #322114 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Támogatom!Az idöpont megfelel.Azt beszéltük, h ismét próbálkozunk a sziszegők elhívásával.Tesség jelezni.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja - 17 éve 5 hónapja #322068 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Kedves gondoriak! Azt találtuk ki hogy össze kéne hozni megint egy olyan teaházas gondori talit mint amilyenek ősszel voltak, mert az milyen jó:) ki ér rá április 22én vasárnap? Tali Kálvinon 2kor, szokás szerint. Gyertek minál többen ;)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #321834 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Boldog Húsvéti Ünnepeket minden kedves gondorinak:)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #321552 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Én benne vagyok mint mindig ugye (:
Jelentkeztem táborba jee :D

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #320773 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Uccu neki, látogassuk meg Ranát.
Egyéb jó ötletet szívesen látok, várok,
s egyúttal áldásom rátok.
A bolond topickból jövök.

Cel még sok ilyen poént kérekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!
Szétnevettem
szobámban a csendet.

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #320182 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Ja..amúgy megjöttem Belgiumból és fantasztikus volt.Bár én legjobban a repülést élveztem az 5 napból:)
Ám sajnos most búcsúzom,mert kezdetét veszi az érettségi hajtás,így nem nagyon leszek honlap közelben.
Legyetek jók,táborban talizunk;)
üdv!

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #320160 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Na lassan gondorom mindenki visszatért kicsiny hazánkba, esetleg 1 csapattali?!Ébresztőőőő!"Apa kezdődik..." :)

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 6 hónapja #319262 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Őőő Raczka a király lehet, Gilz meg a királynő, ha legutóbbi értesüléseim helyesek (:
És ki nyerte a jelmezversenyt?

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
17 éve 6 hónapja #319246 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Télleg jó volt!A jövő7 nekem se jó!Gilz és Raczka, találki melyik a királynő :) !

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 6 hónapja #319242 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Nemtom, mikor legyen? Nekem mind1, csak jövő héten ne. Milyen volt a farsang? Sajna nem tudtam menni, de kvára sajnálom. Ideges is voltam, na mind1, azért remélem jól sikerült. Ki lett a bálkirály/királynő?

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
17 éve 6 hónapja #318717 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Mikor?????

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525
Téma zárolva.
Több
17 éve 6 hónapja #318335 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Khm Csapattali?!!!Anglachel??!!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 6 hónapja #317829 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Jobbulást Rana!
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #317548 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
ÚÚÚÚ te szegény (mmint Rana)!!!!Hát reméljük hamar felépülsz.Hát igen nemtom mi legyen a csapattalival.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #317547 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések

Ranamarth (Endóriel) írta: Hát srácok,túl vagyok a szalagavatón.Végre nekem is van szalagom.Azért nagyon hiányoztatok és sajnáltm,hogy sneki nme lehetett itt...de remélem eljutok Farsangra,és akkor bepótoljuk;)

Na igen...az előzőeket még a bál előtt írtam...most jelenleg becsomagolt lábbal ülök itthon,ugyanis rosszul léptem este,kifordult a bokám és most jelenleg nem tudok ráálni a jobb lábamra...ezek után mondja valaki,hogy nem én vagyok az egyik legpechesebb ember... :?


szegény!! jobbulást! remélem farsangig meggyógyul a bokád :?
csapattaliról csak annyit, h teljesen be vagyok táblázva farsangi bálig egész biztos, h nem érek rá egyik hétvégén sem, hétköznapok alapból kilőve...ja, és farsangi után meg belgium...hát sehogy se akar ez összejönni... de felőlem márciusban csinálhatunk majd egy csapattalit, én 18án jövök haza, jövőhétvégén összehozhatunk vmit...előtte is szervezhettek, de sajna én nem tudok ott lenni...
ha szerveztek, jó szórakozást, farsangi bálon találkozunk!!

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #317505 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Hát srácok,túl vagyok a szalagavatón.Végre nekem is van szalagom.Azért nagyon hiányoztatok és sajnáltm,hogy sneki nme lehetett itt...de remélem eljutok Farsangra,és akkor bepótoljuk;)

Na igen...az előzőeket még a bál előtt írtam...most jelenleg becsomagolt lábbal ülök itthon,ugyanis rosszul léptem este,kifordult a bokám és most jelenleg nem tudok ráálni a jobb lábamra...ezek után mondja valaki,hogy nem én vagyok az egyik legpechesebb ember... :?

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #317127 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Időpont javaslataim: 12, 17, 21 délutánjai, estéi. A Síriusz is jó hely könnyen megközelíthető, jöhetnek más ötlete is. Végleges eredményről majd értesülök valahogy, mert nem vagyon folymatosan a neten.

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #317039 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Hahó, eddig az volt a gond, h nem volt csapattali most meg síri csend és hullaszag.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #316814 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Igen, csapattali!!! :D Gyertek sokan!!!

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
17 éve 7 hónapja #316813 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Gondor követei - Beszélgetések
Gyerekek!Szeretnénk 1 csapattalit?(kis pókerezéssel).Ha igen tessék jelezni.Anglachellel már beszéltünk, esteleg jövő7 csüt?De tessék javaslatokat tenni!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.475 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére