TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Több
16 éve 9 hónapja #350745 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Nem kaptam választ a kérdésemre pedig fontos. Most akkor, hogy osztjuk be az embereket??

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350738 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Én odaadhatom a laptopomat, ha vigyáztok rá :P
Akár előadáshoz, akár nyomtatgatáshoz.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350733 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
én akkor dolgozom, este 8ig, úgyhogy nem tudok menni, majd kérhetek tudnivalókat?
Viszont érdeklődnék, hogy mennyi összeg lett megszavazva a büfének és hogy kaphatom e utalásbn, mert aznap reggel megyek csak bevásárolni Márkkal. És hogy kell e üdítő (sztem kell, mert nagy haszna volt) és mennyit lehet (tavaly ugye ingyen kaptuk Ádám révén)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350732 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Emberek!

December 17-én hétfőn, 18 órakor LEP nagy megbeszélés. Itt véglegesítjük a programot és a költségvetést. Minden érintettet és érdeklődőt várunk.

(A helyszínről majd még jön infó...)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350729 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Hozzátszem, nem csak nekünk kellhet laptop, kell nyomtatáshoz meg ehhez-ahhoz, ahogy legutóbb is láttam, biztos ami biztos, legyen több!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350728 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Tökéletes, az mtt-jével 1üt összesen a 2 projektor +van, már csak még 1 lap-top kellene.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350727 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Igen, egyetlen darabot az én felelősségemre, csak az én kezembe adva, csak tőlem visszavárva.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350726 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Rózsáéval együtt összesen...:1.Projektort is ajánlott?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350725 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Rózsa is felajánlotta a saját laptopját, nem tudom, említette-e már neked. Hány laptopunk van eddig?
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350724 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
2 lap-top kell!Ki tud felajállani az ismeretterjesztő előadásokhoz??????????????????????????????????????????????????????

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350719 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Egyértelmű, hogy hazahozom:))

(boccs az offért)

Most akkor ki fogja beosztani az embereket?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350710 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Rabyn írta: Kincső: azt azért előbb látni szeretném:)

Mivelhogy egy feladat volt...


na ne mondd :D természetesen látni fogod ;) de szombaton csak akkor vagyok hajlandó elcipelni (vastag kartonba van csomagolva), ha Te viszed haza utána :P (de ez már itt OFF)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350709 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Kincső: azt azért előbb látni szeretném:)

Mivelhogy egy feladat volt...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350707 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Kitől kaphatnék villámsebesen promóanyagot a LEPről a TLV-versenyzők borítékjába? A/5-ös vagy feleakkora reklámcetlire gondolok. Ma este, vagy legkésőbb szombat délig.

(Egyébként fel szeretnék ajánlani dekorációnak egy frissen érkezett gyönyörűszép A/3-as rajzot az egyik TLV-s csapattól, "a törpök vacsorája Bilbónál" címűt 8O :wink: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350693 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Remzymama/Tünde írta: Kelet felől?

Észak felől :P

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350688 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Ery írta: Mint kiderült január 5-én én dolgozom, ezért jöttömre legkorábban 15:00-re lehet számítani. Kérem az illetékeseket, hogy ezzel számoljanak.


Kelet felől?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350684 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Mint kiderült január 5-én én dolgozom, ezért jöttömre legkorábban 15:00-re lehet számítani. Kérem az illetékeseket, hogy ezzel számoljanak.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350638 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Sztem ez a félregépeléses probléma majd csak a dizájnváltással szűnik meg.

Amint lesz mit kirakni, bizonyára kint lesz a főoldalon, de a jelenlegi előzetes beharangozó elég soványka még reklámnak.

(Remélem, a rendezvény főpíárosa hamarost felfedi kilétét...) :roll:
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350634 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Nimashilin írta: Lehet, h már más is észrevette, most nem olvasom végig a topikot, de: mikor az ember gyereke megnyitja a főoldalról a LEP-hirdetést, fönt a táboros fotómontázson azt a feliratot látja, h "Magyar Tolkien Társásag". Gyász. Kezdjünk vele valamit! 8)


Hehe, és tényleg :D ez egyébként az egész főoldali MTT-szekcióra vonatkozik, most hogy így megnéztem :P

Egyébként pedig kikerülhetne főhírbe középre, most már a TLV-nevezés is lezárult! ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350629 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Lehet, h már más is észrevette, most nem olvasom végig a topikot, de: mikor az ember gyereke megnyitja a főoldalról a LEP-hirdetést, fönt a táboros fotómontázson azt a feliratot látja, h "Magyar Tolkien Társásag". Gyász. Kezdjünk vele valamit! 8)

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350588 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Jövő hét elején Plakátosztás!!!!!!!!!!!!
részletek később

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350586 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Alyr Arkhon írta: Javaslat:
Szerintem nagyon jó volna, ha a LEP-en kitennénk néhány barna csomagolópapír-faliújságot, mellé filctollat, ezzel a kéréssel:
"Írd ide azt az egy-két mondatot a Gyűrűk Urából/Szilmarilokból/Hobbitból ami számodra a legfontosabb" (vagy ami kifejezi azt amit neked a könyv/Tolkien jelent)


Köszönet, jó ötlet!
Javaslatod megköszönve és begyűjtve a Hangulatteremtő részleg által.
:-)

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350558 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Javaslat:
Szerintem nagyon jó volna, ha a LEP-en kitennénk néhány barna csomagolópapír-faliújságot, mellé filctollat, ezzel a kéréssel:
"Írd ide azt az egy-két mondatot a Gyűrűk Urából/Szilmarilokból/Hobbitból ami számodra a legfontosabb" (vagy ami kifejezi azt amit neked a könyv/Tolkien jelent)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350539 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Alyr Arkhon írta: Tessék jelentkezni őrségbe! (különben nem lesz aki megvédje a Vadaktól és a Másoktól a LEPet. :D )

Nem nehéz munka és nem egésznapi elfoglaltság, de ahhoz emberek kellenek.
Fiúk lányok vegyesen.


Szerintem írd azt, hogy feketét lehet ölteni és egyből több lesz a jelentkező :P

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350538 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Celebrom írta: Nem, az nem az én dolgom, utóbb ebben maradtunk.Ki tud felajánlani 2 lap-top-ot és 1 projektort még?


Talán 1 projektort tudok szerezni, még ma eldől. :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350529 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Nem, az nem az én dolgom, utóbb ebben maradtunk.Ki tud felajánlani 2 lap-top-ot és 1 projektort még?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350518 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Alyr Arkhon írta: Tessék jelentkezni őrségbe! (különben nem lesz aki megvédje a Vadaktól és a Másoktól a LEPet. :D )

Nem nehéz munka és nem egésznapi elfoglaltság, de ahhoz emberek kellenek.
Fiúk lányok vegyesen.

(Esgal: azért nem itt kéne szólni mert ha nem pont most olvasom a fórumot rég átmegy a másik oldalra mire idejutok... ejnye)


Alyr: ezúton is jelentkezem, vadat a vadak ellen jegyében... tudod, nekem van egy olyan szép nézésem, hogy amolyan szép felbőszülni készülő noldás, ami hatására az illető meggondolja, mihez matat, és mihez nem. :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350478 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
már nem azért de ezt nem Celebrom vállalta? vagy a tied? mert akkor neked küldöm... a kistácskámat a kérésekkel

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350477 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Akkor most vki. (nem én) magára vállalja, hogy egymaga beoszt mindenkit, vaaagy összeülünk msn-n vagy élőben vhol és beosztjuk a népeket?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #350472 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Alyr Arkhon írta: Tessék jelentkezni őrségbe! (különben nem lesz aki megvédje a Vadaktól és a Másoktól a LEPet. :D )

Nem nehéz munka és nem egésznapi elfoglaltság, de ahhoz emberek kellenek.
Fiúk lányok vegyesen.

(Esgal: azért nem itt kéne szólni mert ha nem pont most olvasom a fórumot rég átmegy a másik oldalra mire idejutok... ejnye)


/off

de véletlenül pont most olvastad, úh már nincs miért aggódni, nem? ;) egyébként ejnye, én mindig visszapörgetek a legutolsó hozzászólásig, amit olvastam. így nem marad ki semmi. fogadd meg te is, hasznos. ;)

/on

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.460 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére