TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Több
16 éve 8 hónapja #351793 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Remzymama/Tünde írta:
Még mindig lelkes sütisütőket keresek!!!! :lol: Eddig 2 férfiember jelentkezett :P Lányok ne maradjatok le!!! 8)


Igyekszem sütni vmit, mongyuk pogácsát, de nem igérem, ezért nem jelentkeztem... Meglátjuk mit hoz a jövő...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351788 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Alyr Arkhon írta:

Remzymama/Tünde írta: Akkor engem nem érint, mert akkor felhívott volna. Mondjuk tegnap este már egy kicsit késő volt szólni, nem? De olyan halaszthatatlan programom van, ami akkor is élt már. Úgyhogy mindegy.


Megpróbálom nem elfelejteni és elmondani este amit ide írtál.

[size=9:grd0mrgl]Ankalimonhoz képest ez meglepően korán és időben volt. [/size]


engem a nagy átlaghoz képest hívjon, ne az ő szokásai szerint, ugyanis az embernek nem az MTT körül forog az élete
(igen, dühös vagyok :evil: )

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351785 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Remzymama/Tünde írta: Akkor engem nem érint, mert akkor felhívott volna. Mondjuk tegnap este már egy kicsit késő volt szólni, nem? De olyan halaszthatatlan programom van, ami akkor is élt már. Úgyhogy mindegy.


Megpróbálom nem elfelejteni és elmondani este amit ide írtál.

[size=9:hhxl9ifn]Ankalimonhoz képest ez meglepően korán és időben volt. [/size]

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351784 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Akkor engem nem érint, mert akkor felhívott volna. Mondjuk tegnap este már egy kicsit késő volt szólni, nem? De olyan halaszthatatlan programom van, ami akkor is élt már. Úgyhogy mindegy.

Ha valakit érdekel, poharakat megvettem. Márkkal remélem szombat reggel tudok menni vásárolni, aztán ha nem, akkor megyek gyalog cipekedni lelkes önkéntesekkel.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351783 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Remzymama/Tünde írta:

Celebrom írta: Jah és Ankalimon üzeni, hogy hét elején szervezői megbeszélés lesz (valószínű, hogy 2-án).


a megbesszel van valami??? én ma már nem érek rá, tegnap jó lett volna...

Még mindig lelkes sütisütőket keresek!!!! :lol: Eddig 2 férfiember jelentkezett :P Lányok ne maradjatok le!!! 8)


Megbesz ma lesz. Ankalimon elvileg mindenkit felhívott még tegnap este erről, akit érint. Vagymi.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351780 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Celebrom írta: Jah és Ankalimon üzeni, hogy hét elején szervezői megbeszélés lesz (valószínű, hogy 2-án).


a megbesszel van valami??? én ma már nem érek rá, tegnap jó lett volna...

Még mindig lelkes sütisütőket keresek!!!! :lol: Eddig 2 férfiember jelentkezett :P Lányok ne maradjatok le!!! 8)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351753 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Esgal írta: Még egyszer felteszem a kérdést... közben Sirgontól kaptam egy jó tippet, hogy az árusító standod mehetne az ügy. ez azért is jó, mert náluk amúgy is lesz nyugtatömb, nem kell külön szerezni egyet, és még hely is van. továbbá csak egyszer kell előhalászni a tárcát. hm? csak egy bólintást, légyszíves.


Egy bólintás.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351742 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Hanna: ne aggódj, nem láttál te még engem nagyon üvölteni ha valaki hülye volt és nem azt csinálta ami a feladata. Szvsz senki se akarja látni a vérrabynt.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351738 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Szállást keresek szombat éjszakára (LEP utánra). Valaki esetleg be tudna fogadni?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351733 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Eruntale/Hanna írta: Rabyn, ezt tetováld a homlokodra, és taníts be egy falka papagájt, hogy egész nap üvöltse teli torokból mindenkinek..

(akkor is elmászálnak.)


OFF

Most látom magam előtt Rabynt a homlokán a felirattal, amint egy papagáj előtt guggol és bőszen tanítja neki a szöveget. Majd félszemű kalózként a válláról röpteti körbe a LEP területén.

"Én Rabyn szája vagyok! Rabyn szája okos papagáj, ne hagyd el a területed anélkül hogy ne szólnál Rabynnak!"

Bocsánat... vizuális típus vagyok... :oops:

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351732 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Esgal: itten nem bólogat senki már hetek óta semmire :evil: :(

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351731 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Rabyn írta: FONTOS!

Mindenki akit beosztottam, ha fáradt, enni,inni akar vagy bármiért elhagyni a helyét akkor SZÓLJON NEKEM vagy ANNAK AKI A TERÜLET FELELŐSE AHOL DOLGOZIK! Nem akarok vadászni embereket, mert nem a helyükön vannak és én nem tudom miért nem.


Rabyn, ezt tetováld a homlokodra, és taníts be egy falka papagájt, hogy egész nap üvöltse teli torokból mindenkinek..

(akkor is elmászálnak.)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351730 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Esgal írta: Ery, Rabyn: na, például ezért kérdezem. meg azért is, mert ha lesz jegyárulás, akkor kell embert szerezni, aki csinálja, és az nem én leszek, ha be leszek osztva, márpedig be vagyok... hacsak nem infopultolás közben. szóval, érdemi, egyértelmű válasz _kell_.


Még egyszer felteszem a kérdést... közben Sirgontól kaptam egy jó tippet, hogy az árusító standod mehetne az ügy. ez azért is jó, mert náluk amúgy is lesz nyugtatömb, nem kell külön szerezni egyet, és még hely is van. továbbá csak egyszer kell előhalászni a tárcát. hm? csak egy bólintást, légyszíves.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351727 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
I think there are some sharp knives in our store room.
But it is still to be proved.

Még a Rozi-e vagy? fődíja lett volna...

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351702 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Attila írta: Rossz hír...letört a melegszedvicssütő összefogó kis izéje...ettől függetlenül elhozzam? Mivel lehet vele sütni, csak hát le kell nyomni a tetejét... :oops: :closed:


ne hozzad, van elég köszi

te csak süss sok sütit :lol:

És mindenki süssön, aki tud és teheti légyszíves :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351701 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Rossz hír...letört a melegszedvicssütő összefogó kis izéje...ettől függetlenül elhozzam? Mivel lehet vele sütni, csak hát le kell nyomni a tetejét... :oops: :closed:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351699 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Laurelen írta: Én is nagy szeretettel invitálok mindenkit 4-n díszíteni, dekorálni!
Ha igényed van egy kis kreatív társas időtöltésre. Minden építő jellegű embert várunk :) !!!


Nem tudom a számod, itt jelezném, h ha kell és tudok, szívesen segítek 4-én du-n :closed: Sajnos szerdától már nem leszet net-közelben, de ha megcsörgetsz, visszahívlak. A számom még mindig 06-20-561-1526!
Jah, szokásos mindenes szokásosan jelentkezik bármi toszra, ahol segítségre van igény. [size=9:7es0ag5b]És szokásosan semmiről nem tud semmit... [/size][size=9:7es0ag5b]majd előző nap kiderül [/size]^_^
Rabyn: már csak a helyszínen dől el az infópultos beosztás?

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351698 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Pénzt Rózsától kell kérni, én is tőle kértem a kreatívoknak, mert az nem 1-2 száz forint volt!Ha valami kell nekem szóljatok, persze a 3-ai vizsgám útán fogok csak lépni az ügyben.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351696 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Ami, Attila polgári nevét szeretném elkérni attól aki tudja (priviben!)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351693 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Szendvicssütőt, éles kést, kenő kést, merőkanalat 100 %-ra tudok vinni...+sütit is viszek. Nem tudom, hogy mennyit készítsek, majd amennyi sikerül.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351689 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Szendvicssütőt talán
Vízmelegítőt biztos
Kést talán
tudok vinni.
De szóljatok rám előző este :oops:

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351686 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
vízmelegítőt hozok
kenőkést hozok
merőkanalat őőő szerintem hozok

De ne csak én hozzak:) lassan szükség lesz egy kocsira, hogy odavigyetek engem:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351683 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Szeretnék kérni lelkes emberkéktől hogy hozzanak:

szendvicssütőt (Newráé és az enyém ott lesz)
vízmelegítőt (egyenlőre egy sincs)
éles kést
kenőkést
(egyébként ezt vehetne is az MTT, ne kelljen már mindig könyörögni, meg elhagyni, nem nagy összeg)
merőkanalat

és

süssetek sütiiiiiiiiit!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja - 16 éve 8 hónapja #351682 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
FONTOS!

Mindenki akit beosztottam, ha fáradt, enni,inni akar vagy bármiért elhagyni a helyét akkor SZÓLJON NEKEM vagy ANNAK AKI A TERÜLET FELELŐSE AHOL DOLGOZIK! Nem akarok vadászni embereket, mert nem a helyükön vannak és én nem tudom miért nem.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351676 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
fogast hozok:) mondom rengeteg van.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351675 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Rabyn az 1-2száz forint, szal nem azon múlik :) csak ki szerzi be?! majd próbálok konzultálni Ankalimonnal meg Celebrommal, fogasügyben is...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351674 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Tünde: akkor zörrenj rá Ankalimonra, hogy ADJON!!!!!! DE MOST RÖGTÖN!
Elvégre az mttnek megy a pénz utána nem?
ja és ha van otthon valakinek otthon olyan izéje amit a ruhatárban lehet használni (tombolajegyféleségesség) és nem kell neki akkor mi naggyon szívesen látjuk ám a dolgot.

Szerenték megkérni mindenkit, hogy aki tud az jöjjön jelmezben ám:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351673 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008

Rabyn írta: Szerintem valaki csörgesse meg Ankalimont, hogy dugja ide a képét mert mostmár illene idenéznie, nem kevés kérdésre kellene válaszolnia (zacskók, farsang, ilyesmi)

Lelkes jegyszedőket keresek!:)


Akor lelkesen kiabáljunk!!! Nekem mégpénzem sincs vásárolni :( Lehet nem lesz büfé... Bocsánat: Fogadó

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351666 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Én is nagy szeretettel invitálok mindenkit 4-n díszíteni, dekorálni!
Ha igényed van egy kis kreatív társas időtöltésre. Minden építő jellegű embert várunk :) !!!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #351659 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: TOLKIEN SZÜLETÉSNAP 2008
Attila: azért szabadidőt is hagyok ám mindenkinek. Hidd el nekem nemjó reggel 9től este 5ig folyamatosan beosztva lenni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.460 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére