J. K. Rowling: Harry Potter

Több
17 éve 8 hónapja #310510 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Azt biztosnak tartom, hogy vagy a Harry-Ginny, vagy a Hermione-Ron párosfelbomlik, azért, mert ha esetleg Harry NEM hal meg, ami elképzelhető, mert Rowling a 3-4. könyv írásakor nagyon titkolózó lett, és bár előtte azt modta, Harry meghal, mintha átírta volna azóta astory végét, akkor annak biztos, hogy nagy ára lesz, és szerintem ez azt jelenti, hogy Ginny, Hermione és Ron közül valaki meghal. Ez szemét, de elképzelhető húzás lenne Rowling részéről, mert mindenki biztosra vette, hogy Harry meghal, úgyhogy jó lenne egy csattanó.

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310504 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Galadriel14 írta: pedig úgy lenne a poén, ha behozna vkit, és miatta sok bvonyodalom lenne nem kell nagyon új, vagy nagyon fontos karakter, csak egy olyan bajcsináló mint Harry, és... hej micsoda jelenetek lehetnének :) :):) *álmodozva mereng :)

Nem lesz elég bonyodalom megtalálni az új horcruxokat meg legyakni Violdemortot és még néhény számunkra szimpi szereplőt illetve lezárni a sztorit?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310498 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
... szerintem csak arra van komoly esély, hogy Harry elhalálozik a könyv végéig, és Ginny "özvegyen" marad, mielőtt bármi izgi történhetne köztük.

Ron és Hermione szerintem alap.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310457 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
pedig úgy lenne a poén, ha behozna vkit, és miatta sok bvonyodalom lenne nem kell nagyon új, vagy nagyon fontos karakter, csak egy olyan bajcsináló mint Harry, és... hej micsoda jelenetek lehetnének :) :):) *álmodozva mereng :)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310450 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hmm... Kétlem, hogy Rowling ilyet tenne.
Egyrészt azért, mert örült, hogy a 6. könyvvel végre véget vet a triót illető shippelésnek (bár úgy tűnik, ez nem sikerült :P )
Másrészt azért, mert azt mondta, hogy igazán lényeges új szereplő nem lesz

Persze lehetne valaki régi szereplő, de szerintem a Ron/Hermione páros megmarad

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310445 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Kivéve persze ha Rowling egy fordulattal behoz egy új pasit, akibe Hermione rögtön belezúg. Mert miért ne? :) Ez egy rettentő realista húzás lenne, szemben a romantikus Ron-Hermione párossal.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310423 Írta: Flamme
Flamme válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Prison írta:

Cunnir írta: Szerintetek mekkora az esély, hogy pl: a könyv alapján össze jön Von Von:D meg Hermione.
Mert VI. vannak rá utalások.

Szerintem elég nagy esély rá feltéve ha nem hal meg valamelyikük...amit nem tartok túl valószínűnek :roll: nekem mondjuk a Harry-Hermione párosítás egyátalán nem tetszett és nem is tetszene meg vhogy Ronhoz jobban illik Hermione...az ellentétek vonzzák egymást :roll: :D

Nagyon régen egyértelmű, hogy ron meg hermione szeretik egymást. Kb a 4. könyv óta. Szerintem ők jobb esélyekkel indulnak, mint Harry meg ginny.
Viszont azt gondolom, hogy ebben a könyvben meg ebben az esetben nem az a lényeg, hogy az ellentétek vonzzák egymást, hanem hogy kiegészítik.

Ne legyél túl szép, mert üvegkoporsóba fektetnek, mint Hófehérkét, azt meg nem viszi a fénymásoló.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310422 Írta: Cunnir
Cunnir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Prison írta:

Cunnir írta: Szerintetek mekkora az esély, hogy pl: a könyv alapján össze jön Von Von:D meg Hermione.
Mert VI. vannak rá utalások.

Szerintem elég nagy esély rá feltéve ha nem hal meg valamelyikük...amit nem tartok túl valószínűnek :roll: nekem mondjuk a Harry-Hermione párosítás egyátalán nem tetszett és nem is tetszene meg vhogy Ronhoz jobban illik Hermione...az ellentétek vonzzák egymást :roll: :D


Háát a háromfőhős csak nem hal meg.

A gyenge soha nem képes megbocsátani.A megbocsátás az erősek tulajdonsága.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310418 Írta: Prison
Prison válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cunnir írta: Szerintetek mekkora az esély, hogy pl: a könyv alapján össze jön Von Von:D meg Hermione.
Mert VI. vannak rá utalások.

Szerintem elég nagy esély rá feltéve ha nem hal meg valamelyikük...amit nem tartok túl valószínűnek :roll: nekem mondjuk a Harry-Hermione párosítás egyátalán nem tetszett és nem is tetszene meg vhogy Ronhoz jobban illik Hermione...az ellentétek vonzzák egymást :roll: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310401 Írta: Cunnir
Cunnir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta:

Niniel Nienor írta: Ki fogja így Harryt megfegyelmezni, hogy mindenki kihalt mellőle???? :?:


Ginny.

Ezért kéne együttmaradniuk, Ginny okos és tud előre gondolkodni, ellentétben Harryvel.


Harry az olyan, hogy mindig megy előre, és nem tőrödik annyit a csapatával, ez a V.
KÖnyv ominozus minisztérium eset amikor a banda nagy része kidőlt:)
Ginny hát nem tudom mennyire taktikázik,de ő mindíg gondolkozik. :D
Ő tanul a hibáiból, Harry aligha:D.

Szerintetek mekkora az esély, hogy pl: a könyv alapján össze jön Von Von:D meg Hermione.
Mert VI. vannak rá utalások.

A gyenge soha nem képes megbocsátani.A megbocsátás az erősek tulajdonsága.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310387 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Alyr! Nem is tudtam, hogy nem vagy hímsoviniszta!!!! :lol: :lol: :lol:

Na igen... Majd Ginny előkapja a sodrófát! Harryre néha ráfér... És csatlakozom az előttem szólokhoz: ha Lupin is meghal, én... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310369 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Niniel Nienor írta: Ki fogja így Harryt megfegyelmezni, hogy mindenki kihalt mellőle???? :?:


Ginny.

Ezért kéne együttmaradniuk, Ginny okos és tud előre gondolkodni, ellentétben Harryvel.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310347 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ki fogja így Harryt megfegyelmezni, hogy mindenki kihalt mellőle???? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310328 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Flamme írta: Szerintem Sirius halála sokkal megrázóbb volt. Talán mert ő fiatal volt, és amúgy is, annyira szurkoltam neki, hogy sikerüljön "visszatérnie" a normális életbe. :) Titokban már kerestem neki a megfelelő párt, h vajon kivel hozza majd össze Rowling meg ilyesmi.
Dumbledore viszont teljesítette a küldetését. Most minden Harryn múlik, és akkor is Harryn múlna, ha ő életben lenne. Persze mondhatjátok, hogy Dumbledore segített volna neki, de én valamiért egészen biztos vagyok benne, hogy Harry így is segítséget kap, és főleg Dumbledore korábbi ténykedése révén (pl a Rend, Fawkes, meg egy csomó ilyesmi képbe jöhet még). SZerintem Dumbledorenak most jött el az ideje, és ha félt volna meghalni, gyáva lenne. De "ízig-vérig Griffendéles" ;)


És ráadásul őjelentette volna Harry-nek az új családját. Azért Harry-nek is szörnyű lehetett, mert úgy érezhette, a második családját is elveszítette.

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310323 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Flamme írta:

Gandalf írta: Eddig egyetlen H.P. címnél sem lehetett előre kitalálni, hogy mit jelent, miért ez lenne kivétel? A horcruxokra utalás túl egyértelmű lenne és az előző 6 könyv ismerete alapján könnyen megfejthető lenne.
Nem, itt teljesen másról lesz szó.

Nem baj, annál nagyob lesz a meglepetés utána ha elolvassuk. :D
Csak ne kéne megvárni még a fordítást is... :S

Kit érdekel a ,agyar fordítás? :twisted: :twisted: :twisted: [size=9:20lb19tj]Najó, azt is el szokom olvasni, de HP könnyű nyelvezetét szeretem, mert sikerélményt okoz angolból :mrgreen: [/size]

Snuffles írta: Nekem is elmondta egy osztálytársam, hogy és hogyan hal meg a hatodikban. Pont miután mondtam neki, hogy én még nem olvastam angolul, de nem szeretném, ha elmondaná, mert nekem az úgy nem valami élvezetes. Erre felállt, elhadarta a lényeget és kivitte a menzán a tálcáját.

Velem azt csinálták hogy amikor angolul tartottam a közepén, és ott izgultam, egy csaj megkérdezte hogy tudni akarom-e a végét. Mondtam ne merészelje elmondnai. Erre a válasza háhh, Sirius fog meghalni, de azt majd meglátof hogyan 8O :evil: :evil: :evil: Pár napig inkább nem jött a közelembe. Pedig csak a nyelvtan könyvemet vágtam hozzá, mert bár a HP nehezebb és keményebb, csak kölcsönbe volt nálam...

Snuffles írta:

Flamme írta: OFF
"A kanalakat a menzáról lopom... műanyagtálcákról."
Bocsi :D remélem érti is valaki.

ezt mindenki :D JUJJ

Énnem
:oops: :cry: :oops:

Sirius halála pedig sokkal megrázbb volt, mert őt szerettem a legjobban... :bawling: (Meg Lupint, de ezt el ne mondjátok Rowlingnak, mert még őt is megölni... :? )

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310321 Írta: Flamme
Flamme válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem Sirius halála sokkal megrázóbb volt. Talán mert ő fiatal volt, és amúgy is, annyira szurkoltam neki, hogy sikerüljön "visszatérnie" a normális életbe. :) Titokban már kerestem neki a megfelelő párt, h vajon kivel hozza majd össze Rowling meg ilyesmi.
Dumbledore viszont teljesítette a küldetését. Most minden Harryn múlik, és akkor is Harryn múlna, ha ő életben lenne. Persze mondhatjátok, hogy Dumbledore segített volna neki, de én valamiért egészen biztos vagyok benne, hogy Harry így is segítséget kap, és főleg Dumbledore korábbi ténykedése révén (pl a Rend, Fawkes, meg egy csomó ilyesmi képbe jöhet még). SZerintem Dumbledorenak most jött el az ideje, és ha félt volna meghalni, gyáva lenne. De "ízig-vérig Griffendéles" ;)

Ne legyél túl szép, mert üvegkoporsóba fektetnek, mint Hófehérkét, azt meg nem viszi a fénymásoló.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310319 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Galadriel14 írta: apropó.. de voltaképp nem halt meg Dumbledore.. hiszen a falon ott képe, és azzal még lehet beszélgetni, nem?

Igen, mert Phineas is mindig mindenbe beleszólt. Szóval tanácsokat azért adhat, de többé nem tud kimozdulni abból a síkból.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310317 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta: hogyne, de Rowling egy interjúban ezt ki is zárta - ő is felhozta - még mielőtt kombinálni kezdtünk volna.


oh.. ezer bocs, de erről nem hallottam sajnos. :)

apropó.. de voltaképp nem halt meg Dumbledore.. hiszen a falon ott képe, és azzal még lehet beszélgetni, nem?

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310315 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Galadriel14 írta: igazából most olyan gondolataim vannak róla, (lehet h ezért most meg fogtok kövezni...) de mintha egy kicsit Gandalfos lenne a szerepe... (már ha érti vki a párhuzamot..)

hogyne, de Rowling egy interjúban ezt ki is zárta - ő is felhozta - még mielőtt kombinálni kezdtünk volna.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310311 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Flamme írta: OFF
"A kanalakat a menzáról lopom... műanyagtálcákról."
Bocsi :D remélem érti is valaki.


hogyne hogyne hogyne :) :):)

Snuffles írta: Nekem is elmondta egy osztálytársam, hogy és hogyan hal meg a hatodikban. Pont miután mondtam neki, hogy én még nem olvastam angolul, de nem szeretném, ha elmondaná, mert nekem az úgy nem valami élvezetes. Erre felállt, elhadarta a lényeget és kivitte a menzán a tálcáját.


ez nem volt szép tőle. én például amikor elolvastam, pedig nem vagyok egy nagy HP-s, majdnem sírtam. de sosem gondoltam volna, hogy ő meghal majd mielőtt a hetedik könyv befejeződik. igazából most olyan gondolataim vannak róla, (lehet h ezért most meg fogtok kövezni...) de mintha egy kicsit Gandalfos lenne a szerepe... (már ha érti vki a párhuzamot..)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310290 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nekem is elmondta egy osztálytársam, hogy és hogyan hal meg a hatodikban. Pont miután mondtam neki, hogy én még nem olvastam angolul, de nem szeretném, ha elmondaná, mert nekem az úgy nem valami élvezetes. Erre felállt, elhadarta a lényeget és kivitte a menzán a tálcáját.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310285 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Szméagol írta: Jajj, tavaly is csak három nappal a megjelenés után vettem meg a 6., és voltak páran, akik már elolvasták, így az iskolában egy csomó mindent megtudtam, amit ne is akartam volna. Pedig a fülemetis befogtam, és jó feltűnően olvastam, hogy a ***** osztálytársaimnak feltűnjek.

Előzd meg őket és olvasd el angolul. Akkor te spoilerezhetsz nekik hónapokkal előbb... :P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310282 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gandalf írta:

Flamme írta:

Gandalf írta: Eddig egyetlen H.P. címnél sem lehetett előre kitalálni, hogy mit jelent, miért ez lenne kivétel? A horcruxokra utalás túl egyértelmű lenne és az előző 6 könyv ismerete alapján könnyen megfejthető lenne.
Nem, itt teljesen másról lesz szó.

Nem baj, annál nagyob lesz a meglepetés utána ha elolvassuk. :D
Csak ne kéne megvárni még a fordítást is... :S

Szerintem előbb megtudjuk, mit takar a cím, még a magyar fordítás előtt. Az angol eredetiből lesz egy csomó spoiler és én akkor megint nem fogok HP topicot olvasni jóideig. :) Nem akarok előre tudni semmit. Majd ha elolvastam magyarul, visszaolvasok itt is.


Jajj, tavaly is csak három nappal a megjelenés után vettem meg a 6., és voltak páran, akik már elolvasták, így az iskolában egy csomó mindent megtudtam, amit ne is akartam volna. Pedig a fülemetis befogtam, és jó feltűnően olvastam, hogy a bunkó osztálytársaimnak feltűnjek.

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310281 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Flamme írta:

Gandalf írta: Eddig egyetlen H.P. címnél sem lehetett előre kitalálni, hogy mit jelent, miért ez lenne kivétel? A horcruxokra utalás túl egyértelmű lenne és az előző 6 könyv ismerete alapján könnyen megfejthető lenne.
Nem, itt teljesen másról lesz szó.

Nem baj, annál nagyob lesz a meglepetés utána ha elolvassuk. :D
Csak ne kéne megvárni még a fordítást is... :S

Szerintem előbb megtudjuk, mit takar a cím, még a magyar fordítás előtt. Az angol eredetiből lesz egy csomó spoiler és én akkor megint nem fogok HP topicot olvasni jóideig. :) Nem akarok előre tudni semmit. Majd ha elolvastam magyarul, visszaolvasok itt is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310280 Írta: Flamme
Flamme válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gandalf írta: Eddig egyetlen H.P. címnél sem lehetett előre kitalálni, hogy mit jelent, miért ez lenne kivétel? A horcruxokra utalás túl egyértelmű lenne és az előző 6 könyv ismerete alapján könnyen megfejthető lenne.
Nem, itt teljesen másról lesz szó.

Nem baj, annál nagyob lesz a meglepetés utána ha elolvassuk. :D
Csak ne kéne megvárni még a fordítást is... :S

Ne legyél túl szép, mert üvegkoporsóba fektetnek, mint Hófehérkét, azt meg nem viszi a fénymásoló.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310278 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Karsa: de itt látom is:D és ez van most a moziban.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310260 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cunnir írta: Én régen olvastam a VII. könyv címe esetleg valami fáklyáról fog szólni, ami elpusztítja a gonoszat, de ezt spoilerbe :roll:

Oh... ez a "Harry Potter and the Green Flame Torch" címkitalálvány...
Rowling cáfolta (lásd: jkrowling.com/en | RUMOURS)
Meg hozzáfűzte, hogy "komolyan azt hiszitek, hogy elég ennyi ahhoz, hogy elbánjatok Voldemorttal?"

Rabyn írta: Az imdb.com on fentvan az a tréler:D

Öhm... Rabyn ebben mi az újdonság?
Ugyanaz az 58 mp-es trailer van fenn, mint eddig, és az is már vagy 2 hónapja ott van... :?

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310247 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az imdb.com on fentvan az a tréler:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310245 Írta: Cunnir
Cunnir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gandalf írta: Eddig egyetlen H.P. címnél sem lehetett előre kitalálni, hogy mit jelent, miért ez lenne kivétel? A horcruxokra utalás túl egyértelmű lenne és az előző 6 könyv ismerete alapján könnyen megfejthető lenne.
Nem, itt teljesen másról lesz szó.


Én régen olvastam a VII. könyv címe esetleg valami fáklyáról fog szólni, ami elpusztítja a gonoszat, de ezt spoilerbe :roll:

A gyenge soha nem képes megbocsátani.A megbocsátás az erősek tulajdonsága.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310244 Írta: Prison
Prison válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta:

Prison írta: de addig én már nem bírok várni :evil: :( :roll:

hát gondolj bele, milyen lehet azoknak, akik 1997 óta olvassák (mármint magyarok) és azóta várnak a hetedik részre. ;) én ugyan egy-két évvel később kapcsolódtam be, nekem már az első hármat a kezembe tudták nyomni.

hát én '97-ben 6 éves voltam :lol: én 2001-ben kezdtem el olvasni és azóta általában mindig ilyenkor újraolvasom az összeset amim van... :roll:
abból hogy a Halálos szentek alatt mit ért Rowling én sem tudom me ez is meglepi lezsmint az összes részben...én a Félvér hercegre is még megjelenése előtt Harryt vagy Voldemortot tippeltem meg...na mindegy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.179 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére