J. K. Rowling: Harry Potter

Több
19 éve 1 hónapja #266629 Írta: James
James válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem szettük le, nem tudom, mi lehet a probélma. :( Már fentvan az egész könyv, ma került fel a 30.-ik fejezet. Sztem ez jobb, azért, mert ha ezt elolvassátok, akkor még a könyvben is lesz izgalmatokban részetek, mert ez nem olyan részletes, stb.
:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266485 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta: Én is elolvastam, nekem nem tetszett, Rowling elkezdett vmilyen egészen DarkFantasys stílusban írni, ami azért nem éppen illik az idilli Roxforthoz (gondolok például a barlangi élőholtakra)



Rowling azt nyilatkozta, neki ez a könyv tetszik a legjobban.. :? hát nem tudom. Várnom kell februárig.... :( :( :( :(

Majd akkor megírom a véleményem :lol:

Ez a 200. hozzászólásom! :D D

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266472 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: CSak én nem tudok az intvios oldalon rákattinatni alinkekre vagym ás sem?

Én rá tok klikkelni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266456 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
CSak én nem tudok az intvios oldalon rákattinatni alinkekre vagym ás sem?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266448 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én is elolvastam, nekem nem tetszett, Rowling elkezdett vmilyen egészen DarkFantasys stílusban írni, ami azért nem éppen illik az idilli Roxforthoz (gondolok például a barlangi élőholtakra)
Biztos jó lesz másodszori olvasatra, de most így elsőre azt mondom rá, h nem ez a legjobb HP könyv. Meg ez a sok szerelmi szál sem igazán jött be, na dehát ízlések és pofonok. A HP7-re már egészen bele fogok jönni az ínglis olvasásba, A Gyűrűk Ura, a HP5 és a HP6 után most kezdem A szilmarilokat :)
Ilweran: gyerekborító rulez :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266417 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én elolvastam!!!!! De hogy beszélgessek veled róla, ha nem spoilerezhetünk??? :D
Király volt...elég vegyes reakciókkal találkoztam eddig, de nekem ez tetszett a legjobban...most gyűröm másodszor, kicsit alaposabban, és így még jobb. Amúgy tök büszke vagyok magamra, hogy elolvastam egy 600 oldalas könyvet angolul, ez volt az első, és igazából nem voltam jó angolos... Ja, és felnőtt borítós van, ami szvsz sokkal szebb...
Egyébként azért lett felnőtt borító mert az idióta angol "felnőttek" szégyellték nyilvánosan olvasni, mert "gyerekes"-nek néz ki...ezért kiadtak egy "komoly" kinézetű változatot...elég ökör dolog, szerintem....
Fordítás....szvsz TTB egyedül fordítja, és az elég nagy munka, ezért tart ennyi ideig...és mást is csinál mellette, többek közt HP4 filmszinkront fordít, az se piskóta munka... Szóval várjunk türelemmel!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266409 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Elolvasta már valaki? Már úgy szeretnék beszélgetni a könyvről! :lol:
Az olvasónaplóval kapcsolatban: a könyv olvasása közben én is figyelemmel kísértem és tényleg nagyon jól össze van foglalva az egész, néhány pontatlanságtól eltekintve. Tényleg dícséret illeti a szerzőjét (meg persze Rowlingot :D )! :wink:

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266387 Írta: Mayra
Mayra válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem tudom nektek mért nem sikerül az oldalt behozzni, én figyelemmel követem az olvasónaplót rajta és el is olvasom! Már csak négy fejezet van hátra és nagyon ügyesen csinálja a naplót. Nekem tettszik! És ha valaki tényleg nem akarja tudni, hogy mi van a könyvben leírva annak csak azt tudom ajánlani, hogy februárig a magyar megjelenésig ezeket az oldalakat és fórumokat hanyagolja, mert akik viszont elolvassák eredeti angol nyelven azok már erről fognak csevegni!

Üdv! Mayra

Csak a hegyeket nézzem és a felhőket láttom, amint tova szállnak egy arany sugáron!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266364 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem tom, nekem bejön!:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266339 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
tegnap éjjel még fent voltak.
invito.alomvilag.hu/half-blood/
így prbáljátok nekem így műkődik.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266334 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Úgy látom, jogi problémák miatt leszedték.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266330 Írta: Riliel
Riliel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az Inviton hol vannak a HP tartalmak? Régen megtaláltam, de most nem sikerült.

"Ha hallod a Hívást, menned kell."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266311 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ardeth írta:

Nelossel írta: 2006 februárjára.


Az még nagyon messze van...

Addig még rengeteg jó könyv jön ki ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266310 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nelossel írta: 2006 februárjára.


Az még nagyon messze van...

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266309 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ardeth írta: Mikorra várható a 6. rész magyar fordításának megjelenése :?:


2006 februárjára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266307 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Mikorra várható a 6. rész magyar fordításának megjelenése :?:

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266282 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Off: Ok részemről vége :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266280 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Moderátori figyelmeztetés: kéretik a topikban abbahagyni a személyeskedést, és visszatérni az eredeti témára. (Irgum-burgum...)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266268 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
No čo Cortez71, nenecháme na sebe ani suchej nitky? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266266 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Na ezt most fejezzétek be!
Mellesleg Rowling szerintem se a jobb írok közé tartozik. És nekem se a HP a kedvencem.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266262 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Cortez: minednkinek legyen meg a saját véleménye, de most megint nem értelek, azt mondod Rowlingot nem tartod jó írónőnek, de nem mondod hogy nem szereted HP-t :hein: . Én csak azt kifogásoltam hogy a hozzászólásomat kiforgattad ahogy csak lehet. Nem volt szép tőled, mert igenis Dumbledor halála, olyan mint Gandalf halála volt a GyU-ban. Azt a részt én filmben láttam először és akkor még nem tudtam , hogy mint Fehér Gandalf visszatér és őt is nagyon sajnáltam. Tehát most magamtól levonom a következtetést: szánalmas a véleményem. ( megspóroltam neked egy hozzászólást, de tudod mi, nyugodtan írd még oda, hogy szánalmas vagyok és ezek szernt mindenki aki sajnálja Dumbledort(!)). :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266260 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ethuil: Én csak egy megjegyyzést tettem. Amúgy most azt csináljátok, amit anno a vénasszonyok az Esmeraldánál... Komolyan mondom, ez azért már szánalom...
Ki mondta neked, h nem szeretem a HP-t? Mesélhetnék egy-két dolgot róla, ha akarnék.
Az más dolog, h Rowlingot nem tartom olyan hej de jó írónőnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266258 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
ebbe a koppintás dologba jobb nem belemenni, Akkor el lehetne kezdeni, hogy Tolkien mennyi dolgott vett átt ebből abból a mitologiából, tudjátok nincsen új a nap alatt, mindennek meg lehet találni az eredetét, hogy miből lett átalakítva kitalálva. Maradjunk annyiban, hogy Rowling nem koppintot csupán abból meríttett, építkezett amit már ismert.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja - 19 éve 1 hónapja #266251 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ennyi sikeres könyv után csak kitud Rowling találni vmi eredetit. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266248 Írta: James
James válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Erre inkább nem reagálok..... :x

Egyáltalán nem koppintás a HP.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266247 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ööö... kövezzetek meg, de szerintem, már így is koppintott Tolkienröl... :roll:

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266244 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Reméljük Anglachel, de akkor az nem olyan lenne, mintha Tolkientől koppintotta volna??? Szvsz annak nem örülnének. Vmi újjat kellene kitalálnia hogy hogy hozza vissza :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266243 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Valójában én a Harry Potter miatt kezdtem el a GyU-t olvasni... :roll:

[size=9:2sm5oghb]Persze azóta Tolkien a no1[/size]

Különben ténleg bocs, hogy ilyet írtam... :roll: Tipp volt esküszöm. Csak mindenki itt Németo-ban Dumbledoreról beszél.... Azért gondoltam, hogy van vele valami...

Bár fogadjunk ez is olyan lesz mint Gandalf? :D Hetedik részben visszatés a fehér lová... ööö... seprüjén :P :sarumane1:

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266238 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én nem szeretem ha öreg emeberek meghalnak :evil:
Cortez egy megjegyzés: van az a tény, hogy nem szereted (gyenge kifejezés) Rowlingot és ezzel egyidejűleg Harry Pottert se. Ebből kiindulva minek olvasod a Harry Potteres topicot? Hisz logikus hogy itt azok beszélgetnek, rendszerint, akik valamilyen szinten érdeklődnek a mű iránt. Szóval arra akartam kilyukadni, hogy ez jól esik neked, ha beszólhatsz azoknak akik szívesen foglalkoznak a HPvel? Bocs de ezt nem tudom megérteni. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266229 Írta: James
James válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szólásszbadság van... amúgymeg, ha nem akarod, nem olvasod el... engem is idegesít sokminden, nem csak itt, mégsem azolok érte, mert tolerálom őket, amennyire tudom, ugyhogy légyszíves....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.631 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére