J. K. Rowling: Harry Potter

Több
19 éve 2 hete #269862 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem a 3. kötet volt a legjobb.. az ötödik már nekem erőltett volt... a hatodiknak várom a magyar megjelenését:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269781 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hogy őszinte legyek bennem is hasonló érzések keveregtek, de már az ötödik rész kapcsán is... :? A végén viszont ott lesz a csavar, majd meglátod... :wink:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269775 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nos..

Végre-valahára volt szerencsém kölcsönkapni a HP 6-ot. MIvel nyilván sokan vannak, kik ezen fórumot olvasták, ám a könyvet nem, csak általánosságokban fogok róla beszélni.
Igaz, hogy hátravan még kb. 150 oldal, de..
Lehet, hogy velem van baj, de valahogy nem tetszik az egész. Előre lehet sejteni mindent, pl. ki-kivel fog összejönni, ki fog nagyon szenvedni, ésatöbbi. Valahogy "életlenek" a csavarok, és az egész olyan..mesterkélt. Mint egy jól megszerkeztett cikk, csak hosszabb. Klisékből összerakott diafilm.
Kövezzetek meg, de eddig ez a véleményem. Remélem, hogy a maradék 150 oldal megváltoztatja majd, de őszintén kétlem. Ami viszont megy, az a humor. Talán ezen a köteten nevettem a legtöbbet eddig.
De nyomába sem ér az eddigi kedvenceknek, a Tűz Serlegének-nek, vagy a Főnix Rendjének.
Remélem a vége hoz majd valami csavarfélét.

Dreamer

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269708 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
No, itt fent van mind2 trailer:

www.movie-list.com/trailers.php?id=harrypotter4

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269705 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Van benne valami.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269650 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

.Elessar király. írta: Rémszem elég dágvány lett. Én egy hajlott, gizda vénemberre gondoltam. Mindegy. Lupint sem így képzeltem el mégis megkedveltem.


Én pl. Geoffrey Rush-t tudnám elképzelni Mordonnak... az az ember csodálatos színész.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269630 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Rémszem elég dágvány lett. Én egy hajlott, gizda vénemberre gondoltam. Mindegy. Lupint sem így képzeltem el mégis megkedveltem.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269544 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: mi a veritasérum cime?

veritaserum.com/
[size=9:1nhkzl4o]mellesleg Tóth T. Boldizsár azt mondta az újságírónak, hogy leírhatja ezt, mert már "úgyis nyílt titok"... Bár azért meg tudom érteni azt is, aki szerint ez szpojler, de vaójában nincs ott semmi leírva, csak egy könnyű célzás. szal akár ki is rúghatják Dumbit... :roll: [/size]


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269517 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Na megnéztem... Úgylátom ez a film is csak annyira lesz mese, mint a gyu.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269503 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
mi a veritasérum cime?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269493 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Mordonrol hol van kép?
Új előzetest honnan szedem le? (a régi már 3x megvan)


Mordonról én linkeltem be egyet nemrég, az előzetest pedig Cerebrum kettővel ezelőtti hozzászólásának "ennél" szavánál keresd.

Egyébként a Veritaserumon mindkettő fennvan elég könnyen elérhető helyen.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269490 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Mordonrol hol van kép?
Új előzetest honnan szedem le? (a régi már 3x megvan)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269479 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hmmmm. És azt hol lehet leszedni?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269474 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

.Elessar király. írta: Cerebrum, a régi előzetes az, amikor az elején mutogatják a 3 főszereplét.


Igen. Az új, meg ami a Beubaxtons hintóval nyit. :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269466 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Cerebrum, a régi előzetes az, amikor az elején mutogatják a 3 főszereplét.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269460 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Pedig ott van kettővel a King Kong előzetes fölött és hárommal a Jégkorszak 2 előzetes alatt...


Már másodszor töltöm le és másodszor a régi előzetes.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269407 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Pedig ott van kettővel a King Kong előzetes fölött és hárommal a Jégkorszak 2 előzetes alatt...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269398 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta:

Alyr Arkhon írta: A veritaserum.com galériájában egész jó képek vannak fenn.

Az új előzetes pedig a movie list-es oldalon sincs fenn...


Miért, ennél van újabb is?


Nincsen.
De ezt az általad megadott oldalon nem találtam...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269384 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Eglarcarien írta:

Alyr Arkhon írta: És most jöttem rá, hogy melyik muki Rémszem Mordon.
Elrontották a rémszemét. Eléggé nagyon... :P


Nem csak a rémszemét rontották el... nekem vhogy az egész megjelenése túlontúl... joviális. Szóval ezeken a képeken inkább olyan, mint 1 többé-kevésbé barátságos öregúr, és nem mint egy varázsharcviselt auror. :twisted:


A külső nem minden...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269331 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta: A veritaserum.com galériájában egész jó képek vannak fenn.

Az új előzetes pedig a movie list-es oldalon sincs fenn...


Miért, ennél van újabb is?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269322 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta: És most jöttem rá, hogy melyik muki Rémszem Mordon.
Elrontották a rémszemét. Eléggé nagyon... :P


Nem csak a rémszemét rontották el... nekem vhogy az egész megjelenése túlontúl... joviális. Szóval ezeken a képeken inkább olyan, mint 1 többé-kevésbé barátságos öregúr, és nem mint egy varázsharcviselt auror. :twisted:

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269319 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
de a poénlelövés akkora szemétség, ez az egyik legrosszabb... szóval, újságírók, áhh :P

egyébként, a német adókon már simán játszák is az új előzetest... a multkor láttam az Mtv-n...

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269311 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A veritaserum.com galériájában egész jó képek vannak fenn.

Az új előzetes pedig a movie list-es oldalon sincs fenn...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269302 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Dindae írta: Ott abban a cikkben ( amiben egyebek közt a poént is lelövik a végén, pff :roll: ), szóval, a képeknél fenn Dumbledore mellett Fleur áll :?: Csak mert a betűk a ruháján nem épp arra utalnak... ( már persze, ha angolul is Beauxbatons a suli...)



Az Fleur, volt már ebben a topicban egy link, ahol képek voltak és azt a képet már láttam. Mondjuk a cikkben harmadik részt írnak, mintha abból lenne... :roll:

Hát ez a poénlelövés tényleg szemétség, de már mindenhol leírták, szóval nem sok meglepi maradt az angolulnemnagyonvagynemakaróolvasóknak...

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269281 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Gollamot sem mutatták meg a TTT előtt, Voldemortot sem fogják, ez biztos.

Az új trailer itt fenn van:

www.movie-list.com/psp/

Ja, Mordon szeme tényleg béna. Mintha a költségvetésből már nem jutott volna rá elég, hogy rendesen megcsinálják... :?

Gerbil? A hatodik könyből, igaz? :) Arra én is kíváncsi lennék mi lehet az... (Mert rágcsáló, az van ilyen nevű, azt tudom.)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269278 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gwathmir írta: Off: a neten sehun sincs egy Voldis képecske? :wink: Nekem nem igazán sikerült találnom...


még mindig senki sem tudja, h mi a jó istent jelenthet a "gerbil"??


Mármint a negyedik részből?

Szerintem erősen titkolják.

(egyébként még az új trailer sem jelent meg hivatalosan. Legalábbis az apple.com-ra még nem rakták fel)

És most jöttem rá, hogy melyik muki Rémszem Mordon.
Elrontották a rémszemét. Eléggé nagyon... :P

Mordon és a szeme

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269276 Írta: Gwathmir
Gwathmir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Off: a neten sehun sincs egy Voldis képecske? :wink: Nekem nem igazán sikerült találnom...


még mindig senki sem tudja, h mi a jó istent jelenthet a "gerbil"??

Mikor a felkelő nap megérinti a hideg éjszakával mártott földet -mondta Frodó.-Fényben úszó tündöklő gyémánt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269219 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ott abban a cikkben ( amiben egyebek közt a poént is lelövik a végén, pff :roll: ), szóval, a képeknél fenn Dumbledore mellett Fleur áll :?: Csak mert a betűk a ruháján nem épp arra utalnak... ( már persze, ha angolul is Beauxbatons a suli...)

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269198 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ja a szlovákok "Rokfortosítottak". De sok nevet ők is legyártottak, de nem lettek valami jók. (McGalagony - Professorka McGonagallová, Abszol út - Šikmá ulička), szvsz a magyar nevek jobbak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269192 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A Nők Lapjában van egy 2 oldalas cikk, interjú a (magyar) fordítóval!
Ajánlom mindenkinek! ;)

Azt is írják benne, h a Roxfort nevet ő találta ki a Hogwarts helyett, és a szlovákok is tőle vették át...

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.249 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére