J. K. Rowling: Harry Potter

Több
18 éve 11 hónapja #274316 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nekem a bál, bírom amikor mindenki elképed Hermionén. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274296 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Noredhel (Voronwë) írta: Görényes rész lesz, éljen!!!!!!!!!!!!! :twisted: A kedvencem...

Az enyém is! :P :P :P

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274205 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Görényes rész lesz, éljen!!!!!!!!!!!!! :twisted: A kedvencem...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274121 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Took Peregrin írta:

Rabyn írta: Durslyék

Nem hiszem, hogy kihagynák oket. Mindig veluk kezdodik a film, és valami vicces jelenetet akarnak, de aki olvassa a konyvet, az inkább szánalmasnak tartja...


Én úgy tudom, hogy azzal a jelenettel nyit majd a film, amivel a könyv is, viszont Harry a rémálmából már az Odúban fog felébredni...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274120 Írta: Took Peregrin
Took Peregrin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Durslyék

Nem hiszem, hogy kihagynák oket. Mindig veluk kezdodik a film, és valami vicces jelenetet akarnak, de aki olvassa a konyvet, az inkább szánalmasnak tartja...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274114 Írta: Riliel
Riliel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Csak nehogy Voldemort vissztérését is úgy meghúzzák, mint a 3.-ban, mikor kiderült, mi is történt 12 évvel ezelőtt!

"Ha hallod a Hívást, menned kell."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274109 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Meg gondolom több jelenetet és párbeszédet összevonnak majd a gyorsítás kedvéért.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274107 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Durslyék

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274099 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Azon gondolkodom, hogyha mindhárom próba benne lesz, Rita Vitrol is lesz, akkor mit hagynak ki?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274072 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta:

Cerebrum írta: De úgy értettem, hogy jó minőségű .mov kiterjesztésben és letölthető változatban... :wink:

Fogadunk? :D
ftp://download.gamestar.hu/movie/2005/10...9/hp4/tvspot1_hi.mov
ftp://download.gamestar.hu/movie/2005/10...9/hp4/tvspot2_hi.mov
Nekem is innen van meg ;)


Na, ez a beszéd... :) Köszi! :wink:

Amúgy akkor mégiscsak több sárkány lesz... A 2. spotban látszik Fleur kezében egy kis zöld sárkány, és a filmzene egyik számának is Harry Sees Dragons a címe.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274064 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: De úgy értettem, hogy jó minőségű .mov kiterjesztésben és letölthető változatban... :wink:

Fogadunk? :D
ftp://download.gamestar.hu/movie/2005/10...9/hp4/tvspot1_hi.mov
ftp://download.gamestar.hu/movie/2005/10...9/hp4/tvspot2_hi.mov
Nekem is innen van meg ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274061 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
De úgy értettem, hogy jó minőségű .mov kiterjesztésben és letölthető változatban... :wink:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274060 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Rengeteg helyen fenn vannak a tévéspotok :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274059 Írta: Hozsi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274050 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
No, mind a négy trailer letölthető innét immáron:

www.movie-list.com/trailers.php?id=harrypotter4

A TV spot viszont (amiben Mordon menyétté változtatja Malfoyt), sajna még nincs fenn itt...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273935 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Felagund írta: Talán lehet, hogy igazából ez nem is olyan fontos. A HP-t szerintem szinte mindenki előbb olvassa, mint látja filmen, szóval ez esetben véleményem szerint érdemesebb a rendezőnek egy kissé "elrugaszkodottabb" verziót gyártani, mint szinte szolgaian lemásolni a már unásig ismert történéseket. :? (A GYUnál nem egészen volt ez a helyzet)


Pontosan, ez a könyv alapján készül, nem annak pontos mása!
Ja, amúgy itt nagyon jó minőségű képek tekinthetőek meg az előzetesből!;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273908 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Noredhel (Voronwë) írta: Az első kettőnél éreztem a hangulatot, és szinte minden szereplő olyan volt, amilyennek lennie kellett.
A harmadikban nem tetszettek az új figurák alakítói, meg a zavaros történetmondás... (Nem derül ki, kik a Tekergők, miért lettek animágusok, túl hirtelen változnak az évszakok)


Talán lehet, hogy igazából ez nem is olyan fontos. A HP-t szerintem szinte mindenki előbb olvassa, mint látja filmen, szóval ez esetben véleményem szerint érdemesebb a rendezőnek egy kissé "elrugaszkodottabb" verziót gyártani, mint szinte szolgaian lemásolni a már unásig ismert történéseket. :? (A GYUnál nem egészen volt ez a helyzet)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273879 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az első kettőnél éreztem a hangulatot, és szinte minden szereplő olyan volt, amilyennek lennie kellett.
A harmadikban nem tetszettek az új figurák alakítói, meg a zavaros történetmondás... (Nem derül ki, kik a Tekergők, miért lettek animágusok, túl hirtelen változnak az évszakok)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273878 Írta: Took Peregrin
Took Peregrin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta:

Alyr Arkhon írta:

Hozsi írta: Friss hír: Hp4 film magyar bemutató, új hivatalos időpontja:dec.1. :D


Áhá. A születésznapi ajándékom...

Took Peregrin: Amiket felsorolsz minimális, felszíni hibák, nem érintik a lényeget. ( az első két részbeől is legalább ennyit kihagytak mégis hosszabbak és unalmasabbak lettek)
Szerintem a 3. rész az amit már tényleg lehet filmnek hívni. Nem egy többé-kevésbé összefüggő, képsorozat ami állítólag varázslókról szól.


Én pont fordítva érzem, de ezt már sokszor elmondottam itt (is)... :P

Nem tom. Biztos igazatok van... De szerintem akkor is meg lehetett volna sokkal jobban csinálni. Mert az egész film ezeken az apróságokon IS múlik. Lupin annyira illúzióromboló volt, hogy az már rossznak is nevezhető. Elolvastam a konyvet, ahol leirják lupin kinézetét, aztán a filmben meg egy ilyen "mineknevezzem" szépfiu játsza TISZTA talárban és megértő képpel... És szerintem azert IS sikerült jobban a 3. rész, mert az konyvben is jobb volt az elso kettonél... Persze ez csak szerintem van igy... Ja és a dementorok... Nem a ruhájuk a mócsingos, hanem a testük. a filmben pedig tisztán látszot, hogy ép, karmos kezuk van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273860 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta:

Hozsi írta: Friss hír: Hp4 film magyar bemutató, új hivatalos időpontja:dec.1. :D


Áhá. A születésznapi ajándékom...

Took Peregrin: Amiket felsorolsz minimális, felszíni hibák, nem érintik a lényeget. ( az első két részbeől is legalább ennyit kihagytak mégis hosszabbak és unalmasabbak lettek)
Szerintem a 3. rész az amit már tényleg lehet filmnek hívni. Nem egy többé-kevésbé összefüggő, képsorozat ami állítólag varázslókról szól.


Én pont fordítva érzem, de ezt már sokszor elmondottam itt (is)... :P

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273833 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Hozsi írta: Friss hír: Hp4 film magyar bemutató, új hivatalos időpontja:dec.1. :D


Áhá. A születésznapi ajándékom...

Took Peregrin: Amiket felsorolsz minimális, felszíni hibák, nem érintik a lényeget. ( az első két részbeől is legalább ennyit kihagytak mégis hosszabbak és unalmasabbak lettek)
Szerintem a 3. rész az amit már tényleg lehet filmnek hívni. Nem egy többé-kevésbé összefüggő, képsorozat ami állítólag varázslókról szól.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273796 Írta: Took Peregrin
Took Peregrin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Felagund írta:

Took Peregrin írta:

Hozsi írta: Friss hír: Hp4 film magyar bemutató, új hivatalos időpontja:dec.1. :D

ahaaa... Csak nehogy az is olyan "rossz" legyen, mint a 3.


Miért, az rossz volt szerinted?
Szerintem az volt az első olyan film, ami egy kicsit egyedi volt, nem olyan ötlettelen mint az első kettő...

szerény véleményem szerint igen elrontották... Azon a szerencsétlen vérfarkason sírtam is, nevettem is... Aztán az egész film ideje alatt a gyerekeken rendes ruha volt, nem a talár... Aztán még folytathatnám. Ja és felét kihagyták, ami benne van a konyvben. Habár még igy is tul hosszu lett. Nem tom. Meg kéne oldani, hogy minden bennelegyen... Talán két részben kéne vetiteni, vagy nem tom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273795 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Took Peregrin írta:

Hozsi írta: Friss hír: Hp4 film magyar bemutató, új hivatalos időpontja:dec.1. :D

ahaaa... Csak nehogy az is olyan "rossz" legyen, mint a 3.


Miért, az rossz volt szerinted?
Szerintem az volt az első olyan film, ami egy kicsit egyedi volt, nem olyan ötlettelen mint az első kettő...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273792 Írta: Took Peregrin
Took Peregrin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Hozsi írta: Friss hír: Hp4 film magyar bemutató, új hivatalos időpontja:dec.1. :D

ahaaa... Csak nehogy az is olyan "rossz" legyen, mint a 3.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273789 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Friss hír: Hp4 film magyar bemutató, új hivatalos időpontja:dec.1. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273631 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Kedves felhasználók, hányszor kell még elmondani, hogy az illegális dolgokat NE a fórumon intézzétek, ott az e-mail, vagy legalább a privát üzenet.

Ha ide erről link érkezik, azon melegében törlésre kerül.

*mérges*

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja - 18 éve 11 hónapja #273615 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Kedves mindenki, aki már olvasta: ki fog meghalni?

[size=9:a62wj0e5]Pris irul-pirul az előzőért, :oops: és ígéri, hogy többet nem tesz ilyet! Csak ne legyél rá mérges, ó hatalmas félelf nekromanta![/size]

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273456 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Beleg írta: Akkor más! Van a HP-nek hivatalos magyar oldala?

A filmnek van www.harrypotter.co.hu
A könyvéről nemtok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273448 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Akkor más! Van a HP-nek hivatalos magyar oldala?

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273446 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
*Jól töröltem a sok hozzászólást, az ilyesmit beszéljétek meg priviben. Alyr*

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.154 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére