J. K. Rowling: Harry Potter

Több
19 éve 5 napja #271452 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
:D D Nagy off ha a hpő topicba beszélünk erről?: ))):DD

Egyébként nekem nem tetszett a vége. Kifejezetten nem tetszett...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 napja #271440 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Háth, a Hp, meg a Gyu, össze sem hasonlíthatatlan, mert a Hp az tényleg gyerekkönyv, a Gyu-hoz képest ( most mondja vki, hogy nem...)... de minden csak felfogás kérdése( és inkább úgy fogalmaznék, hogy a Hp az a közép-korosztálynak szól, ilyen, 11en felül :P ... a gyu-t meg nembiztos,h olyan korban egészen értik...) :D

és OFF
az ötödiknek is már olyan kevés közevan az előző négyhez... mert a többi vhogy sokkal-sokkal vidámabb... az ötöst a táborban olvastam (lol), és a lápidisznóknál majdnemsírtam ( najó, messze voltam tőle...). Szóval... de a legalább a vége úgy odavág. Meg persze az is lehet, h csak én érzem úgy, h más volt az ötös, mint azelőtt bármelyik is...
Egyébként tök jó, h itt is ennyien ismerik... még neki is lehetne egy topik :D

sokat OFFolok, tudom, ha kell, átmegyek Dobbyba :roll: :oops: ... ( fuu, a Kóklerben a Dolby a monó, aki sztereo lesz, háth, szánalmas :D )

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 napja #271403 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
OFF

a Galaxis utikalauznak tényleg az ötödikkel vége. a Kétség lazacában (amiben főleg Adams által írt cikkek, meg pár novella van) egy félbehagyott Dirk Gently könyv van. viszont van benne egy elég rövid kis írás, aminek Zaphod a főszereplője, de más köze nincs az utikalauzhoz.


OFF vége

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 napja #271361 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem akarok offolni de a Galaxis szerintem eléggé egyértelműen le van zárva az utolsó könyvben:DD

A legtöbb olyan könyvet ami "mese" gyerekeknek ajánláj pedig nem is az. És sok rajzfilmmel így van. Valójában felnőtteknek szólnak.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 napja #271352 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Riliel írta: Mi az hogy öt+ az utolsó? Nem ide tartozik, de én is rajongó vagyok.
A szereplők egyébként szerintem is elég furcsák. De már lehet visszaszámolni a filmig! :-)


A 6. nem befejezett, "A kétség lazaca" címen, de nekem a könyvesboltban úgy tűnt fel, hogy nem túl sok köze van az előző öthöz, úgyhogy nem vettem meg...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 napja #271309 Írta: Riliel
Riliel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Raia Aiwart írta:

Dindae írta: hát, nemtom, de ha felnőtt borító, a múltkor Galaxis utikalauzt olvastam, és naggyon gonosz volt a nézés...). Szóval, ebből a szempontból semmi értelme, mert belülről ugyanúgy gyerekkönyv ( mert igen, szerintem az, mégha meglehetősen "erős" részeletei is vannak, mert... mert maga az irás gyereknyelven van... még angolul is. De lehet, h csak Rowling nem akkora nagyonjó író...)


A Galaxis útikalauzra pedig ne nézzen senki csúnya szemmel, mert mind az öt részét( meg az utolsót) is olvastam,és nagggyon jó könyv.
.


Mi az hogy öt+ az utolsó? Nem ide tartozik, de én is rajongó vagyok.
A szereplők egyébként szerintem is elég furcsák. De már lehet visszaszámolni a filmig! :-)

"Ha hallod a Hívást, menned kell."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 napja #271295 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Dindae írta: hát, nemtom, de ha felnőtt borító, ha gyerek, a nagy "Harry POtter és a..." felirat ott van, ami, mivel már a csapból is az folyik, sztem mindenkinek elsőre szemet szúr...
Az meg, tök mindegy, mit olvasola villamoson/buszon, így is úgy is képesek kiszúrni és furán nézni rád ( a múltkor Galaxis utikalauzt olvastam, és naggyon gonosz volt a nézés...). Szóval, ebből a szempontból semmi értelme, mert belülről ugyanúgy gyerekkönyv ( mert igen, szerintem az, mégha meglehetősen "erős" részeletei is vannak, mert... mert maga az irás gyereknyelven van... még angolul is. De lehet, h csak Rowling nem akkora nagyonjó író...)

Egyébként, tök lol, hogy most voltunk az egyik ilyen hiper-szupercuccban, és ot árusítják nagyban a négyes kötetet, de semelyik másikat... íme, mit tesz az, h megjelenik filmben :)


A Galaxis útikalauzra pedig ne nézzen senki csúnya szemmel, mert mind az öt részét( meg az utolsót) is olvastam,és nagggyon jó könyv.
Más: Néhányan a Gyürük Urára is rá szokták fogni, hogy gyerekkönyv, mert ezek az emberek ált. a történetet ismerik röviden vagy max. a filmet látták.
Azt szeretem még,mikor valaki olyan szid könyveket, aki szinte nem is olvas soha, mert az nem trendi... :tongue: Hát az ilyenek csak ne nézzenek sehogy.

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270996 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
hát, nemtom, de ha felnőtt borító, ha gyerek, a nagy "Harry POtter és a..." felirat ott van, ami, mivel már a csapból is az folyik, sztem mindenkinek elsőre szemet szúr...
Az meg, tök mindegy, mit olvasola villamoson/buszon, így is úgy is képesek kiszúrni és furán nézni rád ( a múltkor Galaxis utikalauzt olvastam, és naggyon gonosz volt a nézés...). Szóval, ebből a szempontból semmi értelme, mert belülről ugyanúgy gyerekkönyv ( mert igen, szerintem az, mégha meglehetősen "erős" részeletei is vannak, mert... mert maga az irás gyereknyelven van... még angolul is. De lehet, h csak Rowling nem akkora nagyonjó író...)

Egyébként, tök lol, hogy most voltunk az egyik ilyen hiper-szupercuccban, és ot árusítják nagyban a négyes kötetet, de semelyik másikat... íme, mit tesz az, h megjelenik filmben :)

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270979 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem tudja valaki, hogy melyik elektronikus könyvtárban találom meg a 6. részt?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270957 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta:

Cerebrum írta: Nem tök mindegy mi van a borítón? :) Vagy Te zavarba jössz, ha mások előtt olvasol HP-t?

Mivel mint olvashattad OTTHON olvastam el, NEM. (Remélem nem feltételezted rólam, hogy kijöttem a könyvesboltból és a Plázában a padon nekiálltam olvasni, majd mivel az egy idő után bezár, kimentem az utcára és hajnali 3-ig ott kuksoltam (tételezzük fel, hogy látnám a szöveget... :) ))
A felnőtt kiadás szimplán jobban néz ki, mert rajta van az APM.


Hát nem tudom. Engem egy könyv belseje jobban izgat, mint a külseje... :P Amúgy meg gondolom nem azért adták ki kétféle borítóval, mert éppen olyan heppje volt a kiadónak, hanem mert sokan szégyenlik olvasni a HP-t felnőtt fejjel, ezért azok a felnőtt borítós példányokat veszik. Csupán ezért bátorkodtam rákérdezni... :) Bár gondolom senki nem mondaná meg, hogy csak azért vett felnőtt borítósat, hogy a buszon a szomszéd/munkatárs/ellenőr/stb. nehogymá' első ránézésre meglássa, hogy mit olvas... :twisted:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270759 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem, magyarul tényleg nincs....

Sorry, de nekem úgy tűnt, már mindent elárultak itt a fórumon.... :D De ezentúl majd jelzem a spoilert...

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270752 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Magyarul nincs felnött kiadás, ugye? Vagy csak annyira korlátolt vagyok, hogy nem tünt fel?
Amúgy meg ne spoilerezzünk...

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270740 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Egyetértek...nekem is jobban tetszik a fenőtt kiadás, ezért is azt vettem meg... :D A gyerek túl színes, túl csicsás...utálom ha ennyire túldekorálják a könyveket. A kevesebb néha több!!!!
A sztoriról....nekem eddig ez tetszett a legjobban, szerintem nagyon ott van!!!! A Voldemort múltjából származó emlékekkel Rowling örökre belopta magát a szívembe. Plusz állati jó írói fogásnak tartom, hogy míg Voldi a jelenben egyáltalán nem szerepel, tehát megmarad a háttérből irányító arctalan gonosznak, addig egyre többet tudunk meg a múltjáról :!: :!: :!:
Az meg egy külön plusz, ahogy Rowling a Voldemort és Harry élete közti hasonlóságot kezeli....
Összefoglalva: nagggggyon tetszik, hogy a kis kalandos-félelmetes-meseszerű varázslatos gyerektörténetk után most elmentünk egy egyre inkább thriller felé vezető irányba. Komolyodik az egész cucc, és ez tecc....
Viszont nagyon bénának tartottam a barlangos jelenetet, tökre nem illett ehhez a részhez, és nem tetszik a "végső nagy csavar ami jól felizgatja a kedélyeket". Ez szerintem csak egy fricska, hogy még jobban izguljunk a hetedik előtt....
Félvér Herceg és Dumbledore...hát szomorú....mivel ő a kedvenc szereplőm (HBP) ezért eléggé mellbe vágott a dolog, de én is a 'nem is gonosz, majd kiderül, hogy minden másképp van' álláspont mellett teszem le a garast....

A képekről....Mordont én kifejezetten vékony, szálkás öregembernek képzeltem, ezért idegesít, hogy dagi, plusz béna a szeme, de egyébként nagyon bírom azt a színészt, úgyhogy várom milyen lesz az alakítása! Fleur elsőre gagyi, de sok múlik a mozgáson meg a "vélás viselkedésen"...
Krum és Cedric számomra ugyanaz a kategória.... GÁZ!
Hát egyelőre ennyit, megyek dógozni... :?

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270721 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Nem tök mindegy mi van a borítón? :) Vagy Te zavarba jössz, ha mások előtt olvasol HP-t?

Mivel mint olvashattad OTTHON olvastam el, NEM. (Remélem nem feltételezted rólam, hogy kijöttem a könyvesboltból és a Plázában a padon nekiálltam olvasni, majd mivel az egy idő után bezár, kimentem az utcára és hajnali 3-ig ott kuksoltam (tételezzük fel, hogy látnám a szöveget... :) ))
A felnőtt kiadás szimplán jobban néz ki, mert rajta van az APM.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270599 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A felnőtt borító nekem is jobban tetszik mint a gyerek. Kár, hogy magyarban ilyen nincsen.
Felurhoz visszatérve: Vannak olyan lányok akik úgymond tökéletes szépségek tudnak lenni. A vélák ilyenek. Tökéletes szépségek. Mellesleg a fényjátékkal sokat el lehet érni. Arwen se volt olyan húdetündés mert Liv jól játszotta a szerepét hanem mert naggyon jók voltak a fények!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270588 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: <p style="font-size:10px; width: 100%; Filter:Alpha(Opacity=20);">...persze felnőtt kiadás nem volt... GRRR... :crazy: :evil: <p>


Nem tök mindegy mi van a borítón? :) Vagy Te zavarba jössz, ha mások előtt olvasol HP-t?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270584 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
SPOILER!!!
Belerakom egy p Filter:Alpha(Opacity=20) tagbe... :) FIGYELEM, CSAK IE ALATT OLYAN, HA MOZILLÁT, FIREFOXOT, OPERÁT HASZNÁLSZ, NE OLVASD, HA NEM AKAROD!!!

<p style="font-size:10px; width: 100%; Filter:Alpha(Opacity=20);">Szóval júli 20-án betoppantam az Alexandrába, tök véletlenül, és mitt láttak szemeim? Vajon. Hát persze, hogy a HP6-ot. rémlett is valahonnan az a július 16 (vagy 15? már nemtom) dátum. Szóval egy hirtelen ötlettől vezérelve megvettem (persze felnőtt kiadás nem volt... GRRR... :crazy: :evil:
Másnap reggelre el is olvastam, mert érdekelt, hogy na mi fog történni, és egyre idegesebben konstatáltam, hogy SEMMI, DE SEMMI érdemleges nem történik, azon kívül, hogy hülye, béna merényletecskék törénnek, meg mindenki mindenkivel snog-gol... : :shake:
Aztán a vége meg ANNYIRA el lett szerintem szúrva hogy az fáj.
Nekem van egy olyan gyanúm, hogy JKRowling vagy egy NAGY átverést csinált, és szinte minden ami a 6. könyvben történt nem úgy történt ahogy, csak ezt már fura lesz kimagyarázni, vagy valami káros hormontúltengése volt a terhesség miatt, amíg írta és kicsit bekattant.
Mindenesetre biztos vagyok benne, hogy Dumbledore még szerepelni fog valamiképpen és elmond valamit HP-nek (például az igazgatói festmények között, vagy valami), mert tippekre lesz szüksége a Horcrux-ok megtalálásához, megsemmisítéséhez.
Nem mondom, voltak jó poénok a könyvben, lebilincslő volt valamennyire, de nekem talán ez tetszett legkevésbé...</p>

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270548 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Azért azt se felejtsük el, hogy nem mindig szaladgálnak szereplőválogatásra a vélák. Igazándiból a valóságban sehogysem szaladgálnak vélák. Bár ha valaki összefut eggyel, ne felejtsen el szólni! :wink:

Ha már itt szépen mindenki leírta a véleményét a szereplőkről a véleményét, akkor én is. :)

Krum... hát... sztem jó lenne Krumnak (bár én elég... öhm... bevert képűnek képzeltem el a könyv alapján, fekete hajjal, de semmi kifogásom sincs a rendezők választása ellen. :wink: ), de kivi vagyok, hogy milyen lesz a világkupadöntőn.

Cedric... sztem jó választás. Olyan roxfortsos-szépfiúnak néz ki. Legalábbis sztem. Bájgúnár Diggory. :D

Felurt már írtam... ki van még? Ja, Cho! Őőő... hát, nem ismerek egy kínait sem. De mintha egy kicsit pufi lenne Cho-hoz? Nem?

Mordon pedig tényleg inkább nevetséges, mint félelmetes. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270538 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
pár képből meg egy trélerből nem fogjuk megmondani vsz, hogy melyikük jó szinész, és hogy melyikre illik a szerepe

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270526 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én azt figyeltem meg hogy a traileren viszont barominőiesen mozog, azért is ez lényeg bár én se vok megelédegbe vele.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270523 Írta: Gwathmir
Gwathmir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

.Elessar király. írta: Az elején mindig furcsa, de amikor már látjuk a filmet, utána rögtön azt gondoljuk: nem is lehetett volna jobb színészt kiválasztani a szerepre.


Óóóóó!!! Hogy ez mennyire igaz!
De!!! Krum egy nagy medve!!! Viszont.. azon a képen szimpi, amelyiken éppen iszik egy ón kupából, Dracoval az oldalán... láttátok? szvsz nem rosszzzz.... hmm..
Cho-n elborzadtam... hogy fognak ezek smárolni? nem tudom elképzelni...
Cedric meg jól néz ki, bár volt a TV2ön egy filme (nem volt főszereplő..) és ott dögös volt... meglátjuk, meglátjuk..
Fleur... ronda az a csaj! lópofájú, már bocs.. de vkinek itten igaza volt, h miért nem találtak egy "vélásabb" lányt.. a francia lányok meg különösen szépek.. nem mindegyik.. inkább szélsőségesek...

Mikor a felkelő nap megérinti a hideg éjszakával mártott földet -mondta Frodó.-Fényben úszó tündöklő gyémánt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270520 Írta: Gwathmir
Gwathmir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Dreamer_KF írta: Nos..
Remélem a vége hoz majd valami csavarfélét.

Dreamer


Csavar?????? No... meglátod.... csak találj anyacsavart hozzá, ami belefér...

Mikor a felkelő nap megérinti a hideg éjszakával mártott földet -mondta Frodó.-Fényben úszó tündöklő gyémánt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270508 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az elején mindig furcsa, de amikor már látjuk a filmet, utána rögtön azt gondoljuk: nem is lehetett volna jobb színészt kiválasztani a szerepre.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270488 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Krum vékony hajlott hátú, csámpásan járó...
Ne feledjük, hogy fogó, tehát könnyűnek kell lennie...


Ehhez képest a filmben kissé macsó lett sztem.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270476 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Cho majd az ötödik részben lesz jó. Én el tudom képzelni bőgőmasinának:)
Krum meg überjó, ne feledjétek, hogy elvileg profi sportoló. Annak azért valahogy ki kell néznie.
Mordon tényleg hájas, nem elég félelmetes, inkább röhejes lett szegény. Újabb nyugdíjas, akit pelenkázni kellene..De sebaj, a Dumbledorok eddig jók voltak, a tanárok közül tényleg csak Mordonnal van bajom.

Mindegy, mindenki magának képzeli el a könyvek alapján a szereplőket, így teljesen soha nem lehet megfelelni a rajongóknak. A Rendező így látta (vagy a castingesek), s meg kel szoknunk, vagy szöknünk.
Ehh, elég.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270441 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem sem rossz Cho. Harrynek jó lesz. :lol:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270434 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sztem szép a csaj.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270429 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Háth, Cedric még hagyján (ahhoz képest, h angol, egész tényleghelyes feje van)... na de Cho... nekem őa legrosszabb... neki tényleg szépnek kéne lennie, neem? Vagy csak én gondoltam úgy? Pedig azthittem, hogyha máregyszer ilyen mandula-vágású csajt kell feltétlen keresni, akkor azt nem lehet "elrontani", és sikerült...
:twisted: és Krum... olyan.. túl testes nekem...
Mordon meg muris :D

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270416 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A vérfarkas olyan volt, mint egy Gollam-testű, hiénafejű izé, még Szauron kísérleteinek korai szakaszából... :twisted: én egy normál, arányos farkasnak képzelem, csak persze nagynak és kicsit agresszívnek (mint pl. Carchy)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270414 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hát nem tudom, de mikor Liv elneveti magát, a hátamon feláll a szőr. :wink:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.200 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére