J. K. Rowling: Harry Potter

Több
19 éve 10 hónapja #226383 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem Weasley csak szorong, és azért kever olyan dolgokat, amit símán megtudna csinálni egy kis odafigyeléssel és önbizalommal. Hányszor fordult már ez velünk is, hogy valami számunkra idegen helyzetben elizgultuk a dolgokat, aztán utólag csaptunk a homlokunkra, mikor már rég túlvoltunk a szituáción, hogy ja persze, de egyszerü, hogy hogy nem láttam át azonnal. Én például utálom a hivatalos papírokat, és az "anyám nevének" kitöltését is hajlamos vagyok elrontani, ha nem olvasom át háromszor.
Az ellentmondást ebben a gonodlatmenetben abban látom, hogyha ennyire idegenkedik a mugli pénztől, ügyintézéstől, stb.., akkor hogy rajonghat mégis annyira a mugli világért és a munkájáért. Persze lehet hogy csak a mugli technikai megoldásokért van annyira oda, de piacra még a varázsló világban se jár.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226278 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Alyr: amennyi munkám már van az álomvilágban... igenis ez a <i>mi</i> kis varázsló világunk...

Eruntale: az átváltoztatás csak ideiglenes, másrészt igy nem használható... azért ez durva lenne... a varázslónak semmit nem kéne csinálni... meg gondolj bele, nem lenne szükség a bölcsek kövére ha pl bármiből pénzt lehetne csinálni. Nem, az átváltoztatás csak a külsöre vonatkozik!

Amugy meg Rowlingot elkapta a média heve... ezért aztán huzni halasztani fogja, de abban azért reménykedek, hogy nem fogja másképp írni a Warner nyomására! Mert ha ez kiderül felrobbantom a Warnert! utálom a médiát!!
Arrol meg nemtok, h megunta volna... inkább nagy rajta a nyomás!

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226247 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Gwathmir: tudomásom szerint Flitwick professzornak hívják a Hollóhát vezetőjét...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226243 Írta: Gwathmir
Gwathmir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem a témához vág, de érdekelne a válasz...
Ma néztem meg a 2. részt. Elgondolkodtam a házok professzorain és nem igazán jutott az eszembe a Hollóhát tanára. Ennyire bamba lennék, vagy még tényleg nincs nagyon említve? Ha meg bamba lennék, akkor világosítson föl valaki, please!!!!

Mikor a felkelő nap megérinti a hideg éjszakával mártott földet -mondta Frodó.-Fényben úszó tündöklő gyémánt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226241 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nekem annyi ötletem volt a sátras résznél, h egyrészt korán van, meg mr. Weasley izgul a döntő miatt.. bár ez azért erősen sántít, elismerem.
valamennyi nyersanyag beépített pálcaextra is lehet, elwégre Molly főzés közben valami szószt önt a serpenyőbe a pálcából. És az átváltoztató varász nem működik ilyen esetben? Ha egy teáskannát teknőssé lehet változtatni, akkor teszem azt egy marék fűből nem lehet akkora kunszt krumplit csinálni..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226207 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Thúle'silme írta: Lehetne egy kérdésem?
Én még nem olvastam egy HP könyvet sem, bár igencsak ajánlották a figyelmembe... A fimet viszont láttam, illetve a filmeket, és a számítógépes játékokkal is játszottam. Én szeretem a filmet, különleges hangulatom lesz tőle, főleg azt szerettem mikor télen adták a moziba, remélem a következőt nem teszik át megint nyárra. Mindegy. A kérdésem az lenne, hogy igaz az, hogy az író nő megunta írni a HP-t és ezért nem akarja úgy befejezni, ahogyan tervezte, így megrövídíti az esményket, illetve a részeket, azzal, hogy megöli Harry-t az egyik részben, mert már elege van írni ezt a regényt? Mondjátok, hogy ez nem igaz! Ugye nem?
Előre is köszönöm szépen :D

Üdv.:
Thúle'silme


Itt éppen arról beszéltünk kicsit régebben, hogy sokkal nagyobb esélye van annak, hogy továbbhúzza a dolgot a nagyobb bevétel érdekében.
(a könyveket meg olvasd el mert a filmek sehol sincsenek hozzájuk képest)

Zizzo: Mi kis varázslóvilágunk, mi? ehh-ehh... :D :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226206 Írta: Thúle'silme
Thúle'silme válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Lehetne egy kérdésem?
Én még nem olvastam egy HP könyvet sem, bár igencsak ajánlották a figyelmembe... A filmet viszont láttam, illetve a filmeket, és a számítógépes játékokkal is játszottam. Én szeretem a filmet, különleges hangulatom lesz tőle, főleg azt szerettem mikor télen adták a moziban, remélem a következőt nem teszik át megint nyárra. Mindegy. A kérdésem az lenne, hogy igaz az, hogy az író nő megunta írni a HP-t és ezért nem akarja úgy befejezni, ahogyan tervezte, így megrövídíti az eseményeket, illetve a részeket, azzal, hogy megöli Harry-t az egyik részben, mert már elege van írni ezt a regényt? Mondjátok, hogy ez nem igaz! Ugye nem?
Előre is köszönöm szépen :D

Üdv.:
Thúle'silme

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226179 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hát ezt nemtom megmagyarázni ;) De asszondom, a mi kis varázslóvilágunkat ne próbáld megérteni ;)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226173 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Zizzo írta: Alyr: érdekes észrevétel...
a nyersanyag megoldható, nyilván az Abszoluton lehetvenni ezt azt, másrészt télleg marha nagy a kertjük, meg W sok embert ismer!
A mugli tárgyakkal való visszaélések során sztm se kerül soha szóba a pénz...de ha mégis, akkor se azzal foglalkozik, h mire való, hanem h megoldja a problémát amit teszem azt egy elátkozott bankjegy okozott...
A jelenetben amire gondolsz pedig nem hinném h a számokkal volt a baja... vhogy másképp van fogalmazva, de most meg nem keresem, nekem nem ugy jött le, hogy a számok miatt keveri az érméket.


Nekem sem az jött le, hogy a számok miatt keveri...
A kviddics világkupa előtt amikor fizetni akar a sátorhelyért összekever egy huszast meg egy ötöst és alig hiszem, hogy pennyt...
De vajon miért? A varázslók ismerik az arab számokat és vsz a tizes számrendszert is, hiszen bár a varázspénzeknek más az átváltási száma, az évszámokat számontartják és azok tizes számrendszerben vannak, továbbá a papírpénzekre, konkrétan fontokra rája van írva betűvel is az értéke... (direkt megnéztem)
Csak az lehet furcsa hogy az a papírcucc több kisebbet foglal magába, nem egyenként kell leszámolni a fontokat...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226156 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Alyr: érdekes észrevétel...
a nyersanyag megoldható, nyilván az Abszoluton lehetvenni ezt azt, másrészt télleg marha nagy a kertjük, meg W sok embert ismer!
A mugli tárgyakkal való visszaélések során sztm se kerül soha szóba a pénz...de ha mégis, akkor se azzal foglalkozik, h mire való, hanem h megoldja a problémát amit teszem azt egy elátkozott bankjegy okozott...
A jelenetben amire gondolsz pedig nem hinném h a számokkal volt a baja... vhogy másképp van fogalmazva, de most meg nem keresem, nekem nem ugy jött le, hogy a számok miatt keveri az érméket.

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226073 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem idővel kapcsolatos, gondolkozz! (Egyébként meg szvsz a www.mezesfalas.com -on tuti megtalálod a megfejtést is... :wink: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226069 Írta: krezike
krezike válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sziasztok!
SEGÍTSÉG!
Rowling oldalán, ha kinyílt az ajtó és a fiókban lévő nagyítóval elolvassuk a cetlin található versikét(találóskérdést), melyik az a 8 betűs szó amit megfejtésként be kell írni?

Valami idővel kapcsolatos dolog lehet, de nem tudom mi...

AKI TUD SEGÍTSEN!!!
Köszi!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226043 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Piacról nem feltétlenül kell ismernie a mugli pénzt, a felesége háziasszony, biztos ő szokott bevásárolni. (Ugye, nem dolgozik mást Mrs Weasley?) De ha mugli piacra menne is, ott se muszáj ám fizetni... :wink: :lol: Én legalábbis el tudnám képzelni, hogy csak úgy "kölcsönveszik" a dolgokat, úgy se tartják valami sokra a muglikat.

Alyr Arkhon írta: - Hogy lehet hogy egész életében muglitárgyakkal foglalkozott de mégsem ismeri a pénzt?

A "Mugli tárgyakkal való visszaélések" osztályon dolgozik, és a varázslómókák tárgya ritkán lehet a pénz...(én nem azzal szórakoznék), jobbakat is kitalálnak, pl a kulcskicsinyítés. Ezért, gondolom, nem akadt dolga mugli pénzzel. Vagy ez lehet egy izé... értékítélet (?) Rowling részéről, hogy nem a pénz a fontos, Mr Weasley is mindennel foglalkozik, de a pénz nem érdekli.

(Na, ezt jól megmagyaráztam, bár J. K. R. szerintem sose gondolt át ennyire a dolgokat.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225997 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem van nekik piac, meg amekkora kertje van wesaleyéknek biztosan terem ott nekik kaja... Egyébként azt én se értettem, hogy hh nem tud számolni:D Bár lehet, hogy rosszul fordították, és az nem 20as meg ötös hanem penny meg font(?)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225975 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Panda írta:

Alyr Arkhon írta: Újabb egyszerű észrevétel: szerintetek miért nem ismeri Mr Weasley a mugli pénzt?
- Így honnan szerzi a nyersanyagokat a megélhetéshez?
Milyen megélhetésre gondolsz? A háztartáshoz szükséges dolgokat meg az ételt gondolom Mrs Weasley veszi, esetleg varázsló-piacon.


Konkrétan krumplira meg effélére gondolok, mivel viszonylag kevés varázsló él a világon, alig hiszem hogy ne kerülnének muglikkal kapcsolatba élelemszerzés közben, hogy a többiről ne is beszéljek.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225962 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Alyr Arkhon\n

Újabb egyszerű észrevétel: szerintetek miért nem ismeri Mr Weasley a mugli pénzt?
- Így honnan szerzi a nyersanyagokat a megélhetéshez?
Milyen megélhetésre gondolsz? A háztartáshoz szükséges dolgokat meg az ételt gondolom Mrs Weasley veszi, esetleg varázsló-piacon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225956 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Újabb egyszerű észrevétel: szerintetek miért nem ismeri Mr Weasley a mugli pénzt?
- Így honnan szerzi a nyersanyagokat a megélhetéshez?
- Hogy lehet hogy egész életében muglitárgyakkal foglalkozott de mégsem ismeri a pénzt?
- Hogy-hogy még a számokat sem tudja elolvasni? elvégre a varázslók ismerik a számokat, Weasley mégis összekeveri az ötöst a huszassal, pedig betűvel is rá van írva...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225913 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Izé tudom gonosz vagyok meg nem is vagyok modi, de ezt nem lehetne priviben intézni?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225788 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
De nekem nem nyílik a fiók.... :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225778 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Tartsd az íróasztalon a jegyzetfüzet, vagy micsoda fölé és akkor kapsz egy rejtvényt. Ha megfejted elnyered méltó jutalmad :wink:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225731 Írta: krezike
krezike válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az megvan Drága, de azzal mit kell csinálni, ami a abban van?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225730 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ha kinyílt az ajtó, egy íróasztalt kell látnotok. Próbáljátok meg a fiókot :wink:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225698 Írta: krezike
krezike válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Na végül én is bejutottam, de azt nem tudom, hogy mit kezdjek azzal, amit bent találtam! Tényleg HELP ME!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225677 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A segítség nekem is elkéne... Az ajtót ki tudom nyitni, de onnantól kezdve nem történik semmi. Vagy ennyi lenne az egész? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225597 Írta: krezike
krezike válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hali!
Segítsetek lécci lécci! Rowling oldalán hogy kell összeszedni a dolgokat? Én egy csomó mindent nem találok! És a szobába sem tudok bemenni! Pedig nem is vagyok SZŐKEEE!!
Lehet privibe is! Előre is köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225535 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

gilloth írta: Zizzo, Kincső: ha jól csal meg a memóriám, Dumbledore tényleg említi, h szereti a kamarazenét/v a csokibékakártyán olvassa Harry?... [size=9:4iduding]Meg amikor az iskolai indulót is éneklik, habár az inkább paródia, nemcsak szövegét, de előadásmódját is tekintve...[/size]
De a modern zene is említésre kerül :P : ld a boszorkányegyüttest a Karácsonyi Bálon(4.kötet) ill a rádiót Weasley-éknél(2.kötet)
Amellett, Fawkes megjelenésekor a Titkok Kamrájában vmi csodálatos zene szólal meg...ez vmiért engem arra késztet gondolni: muszáj h vmi jelentősége legyen!!! :)


Nem mondtam, hogy egyáltalán nem említ semmilyen zenét, de ha belegondolsz, hogy a "mugli" világban milyen jelentős a zene akármilyen fajtája, látod, hogy a fentiek elenyészőek... :roll: Szerintem akármelyik könyvet véve e Harry&társai korú srácoknak kéne legyen kedvenc együttese pl., vagy valami... Akár ahogy asszem Deannak kedvenc focicsapata van, mert mugli csaádból származik, lehetnének kedvenc mugli együtteseik is, a varázslógyerekeknek meg varázsló együtteseik. És éneklésről is alig van szó...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225530 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Újra kinyílt az ajtó!! :lol: Érdemes bekukkantani :P

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225512 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Gwathmir: van szerkesztésgomb! akkor nem két hozzászolás lesz a két mondatodbol..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225482 Írta: Gwathmir
Gwathmir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gandalf írta: www.potterpuppetpals.com/sexy.swf


Van egy hasonló klipp csak az Gollamról szól..nem tudnád megadni a címet hozzá? Mert egy ideje már keresem de nem találtam :lol:

Mikor a felkelő nap megérinti a hideg éjszakával mártott földet -mondta Frodó.-Fényben úszó tündöklő gyémánt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225481 Írta: Gwathmir
Gwathmir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Jól értelmeztem az itt elhangzottakat? Piton vámpír lenne??? Ezt honnét veszitek? Vagy csak én vagyok tájékozatlan??? :oops:

Mikor a felkelő nap megérinti a hideg éjszakával mártott földet -mondta Frodó.-Fényben úszó tündöklő gyémánt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.208 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére