J. K. Rowling: Harry Potter

Több
20 éve 8 hónapja #160910 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem lehet tudni ki a hollóhát házvezető tanára?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160897 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Megkaptam karácsonyra az 5. kötetet /értsd megvettem én a szülők nevében :lol: /, úgyhogy majd elkezdem olvasni...Persze addig amíg nem végeztem nem teszem be a lábam ebbe a topicba, nehogy meglássak valamit... :roll:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160764 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
télleg a tuzvillám....sztem is McGalagony v vki viccaadja neki..

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160760 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Téllleg!
de szvsz azt visszakapta a herri.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160759 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ti se tudjátok, hogy mi lett a Tűzvillámmal???? Mert ezt nem irja le az 5.-ben. :P

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160739 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Mert Ronék visszaszerzik neki

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160726 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Most fejeztem be az 5.et
lehet hogy én nem figyeltem eléggé, de Mikor harryék lebuknak Umbbridge kandallojánál, elveszik Harry pálcáját, és aztán nem irja hogy visszaszerezte volna, de a minisztériumban már nála van...

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160640 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Svintől megkaptam a HP5-öt! :dance:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160616 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
akko ajnálnék nektek még egy hasonlo oldalt
darkarts.uw.hu
A fanficteknél az Ígéret Winternek c novellát külön ajánlom.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160537 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta: Nem tudom, ezt ismeritek-e, de most megtaláltam a régi linkjeim között, és eszembe jutott, hogy most már van HP-topic...:
tuplow.ultraweb.hu/hp/hpvmi.html


Jaj ez nagyon jóóóóóó!!!! :D Xerox professzor- Báj és Bajkeverés!!! Tessék azt elolvasni!!!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160510 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem tudom, ezt ismeritek-e, de most megtaláltam a régi linkjeim között, és eszembe jutott, hogy most már van HP-topic...:
tuplow.ultraweb.hu/hp/hpvmi.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160477 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
És itt van David, mint Lupin a film forgatásán:

www.freeweb.hu/emma-watson/extra21.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160471 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Dae-elena/sissee írta: A Lupint játszó emberke, David Thewlis a Sárkányszívből lehet ismerős....

Meg a Teljes napfogyatkozásból... :P :tongue:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160442 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hát Sirius nem megy el...naonnaon öreg...szerintetek igy kell kinéznie 36 évesen???

Lupin: borzaszto
Cho: sztem is Barbie baba, tul szépecske...oan ki babaarcu

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160399 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sirius még talán elmegy, de sztem túl öreg. Bár Gary Oldman sudijó színész, remélem, jól megoldja a szerepet.
A Lupint játszó emberke, David Thewlis a Sárkányszívből lehet ismerős.... Ő játszotta a gonosz királyt.... Háááááááát.... nagyon kétkedő "meglátjuk".
Cho sztem egész jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160395 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A színészekről röviden:

Lupin: :crap:
Sirius: :quasi:
Cho: :eek4: :disagree:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160386 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem lesz vörös a haja, de viszont lesz bajsza :?
A trailerben is benne van mondjuk, ott áll Neville mögött, amikor a "piton" mumus előjön a szekrényből.
Ki lehet kockázni és megnézni, ott rendesen lehet látni, h h néz ki a filmben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160382 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Szméagol írta: Lupinról már nem is tudom mit mondjak... Ez csak egy figura volt, ugye? És ugye csak a műanyag torzított? Neem lehet, hogy ez legyen Lupin. Hogy ilyen bénán nézzen ki. :? Valós kép van róla?


Dede, ő lesz Lupin. Hát sztem nem a legjobb választás, de majd kiderül.. :roll:

:arrow: Képek róla

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160379 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sziasztok!

Gyöngyszem írta:

Rabyn írta: Neheheheeem hogy lehet így elszúri valakit??
neheheheeem :bawling:


konkrétan kire gondolsz???


Szerintem mindkettőre... 8)
Cho, már ha ő az, úgy néz ki, mintha ő lenne a kínai Barbie, de mindegy.
Lupinról már nem is tudom mit mondjak... Ez csak egy figura volt, ugye? És ugye csak a műanyag torzított? Neem lehet, hogy ez legyen Lupin. Hogy ilyen bénán nézzen ki. :? Valós kép van róla?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160374 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Neheheheeem hogy lehet így elszúri valakit??
neheheheeem :bawling:


konkrétan kire gondolsz???

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160367 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Neheheheeem hogy lehet így elszúri valakit??
neheheheeem :bawling:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160344 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta:

Luinefaciel írta: Szvsz kínai...a neve nagyon is olyan hangzású...meg említi is vhol, amikor Chot jellemzi, h ferde a szeme, és ezüstös a haja. :roll:
(habár erre nem vennék mérget, mert nem emléxem szószerint, de szvsz...majd ha lesz a közelemben egy könyv, megnézem pontosan)


Az ötödikben határozottan fekete hajra emlékszem meg szeplőkre. Mást eddig nemigen írt róla...


Chot vszeg egy japán énekesnő fogja alakitani...amugy én is fekete hajra emléxem, akkor am,ikor harry megállapitja h igen jol áll Chonak az h a Fekete haja occe van fogva...

itt egy kép a japán csajrol: (akit talán Boanak hivnak) www.fandangochina.com/big5/kr_en ... es/boa.jpg

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #160342 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sziasztok!

na én is észrevettem ezt az Avada Adavát....akkor most Adava v Avada?

az én könyvemben a cikesz végig c-vel van irva...

ja és Lupint nagyon elcs*szték a filmben....a könyvben sem igy van leirva asszem... hát istenem mégis hogy nézmárezki????????? fuuuj www.waldmann-geodezia.hu/Riddle/azkaban011.jpg
őszintén szolva én még nem találtam meg sehol a tokéletes Lupint....

És nekem is elvan nyomtatva az RBf az 5.ben mert nekem RGF van irva...de kijavitottam :)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160286 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ti melyik színészt választottátok volna Lupinnak és Siriusnak szívetek szerint?(Kovácsdokin kívül :D )

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160285 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Persze! nem is mondtam, hogy nem!))
Amugy harry és frodo közt én nem találtam ilyet (de a weasley ikrek naggyon hasonlitanak trfáékra)
a dementorok meg csak a filmi világban hasonlitanak a nazgulokhoz. Amugy szvsz tökmáshogy néznek ki.
(ja és éljen Argog a pok)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160284 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hát, ha nagyon akarjuk, ott van a vágás Trufa fején... :-) ))
Egyébként nekem egyedül a dementorok voltak feltűnően gyanúsak, a többi "csent" elem pedig nem igazán zavaró...
Ha nem adott volna a HP v.mi pluszt (hangulatilag, stb.) nem lett volna siker. Megáll a saját lábán...

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160281 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sziasztok!

Rabyn írta: Mindkettőjüknek kell valami ami miatt életben maradtak.
Szauronnak ott a Gyűrű, Voldinak Harry.

No mit gondoltokerről?


Jó, jó, de ha Harry és Frodó között is párhuzamot húzol akkor szívrohamot kapok. :mrgreen: Ő Nem is Frodó. Ő Szt. Frodó. :P :lol:
Mert ilyen alapon köztük is lehet. Rowling néni szereti a GYU-t ez köztudot és mind érezzük miért. És nem egyen közülünk tudtunk regényt írni belőle, nem? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160265 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Húhúú lehet, hogy megfogzok kövezni azért amit most beírok.
Napok óra ezen gondolkodom.. Találtam egy újabb párhuzamot a GyU és a HP között.. Ez pedig a két főgonosz

Amikor Szauront legyőzik, akkor csak a "szelleme" marad fent ami ráaádsul bebújik a Bakacsinerdőbe.
Amikor Voldemort eltűnik akkor neki csak a szelleme marad meg és ő is elmegy egy erdőbe.
Mindkettőjüknek kell valami ami miatt életben maradtak.
Szauronnak ott a Gyűrű, Voldinak Harry.

No mit gondoltokerről?



Képek:

www.petitpois.net/junk/anniv01/44-weasley.jpg (- Weasleyk
www.petitpois.net/junk/anniv01/43-lupin.jpg (- Lupin
ew2.lysator.liu.se/fanq/m/i/mirsch4/snape.jpg -Piton

www.minstrelbook.net/hpbook/

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160206 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sziasztok!

Ezek a fanartok nagyon jók! :itscool:

Én mindezen fordítói hibák ellenére elég jól tudom olvasni a HP-t. És élvezem is. :wink: :P Pedig szó sincs róla, hogy igénytelen lennék. Tudjátok nem régen volt az a felfedezés, hogy az ember minden szót el tud olvasni, csak az első és az utolső betű legyen a helyén. Na, én abszolút így olvasok. Száguldok a sorokon és szavakon, nagy ritkán nem is azt olvasom, amit kéne, de ez csak ritkán van szerencsére :wink: . Szóval nálam minden úgy maradt, ahogy elsőre olvastam. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160150 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ez a Lupin nekem túl szerencsétlen :twisted: Leszek olyan pofátlan és iderakom a magamét...

kep.tar.hu/arnyekmacs/index.phtml?aid=27614086&pid=3988877

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.119 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére